Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Να'μαι κι εγωωωω(και εδωωω!)!!!

Happy mom (ουτε Εφουλα ουτε συμπεθερα!) το πιασαμε το υπονοουμενο!!!!Τι να κανω μαρη τρελλη που βραζει το αιμα μου???4 1/2 μηνες χωρις σεξ :woohoo: να μη σαλταρω η γυναικα?Και αλλους τοσους που ακολουθουν??? :woohoo:

Παντως ακολουθω την παρεα κοριτσια! Κλωτσιες κ τσισακια στο μαξιμουμ!!!Ααααα! Καμια φορα συμβαινουν και ταυτοχρονα!χαχαχαχχααα Αυτο το παθαινετε???

Ζουζουνιτσα εχουμε ιδια ΠΗΤ 30 Αυγουστου!?Ή 31!

Τη Δευτερα θα εχουμε μεγαλη αγωνια για ολες σας!Η Αννα αμνιο,η Εφουλα β επιπεδου και η Αλεξανδρα (απ'το αλλο θεμα) γενναει!!!! Ολα θα ειναι τελεια!Και οι 3 εχετε τις ευχες κ τα φιλια μου!

Εφουλα μου(γλυκανα τωρα!) να προσεξεις το εξης στα 3ροδα αλλα κ στα 4ροδα που εχουν μεγαλυτερους τους 2 τροχους:Οταν γυρνας τη θεση ωστε να κοιτας το μωρο ή οταν βαζεις την καλαθουνα προσεξε να μπορεις να εχεις την κινηση-κατευθυνση στις 2 μπροστα ροδες αντιστοιχα.Καταλαβες τι εννοω?Πολλα τετοιου στυλ δεν στο επιτρεπουν αυτο!Καταλαβες βρεεεεεεεε????:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χιχιιιχι αναστασακι μου το αλλο με τις ζεστες μαλλον δεν το ειδες ε?:laugh:

στον γιο μου ειχα ενα perego ..καλο ηταν!στον μικρουλη μου τωρα θελω ενα πιο μοντερνο!!θα το κοιταξω αυτοπου ειπες γιατι δεν ειχα ιδεα!!εσενα σου αρεσε?

ευχαριστω για τις ευχες!!!εισαι τοσοοο καλη!!:P

:laugh:

κανενα αλλο ονειρο καμια σας?? αναστασια μην πεις εσυ!! θα ναι...τσ..ακαταλληλο σιγουρα!!:blush: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως δεν το ειδα!Δεν ηταν κι αυτο υπονοουμενο για το σεξ και τα αναμματα μου?Ηταν για την τρελλα μου? Για την "κατασταση" μου?Για τι απ'ολα???χαχαχαχαχα εχω κ πολλα κουσουρια! :laugh:

ΜΜΜΜΜΜ! "Ευχαριστω για τις ευχες!Εισαι τοσο καλη"

Μας επεισες τωρα!!!!Χχαχχαχαχαχχαχαχχα :P

Το καροτσι ειναι τελειο εμφανισιακα αλλα υποψιαζομαι πως θα εχει το συστημα που σου ανεφερα και ειμαι σιγουρη πως δε θα σε βολευει...Δλδ αν οι κατευθυντηριες ροδες ειναι πισω (οταν θα κοιτας τον παιδαρο) πως θα στριβεις?Ειναι καπως κουλο!

ΥΓ.Δεν θελεις αλλα ονειρα δικα μου?Που να σου ελεγα και λεπτομερειες τι θα παθαινες!!! :woohoo: :laugh:

Γιατι ομως?Τα ονειρα-τσοντες δεν ειναι συμπτωμα των Αυγουστιατικων μαμαδων??????????Χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εισαι για δεσιμο!!! να δω τι θα λες..οταν στα λεει η κορη σου αυτα!!κ τι λεει κι ο μπαμπας!!!

αυτο το μηνα αρχιζω και..........μεγαλωνω!!

αντε φευγω..εκατσα πολυ ωρα! παω να ριξω καμια ματια στα αρχαια του γιου μου!:S

μπλιαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxaxxaxa vre Anastasia eisai afasia telika!Exeis poly gelio.

Edw tha se yposthriksw...Kai ta oneira-tsondes einai symptwma kai dikaiwma mas xaxaxxaxaxxa

Anastasia mou an exei tetoies kapses apo twra(egw den eixa katholou oreksh)

Na deis meta ti tha ginei.Tha khnygas ton andra sou gyrw apto trapezi tou saloniou!xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη εγω το ξαναπα κ δε με πιστεψες!Στην κορη μου εγω θα αγοραζω τα προφυλακτικα!!!Καλυτερα να ξερει τι της γινεται κ να προσεχει παρα να ειναι καμια χαζοπαρθενα και μετα τα 18 να ξεσπασει και να μην αφηνει κανεναν...ορθιο!!!!! :laugh: :)

Τι εννοεις "μεγαλωνεις"?Η κοιλιτσα?

Ελενα σ'ευχαριστω κουκλιτσα μου για την υποστηριξη!Και ο λογος σου μετραει διπλα ;) !!!

Αλλα...αρχισαν νωρις οι.... καψες μου???Ααααα!Δεν θα αντεξω!!!!!Δεν παω καλα????Καλε να περναει και να τον χουφτωνω???Να μου λεει "καλημερα" κι εγω προστυχολογα????

Τι αποψη θα εχετε σχηματισει για μενα????Α ρε μπεμπουλα τι μου εχεις κανει??????χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh:

ΚΙ εγω εχω ΟΡΕΞΗ ΒΡΕ!!! για σουβλακια ..παϊδακια κ αλλα τετοια!!!!

απ το αλλο..μπα...ο φοβος μου κυριαρχει κ κανουν τα παντα να ..πεσουν...ορμονες..κ αλλα!!!!

ελενακι μου εγω μαζι σου..οι ορμονες μας ειναι αλλες!!!

ναι βρε η κοιλια μου μεγαλωνει,τα μαγουλα μου,κ τα...διδυμα απ εξω..μην μπερδεψουμε κ την ελενα!!:laugh:

αντε να δω ποτε θα φυγω...................τωρα φευγω!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy mom kai gw gia tetoia eixa oreksh sthn arxh ths egkymosynhs...Twra exoume alla....Ande k kanena pagwto(pou de trww tlk)

Afou erxetai o andras mou apth douleia xtes,ksaplwse sto kanape.Egw dipla na aloifomai me tis vazelines.xaxaxaxxaa

K tou lew ande gdysou xaxxaxaxa.Emeine anavdos o anthrwpos.Esy ...?Twra...?Edw...? xaxaxxaxa

Asta na pane.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου, έχεις τις καλλίτερες ευχές για την επικείμενη εξέταση.

Σε νιώθω πραγματικά με καλό ένστικτο και θετική ενέργεια και αυτό μετράει πολύ. Θα περιμένουμε τα νέα σου από βδομάδα.

Εγώ έκανα μια καλιέργεια κολπικών υγρών και περιμένω αποτελέσματα γιατί ξαφνικά τα υγρά μου έγιναν πολλά και ενοχλητικά. Εσάς μέχρι τώρα σας έχει παρουσιαστεί κάτι σχετικό? Έχω συχγιστεί διότι έχω δύο διαφορετικά βιβλία εγκυμοσύνης και ενώ το ένα γράφει ότι τέτοια συμπτώματα μικροβίων δεν επηρρεάζουν σε τίποτα το έμβρυο το άλλο βιβλίο αναφέρεται σε πολύ άσχημες συνέπειες που δεν θέλω ούτε καν να τις αναφέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia μου συμπάσχω!!! Έχω και εγώ κάτι φουντώματα ώρες ώρες!! Πάω και τον χουφτώνω και του λέω τώρα ήρθε η ώρα σου!! Αλλά φοβάμαιιιι!! Θέλω να τον βιάσω αλλά κάτει με κρατάει!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Άσε δε τα όνειρα... Τα οποία τα διακόπτω για να πάω κι εγώ για τσισάκια και μέτα νερόοοο! Λες κι έχω τρώω σαρδέλες κάθε βράδυ βρε κορίτσια!! Μια δίψα λες κι είμαι 40 μέρες στην έρημο χωρίς νερό!! :laugh:

Κοριτσάκια μου,( Αννούλα και happy mom) εσείς που έχετε την Δευτέρα τις εξετάσεις σας.. όλες μου τις ευχές για τα καλύτερα!!

Από κουκουβάγια - μαμά κι εγώ άλλο τίποτα!! Βλέπουμε με τον άντρα μου μωρά στο δρόμο και του λέω: "Ο δημητράκης μας θα είναι ο πιο όμορφος!!" :laugh: Αλλά για ένα είμαι σίγουρη! Ότι όλα τα μωράκια του mammyland είναι πανέμορφα!! Τουλάχιστον από τις φωτογραφίες που βλέπω αυτό έχω να πω βρε κορίτσια! Είναι όλα ένα κι ένα!! Φατσούλες μοναδικές!!

:laugh: Όσο για την παραλία, δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλά μόνο βουναλάκια δεν θα είναι τότε!!Έτσι τα λέμε τώρα που είμαστε 5ο-6ο!! Αλλά θα έχει πολύ φάση... Με την κοιλιά τούρλα τόσες γυναικάρες.. :laugh:

Happy mom, φοβερό τ'όνειρο σου! Ευκαιρία να το υλοποιήσουμε σε ένα χρόνο από τώρα!! Εκτός αν μερικές βιαστούν και γι'άλλο νινάκι κι είναι στην ίδια κατάσταση!! :laugh:

Πολλά φιλάκια σ'όλες τις Αυγουστοζουζουνομαμάδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofia nomizw pws oles exoume poio polla ygra apto kanoniko.Alla de kserw pws ennoeis ta "polla"

Egw apto trito mhna k meta eixa poio polla ygra apto kanoniko,mexri k twra pou exoun auksithei ligo.Einai ennoxlhtika opws les.

An anhsyxeis kala ekanes th kalliergeia.O giatros sou ti leei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ξαναγυρισα!Ηρθε οαντρουλης οποτε...Καταλαβαινετε!

Να επανελθω για λιγο στο θεμα σεξ και να πω για την ιστορια πως...

Κι εγω φοβαμαι,κι εγω κρατιεμαι αλλα επειδη ο αντρουλης μου δεν θελει καν να το διανοηθει εχω προς το παρον αλλο στοχο! Καταλαβατε...?Πρωτα με ενδιαφερει να τον πεισω...και μετα θα συσκεφτω με τον εαυτο μου!!!χεχεχε Και φανταζεστε να μου κατσει αυτος κ μετα να μην θελω εγω...????? :silly: :silly: :silly:

Ελενα σε φανταζομαι να βαζεις τα λαδια σου,να μουγκριζεις αισθησιακα και μετα να του λες "Αντε βαλε καμια ταινια να δουμε"!!!Ξενερωμα!χαχαχαχαχαχαχαα

Dallia με καταλαβαινεις γλυκια μου! :blush:

Σοφια τα υγρα... Μια ετσι μια αλλιως και σε μενα...Αλλα οχι σε σημειο να γινουν ενοχλητικα...Οχι ακομα τουλαχιστον :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K gw mexri twra fovomoun kai h skepsh twn mwrwn de me afhne na to apolausw.Enw o andras mou me kynhgage kanonika apo pisw.Afou kathomoun kai tou ekshgousa pws de mporw.Hthele kai syxna :P

Twra pou to evale sto myalo tou gt me vlepei kai paideuomai teleutaia apo ponakia kai ton dyskolo ypno mou exei hremhsei,Kai foundwsa egw.axxaxaxa

Mwre koritsia mou exei leipsei na kanw oti thelw opws to thelw panw se auto to thema.Ypomonh omws....:P

Xaxaxaxxa Anastasia auto lew synithws alla tespa.Exoume mpouxtisei stis tainies.Exoume katandhsei na pairnoume 2-3 thn hmera xixiixixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα λιγο ελειψα κ την αφησατε και ξεσαλωσε??

]αναστασια ειπε:

σε φανταζομαι να βαζεις τα λαδια σου,να μουγκριζεις αισθησιακα

εφυγαν οι αγελαδες απο το θεμα του θηλασμου..κ ηρθαν εδω!!!

ακου μουγκριζεις.........!!!ετσι κανεις αχορταγη?? να λες αναστεναζεις ,βγαζεις μικρες φωνουλες... απα πα με κανεις κ μιλαω για τετοια εγκυος γυναικα!!παλιοθεσσαλονικια! παρασυρεις κ την ομορφη κ αθωα ελενα με τα διδυμακια της!!

dallia μου πολλα φιλακια!!ονειρεψου..κ πες μας αυριο τι ειδες!!

σοφακι μου καλα κανεις κ εκανες καλλιεργεια..Παρα πολλες γυναικες στην κατασταση μας εχουν υγρα!!κ πολλα μαλιστα! Απλα να μην ειναι δυσοσμα,εντονου χρωματος..Εγω ειμαι απ τις τυχερες κ δεν εχω! αλλα κ παλι σου λεω ειναι φυσιολογικο σε πολλες λογω της αυξησης των ορμονων!

κ μαλιστα εδω στο φορουμ μια κοπελα επειδη ειχε πολλα ανησυχησε κ ανοιξε θεμα..Επραξες τελεια κ νομιζω οτι δεν θα χεις τιποτε!! εγω ξερω οτι γενικα και μια κολπιτιδα να υπαρξει τα μικροβια δεν μπορουν να περασουν στο μωρο λογω της ειδικης βλεννας που σφραγιζει το στομιο του τραχηλου!!

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν σε καταλαβαίνω λέειιιιι !! Όλο τέτοια όνειρα έβλεπα!! :blush:

:laugh: Εμένα δεν με κηνύγησε ο άντρας μου γιατί έβλεπε τον φόβο μου! Μου έλεγε πάντα, θα γίνει κι αυτό κάποια στιγμή! Λέγαμε μετά την β-επιπέδου να προσπαθούσαμε αν όλα ήταν καλά με το μωρό , αλλά με έπιασαν οι πόνοι χαμηλά και το αναβάλλαμε πάλι!! Λέμε άσε! Μάλλον δεν θέλει ο μπέμπης!! :laugh: Ελπίζω κάποια στιγμή να γίνει... Που θα πάει..

Άσε Ελενάκι σε καταλαβαίνω! Να θες να κάνεις κάτι και με την κοιλούμπα να μην μπορείς! Βλέπω την μόδα στα πρωινάδικα με τις σκελετωμένες και λέω με παράπονο... Πότε θα γίνω πάλι έτσι;;;; :( Ας είναι καλά ο μπεμπάκος μου και θα γίνωωωω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Εφη μου...Πολλες φορες εχω χαμογελασει,γελασει,χαχανισει στο μαμμυ!Αλλα πρωτη φορα ξεκαρδιστηκα!!!!

χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαααχχαχαχαχαχαχαχαχχαχχχαχχαχααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :woohoo: :woohoo:

Εχω μεγαααααλη περιεργια να δω τη φατσα σου να μου τα λεει απο κοντα αυτα!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy mom λες;;; Φοβάμαι μήπως είναι πολύ ακατάλληλα .. και μου βάλουν χέρι!!! :laugh: :laugh:

Εδώ εχθές εξέφρασα μια γνώμη και μόνο που δεν με γιουχάρανε!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxaxaxxa re Happy mom exw trelathei sta gelia!!!

Asth gynaika na ekdhlwthei.An thelei na fandazetai oti mougkrizw ok kanena provlimma.xaxaxaxxa de mporw allo re koritsiaaaaa.

Re koritsia mou,Elena mexri twra tpt?Oute mia fora?O giatros de sou epitrepei?

Pwpw de tha mporousa...:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ ο γιατρός από την αρχή μας το επέτρεψε! Εγώ είχα χ...στεί από τον φόβο μου και δεν έκανα τίποτα!! Αλλά τώρα το έχω μετανιώσει!! Τώρα με την κοιλιά είναι κομματάκι πιο δύσκολο!! Εδώ καλά καλά στον καναπέ δεν βολεύομαι!! Σκέψου να πρέπει να κάνω κι ακροβατικά!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα απαντησα στην Εφη και τωρα ειδα την απαντηση σου..... Τωρα μολις(βλεπεις καμια φορα κολλαει το μηχανακι-εγκεφαλος μου) καταλαβα πως ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ!!!!!!!!!!!Εστω και καποιες φορες :angry::angry:

Ααααααααααααααααααααααααααα!Εχεις και διδυμαααααααααααααααααααα!!!!

Εχεις κ πονακια?????? Και δεν κοιμασαι καλα??????? :evil: :silly: :side: :woohoo:

Θα του δειξω εγω το βραδυ!Ουτε πονους εχω,ουτε δυσκολιες στον υπνο και μονο μια μικρηηηηηηηη μπεμπουλα που στηριζει τις αποφασεις της μανουλας(σε αντιθεση με την Νταλια) και αυτος τιποταααααααααααααααα??????????????????????

Αερα κοριτσια!Δεν ειμαι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταλια παιδι μου..δε βλεπεις την αναστασια που μας εγινε Στασα η μανταμα? νομιζει πως μπηκε σε ροζ σελιδα!!!το μουγκριζω θα το θυμαμαι παντα!!!ελπιζω να μη γελαω την ωρα του σεξ!!!

πες μας καλε..εδω ακουμε κ μιλαμε γλυκα γλυκα...

τωρα για ακροβατικα....προσεχε το αναποδο..μην πεταχτει το μωρο απ το στομα...βεβαια θα το τραβηξει σαν ελατηριο ο λωρος παλι μεσα....:laugh:

ποια ακροβατικα βρε?? εδω το απλο δεν γινεται!!!!!!!! παλι καλα που γινοταν πριν κ επιασαα το μπεμπη μου!!!εχω να θυμαμαι!!!:) εγω επειδη η μητρα κι ο πλακουντας ειναι ιδιαζουσα περιπτωση..δεν το φανταζομαι καν!!

ελενα μου με τα διδυμακια..εχεις ακομη χωρο? κ για τετοιο ..πραγμα?:laugh:

εγω εχω ενα πουλι ...δεν θελω αλλο!!!:woohoo: του γιοκα μου εννοω ε!!!

απαπαππαπαα θα παω σε σελιδας της εκκλησιας να γραφτω!! ο ερωτας ειναι μονο για τεκνοποιηση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου... καλή επιτυχία... Μου φαίνεται ότι άρχισα να ζηλεύω!! Εν το μεταξύ εχθές σκέφτηκα μιας και δεν δούλευα σήμερα να έκανα κάτι!! Και το μεσημεράκι με πόναγε λιγακι ο μπέμπης!! :laugh: Άτιμο ζηλιάρικο αρσενικό!! Θέλει την μαμά του μονοπώλιο!! :laugh: :laugh: :laugh: Αλλά που θα πάει!! Θα τα καταφέρω κάποια στιγμή πριν γεννήσω!! Γιατί και μετά.. τρεχάτε ποδαράκια! Μια να τον αλλάξεις, μια να τον θηλάσεις, να τον κάνεις μπάνιο, μια που θα θέλω να τον βλέπω συνέχεια... που χρόνος για τον δύσμοιρο αντρούλη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τρελανατε παει!!!

βρε δε θα πουμε για καροτσακια? να πουμε για την κλινικη ? να πουμε για τους ..αλλους??

φαγωθηκατε λυσσαρες!!!

αλλα ξερω ποια σας παρασυρει.....φανταζομαι η πεθερα της τι θα λεει απο πισω της!!! μου τον ερεψε το γιοκα μου!! μεσα στο βρακι της συνεχεια τον εχει!!!

κ τι να πω κ γω!! μηπως να αρχισω απο τωρα να διαβαζω στο μπεμπη βιβλια για το πως γινονται τα παιδια?? βιβλια καμα σουτρα? θα τον βιασει η κορη της!!!

ηρθε ο αντρας μουυυυυ!!! σας αφηνωωωω!! παω να φαω τοστακια κ κανω αγκαλιτσες κ φιλακια απονηρευτα!!

καληνυχτα και.............φρονιμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...