Μετάβαση σε περιεχόμενο

βρηκαμε το τελειο γαλα!!!


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας αυτην την εβδομαδα δοκιμασαμε 3 γαλατα γιατι ο ευαισθητουλης μου δεν επινε καθολου..κλαμα κλαμα και παλι κλαμα ωσπου τελικα σημερα το πρωι δοκιμασαμε το frisomel comfort ειναι αντιστοιχο με αυτο που επεινε πριν το frisolac comfort αχ παει το εχασα το μυαλο μου πως δεν το ειχα σκευτει αυτο το γαλα? και το ηξερα!! αλλα φοβομουν να του δωσω απο μονη μου και πηρα τηλ την παιδιατρο μου εδωσε το οκ και τωρα ειμαστε ευτυχισμενα παιδακια πινουμε ολο μας το γαλατακι τρωμε τις κρεμουλες μας παιζουμε και κοιμομαστε γλυκα γλυκα....

τι να κανουμε θα κανουμε πλουσια τα φαρμακεια χαχαχαχαχαχαχα

post-7176-13873934657164_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax βρε μπεμπουλης ειδες καμια φορα τα πιο απλα πραγματα δεν τα σκεφτομαστε!!Το καλο ειναι οτι ηρεμησε ο μικρουλης!Οσο για τα λεφτα που λες ψαξε λιγο την τιμη γιατι σε καποια φαρμακεια εγω εβλεπα διαφορα στο γαλα!Ας ειναι αυτα γερα και ας μας φανε ολα τα λεφτα!!:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera emena h mikroula mou einai 3 mhnwn ths dinw to frisolac exoume problhma me ta kakakia mas omws dystixos se kathe mpoukali gala ths bazw kai xamomili kai pali ths zoupaw thn koilitsa ths me ta podarakia ths gia na mou kanei.. o giatros mou eipe na bazw kai merikies mezoures frisolac comfort mazi me to frisolac den to exw kanei akoma giati mou eipe kalytera na epimeinw sto xamomili prwta esi gia pio logo tou edines to comfort.. xeromai gia ton mpempouli sou. hremise twra kai apolayse ton

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...