Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ολια μου τι κανεις????!!!

Βολευτηκε η πριγκιπισσα!!!!!!

Θα μπω το Σαββατο για προκληση αν δεν ερθει μεχρι τοτε!

Ισως τα πουμε αυριο στη συναντηση αν θα πας κι εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου δεν ξερω αν θα παω στην συναντηση αυριο..

Υπομονη μεχρι το Σαββατο που θα κρατησεις επιτελους την κορακλα σου αγκαλια!!

Ευχομαι να πανε ολα τελεια !!!!!

Φιλακια πολλα:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα ξαναπήγαμε στο γιατρό , οκ & με το καρδιογράφημα & με τον καρδιοτακογράφο & κατά τη διάρκεια του καρδιοτακογράφου αφού μιλούσαμε μου λέει:

Πήγαινε σπιτάκι σου,ετοίμασου & το πρωί στις 7 να είσαι εδώ!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΩ :woohoo: :woohoo:

Επαθα σοκ ! ΟΤαν βγήκαμε έξω που περίμενε η μαμά & η πεθερά μου(γιατί ο άντρας μου δούλευε) με είδαν ψιλοχάλια & λένε στο γιατρό τι έγινε .?. & αυτός απαντά ααα Μάλλον αγχώθηκε γιατί αύριο γεννάει!!:silly:

Μου είπε : Ξεβαμμένη,χωρίς φακούς επαφής,νηστική μετά τις 12.00 τη νύχτα ..αυτά. νομίζω:blink:

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα & μάλλον θα αργήσω..

Το μεσημέρι που ψιλοέφαγα σουτζουκάκια με ρύζι μετά από λίγο είχα μια φοβερή εξώθηση..:unsure: (από το άγχος) & έτσι είμαι νηστική .. πρέπει να φάω κάτι γιατί πως θα την παλέψω 3 μέρες??:dry:

Ο γιος μου σας πρόλαβε!!!:lol:

Πάω να κάνω μπανάκι,peeling,ξύρισμα,φτιάξιμο το μαλλί ,να ελέγξω τη βαλίτσα...

Θα τα πούμε με το καλό από Τριτη πλέον..!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΝΤΟΥΛΙ ΜΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΛΑΒΕΣ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ !! Ευχαριστώ πολύ!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!!

Με το καλό & εσείς!

Από σήμερα ξεκινάει το ξενύχτι ...μιας & από το άγχος μου δεν με βλέπω να κοιμάμαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madojohn έγραψε:

Σήμερα ξαναπήγαμε στο γιατρό , οκ & με το καρδιογράφημα & με τον καρδιοτακογράφο & κατά τη διάρκεια του καρδιοτακογράφου αφού μιλούσαμε μου λέει:

Πήγαινε σπιτάκι σου,ετοίμασου & το πρωί στις 7 να είσαι εδώ!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΩ :woohoo: :woohoo:

Επαθα σοκ ! ΟΤαν βγήκαμε έξω που περίμενε η μαμά & η πεθερά μου(γιατί ο άντρας μου δούλευε) με είδαν ψιλοχάλια & λένε στο γιατρό τι έγινε .?. & αυτός απαντά ααα Μάλλον αγχώθηκε γιατί αύριο γεννάει!!:silly:

Μου είπε : Ξεβαμμένη,χωρίς φακούς επαφής,νηστική μετά τις 12.00 τη νύχτα ..αυτά. νομίζω:blink:

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα & μάλλον θα αργήσω..

Το μεσημέρι που ψιλοέφαγα σουτζουκάκια με ρύζι μετά από λίγο είχα μια φοβερή εξώθηση..:unsure: (από το άγχος) & έτσι είμαι νηστική .. πρέπει να φάω κάτι γιατί πως θα την παλέψω 3 μέρες??:dry:

Ο γιος μου σας πρόλαβε!!!:lol:

Πάω να κάνω μπανάκι,peeling,ξύρισμα,φτιάξιμο το μαλλί ,να ελέγξω τη βαλίτσα...

Θα τα πούμε με το καλό από Τριτη πλέον..!!!:kiss:

ΑΧ ΣΥΓΚΥΝΗΘΗΚΑ............ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΗ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΥΝΝΕΧΕΙΑ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ.....

ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!!!

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΤΟ POST ΤΗΣ ΚΟΠΈΛΑΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ "ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΝ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ¨" , ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΣΗΜΒΟΥΛΕΨΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΗΔΗ ΚΑΙ ΣΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ, ΠΑΝΤΩΣ SORRY ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΩ, ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madojohn έγραψε:

Σήμερα ξαναπήγαμε στο γιατρό , οκ & με το καρδιογράφημα & με τον καρδιοτακογράφο & κατά τη διάρκεια του καρδιοτακογράφου αφού μιλούσαμε μου λέει:

Πήγαινε σπιτάκι σου,ετοίμασου & το πρωί στις 7 να είσαι εδώ!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΩ :woohoo: :woohoo:

Επαθα σοκ ! ΟΤαν βγήκαμε έξω που περίμενε η μαμά & η πεθερά μου(γιατί ο άντρας μου δούλευε) με είδαν ψιλοχάλια & λένε στο γιατρό τι έγινε .?. & αυτός απαντά ααα Μάλλον αγχώθηκε γιατί αύριο γεννάει!!:silly:

Μου είπε : Ξεβαμμένη,χωρίς φακούς επαφής,νηστική μετά τις 12.00 τη νύχτα ..αυτά. νομίζω:blink:

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα & μάλλον θα αργήσω..

Το μεσημέρι που ψιλοέφαγα σουτζουκάκια με ρύζι μετά από λίγο είχα μια φοβερή εξώθηση..:unsure: (από το άγχος) & έτσι είμαι νηστική .. πρέπει να φάω κάτι γιατί πως θα την παλέψω 3 μέρες??:dry:

Ο γιος μου σας πρόλαβε!!!:lol:

Πάω να κάνω μπανάκι,peeling,ξύρισμα,φτιάξιμο το μαλλί ,να ελέγξω τη βαλίτσα...

Θα τα πούμε με το καλό από Τριτη πλέον..!!!:kiss:

κοριτσακι μου με το καλο....ολα τελεια θα ειναι και οχι αγχος...καλη λευτερια!:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΩ μου αντε γεννας και εσυ με το καλο κουκλα μου ολα καλα θα πανε, θα σε σκεφτομαστε ολες αυριο, τι πραγμα και αυτο οταν γενναει καποια ειναι σαν να γενναω απο την αρχη την ιδια αγωνια εχω, εχω γινει εξπερ στις γεννες πια χαχα!! φιλια πολλα σε σενα και σε ολες τις αυγουστοκουκλαρες μου γιατι οχι να το παινευτω εισαστε ωραιες μανουλες γιαυτο θα βγαλετε και κουκλια αυγουστομωραααααααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mantw tis kaliteres euxes k apo mena, se sena k to mpempaki sou!!!! Ola na pane kala k perimenoume nea sou molis girisete spitaki sas k voleuteite!!!!

Simera den xero alla itan poli periergi i mera mou...perisotera ponakia k apo to apogevma k meta exo san psixoplakoma, san taraxi...den mporo na to perigrapso!!!!

Ouuuuuuuffffff varethika ante vre agori mou ela na xelafrosei i mamaka sou!!!!!!:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαντωωωω μου με εναν πονο...αχ τι καλα...να επιστρεψεις γρηγορα και να μας πεις την δικια σου εμπειρια...και να μας συστησεις τον αντρακλα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακια εσεις που εχετε επικοινωνια με την μαριμαρι εχετε κανενα νεο....δεν μας εχει ενημερωσει πως πηγε ο τοκετος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιχιχι!! Πολλές εξορμήσεις διαβάζω...

Μαντώ.. μην αγχώνεσαι!! Όλα καλά θα πάνε! Εύχομαι μ'έναν πόνο κι ένα σπρώξιμο!! Και μ'ένα γερό μωράκι!! ;) Θα περιμένουμε εν αγωνιωδώς νέα σο!!

Αναστασία μου...Έρχεται η τσαχπίνα;;; :woohoo: Πολύ χαίρομαι!! Μην στενοχωριέσαι για την πρόκληση! Αν είναι για το καλό του μωρού! Είναι και μόνο 2 μέρες πριν την ΠΗΤ!! Εγώ μπήκα μια βδομάδα πριν την ΠΗΤ κι η κοπέλα που είχα δίπλα μου στο μιευτήριο μια από τα ίδια με μένα! Και πήγαν όλα μια χαρά!! Φυσιολογικότατα και χωρίς πολλές ταλαιπωρίες!! Και να σου πω, μπήκα με πολύ γερασμένο πλακούντα οπότε δεν το διακινδύνεψα να πάει παραπάνω! Πάνω απ'όλα τα μπεμπάκια!! Δεν το μετάνιωσα!! Με το καλό και σε σένα!! Ααααχ! Θα γίνεις κι εσύ μανούλα!! Τέλειαααα!!

Ζουζουνίτσα ... έρχεται και σένα η σειρά σας!! Τέλεια!! Κορίτσια μου πολύ συγκινούμαι!! Σιγά σιγά όλες οι Αυγοστομανούλες πιάνουμε αγκαλιά τα μικρά μας ζουζουνομπομπιράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιες μου μανουλες τι κανετε?

Καταρχην να ευχηθω στη Μαντουλα ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ να κρατησει σημερα το ζουζουνι της αγκαλιτσα!!!!!!! Αντε μας προλαβε κοριτσια!!!!

Αναστασια μου ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ να φερεις στον κοσμο αυτη τη μπουμπου που ηταν η πιο τσαχπινα της παρεας και μας κρατησε παρεα ολο αυτο τον καιρο με τους χορους ... και τα τσιφτετελακια της. ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ αγαπημενη μου Αναστασια που εισαι πραγματικα η ψυχη του θεματος μας

Ζουζουνιτσα μου εσυ μαλλον εισαι η επομενη και μην ανησυχεις δεν θα μεινεις μονη γιατι εγω, η Τομα και η Folympia εχουμε λιγουλακι ακομα χι χι χι. Ε ε ε ρχεται κα τι δικο σου μωρουδαλακι.

Εμεις ειμαστε μια χαρα και απο οτι ειπε ο γιατρος μαλλον για την επομενη εβδομαδα μας βλεπει. Εχει βολευτει η κορουλα μου. Εχθες αγορασα και εναν φοβερο μαρσσιπο (ροζ φυσικα) φανταστικο και τον φοραγα ολο το βραδυ και φανταζομουνα οτι την ειχα αγκαλιτσα!!!!

Dallaki μου ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ !!!!!!! Τα σημερινα φιλακια στα ομορφα μπουτακια!!!!

Κοριτσακια μου φιλακια πολλα.... πεινασαμε τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!

Μια ακομα μερουλα στην παρεα!!!!

Σημερα ειχα συσπασεις μετα πονων τα ξημερωματα!!!Σηκωθηκα να κανω μπανιο(και καλα πως γενναω)!!!!!!Μεχρι να ζεσατθει το νερο τρωω κατι μερεντες(ετσι για το καλο :P )...Ολα αυτα μεχρι τις 7παρα!

Μετα ξαπλωνω για λιγο διπλα στον αντρα μου και.....

Σηκωθηκα στις 11.30 η γουρουνα!!!Εφυγε ο ανθρωπος για τη δουλεια(αφου με ρωτησε αν γενναμε!),τηλ χτυπουσαν και εμεις...??????Στον κοσμο μας με τη μπεμπα!!!!!!!!!! :laugh:

Νταλλια μου σ'ευχαριστω για τις ευχουλες σου!!!!!Τι να κανουμε...?Αφου φτασαμε στο τελος...Οτι πει η επιστημη!!!!Ασε που και το Μαριμαρακι μας θα πηγαινε για προκληση και την πιασαν οι πονοι τα ξημερωματα!!!!Μπορει να τυχει να εχω κ εγω μια τετοια ωραια εκπληξουλα!!!!!! :)

Αννουλα μου πως εισαι κοριτσαρα μου?????Σ'ευχαριστω κ σενα πολυ πολυυυυυυυυ! :kiss:

Βολεμενη κ η δικη σου πριγκιπισσα??????Τι παθαν τα κοριτσακια μας????Τρωνε πινουν και γουσταρουν!?!?!!!!!!!!Με το καλο και σε σενα κουκλα μου!!!

Τι μαρσιπο πηρες???Σλινγκ ή κατι αλλο?Ακομα δεν αποφασισα τι θελω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΕΥΑ25!!!!ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΟΣΤ!!ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΤΗΣ!!ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Βολεμενη κ η δικη σου πριγκιπισσα??????Τι παθαν τα κοριτσακια μας????Τρωνε πινουν και γουσταρουν!?!?!!!!!!!!Με το καλο και σε σενα κουκλα μου!!!

Τι μαρσιπο πηρες???Σλινγκ ή κατι αλλο?Ακομα δεν αποφασισα τι θελω!!!!!!!

Εχουν βολευτει και θελουν να κανουν εντυπωσιακή έξοδο χι χι χι

Πήρα sling με κρίκους. Η κουμπαρα μου μου εχει δώσει ενα πολυ ωραιο μαρσιπο κλασσικο αλλα πηρα και το sling γιατι τωρα που θα ειναι μικρουλα θα με βολεψει και στο θηλασμο και δεν θελω απο την αρχη να κρεμονται απεξω τα ποδαρακια της. Το παρήγγειλα μεσω ιντερνετ και στοιχιζει 40 ευρω. Εχθες που το πηρα ξετρελαθηκα. Μολις γεννησεις με το καλο αν θες οτιδηποτε πες μου.

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΩΡΟ!!!!!! EVAKI ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου καλησπεα ...καταρχας συγχαρητηρια σε οσες εχουν ηδη τα θαυματακια τους στην αγκαλια και ζουν την ευτυχία που και γω ζω τόσες μερες..ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΝΟΜΑΙ

Αναστασακι :P μου με το καλο σου ευχομαι και οσο πιο ευκολα γινεται..ολα καλα να σου πανε και να το ζησεις οπως και γω,ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ!

Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΜΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΠΟΣΤ)

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ,αντε και συ σε λιγο,θα σαι στην αιθουσα τοκετου και δε θα το πιστευεις...

ΝΤΑΛΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΧ ΤΙ ΤΡΑΒΑΩ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΩΓΕΣ...ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΙΤ ΤΥΧΑΙΑ ΧΑΘΗΚΑ...ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ,ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙΤ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΠΑΡΑΧΤΙΚΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑΚΙΑ ΤΥΠΟΥ ,ΥΠΟΘΕΤΩ,ΚΟΛΙΚΏΝ)ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ.ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ,ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ,ΔΕ ΔΙΝΩ ΞΕΝΟ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑΡΑΧΤΕΙ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΗΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ...ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΤΟ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ,(ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ 20-25 ΛΕΠΤΑ και απο τα δυο ,ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΕ ΑΡΚΕΤΟΥΤΣΙΚΟ)ΤΩΡΑ ΝΑΙ ΜΕΝ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΜΕ 12 ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΞΥΠΝΑΕΙ..ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ..ΤΩΡΑ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗ ΤΑΙΣΩ?????:( δηλαδη μεσα σε 4 ωρες εφαγε δυο φορες ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ..Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΜΑΙΑ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΜΟΥ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΟ ΤΟ ΣΦΙΧΤΗΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟΜΑΧΙΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΚΟΥΝΗΘΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Η ΕΧΟΥΝ ΦΕΙ ΛΑΙΜΑΡΓΑ..ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΑΝΕ ΑΛΛΑ...ΟΧΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ.ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΣΤΗΘΗΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΔΕΙΑΣΩ..ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΖΑΛΙΣΩ ΑΛΛΟ ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΡΕΥΤΗΚΕ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΤΗ ΚΡΑΤΑΩ ΟΡΘΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΞΕΡΑΣΕΙ ΞΑΠΛΩΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΞΕΡΝΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΤΑΙΣΩ?ΠΕΙΝΑΕΙ?ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΜΟΝΟ ΠΙΠΙΛΑ?

ΕΙΑΜΙ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΝΤΕΛΩΣ...

ΚΑΛΙΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ...ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΝΑΙΕ ΕΙΔΙΚΑ...:unsure:

ΠΑΩ Ν Α,ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ (ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...