Μετάβαση σε περιεχόμενο

που πήγε η περίοδος οεο?


Recommended Posts

Χριστίνα , σου εύχομαι ολόψυχα να δεις το επιθυμητό αποτέλεσμα και να μας το ανακοινώσεις σύντομα!!!!! Μακάρι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xristinaki mou,,,

7 meres kathusterisei twra agapi mou...

Sou euxwme na eisai egkuws...

Opote niwseis etimi gia kane to testaki...

Emeis edw tha eimaste...

Kai tha se perimenoume...

Filia apo mena...

Kai ola ta kalitera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες τα βρε Άρτζη!!! :)

Τα ίδια της έλεγα κι εγώ!! Να πάει για χοριακή! Τι άλλο θα'λεγα εγώ εεε;;; :P

Κι επίσης, να προσέχει, να μην καπνίζει κλπ κλπ! :P

Χριστίνααααααααααααααααααααααα!!!!!!!! Ακουυυυυυυςςςςςςς;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι ρε Ρουλακι???

Σε εχω χασει τελειως!!!!

Εχεις χρονο τωρα για λιγο τσατακι ή εισαι στη δουλεια???

Υ.Γ: Ε...βεβαια...τι αλλο θα ελεγε ο "χοριακακιας"?:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι μου ευχομαι να εισαι εγκυουλα που θα εισαι δηλαδη και οταν ερθω να μαθω τα ευχαριστα......αντε γρηγορα για χοριακη.....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου τι γινεται?????Κανενα νεο???Αντε να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσι μου!!Περιμενουμε με αγωνια ολες!!

Ποτε θα κανεις τεστ η χοιριακη?

Φιλακια

Κατερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκεφτομαι να κάνω αυριο τεστ... σημερα ειναι η 8η μερα καθυστερησης.... για να δούμε: θα σας πω τα ευχάριστα ή θα με παρηγορείτε???? Πάντως δεν έχω κανένα προαίσθημα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα... επειδή με πήρε ο υπνος και ξυπνησα κατα τις 8.30 δεν πηγα να κανω χοριακή... αγόρασα όμως τεστ clear blue... το οποίο έκανα πριν απο λίγα λεπτά και είναι ΑΡΝΗΤΙΚΟ... δεν είμαι έγκυος. Ωραίο ήταν το ονειρο για να είναι αληθινό...

Τωρα σε οτι αφορα την καθυστερηση... αν δεν εχει ερθει περιοδος μεχρι την αλλη εβδομαδα θα παω σε κανα γυναικολογο εδω στη Χίο για υπερυχο μηπως εβγαλα καμια κυστη...

Κρίμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου μη βιαζεσαι... να το αποκλεισεις....

Δε σου λεω να μην εχεις στο μυαλο σου και αυτη την πιθανοτητα

αλλα μην το δενεις και κομπο....

Αν δε σου ερθει περιοδος σε μια εβδομαδα οπως λες...

κανε αλλο ενα τεστ ή καλυτερα μια χοριακουλα και μετα πας και σε γιατρο....

Μακαρι να εχει κανει λαθος το κ****τεστ...

Εμενα μου ηρθε σημερα.... η τρισκαταρατη...:angry: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ...ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΚΕΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ..ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΞΕΡΩ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΚΛΙΣΕ ΑΛΛΑ...ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΥΤΟ,,ΙΣΩΣ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΟΥ,,ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΕ ΟΛΟΨΥΧΑ..

ΚΡΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΑ ΠΙΣΙΝΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ..

ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΘΕΛΩ ΟΚ?

ΦΙΛΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xristina mou geia sou agapi mou...

Kita min stenaxwretheis,,,

Gia pigenne gia mia xoriaki agapi mou...

Ta test den einai panta 100%...

Kane tin xoriaki kai meta na pas ston giatro...

Euxwme na ekane lathos to test...

Sou euxwme ta kalitera...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ βρε κοριτσια... στεναχωρήθηκα είναι η αλήθεια... ήμουν και σίγουρη με τα συμπτρωματα τρομάρα μου-

Αρτζη... αν είναι να μου βγαίνει αρνητικό το τεστ καλύτερα να μου ερχεται περιοδος- χίλιες φορές- παρα αυτο το είμαι δεν είμαι...

αει στο καλό βαρέθηκα....

πρέπει να το χωνέψω.... έγκυος ΔΕΝ προκειται να μείνω... καλά μου είπε ο άντρας μου να μπούμε σε πρόγραμμα για υοθεσία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina33 έγραψε:

Κοριτσια καλησπέρα... επειδή με πήρε ο υπνος και ξυπνησα κατα τις 8.30 δεν πηγα να κανω χοριακή... αγόρασα όμως τεστ clear blue... το οποίο έκανα πριν απο λίγα λεπτά και είναι ΑΡΝΗΤΙΚΟ... δεν είμαι έγκυος. Ωραίο ήταν το ονειρο για να είναι αληθινό...

Τωρα σε οτι αφορα την καθυστερηση... αν δεν εχει ερθει περιοδος μεχρι την αλλη εβδομαδα θα παω σε κανα γυναικολογο εδω στη Χίο για υπερυχο μηπως εβγαλα καμια κυστη...

Κρίμα!!!!

Έπρεπε να διάβαζες νωρίτερα το θέμα της Κατερίνας.. αυτό που κατά λάθος έσβησε η Λένα. Λοιπόν, έλεγε η Κατερίνα ότι έκανε συνολικά 4-5 τεστ, με κάποιες μέρες καθυστέρησης και ήταν όλα αρνητικά! Έπρεπε να'χει αδιαθετήσει στις 6 Απριλίου και τελικά θετικό τεστ είδε μόλις σήμερα!! Με οκτώ (8) μέρες καθυστέρησης! Γι'αυτό χτυπιέμαι και λέω πως τα τεστ είναι αναξιόπιστα! Κι ας με λέει το σκαρλετόνι χοριακάκια!!! χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μπορείς επιτέλους να σταματήσεις τις βλακείες του στυλ "εγώ δεν πρόκειται... " κλπ κλπ κλπ;;; Άντε μην αρχίζω να μαλώνω και να βρίζω μεγαλοβδομαδιάτικα!!!! ΑΜΑΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristinaki m

edo emena kai exetasi aimatos m edixe arnitiki kai ti mas les kale gia ta test farmakiou;;

den ta pisteuo me tpt ma me tpt

kane ipomoni kai pigene gia xoriaki vre agpi m

ta xanapame emis thimase sto chat...

min apogoiteuese kathoulu

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια με εχουν παρει τα ζουμιά που αφησα τον εαυτο μου να ξεγελαστεί έτσι...

Πήρα τηλ. τον μικροβιολογο και εκλεισα ραντεβου για σημερα το απογευμα στις 6:30 να μου κανει χοριακή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου, λυπάμαι πολύ, αλλά δεν ΠΡΕΠΕΙ να απογοητέυεσαι!!

Προς Θεού!! Πόσες προσπάθειες έχετε κάνει με τον αντρούλη?? Σπερματεκχύσεις?? Εξωσωματικές?? Εαν δεν έχετε κάνει τίποτα απ' όλα αυτά (και μάλιστα παραπάνω από μια φορά έκαστο...), μην καταθέτετε τα όπλα!! Το ξέρω όπως και όλες οι κοπέλες σε αυτό το φόρουμ ότι όλα αυτά εμπεριέχουν πολύ ταλαιπωρεία και κόστος ψυχολογικό, σωματικό και οικονομικό, αλλά πείτε πρώτα πως κάνατε ΤΑ ΠΑΝΤΑ να κάνετε δικό σας παιδάκι κι αν δεν κάτσει τότε συμφωνώ για την υιοθεσία γιατί κι αυτά τα παιδάκια ψυχουλίτσες είναι και χρειάζονται την αγάπη μας.

Είναι το σοκ της στιγμής αυτό που βιώνεις τώρα, αν και συμφωνώ να μην αποκλείσεις τίποτε μέχρι να κάνεις και τη χωριακή. ΜΗΝ την κάνεις όμως αν δεν αισθάνεσαι αρκετά δυνατή γιατί εγώ μετά την έκχυση έκανα στον απαιτούμενο χρόνο τεστ φαρμακείου βγήκε αρνητικό, έκλαψα, στονοχωρηθηκα, μετά το αποδέχτηκα αλλά για να είμαι απόλυτα σίγουρη πήγα και για χωριακή.... Και εκεί που το είχα χωνέψει,ξύπνησε ξανά μέσα μου η ελπίδα... και όταν είδα το ΑΡΝΗΤΙΚΟ, ξανά απογοήτευση, ξανά κλάμα, ξανα όλα... Γι'αυτό σου λέω, αν δεν το αντέχεις κάτσε και περίμενε την ακατανόμαστη και αν αργήσει πολυ εκ των πραγμάτων πήγαινε και για εξέταση...

Λυπάμαι για την έκβαση Χριστίνα μου, όλες ελπίζαμε πως αυτή τη φορά ήταν η σειρά σου ΑΛΛΑ μην μου απογοητεύεσαι!! Εύχομαι ή να έχουμε κάνει λάθος ή την επόμενη φορά να είσαι η τυχερουλα μας!!

Φιλιά και καλή δύναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσάκι μου... βάλ'το καλά στο "ξανθό" σου το κεφάλι!! :P

Θα γίνεις μανούλα, βρέξει-χιονίσει! Μα θα'ναι αυτός ο μήνας; θα'ναι ο επόμενος;; Κάποιος μήνας σύντομα θα σου φέρει τα ευχάριστα! Μην το βάζεις κάτω, μη σε πιάνει η μαύρη μαυρίλα! Πήγαινε κάνε τη χοριακή σου, για να ξέρεις τι σου γίνεται και να θυμάσαι: ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ. Τελεία και παύλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΤΕΣΤ!!!

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ....:lol: :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι....σκουπισε τα "ζουμια" γιατι θα ασκησω βια και θα κλαις απο πονο...:P

Και μαντεψε.... Μολις τραβηξες τον πρωτο λαχνο... Σε σενα θα ξεσπασω τα νευρα της περιοδου...

εγραψες:

[/quote:24zh9nmm]

Εγω ξερεις οτι δεν ειμαι ευγενικη σαν τη Ρουλιτσα... Ειμαι χοντρανθρωπος...(με καθε εννοια της λεξης..:laugh: )

Λοιπον αυτο.. -και αναφερομαι κυριως στο πρωτο σκελος της προτασης σου-ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να το ξαναπεις εδω μεσα!!! Υπαρχουν τοσες κοπελες που εχουν "κουραστει" περισσοτερο...και ειναι αδικο να το ακουνε αυτο...

Τους κοβεις τα φτερα...Και κανεις κακο στον εαυτο σου και κατ'επεκταση στη σχεση σου με τον αντρα σου.... Εχω πολλα να σου "σουρω" αλλα σκεφτομαι οτι η κατασταση σου δεν ειναι και η καλυτερη οποτε θα μαζεψω λιγο την (φαρμακο)γλωσσιτσα μου..:P

Συνελθε και πατα γερα στα ποδια σου και ξαναπροσπαθησε!!! ΞΑΝΑ! και ΞΑΝΑ!! και ΞΑΝΑ!!!! (οπως κανουμε ολες που δεν μας ερχεται το μωρακι ευκολα)

Οσο για το δευτερο μερος (υιοθεσια) δε θα ηταν κακο να μπειτε σε προγραμμα.... Ισως σε βοηθησει να ξεαγχωθεις κι ολας... Κι ισως τοτε ερθει και το μωρακι σας και μαζι μ'αυτο αλλο ενα... αδερφακι "ετοιμο" χωρις προσπαθειες και αγχη και ψυχολογικες μεταπτωσεις.....ετοιμο να δεχτει την απεριοριστη αγαπη σας.... Δε θα μπεις στη λιστα σαν "κλαιουσα ιτια.." Θα μπεις γιατι το εχεις αποφασισει συνειδητα κι οχι γιατι δεν εχεις αλλα περιθωρια να κανεις δικο σου παιδι... ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ!!!

Χριστινακι συγνωμη που σου μιλαω σκληρα αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα καταλαβεις ΑΚΡΙΒΩΣ τι εννοω και δε θα με παρεξηγησεις...;)

Προχωρα ΜΠΡΟΣΤΑ!!! ΟΛΕΣ θα κανουμε μωρα!!!;)

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Υ.Γ: Και κανε κι αυτη την ερημη την χοριακη να ξερεις που βαδιζεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι μου καλο.....κανε και την χοριακη για να εισαι 100 τις100 σιγουρη...

αλλα και να μην εισαι μην στεναχωριεσαι βρε κουτο.....ξερω οτι δεν γινεται αλλα μην το κανεις στον εαυτο σου..

ερχεται ειπαμε καλοκαιρακι και θα το χαρεις.....αστο στο δρομο ειναι μην το σκεφτεσαι εσυ....και ολα καλα θα πανε...ε

ειδες η σκαρλετιτσα αδιαθετησε και εγω αδιαθετησα και η αριστινα τι να λεει.....καπου παρακατω κατι θα σε περιμενει..ειμαι σιγουρη γιατι εισαι πολυ γλυκος ανθρωπος....και ο θεος τους καλους ανθρωπους δεν τους ξεχναει...τα φιλια μου...

αααα και μενα το τεστ στο γιο μου ειχε βγει αρνητικο.....την αεπομενη μερα η χοριακη ηταν 33,9......επειδη δεν εχουμε σταθερο κυκλο τα τεστ δεν μας διαβαζουν την ορμονη.....

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ.ΑΝΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΚΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.ΜΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα το αποτελεσμα της χοριακής πρωι- πρωι. Είναι ΑΡΝΗΤΙΚΟ.... Πάω να συνεχίσω την γενική... Το έριξα στην εργασιοθεραπεία για να εκτονωθώ...Εχω ξεσηκώσει όλο το σπίτι... γινεται εδω Ανάσταση!!!!

Θα μπω το απογευματακι- βραδάκι ή οποτε κουραζομαι και θελω να κανω ενα διαλειμμα στο τσατ... Σας ευχαριστώ όλες!! Είστε η καλύτερη παρέα που έχω... τι θα εκανα χωρίς εσάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...