Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ?


Recommended Posts

Καλημέρα matakiaefi!

Η καρδούλα ακούγεται την 6η βδομάδα!

Εγώ είχα πάει την 6η βδομάδα παρά μία μέρα και δεν ακουγότανε.

Την επόμενη φορά που ξαναπήγα ακουγότανε μια χαρά!!!

Είναι πολύ όμορφη εμπειρία!

Ακούγεται σαν καλπασμός αλόγου:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimerakia matakiaefi mou...

Emeis akousame tin kardoulla tou Kwnstantinou mou stin 10 eudomada...

Giati den iksera pws eimouna egkuws...

Kai twra se auti tin egkumwsini mou me tin Eleana mou akousame tin kardoulla 7 eudomadwn...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ..ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ..ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΠΛΑ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΠ' ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΜΕ..ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ !!!!! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΑΝΥΣΗΧΙΑΣ..ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ..ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ..ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΩ ΤΗΝ 8η ΕΒΔΟΜΑΔΑ... ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ.. 8 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ+ 5 ΜΕΡΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις οταν πηγαμε στη γιατρο τη πρωτη φορα ειμαστε 6 εβδομαδων δεν την ακουσαμε!! Η επομενη επισκεψη ηταν την 9 εβδομαδα οπου την ακουσαμε!!!:) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ matakiaefi ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΙΣ 6,5 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ,ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ,ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.Α ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΙΑ ΒΜΟΜΑΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝΕ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ όλα τα κορίτσια της παρέας!! Εμείς ακούσαμε την καρδούλα του μπέμπη μας στη 7η εβδομάδα, αλλά μην ανησυχείς matakiaefh σίγουρα αυτό που σου είπε ο γιατρός είναι.....προσπάθησε να αλλάξεις λίγο σκέψεις γιατί είμαι σίγουρη πως δεν σου έχει φύγει απο το μυαλό, και πως γίνεται αλλωστε??? προσπάθησε κορίτσι μου να βρεις μια ασχολία μέχρι την πέμπτη που θα πας ξανά ώστε να ξεχαστείς λίγο....και σίγουρα την επόμενη μέρα θα μας γράφεις όλο ευτυχία τα ευχαριστα νέα.....

φιλάκια πολλα

dev207pb___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η καρδούλα ακούγεται στην 6η εβδομάδα. Κι εμείς το ίδιο πάθαμε. Σύμφωνα με την τελευταία περίοδο, έπρεπε να είμαι 6 εβδομάδων όταν πήγα στο γιατρό μου αλλά δεν ακουγόταν καρδούλα και το σακουλάκι ήταν μικρούλι. Οπότε ο γιατρός μου συμπέρανε ότι η σύλληψη έγινε μια εβδομάδα αργότερα και πως ήμουν 5 και όχι 6 εβδομάδων, οπότε λογικό ήταν να μην ακούγεται καρδούλα. Την επόμενη φορά που πήγαμε (σε μία εβδομάδα) την ακούσαμε μια χαρά και επαληθεύτηκε και η υπόθεση του γιατρού ότι η σύλληψη έγινε μια εβδομάδα μετά την κανονική γόνιμη περίοδο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα!Εμεις την ακουσαμε 7w 1 d.Μια φίλη μου την ακουσε στην 8η εβδομάδα!Παίζει ρόλο ποτε εγινε η σύλληψη!Υπομονη!!!Σκέψου οτι εγω οταν πηγα πρωτη φορα ουτε σάκο δεν ειχαμε δει!!Ητανε λίγο νωρις τελικα!!Αλλα μετα!!!!Να ενα φασολι μεσα στο σακουλακι!!!!!Μεσα σε λιγες μερες!!ΑΑαα μου λεει ο γιατρος αυτο εγινε ολοκληρο παιδι!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ 6η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΝΑΣ ΗΧΟΣ ΠΟΥ ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ!!!!ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!! ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ;; ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΜΜΗΝΟ ΡΥΣΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ 10/2/09 ΕΙΜΑΙ 6w 6d ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΗΜΟΥΝ 6w 2d. ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΣΑΚΟΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΜΒΡΥΟ ΤΙΠΟΤΑ. Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΕΛΕΓΕ ΠΑΝΩ 4w 4d. ΑΝΗΣΥΧΩ ΜΗΠΩΣ Ο ΣΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΕΝΟΣ.ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΙΔΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΩ! ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΒΕΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ. ΟΤΙ ΘΑ ΔΩ ΑΙΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΜΟΥΝ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 6 ΗΜΕΡΩΝ..ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΤΟΤΕ , ΗΜΟΥΝ 6 ΕΔΒΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 6 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΜΩΣ ΤΟΤΕ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ..ΓΙ' ΑΥΤΟ ΦΟΒΗΘΗΚΑ..ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ, ΕΦΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ! ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ! ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΘΑ ΣΕ ... ΞΕΚΟΥΦΑΝΕΙ Ο ΗΧΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ!!! ΣΙΓΟΥΡΑ! ΟΠΟΤΕ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ...

ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΩΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΕΙΣ ΩΣ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ! (ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΦΥΛΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΜΟΥ ΚΡΥΒΟΤΑΝ Η ΖΟΥΖΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ 30ευρω ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΚΑΤΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΕΙ!!!) ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ 'ΧΕΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ, ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑ -ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΩΣ ΜΑΝΟΥΛΑ- ΧΙΧΙΧΙ! ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ!

ΝΑΝΑ 30, ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΦΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ! ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΧΙ ΒΑΡΗ, ΟΧΙ ΑΠΟΤΟΜΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΩΣΩ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ! ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ!

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΝΩ ΝΟΜΙΖΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ 6w2d ΑΛΛΑ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΕΔΕΙΧΝΕ 4w4d ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΛΑΒΑΝ ΣΤΙΣ ΜΗ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΕΣ ΓΟΝΙΜΕΣ!

ΒΛΕΠΕΙΣ ΞΕΡΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΓΙΝΕ 2(!) ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ! ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ, ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΤΣΙΡΙΔΕΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΤΟ...ΤΑΜΠΟΥΡΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΟΥΛΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΓΩ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ 7η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΒΡΕ ΚΟΥΤΟ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΛΛΗΨΗ.ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ, ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΛΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ. Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλα μου κι από μένα!! Εγώ πήγα την 7η προς 8η εβδομάδα στον γιατρό και την άκουσα!! Φοβερό συναίσθημα!! Τέλειοοοοοο!!

Και μην αγχώνεσαι! Θα δεις που ισχύει αυτό που σου είπε ο γιατρός!!

Κοίτα να το απολαύσεις... Πολλά φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφακι μου τι ελεγες για το αγχος...θυμασαι?Μην αγχωνεσαι χαρα μου εγω μολις μπηκα στον 3 μηνα την ακουσα τη καρδουλα του γιου μου,το μωρακι σου μια χαρα ειναι!!!!φιλια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.:dry: ΗΤΑΝ ΤΗΝ 6Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΕΤΡΕΜΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΠ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ. ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ. ΑΝΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΕΝΑ... ΤΟΥΚ-ΤΟΥΚ..ΤΟΥΚ-ΤΟΥΚ... ΑΝΟΙΞΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΑΠΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΓΑΡΙΔΟΥΛΑ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΧΤΥΠΑΓΕ ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΗ.:woohoo: ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ ΤΟΣΟ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!! Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ. ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ. Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΣΤΗΝ 9Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!:P ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ. ΟΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφακι μην αγχωνεσαι κοριτσι μου.....ολα καλα θα ειναι....θα το δεις...ετοιμασου λοιπον για μεγαλες συγκινησεις την πεμπτη!!!!!:) .......εγω αν θυμαμαι καλα καρδουλα ακουσαμε γυρω στην 7 εβδομαδα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ..Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΑΚΙ....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ..ΟΠΟΙΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΦη μου, γεια κ απο μενα κ γω γυρω στις 7 εβδομάδες κ κατι ειχα ακουσει την καρδουλα του,αλλα μην αγχωνεσαι κ μην στενοχωριέσαι..Εχω ακουσει κοπέλες που την ακουσαν κ αργοτερα, δεν σημαινει τιποτα...Περιμενουμε τα νεα σου!!!Φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην εισαι γλυκειά μου γιατι σιγουρα θα την ακούσεις...ειμαι σιγουρη! εγώ πηγα στην 9η εβδομαδα και την ακούσα να χτυπαει σαν τρελλη,ηταν πολυ γλυκό το συναισθημα...προσπαθησε να εισαι ηρεμη και μην βαζεις καμια αρνητικη σκεψη στο κεφαλακι σου.Ολα θα πανε καλα!Η αγωνια ειναι φυσιολογικη παντα και σε καθε σταδιο της εγκυμοσυνης. Και γω τωρα ειμαι στην 20η εβδομαδα και ανυπομονω να τα δω ολα καλα στον μεγαλο υπερηχο που θα κάνω σε λιγο.

Γλυκεια μου σου στελνω την αγαπη μου μαζι με ολη μου την θετικη ενεργεια και ευχομαι στην καρδια της καρδιας σου να χτυπησει τρελλα και δυνατα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...