Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ SITE?


ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

Recommended Posts

ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE? ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα η ταχυτητα εχει βελτιωθει αλλα μ'αυτα τα γραμματακια-ψειρουλες..... νιωθω λες και εχω πρεσβυωπεια....και κομπλαρω!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι δε βρίσκω καμία αισθητή διαφορά στην ταχύτητα. Νόμιζα ότι φταίει ο Η/Υ και η ταχύτητα του conn-x που έχω και κόντεψα να πάθω κουρκουτζά :blink: , αλλά τελικά δεν είναι αυτό! Το μόνο σάιτ που αργεί βασανιστικά είναι το mammy! Κατεβάζω τραγούδια με ταχύτητα φωτός και για να ανοίξει ένα θέμα στο mammy χρειάζεται στην καλύτερη περίπτωση 1-2 λεπτά!

Άσε η νέα εμφάνιση! lena θα είναι και η οριστική?

Αν ναι, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα τη συνηθίσω! :P

scarletitsa συμβιβάσου τελοσπάντων με την ιδέα ότι τα χρόνια περνάνε!!! :P :P :P :P :P χεχεεχ

Περιττό να σου πω ότι έχω κολλήσει τη μούρη μου στην οθόνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκαντεμόσαυρες :angry: :angry: !!!! Υβόννη και scarlet πείτε μου 43 νούμερα καλέ και οι δύο, μέχρι το 49!

Να παίξω το υπόλοιπα 6 μπας και πιάσω 6άρι στο Lotto! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια....

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εδω οι καλες οι μαυρες γατεςςςςςς!!!!

Εδω οι κατσικοποδαρεςςςςςς!!!!!

Παρε κοσμε παρεεεεεε!!!!!

:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κατι ειδα πριν.... μια αναφορα λεει στην ηλικια μου?????

Βρε ουουουσσττττ!!!!! Που με πηρες μπουμπουκακι και μου εχεις φαει τα καλυτερα χρονια της ζωης μου!!!! Που με ζητουσαν εμενα καν και καν!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει... το βρηκα... αλλαξε λιγο το site και μπερδευτηκα αλλα ξεμπερδευτηκα μονη μου... δεν ειμαι τοσο χαζη οσο φαινομαι τελικα... χιχιχι...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, είχα να μπω καναδυό μερούλες και μου βγάζει τα ονόματα και τις φωτογραφίες των μελών δεξιά... Γιατί το κάνει αυτό; Ή μήπως έτσι ήταν πάντα και το έχω ξεχάσει ΚΑΙ ΑΥΤΟ;;; Μέσα στα υπόλοιπα που ξεχνάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioannouli μου δεν το εχεις χασει....τελειως!!!:P :laugh: :laugh:

Οντως τωρα τα βγαζει δεξια και τα γραμματα μικρακια....

Ειναι υπο αναβαθμιση το site και δεν ξερουμε αν εχει τελειωσει και αυτη θα ειναι η τελικη του μορφη ή θα ξαναγυρισει στην παλια....

Βλεπουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...