Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΓΗΘΩ ΤΗΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΗ ΓΕΝΝΑ ΜΑΣ..24-3 ΗΤΑΝ Η ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ!!!

ΠΗΓΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩς ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ.ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΩΔΥΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΤΟΝ ΟΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΦΛΕΒΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΑΔΕΙΑΣΕ ΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕ ΒΑΛΑΝ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΗΔΙΟ!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΟΣΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΕΝΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΕΙ Η ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΣΤΑΘΜΟ ΤΟΝ ROCK FM!!ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΚΑΤΙ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ!!!!ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΕΞΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΙς ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕς!!!ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΝΑ ΣΥΝΕΡΘΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΘΕ ΜΙΑ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!ΕΥΤΥΧΩς ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!!ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕς ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙς!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Migg mou geia sou agapi mou...

Kai na sou zisei to mwraki sou...

{Diladi kai ta duo sou mwrakia...}

Kala saranta na exetai...

Na sten panta kala kai geroi...

Kai panw apo ola na xeresai ta mwrakia sou...

Sas euxwme ta kalitera agapi mou...

Kai filakia polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

migg μου να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!Να σας ζησει το νεο μελος!!!Να ναι παντα γερο κι ευτυχισμενο!!!!Ευχομαι καθε ευτυχια,αγαπη και υγεια στην οικογενεια σου!!!Και παντα τα δακρυα σου να ναι απο χαρα!!!ΚΑΛΗ λοχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: NA SOY ZHSEI!!!!!!!!!:woohoo:

Αν και ταλαιπωρηθηκες ,φαινεται απ τον τροπο που γραφεις οτι τωρα...πετας!!!!!!!!!!Καλη λοχεια να εχεις κοριτσι μου!!!!!

φιλακια πολλα:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου συγχαρητήρια!Να σου ζήσει το μπεμπάκι σου και να είναι πάντα γερό!Να ειστε ευτυχισμένοι και να χαίρεστε ο ένας τον άλλον!Καλή ανάρρωση και καλή λοχεία!Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει το μπεμπάκι, γερό να είναι!

καλή ανάρρωση να έχεις και να χαίρεσαι την υπέροχη οικογένειά σου!!

φιλάκια πολλά πολλάααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σου ζησει το μικρουλι!!Επειδη κ εγω εχω 2 τωρα, σου ευχομαι και καλο προγραμματισμο μαζι με τις ευχες μου για υγεια κ ευτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει γλυκιά μου το μωρουλινάκι σου και να χαίρεσαι και το μεγαλύτερο σου παιδάκι και την οικογένειά σας με τον αντρούλη σου! Φιλιά πολλά και καλά σαράντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυτο το τρεμουλο τι μου θυμησες τωρα!!!!! σαν κομπρεσερ εκανα κι εγω να σου ζησει το μπουμπουκακι σου παντα γερο και καλοτυχο να ειναι

και εσυ καλη αναρρωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

migg μου να σου ζησει!!!! Να ειναι παντα γερο κι αυτο και το αδελφακι του κι εσεις!!!! Χαιρομαι οταν μεγαλωνουν οι οικογενειες...

Καλη αναρρωση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

migg μου, κοπέλα μου, τέλος καλό όλα καλά!!! :)

Να χαίρεσαι το μωράκι σου! Να είναι πάντα γερό, τυχερό και ευτυχισμένο κι εσύ με τον άντρα σου και την ευρύτερη οικογένεια πάντα καλά για να το καμαρώνετε και αυτό και το αδερφάκι του!!!

Καλή ανάρρωση σε εσένα και με το καλό ο σαραντισμός!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...