Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η 4η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!!


Guest

Recommended Posts

Δημητρουλα μου γεια σου!! Παρτα ολα δικα σου!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Τι οργανωση ειναι αυτη??? Μενω speachless (σε απταιστα ελληνικα..:P )

Καλα να περασετε ρε κοπελιες....ριξτε καμια κορινα και για μενα...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κουκλες καλα να περασετε! πολυ θα ηθελα να ερθουμε και εμεις αλλα αυριο θα κανουμε τα γενεθλια μας! Η Μαρια-Ιωαννα θα σβυσει το πρωτο της κερακι.... ειστε ολες καλεσμενες!

μετα το μποουλινγκ περαστε για ενα κομματι τουρτα και αλλα πολλα καλουδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi να τα εκατοστήσει!! :)

Να 'ναι γερή, να'ναι ευτυχισμένη κι όπως επιθυμείτε να την καμαρώσετε!! :)

Να περάσετε καλά στο πάρτυ γενεθλίων!! Που να 'ρχόμαστε βρε;;.. Ένα τσούρμο τρελοmammyδούδες!! Αυτό μετά δε θα'ναι πάρτυ, θα'ναι τρελοκομείο!! :P χαχαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά να περάσετε κοπελιές που θα ανταμωθείτε αύριο πρωϊ στο MALL! Ίσως σε κάποια επόμενη συνάντηση έρθω κι εγώ, πάντως το συγκεκριμένο σημείο είναι πολύ μακριά από το σπίτι μου (μένω Νίκαια). Και ξεκινάω αύριο ετοιμασίες για ταξιδάκι... Pebi να σου ζήσει η ακριβούλα σου! Φιλιά πολλά σε όλες και καλό bowling!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη νομίζεις ότι όλες οι κοπέλες είμαστε κοντά στο Mall. Οι περισσότερες είμαστε μακριά. Αλλά είπαμε να βρεθούμε εκεί γιατί έχει πολλά πράγματα να κάνεις. Καφέ, εστιατόρια, μαγαζιά, bowling!

Ο προαστιακός δεν σε βολεύει;; Κάνει στάση έξω από το Mall. Ξανασκέψου το! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με την crazy!Για όλες μας μακριά είναι. απλά είπαμε να φύγουμε λίγο από το κέντρο μήπως και έρθουν στη συνάντηση και κοπέλες που μένουν σε εκείνη την περιοχή!Την επόμενη θα πάμε σε άλλη περιοχή!Γενικά είναι δύσκολο να καταφέρουμε να βρούμε σημείο που να μας ικανοποιεί όλες!Όμως να ξέρετε ότι προσπαθούμε πολύ!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα αυτή η συνάντηση μάλλον δε με θέλει... :blink::blink::blink:

Είμαι άρρωστη!! Θα έχουμε μωρά και έγκυες μαζί μας?!? Πώς θα έρθω? :ohmy::ohmy:

Ελπίζω μεχρι αύριο το πρωί να είμαι καλύτερα!! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Δημητρούλα αυτή η συνάντηση μάλλον δε με θέλει... :blink::blink::blink:

Είμαι άρρωστη!! Θα έχουμε μωρά και έγκυες μαζί μας?!? Πώς θα έρθω? :ohmy::ohmy:

Ελπίζω μεχρι αύριο το πρωί να είμαι καλύτερα!! :dry:

Σισσιω μου περαστικουλια!Μην μου στεναχωριέσαι!Εσύ να είσαι καλά!Πάνω απ όλα η υγεία μας!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, μάλλον δεν θα έρθω! Έκανα εχθές την β-επιπέδου και μου ταρακούναγε ο γιατρός την κοιλιά πολύ κι από το βράδυ μ'έπιασε ένας οξύς πόνος στην κοιλιά χαμηλά! Και σήμερα το ίδιο! Αν αύριο ξυπνήσω και νιώθω καλά και δεν πονάω, θα επικοινωνήσω με Ρούλα και θα ενημερώσω αν έρθω ή όχι! Με τσιμπάει σαν περιόδου πόνος δεξιά χαμηλά! Μπορεί να μεγαλώνει κι η μήτρα δεν ξέρω! Αλλά δεν μπορώ να περπατήσω! Και δεν το διακινδυνεύω! Εύχομαι ως αύριο να είμαι καλύτερα! Κι ήθελα πολύ ρε γ@μώτο να έρθω! Είμαι να σκάσω! Το έλεγα όλη την εβδομάδα και τώρα μ'έπιασε κι αυτό που δεν ξέρω και τι είναι!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Δημητρούλα αυτή η συνάντηση μάλλον δε με θέλει... :blink::blink::blink:

Είμαι άρρωστη!! Θα έχουμε μωρά και έγκυες μαζί μας?!? Πώς θα έρθω? :ohmy::ohmy:

Ελπίζω μεχρι αύριο το πρωί να είμαι καλύτερα!! :dry:

Βρε Σισσιώ.. είπαμε να βρεις έναν καλό λόγο για να μη φύγετε για το χωριό σήμερα... αλλά όχι κι έτσι βρε παιδάκι μου!!! :angry::huh::P

Περαστικά σου!! :) Ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα και να τα καταφέρεις να'ρθεις τελικά! ;):):kiss:

dallia έγραψε:

Κορίτσια, μάλλον δεν θα έρθω! Έκανα εχθές την β-επιπέδου και μου ταρακούναγε ο γιατρός την κοιλιά πολύ κι από το βράδυ μ'έπιασε ένας οξύς πόνος στην κοιλιά χαμηλά! Και σήμερα το ίδιο! Αν αύριο ξυπνήσω και νιώθω καλά και δεν πονάω, θα επικοινωνήσω με Ρούλα και θα ενημερώσω αν έρθω ή όχι! Με τσιμπάει σαν περιόδου πόνος δεξιά χαμηλά! Μπορεί να μεγαλώνει κι η μήτρα δεν ξέρω! Αλλά δεν μπορώ να περπατήσω! Και δεν το διακινδυνεύω! Εύχομαι ως αύριο να είμαι καλύτερα! Κι ήθελα πολύ ρε γ@μώτο να έρθω! Είμαι να σκάσω! Το έλεγα όλη την εβδομάδα και τώρα μ'έπιασε κι αυτό που δεν ξέρω και τι είναι!

Κοριτσάκι μου, ελπίζω σήμερα να'χει περάσει ο πόνος για να ηρεμήσεις, φαντάζομαι την αγωνία σου.. :unsure::huh:

Ελπίζω να σε δούμε κι από κοντά, αλλά σίγουρα θα υπάρξουν κι άλλες ευκαιρίες, κι άλλες συναντήσεις, γι'αυτό αν τελικά δεν έρθεις σήμερα, μην σκας! Προτεραιότητα τώρα έχει το νινάκι! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια..... καλά να περάσετε σήμερα- να ρίξετε πολύ γέλιο στο μποουλινγκ... και μην ξεχάσετε τα φωτογραφικά ντοκουμέντα ''φάτε μάτια ψάρια'' για εμας τις μακρυνές.....

Α! και αρχίστε να ετοιμάζετε συνάντηση για του Αγίου Πνεύματος που θα είναι την Κυριακή οι Ευρωεκλογές γιατί ως Αθηναία θα έρθω να ασκήσω το εκλογικό μου δικαιωμα... οποτε ευκαιρία για συνάντηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina33 έγραψε:

Κοριτσάκια..... καλά να περάσετε σήμερα- να ρίξετε πολύ γέλιο στο μποουλινγκ... και μην ξεχάσετε τα φωτογραφικά ντοκουμέντα ''φάτε μάτια ψάρια'' για εμας τις μακρυνές.....

Α! και αρχίστε να ετοιμάζετε συνάντηση για του Αγίου Πνεύματος που θα είναι την Κυριακή οι Ευρωεκλογές γιατί ως Αθηναία θα έρθω να ασκήσω το εκλογικό μου δικαιωμα... οποτε ευκαιρία για συνάντηση...

Μακάρι βέβαια να έρθω και πιο νωρίς για άλλους λόγους......:) :) :)

να μην ξεχιόμαστε... 8 σήμερα χιχιχιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy εγραψε (για την Χριστνα):

Κι ακόμα καλύτερο το "8 σήμερα"!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ετσι......Ετσι..... να μην ξεχνιομαστε....

Χριστινακι για τη Δευτερα το πρωϊ ειπες οτι εχεις κλεισει ραντεβου...

για χοριακη...???;) :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!Από χθες είχα πονοκέφαλο που δυστυχώς δεν μου πέρασε ακόμα!:angry: :angry: :angry: Στη συνάντηση θα πάω όμως όπως και να έχει!:P :P :P Έστω και αν βρωμάω θερμαντική αλοιφή!:woohoo: :woohoo: :woohoo: πάω να ετοιμαστώ να πάω στα κορίτσια μου!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλης θα παρεις και τον μπεμπουλακο για μασκωτ???:laugh:

Μην ειστε προκλητικες...ομως....:angry:

Ευχηθηκαμε με ολη μας την καρδια να περασετε τελεια....

αλλα μην μας κανετε να ζηλευουμε αλλο γιατι θα αρχισω....

τα βουντου....:P :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...