Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση Ωορηξίας


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΩΟΡΗΞΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ 13 ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ 17 ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ. ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ 4 ΜΕΡΕΣ???? ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη την απορια εχω και εγω......και μενα καθυστερησε η ωορεξια αυτο το μηνα και δε ξερω ποτε να περιμενω................ελπιζω να γνωριζει καποια κοπελα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου απ οσο ειμαι σε θεση να γνωριζω....λογικα μαλλον θα εχεις καποια καθυστερησουλα....

Στο λεω βασει του δικου μου κυκλου (δεν εχω απολυτη γνωση του θεματος..)

Οταν ο κυκλος μου ηταν 30-33 μερες ειχα ωορρηξια την 17ημερα....

Τωρα που ο κυκλος μου ειναι 27 μερες.... νιωθω την ωορρηξια μου γυρω στην 12-14η μερα....

Αν καποια μπορει να δωσει και μια πιο εμπεριστατωμενη απαντηση... ας το κανει....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΠΕΡΙΣΤΑΤΩΜΕΝΗ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΕΧΩ,ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΙΣΟ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ(ΔΗΛ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΟΩΡΗΞΙΑ) ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑΘΕΡΑ 14 ΜΕΡΕΣ.ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΟΩΡΗΞΙΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ.ΤΟ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΑΠ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ κορίτσια ίσως σήμερα να πάω στο γιατρό μου να πάρω το τέστ π΄΄απ που έιχα κάνει πριν μέρες και να τον ρωτήσω κιόλας. ότι μάθω θα σας ενημερώσω

φιλιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...