Μετάβαση σε περιεχόμενο

KEΝΤΡΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ


Recommended Posts

Καλησπέρα.Είμαι νέο μέλος και θα ήθελα την βοήθειά σας.Δυστυχώς θα πρέπει να καταφύγω στην εξωσωματική. Μένω Κρήτη(Ηράκλειο) και θα ήθελα να ρωτήσω σε ποιο κέντρο εξωσωματικής στο Ηράκλειο μου προτείνετε να πάω.

Σας ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Σαρα!!!!Αγαπω πολυ το πανεμορφο νησι σου και τους ανθρωπους του!Σου ευχομαι καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!!!Για ΔΕς ΕΔΩ

www.fertilitycrete.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαρα σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα...οτι θεσ θα με διπλ σου...που θα κανεισ την εξωσωματικη? απαντησε μου θα περιμενω με αγωνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΒΟΝΝΗ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ.ΚΑΙ ΣΤΑ FORUM ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ.ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΑΡΚΕΤΑ ΑΓΧΩΝΕΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΩ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ ΚΡΗΤΗΣ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ. ΦΡΑΙΔΑΚΗ ΜΑΤΘΑΙΟ.ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΥΤΟ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΜΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΗΓΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΤΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΤΟΥΣ ΕΝΕΠΝΕΥΣΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.

ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα μου ειδα τωρα το μην σου,αν πατησεις στη διευθυνση που εδωσα στη ΣΑΡΑ πιο πανω θα παρεις οποια πληροφορια χρειαζεσαι!καλη επιτυχια με ολη μου την καρδια σας ευχομαι κοριτσια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί το λες αυτό Μαρινι27?

Μπορεί κάποια εμπειρία να μην είναι και τόσο ευχάριστη, όμως πρέπει να μην ξεχνάμε ότι κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.Οι αποτυχίες είναι μέσα στο πρόγραμμα για μας που παιρνουμε την απόφαση της εξωσωματικής.

Πρέπει να έχουμε ΥΠΟΜΟΝΗ, ΕΠΙΜΟΝΗ και ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ.

Από προσωπική εμπειρία μπορώ να πω ότι αυτό το κέντρο είναι το καλύτερο.Μου το σύστησε μια φίλη μου,που είχε και αυτή ανάλογη εμπειρία.Αυτή έμεινε έγκυος με την ΠΡΩΤΗ προσπάθεια, εγώ με την ΔΕΥΤΕΡΗ.

Θυμάμαι την πρώτη μέρα που πήγα ήμουν πολύ απαγοητευμένη, αγχωμένη,γεμάτη αμφιβολίες.

Ο γιατρος μου κος ΦΡΑΙΔΑΚΗΣ Μ. με αντιμετώπισε με υπομονή και κατανόηση.Έδωσε απαντήσεις σε όλα τα ερωτηματικά μου και προσπαθησε να μου δώσει κούραγιο. Απέκτησε αμέσως την εμπιστοσύνη μου.Είναι πάρα πολύ αξιόλογος άνθρωπος και επιστήμονας.Ξέρει να αντιμετωπίζει κάθε περίπτωση με τη σοβαρότητα που της αρμόζει.

Στην πρώτη προσπάθεια είχα παλινδρομη κύηση.

Όμως δεν το έβαλα κάτω.Είχα βάλει στόχο να γίνω μητέρα.Η δεύτερη προσπάθεια ήταν επιτυχής.Είμαι πανευτυχής που είμαι μητέρα και την εύτυχία μου αυτή την χρωστάω στο Θεό και στον γιατρό μου.

Sara σου συστήνω ανεπιφύλακτα το κέντρο αυτό...και τον γιατρό...

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIANAK ΧΕΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ.....ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΝΤΡΟ...ΕΓΩ ΩΣΤΟΣΟ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑΤΡΟΥ...Η ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ...ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinik δεν σε αμφισβήτησα και σέβομαι την γνώμη σου.

Θεωρώ όμως ότι ήσουν αρκετά απόλυτη στην απάντηση που έδωσες στην sara για το κεντρο γονιμότητας κρήτης.Εγώ απλώς περιέγραψα την προσωπική μου εμπειρία και έκφρασα την ευγνωμοσύνη μου στον γιατρό που με βοήθησε να πραγματοποιήσω το όνειρο της μητρότητος.

Σου ευχομαι ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIANK ΜΟΥ ΚΑΛΗ:P ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΣΜΠΕΙΡΙΕΣ...ΙΣΩΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ ΑΛΛΑ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΘΕΑ ΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ...ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...