Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Καλημερα Αυγουστομανουλες!!

Πολυ ζέστη εχει σημερα...

Ελπίζω να ειστε ΟΛΕΣ σουπερ... :) !

υπομονη και ερχοντε τα νινακια μας...!

Σε αυτες που ηδη γεννησαν φιλακια στα μωρακια σας...

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπεραααα στις ομορφες αυγουστομανουλες (και οχι μονο)../Ζουζουνιτσα μου αν τον βρεις θελω και εγω πμ...fight fight...χαχα...να μαθει να μην τα βαζει με εμεας...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλακι σ'ευχαριστω και θα ανταποδώσω οταν θα μπορω!!!

Αν και νομιζω πως ειναι γνωστος ο "αγνωστος" που ασχολειται με αυτα!!!

Υγ Προσεχε με το σεξακι ναι????χαχαχαχαχχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τί κάνετε;

Ολα καλά; Λοιπόν, έχω νέα....!!! Καθίστε αναπαυστικά και διαβάστε: :P

Χθες αφού έκανα 5 χλμ στο διάδρομο όλη μέρα παρατήρησα πετρώματα στην κοιλιά με πόνους στη μέση ανά 5 λεπτά λίγο πιο ισχυρούς από την άλλη φορά αλλά και πάλι όχι κάτι το τραγικό! Καλού κακού όμως, είπα να ενημερώσω το γιατρό μου! Μου είχε πει οτι θα εχω συσπάσεις αλλά να μην ανησυχήσω γιατι αυτό θέλουμε να πετυχουμε με το περπατημα και το σεξ. Οταν τον πήρα ομως και τον ενημέρωσα μου είπε να πάω στο Ιασω να με δει. Πηγα και όντως είχα συσπάσεις μου είπε. Ο καρδιοτοκογράφος κατέγραψε ωδινούλες οχι ομως τοκετού. Μου είπε ότι η διαδικασία έχει ξεκινήσει αλλά είναι στην αρχή της. Μου εβαλε δυο υπόθετα buskopan για να μαλακώσει ο τραχηλος, ο οποίος παραμένει θεόκλειστος και μου είπε να βάζω ένα το πρωί και ένα το βράδυ! Μου είπε ότι αν δεν επιδεινωθούν οι πόνοι σήμερα να πάω αυριο στο ιατρείο του και την Τρίτη με το καλό θα μπούμε για γέννα! Ναι σωστά διαβάσατε! Την Τρίτη έχω ραντεβού με την κορούλα μου!! :woohoo:

Πάω να ξανακάνω διάδρομο τώρα μήπως και μαλακώσει ο τραχηλος επιτέλους!!!! :angry:

Φιλάκια πολλά πολλά !!!!

Α! Ζουζουνίτσα ευχαριστώ για το καρμάκι!! Ανταποδίδω φυσικά!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο λοιπον ευα...αντε να ερθει οσο πιο γρηγορα η κορουλα σου...αναστασια οταν εισαι σιγουρη θελω πμ με το ονοματακι του ('της' βασικα)...

Υγ Προσεχε με το σεξακι ναι????χαχαχαχαχχχα
προσεχω αγαπη μου...καλα θυμασαι την προηγουμενη φορα που ποναγα? τεσπα θα δουμε...θα σας ενημερωσω..;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι αν δεν αρχίσει διαστολή με τα υπόθετα μάλλον! Για να μου λέει θα μπεις την Τρίτη.. Αυτό που δεν πολυκατάλαβα ειναι ότι εχει ξεκινήσει η διαδικασια! Του τοκετου;; Αν ηταν δε θα με κρατούσε;! Προβληματίστηκα τώρα! Από τη μια εχω συσπάσεις απο την αλλη δεν ανοιγει ο τραχηλος! Από τη μια δεν εχω φτασει στην ΠΗΤ μου από την αλλη το μωρο είναι μεγαλύτερο (οσο θα πρεπε να ειναι στην πητ μου - συμφωνα με τον υπερηχο παντα)

Λετε αυριο που θα παω στο ιατρειο του να αρνηθω να μπω την Τριτη αν δεν εχω διαστολη;

Κοριτσια έχω μπερδευτει πολυ! Λετε να διακινδυνευει καισαρικη με αυτον τον τροπο; Στις δυο ξαδερφες μου ομως που ήταν κ εκει δυσκολος τοκετος έκανε τα παντα για να μην κάνει καισαρικη και γεννησαν και οι δυο φυσιολογικά!

Τί μου προτείνετε; Εσεις τί θα κάνατε στη θέση μου; Θα σαλτάρωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου δεν γνωριζομαστε αλλα μεσα απο αυτο το θεμα εχουμε πει τα ...Παντα!!!

Θα σου πω λοιπον τη γνωμη μου!

]Καταρχην αν το μωρο σου αναπτυσσεται και θρεφεται κανονικα(κατι που συμβαινει!) πρωτον...Γτ να σου δωσει τα υποθτα????Λες και περασε η πητ σου...

Επισης...Με προκληση τοκετου κ χωρις δικες σου κανονικες συσπασεις γεννας ΠΟΛΥ πιθανο να παιδευτεις κανα 15ωρο(αφου ειναι πρωτη γεννα) και πολυ πιθανον καπου στην πορεια να σου ξεφουρνισει το "αργουμε πολυ-παμε για καισαρικη!!!"......

Η μπεμπα σου εχει κατεβει???Αν ναι ειναι κριμα να την κανεις να βιαστει!ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ!!!!!!!!!

Αλλα να σου πω κ κατι...

Εμενα ο τραχηλος αρχισε να ανοιγει αρκετα(αυτο εγινε τις τελευταιες 3 μερες χωρις βοηθεια!!!!!),η μπεμπα ειναι χαμηλα,η πητ μου ειναι σε 1 βδομαδα και οχι σε 15 οπως εσενα,συσπασεις φουλ αλλα ασυντονιστες...Και ομως η γιατρος ουτε ανεφερε την προκληση ή εστω υποβοηθηση πριν απτον,......Σεπτεμβρη!!!!Γιατι????

Εγω ΜΟΝΟ αν κατι δεν παει καλα με το μωρο θα δεχτω προκληση!

Και σου ξαναλεω πως η φυση ξερει καλυτερα απο ολους μας.

Τωρα βεβαια ισως ο γιατρος να ειδε κατι που εμεις δεν ξερουμε...???

Τι να πω....?Μ'αυτους δε βγαζεις ακρη..Απτη μια λες τον εμπιστευεσαι γτ αυτος ειναι ο επιστημονας απτην αλλη φοβασαι μην σε "ξεπεταξει" χωρις λογο....

Εσυ αποφασιζεις...Ο αντρουλης σου τι αποψη εχει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΑΥΤΗ Η ΚΑΚΙΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ;;;ΑΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΦΥΡΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΕΣΩ!!! ΕΘΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΑ ΤΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!!!ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΒΙΑΣΥΝΗ ΠΟΙΑ;;;Α ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΙΡΩ ΤΟΝ ΚΟΠΕΡΦΙΛΝΤ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!!!!ΜΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

ΝΑΤΑΛΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ;;;ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΛΑΚΙ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΚΑΡΜΑΚΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΧΘΕΣ!!ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΜΑΚΙ ΜΑΣ!!!Α ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΡΟΥΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΧΕΧΕΧΕ!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο άντρας μου τα έχει πάρει με το γιατρό επειδη μου έδινε yutopar στον ενατο, καθυστερώντας με αυτον τον τρόπο τη διαδικασία των συσπάσεων!! Τώρα πλέον δεν ξέρει ούτε αυτός τί να πει! Μας έχει μπερδέψει ο άνθρωπος. Το μόνο που τον προβληματίζει και λέει ότι ίσως είναι καλύτερα να γίνει τώρα ο τοκετός ειναι ότι το μωρο είναι μεγαλύτερο.Τί να πει και αυτός;

Αυριο θα του μιλήσω στα ισια! Μια ετσι μια αλλιώς μας έχει τρελάνει! Μια μην κουράζεσαι μία ξεσκίσου.... μια αργουμε να γεννησουμε μια μπαίνουμε την Τριτη. Δε μιλούσα τόσο καιρό γιατί δε θέλω να χαλάσουν οι σχέσεις μας τελευταία στιγμή!΄Αλλά αυριο θα απαιτησω να μου μιλησει ξεκάθαρα και να μου εξηγησει κάθε του καινουργια απόφαση!!!! Αμαν πια!!!!

Αναστασάκι μου σε ευχαριστώ κούκλα μου που ασχολήθηκες με το πρόβλημα μου!! Φιλάκια πολλά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα μου εχει δικιο κ ο αντρας σου!!

Απτη μια υποτιθεται πως δε θα χωραει,μετα σου δινει γιουτοπαρ...

Και να του πεις πως αφου οπως λεει ξεκινησε η διαδικασια του τοκετου ΔΕΝ χρειαζεται να βιαστειτε για μεθαυριο...Αντι για 2 μερες ας βγει σε 4 ή 5..Δε χαλασε ο κοσμος!Οταν λεμε ξεκινησε...τοσο εννοουμε!!!

Αντε με το καλο κ στις δυο μας!Να μας πεις νεα!!!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα κατάφερα να μπω μιας & λόγω πυρκαγιών μας έκοβε η Δεη το ρεύμα με αποτέλεσμα να μου κάψει το Ups του Η/Υ ..έτσι τώρα πήρα το laptop & με την ευκαιρία θα βάλω 2-3 φώτο υποβρύχιες που σας είχα πει...:P

Εδώ η κατάσταση είναι χάλια ,η ατμόσφαιρα αποπνυκτική & δεν έχω κοιμηθεί όλο το βράδυ γιατί φοβόμουν μην φτάσει εδώ η φωτιά..! Κοιμήθηκα μόνο 8.00-10.30!!που είχε ξημερώσει & ένιωθα ψιλοασφάλεια.

Ελπίζω σε μία καλύτερη νύχτα..

Περνάω τις υποβρύχιες φωτό να γελάσετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...