Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Κοριτσάρες νέα από την _Anna_ μας!! Τηλεφωνήθηκα μαζί της προ 5 λεπτών και μου είπε ότι πήγαν όλα καλά! Αναμένουμε τ'αποτελέσματα αύριο το απόγευμα!! Να τις ευχηθούμε λοιπόν όλες μαζί να είναι όλα τέλεια!! Στο τηλέφωνο, ήταν αρκετά χαρούμενη,δεν είχε συσπάσεις που τις είπε ο γιατρός ότι μπορεί να προέκυπταν, μου είπε ότι δεν νιώθει καμιά απολύτως ενόχληση και μάλιστα έφαγε ένα παγωτάκι κι η μπουμπού σβούριζε σαν τρελή!! :laugh: Τους άξιζε άλλωστε καθ'ότι φανήκαν κι οι δυο πολύ συνεργάσιμες!! ;)

Κοριτσάρα μου, απ'όλες εμάς... ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!

Και επίσης μου είπε πως ανυπομονεί να μπει να σας τα πει κι η ίδια! Από Τετάρτη πρώτα ο Θεός θα είναι κοντά μας! Περιμένει να της συνδέσουν το internet στο σπίτι!! Φιλάκια και σε περιμένουμε γρήγορα κοντά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να σας ενημερωσω για την καμπυλη ζαχαρου, μου δωσανε σε ενα μπουκαλακι μικρο κλειστο την γλυκοζη την ανοιξα και μυριζε σαν πορτοκαλαδα η γευση ηταν σαν πορτοκαλαδα πολυ γλυκια ομως, νυστικια και εγω αρχισα να την πινω και μου αρεσε καθοτι μου αρεσουν τα γλυκα ροφηματα και ελεγα καλη ειναι την περιμενα χειροτερη, μου ειπαν οτι πρεπει να την πιω σε 5 λεπτα ολη, ε οταν εφτασα στη μεση με ειχε λιγοση απο εκει και περα με επινε δεν την επινα δεν πηγαινε κατω με τιποτα, τελικα την ηπια αλλα πολυ δραμα. Πριν μου ειχαν παρει αιμα και μετα μιση ωρα που την ηπια μου ξαναπηραν μετα απο μιση ωρα παλι και μετα μια ωρα αλλη μια φορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Κοριτσακια μου γλυκα μολις γυρισα!!!1,5 ωρα περιμενα..κ δεν ξερετε ποσες εγκυουλες ειδα...κ συνεχεια σας σκεφτομουν...Ελεγα στον αντρα μου..μηπως αυτη ειναι απ το μαμμυλαντ?:)

Καλες μου με συγκινησατε που με σκεφτοσασταν!!παραλιγο να μπλοκαρετε το μηχανημα με τη θετικη ενεργεια σας...Μεχρι εκει ηρθε!!

Να αρχισω να πλεκω παλι το εγκωμιο αυτου του φοβερου γιατρου..στο κεντρο εμβρυο στο κολωνακι....τι ανθρωπος..τι γιατρος!!!

ο γιοκας μου τελειος...475γρ. κι ολα φυσιολογικοτατα...ο τραχηλος 39mm κ ολα φυσιολογικα!!

εχω να σας αναλυσω παρα πολλα....χαρηκα πολυ κ για την αννουλα μας!!

αλλα θα σας τα πω αυριο το πρωι ,...γιατι μολις ηρθε η σαμπανια μου..(πιτα γυρος με πατατες!!!)..για να το γιορτασω!!!:laugh: :laugh:

εχω πω ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω για τις θετικες σκεψεις σας κ τη αγαπη σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το ενα χερι προσπαθω να κρατησω ρυθμο και να μη μεινει αδειο το στομα μου :P και με το αλλο ανοιγω το πσ για να μαθω νεα!!!!!! :woohoo:

Μπραβο στην Αννουλα που πηγε καλα η εξεταση!Καλα αποτελεσματα τωρα! :)

Μαριαντα με αγχωσες τωρα!Φανταζομαι τι αηδια ειναι! :x:x

Εφακιιιιιιι!Συγχαρητηηηηηρια!!!! Μεγαλωνουν τα μπεμπακια μας!Κι απ'οτι βλεπω βαδιζουν χερι χερι στα γρ τους!!!!!Περιμενω κι αλλες λεπτομερειες εεεεε!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!Αναστασουλα μου πρωινη πρωινη κοριτσακι μου? Τι εγινε ..εσκασες το στρωμα?:laugh:

Εβαλα το καφεδακι μου με τα ...απαραιτητα μπισκοτακια διπλα..ξερετε πια εκεινα τα μιραντα τα παπαδοπουλου τα ορθογωνια που τρωγαμε ολοι μικρα..κ αυτα στο μελλον θα τρωει κι ο μπεμπης...πηρα τα χαπακια μου..και ηρθα να καλυψω το..χαμενο εδαφος!!

Λοιπον..αν γεννησω Αθηνα γενναω Ιασω στις 15/8,αν γεννησω Θεσσαλονικη Γενικη γυρω στις 10-15/8!Ο γιατρος που εκθειαζα χθες αλλα κι αλλες φορες ειναιο κος παπαπαναγιωτου στο εμβρυο που τελικα κερδισε την καρδια μου!Κι απο πλευρα γνωσεων,συμπεριφορας κ τρυφεροτητας κ ..μηχανηματων!!:P

Εχω dvd που το χαζευω απο χθες..μιας κ ο μπεμπης ανοιγοκλεινει συνεχως το στομα του..μοιαζει τη μανουλα του..κ συναγωνιζεται στην παρλα την πεθερουλα του!:laugh: το προσωπακι δυστυχως στην τετραδιαστατη δεν φαινοταν καλα..γιατι ο κωλοτουμπιτσας μας ειχε κ τα ποδια του στο προσωπο του!!!!!παρολαυτα αντι για τρισδιαστατο προσωπο..ειδαμε τρισδιαστατο...το πουλι του!!:laugh:

ειδαμε πλακουντα,τραχηλο που δινει πιθανοτητα προωρου τοκετου πριν τις 33 εβδομαδες..0,70% !!!Ειδαμε τη ροη του ομφαλιου λωρου,παλαμες ,πατουσιτσες..κοιλιτσα,νεφρακια,καρδουλα..κ ολα τα αλλα!!ολα τελεια!

Μου εδωσε ολες τις μετρησεις οι οποιες ηταν στη μεση κ μερικες πιο πανω, της κλιμακας..κ αυτο με ανακουφισε πολυ γιατι στην 17 εβδομαδα ηταν μερικες κατω απ τη μεση..αν κ αυτο δεν ηταν προβλημα..αλλα εμεις οι μαμαδες ..ξερετε!!!:S

Περιμεναμε πολυ ωρα τη σειρα μας κ η αναμονη γεννουσε διαφορα συναισθηματα...αγχος,χαρα..ολα περιεργα..Το υπερηχο κρατησε μιση ωρα κ συνεχως ....μιλουσα.:P ...

Καναμε κι οι δυο σαν τρελοι χαζογονεις..αλλα εξηγησαμε στο γιατρο οτι μπορει ναναι το 2ο μας παιδακι...αλλα ειναι σαν ναναι το 1ο μιας κ ειμασταν μικρουληδες οταν εγινε ο μεγαλος μας!!οποτε εκεινος κατανοησε...τη χαζοχαρα μας!!Τον τρελανα τον καημενο!!;)

μετα οταν γυρισα εφαγα το γυρο μου για να γιορτασω...κ μετα επινα νερο μεχρι κ στο ονειρο μου!!!:laugh:

Σας ευχαριστω κ παλι κοριτσια μου για ολα!!

Λοιπον η εξεταση για το ζαχαρο εκτος απο αναγουλιαστικη ειναι κ κουραστικη!!Αλλα χαλαλι της!!Μασαμε εμεις απο τετοια??

αναστασια εχετε καφε σημερα ε? παλιοκοριτσα!!! ζηλευω..αλλαμπορει να βγαλουμε σημερα το γυψο ..οποτε...ειμαι χαρουμενη!!

Δεν τα ειπα ολα..αλλά για να μην σας κουρασω..θα σταματησω την παρλα!!:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεα σου ειναι απλως....ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Κουκουβαγιουλα μου!Ιδιος με σενα ο γιοκας σου εεε???Τρομαρα σου!χαχαχαχχααχαχαχαχα!!!!

Εχει ενα θεμα με το.... πουλι του ο γαμπρουλης!!!!Δεν εχεις καταλαβει ακομα ποσο πολυ ταιριαζουν τα θαυματακια μας????Εκεινος μας δειχνει συνεχως τα προσοντα του(ψωναρα ο γαμπρος!) η αλλη κανει ηδη πονηρες σκεψεις(ουδεν σχολιον!).... Τους βλεπω να μην βγαινουν απ΄το σπιτι!Θα δουμε πολλααααα εγγονια φιλεναδα!!!χαχαχχαχαχααχαχαχαχχαχαααααα

Ποτε θα αποφασισεις για το που θα γεννησεις?Σε κοβω για Ιασω παντως εεεε?

Ναι σημερα εχει καφεδακι!

Και οχι!Δεν το εσκασα-η χοντρη- το στρωμα!!!!!Ειναι γερο αντεχει καμια δεκαρια κιλα ακομα!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧ φιλεναδιτσα μου...Υπαρχει μεγαλυτερη ευλογια απ το να δουμε πολλα εγγονακια?? Ερωτας κ αγαπη...πολλα παιδια!!!Οικογενεια......αχχχ τι ομορφο.......

να κανουν πολλα γιατι βλεπω..οι γιαγιαδες τους να μαλωνουν ποια θα τα πρωτοκρατησει!!!!:laugh:

Για το Ιασω θελω 10.000χιλ. μπορει κ παραπανω ..για μονοκλινο,ενω Θεσσαλονικη για το ιδιο..5000 χιλ!!!!Εξαρταται απο πολλα...Αν η δουλεια του αντρουλη ειναι εδω..θα γεννησω φυσικα εδω για να μαστε μαζι στο σπιτακι μας..Αν ειναι κατα πανω..μπορει να γεννησω πανω για να δουν κι γονεις μας το μωρακι..γιατι αλλιως κοβω να το βλεπουν τα χριστουγεννα ..κι αν!!

Παντως καλη μου προχωραμε ωραια ε? χερακι χερακι αγαπημενες στο ιδιο δρομακι..με διαφορετικα....Ψωνια!!!:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως ετσι Εφουλα μου!Συμφωνω σε ολα!

5 χιλιαρικακια διαφορα εεε???Πωπωωωωω!Γι'αυτο τους δερνει το αγχος τους Αθηναιους....Και γι΄'αυτο εμεις εδω πανω ειμαστε πιο χαλαροιοιοιοι!!!!!!

Σε φιλω και φευγω για λιγο!Θα επιστρεψω ομως!(μην αγχωθεις!χαχαχαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε ετσι ειναι!!Εδω αναλογως δωματιο(αρα κ τσεπη)πληρωνεις κ το γιατρο ακομη κ την επισκληριδιο!!Λες κ βαζουν αλλη ουσια στο τρικλινο κ αλλη στο μονοκλινο!!!!Λες κι ο γιατρος αλλιως ξεγενναει στο μονοκλινο κ αλλιως στα αλλα δωματια!!Ελεος πια!!!

Γιαυτο αλλα ΚΑΙ για πολλα αλλα η θεσσαλονικη ειναι πιο ανθρωπινη πολη!!

κοριτσια εχω ενημερωση....μερικα απο αυτα τα ξερετε..αλλα οχι..χαζεψτε τα...μερικα αν τα ψαξετε εχουν τελεια πραγματα κ δινουν φοβερες ιδεες!!Μονο αν κανετε ιντερνετικες αγορες προσεξτε λιγακι ε?

http://www.funtosee.com/

http://www.littlekidsbedrooms.com

http://www.decofun.com/

http://www.casadelbambino.com

http://www.newbabyland.com

http://www.micuna.com

http://www.cosycorner.gr

http://www.trikiklo.com

http://www.ebaby.gr

http://shop.strato.de/epages/62086645.s ... F%CE%A3%22

http://www.dulux.gr

http://www.mamaka.eu/eshop/product_info ... ts_id=130r

http://www.kafounis.gr/kids/index.html

Μαλλον χθες πηρα μεγαλη δοση..απο μπεμπη κ ηρθα πολυ κεφατη!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sygxaritiria se oles sas

gia ta KATAPLIKTIKA sas apotelesmata!!!!!!!!!!

Egw to exw ksana-pei:

To Mammy sfizei apo xara!!!!!!

HAPPY MOM

exete megalo pouli??? Ti teleio....!

Gia na eimai eilikrinis , sto teleutaio mas

yperixo ((kai enw thymisame ston giatro

na min mas apokalypsei to fyllo...))

eidame kati ...san ...3o' podi.....(!)

......mallon tha itan "poulaki"

efoson to ksexwrisate k eseis e?????

Bravo sas loipon

kai xairomai poly pou eisaste k eseis

xazo-koukouvagio-goneis......!!!

Lew na epilekseis Iasw gia ton toketo.

15-20/8 gennaw k egw..... Tha eimaste parea

((an den pas se monoklino..))........ Skepsou to,,,

tha perasoume super ...diakopes!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαααααα.....Λες να εισαι κι εσυ αγορομανα??????Και μαλιστα με τεραστια προσοντα??? :woohoo: Ακους Εφη?????Τριτο ποδι λεει!!!χαχαχαχαχαχαχαχα

Βρε τι γινεται?Ολα τα αγορια των φιλεναδων μου...

δε θα βρισκουν εσωρουχα????Θα τρεχουν τα σαλια της μπεμπααααας!χαχαχαχαχαχαχαχααχα

Λειπεις μερες αλλα οταν ερχεσαι πετας τη βομβα σου!!!!!!Και εχεις κ ωραιες ιδεες!Τελεια θα περασετε!Θα τσακωνεστε για το ποιο απ'τα μωρα σας ειναι πιο ομορφο κ πιο...προικισμενο!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπα να κανω κ κανα φαι...αλλα μ αφηνετε? δε μ αφηνετε!!

Μαριμαρι μου..τωρα καταλαβαινω πολλα!!!!!:P Κουκλα η κορη της ....συμπεθερας σου της Αλεξ!!!:laugh: :laugh: χμμμ καλα κατι επιασαν οι κεραιες μου!

το αγορακι ναι περα απ την πλακα(γιατι κ μεγαλο να τοχει..πρεπει να ξερει..και να το δουλευει το..μηχανημα!!:blush::blink:οποτε... ) φαινεται,ειδικα στο β επιπεδου...Οποτε αν ειδατε ενα ποδι..χωρις δακτυλακια...με κατι να κρεμεται απο κατω...χαχαχχαχα δεν ηταν ποδι!!!!

Θα θυσιασω το μονοκλινο αλλα μονο για σενα!!Θα χεις ταπερακια κ μαζι σου?:laugh:

εγω θα κλεισω ραντεβου για καισαρικουλα..γιαυτο κ μου πε σιγουρα για 15/8..κ εκτος αυτου τοτε θαχει ησυχια κ θα εφημερευει ο γιατρουλης μου!

οποτε αν πρωτα ο Θεος πανε ολα καλα...με βλεπω για κει!τρως ..κινεζικο?:laugh: να παρω κ να μικρο λικερακι να χουμε ή θα με ποτιζεις τιλιο με βραστα κολοκυθακια?:)

πλησιαζει και η εκθεση ε?

συμπεθερα ακουσα ενα ..μπαμ..εσκασες απ τη ζηλια σου ή εσκασες το στρωμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχα :woohoo: χαχαχαχαχα :laugh: χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :P χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Δεν ξερω αν ειναι φυσιολογικο αλλα....ΕΧΩ ΚΑΤΟΥΡΗΘΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

Θα τις βγαζουμε κ θα τις μετραμεεεεεεεε??χαχαχαχαχαχαχαχααχαχχχαχαχα

κ Μεγαλο να το'χει πρεπει να ξερει να το δουλευει????????χαχαχαχαχααχαχαχαααααααααα

Αγαπημεεεεεεενες μου!!!!

Εσυ συμπεθερα ειχες σοκαριστει με το "μουγκριζεις" αλλα τωρα με ξεπερασες!χαχαχαχχαχαχαχχαχαχαα

Εχω πεθανει λεμεεεεεεεεεε!!!

Και ΝΑΙ εχω σκασει απ'τη ζηλια μου!!!!!Αν συμβει αυτο θα παρω την ετοιμογεννη κοιλαρα μου κ θα ερθω να σας κανω την αποκλειστικη!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy Mom agapimeni

DEN kserw ti na pw.....

......Me katalaves!

Exw skeftei na tin "faw" tin beba tis Alex

alla akoma katastrwnw sxedio.... xixi!

Allwste ekremmei k i epivevaiwsi,

einai agori??? Ti na pw, den thelw na eimai sigouri

efoson o giatros den exei "milisei" o kaimenos......

.....Kai.... ta taperakia apo tin mera pou tha gennisw

ksexase ta!!!!!!!!!!!

Exw idi 14 kg epipleon

alla eimai sigouri pws tha ta xasw kai grigora

((poly grigora)) epomenws me to pou gennithei to mpempaki mou

tha ksana-arxisw na trw TA PANTA, OPWS PANTA

kai DEN tha pairnw grammario.......!

Gi'auto Happy MOM

pareoula sto IASW, me ta kalytera miam miam..........!!!

Thelw k egw na gennisw 15/8......

......pws tha ginei na to rythmisw

(me fysiologiko toketo...)????????

Ps: Mia erwtisi: Einai normal

pou to sporaki mou "klwtsaei" k xtypaei

oooooolo to 24-wro astamatita???

Katouriomaste(!) apo tin xara mas

alla oloi mou lene pws kapou kapou eprepe

na ysixazei...... Poly zwiro mwro!

Poly to agapaw.....!!!

- Lete na varaei kai me ta 3 podia?!?-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα τελευταιο πριν φυγω..............προσεξε αναστασακι μου τι λες!!!

θα ερθεις με την ετοιμογεννη κοιλιτσα σου σε ενα δικλινο με δυο...προικισμενους,πανεμορφους αγοραρους??!!!!!!??? Βλεπω την πριγκηπισσα να γεννιεται επι τοπου στο διπλανο δωματιο!!!!!!:laugh:

να ξερω ναχω μαζι μου κ τις βερες..γιατι ολα κι ολα...εχουμε κι αρχες!!!:laugh:

μαριμαρι..η αλεξ ειναι καλα? ποναει? πως πηγε το ολο θεμα?παντως σας βλεπω τις δυο σας ναχετε τα μεγαλυτερα μωρα σε βαρος!!!

αντε σας φιλω ..μπας κ προλαβω να στηριξω λιγο την ...αγορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τρελλαμενες φιλεναδιτσες μου!!!Αφηστε με να ηρεμησω απ'τα γελια!!!!

Κλωτσαει με 3 ποδια!χαχαχαχαχαχααχαχχαχχαχαχαχχα

Βρε αφου το ειδες το εργαλειο!!!!!χαχαχαχα Κοριτσααααρα μου μου λειπεις και δε σε εχω γνωρισει ακομα!Που να δω την φατσουλα σου!!!!

Το ιδιο ισχυει κ για σενα συμπεθερα!

Που εχεις γινει ξεδιαντροπη απο χθες που ειδες τον παιδαρο!!!!Λες να κολλησει η μπεμπαρα μου που θα τους δει δυο?????χαχαχαχχαχαχαχχχαχαχαχαχαχαα

Μαρακι μου μην τα χασεις αμεσως τα κιλα σου αγαπουλα μου...Κανε μου λιγη παρεα...Ειπαμε..Η μια μπουλντογκ κ η αλλη τσιουαουα???? :laugh:

Παρασκευη παω κι εγω να δω το τσαχπινακι μου!!! Και να ζυγιστω.....Κλαψ!

Φιλακιααααα κουκλαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tha sou kanw "ligi" parea.....

.....opws to eipes.......... xixixi!

Vre, se kamia 10 meres pou tha paw ksana

ston giatro mou , tha metrisw "podia" kai tha sou pw.....

Sigouraki pantws, DEN to exw!

Me mia terastia aggalia

egw k i sympethera sou

tha se anamenoume gia... kafe!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι-ετσι!Λιιιιγη παρεα!Δωσε μου περιθωριο 2-3 μηνες να μην νιωθω γουρουνιτσα μονη μου!!!!

Αγαπη μου νομιζω πως θα το δεις το πουλακι!!!!Χαμογελααααα!Κλικ!χαχαχαχαχχα

Αααα!Το πιπι δεν εχει εξογκωματα!Μονο 3 παραλληλες γραμμουλες!Αν αυτο που ειδες δεν ηταν καμια αρτηρια του λωρου τοτε.... Γραψτο σιγουρακι!!!!

Σε φιλω και παω να φαω και σιγα-σιγα να ετοιμαστω!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacaki mou

gourouna esy POTE!!!!!!!!!!

Min mou anysixeis gi'auto...

Oxi, den einai lwros,, sigoura (nomizw!)

.....kati allo einai!

Tha anamenw me treli agwnia

ta nea sou apo tin Paraskevi......

.....3 k simera to rantevou sou!!!

Filia polla polla polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσες μου μανουλιτσες μου κοιλαρουδες μου!!!

Χαθηκα αλλα φταιει που προς το παρόν μπαινω μονο οταν ειμαι στο γραφειο και όπως καταλαβαινετε εχω πολλούς κατασκόπυς γύρω και τρυγυρω....οποτε οταν δεν εχω ελευθερο παδίο δε μπορω να μπω..και αυτες τις μερες ο καλος μου φερνει δουλιτσα στο σπιτι για ν αμην ειναι πιο πολλες ωρες μακρια μας οποτε δε μπορω ν α χρησημποποιησω και το ιντερνετ σπιτι..σε λιγο ομωςςςςςςςςςςςςς..δε θα σας ζηλευω που μιλατε καθε μερα..γιατι θα μιλαμε και μαζιιιιιιιιιι yessss!!!

Mari mari πολυ γελιο εχεις,ευχομαι το τριτο σας ποδι να ναι πολύ προικισμενο γιατι πολλες γυναικες θα τον εχουν αναγκη..Οσο γιατις κλωτσιες που λες αχ!!ολη μα ολη μερα...και μην τυχον και μπω λεοφορειοοοοοοοοο!!Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΑΜΟΣ ΜΙΛΑΜΕ!! Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΘΕΑ EINAI POLY DYNATH!!Και που ειμαστε ακόμη..εχουμε να φαμε πολυ γερές!!

hapy mom Αναστακι μου καλα?περιμενω νεα σας!!!

καλε καμια σαλονικια που γενναει κοντα με μενα?ΠΗΤ 24/8/9

ΖΗΛΕΨΑ ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΓΕΝΝΑΤΕ ΠΑΡΕΑ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ

ΑΝΝΑ ΝΤΑΛΙΑ ΕΛΛΕΝ 33 ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΟΡΥ!!ΜΠΗΚΑ ΠΟΛΥ ΣΤΑΚΛΕΦΤΑ ΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari μου τωρα ειδα το μηνυμα με τα ασταματητα χτυπηματα!!!:) ειναι που αργησε να χτυπησει κ τα δινει ολα μαζεμενα!!:)

Κοιμαται λιγο μαλλον..κ του αρεσουν τα ταπερακια!!!Βρε με τετοια διατροφη πως τα εβαλες τα δωδεκα κιλα?

ο γιος μου ηταν ετσι ...κ συνεχιζει ναναι!!ασταματητος,ανεξαντλητος,υπερκινητικο ζουζουνοπαιδο!!!

Τα λεμε μετα μαζι ε?

Φουλινακι μου γλυκο..χαθηκες αλλα σε συγχωρουμε!!Εμεις οι χοντρες εχουμε ΚΑΙ μεγαλη καρδια..οχι μονο κοιλια!!:laugh: Εισαι καλα? το μπεμπακι?

Αναστασουλα μου..δεν σου ευχηθηκα!!Καλα να περασεις!!Ελπιζω να αφησεις κ καμια αλλη να μιλησει!!!:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Βρε φιλενάδες μου... ρεσιτάλ δώσατε και σήμερα!! Happy mom και marimari να φέρω και τον δικό μου να τις μετρήσουμε παρέα??? Χαχαχα... :laugh: Βέβαια εμένα θα είναι λίγο πιο μεγάλος ηλικιακά εννοώ(!!) γιατί ΠΗΤ έχω 6 Αυγούστου! Κι αν κρίνω από τις κινήσεις του τώρα.. που στην κυριολοξία έχει λυσσάξει... μέσα στην κοιλιά.. τον βλέπω για Ιουλιάτικο!! Εν τω μεταξύ βρε κορίτσια από τα σβουράκια που κάνει εκεί μέσα.. πολλές φορές αισθάνομαι πως ακουμπάει τον τράχηλο και νιώθω να με διαπερνά ρεύμα από κάτω!! Ισχύει ή είναι ιδέα μου;;

Αναστασάκι μου γλυκό, με την υπέροχη κοιλίτσα σου... Από που κι ως που γουρούνα αγάπη μου;; Εσύ??? Δηλαδή εμείς τι πρέπει να πούμε??? Φάλαινες?? :laugh: :laugh: Μια χαρά η μπουμπού!! Κοριτσάρα είναι μπιμπελό πρέπει να βγει!!

Marimari μου... τα κιλά είναι μια πονεμένη ιστορία!! Άστα! Ξεκίνησα 52 κιλά και τώρα είμαι 10 ολόκληρα κιλάκια πάνω! Μεταξύ μας μπορεί να είναι και 12!! Όσο για το τρίτο πόδι... αν το είδες κοπέλα μου.. δεν νομίζω ν'αλλάξει!! Είναι αυτό που είπε κι η φιλή μας Αναστασία!! Συνήθως στα αγοράκια.. ξεχωρίζει!! :laugh: Εμάς ο δικός μας μας τα επιδυκνείει συνέχεια!! Είναι συνέχεια με τα πόδια ανοιχτά και μας τα βγάζει φάτσα φόρα!!!:laugh: Κι ομολογώ ότι μου φάνηκαν μεγαλούτσικα... Χαχα... Ή τον κάνουμε τον άντρα ή δεν τον κάνουμε!! Βέβαια σκοπός είναι να μάθει να το χρησιμοποιεί σωστά!! :blush:

Επόμενη επίσκεψη έχω την Δευτέρα! Άντε να τον δούμε τον σβουράκο! Έχω μια αγωνία να τον ξαναδώωωωω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...