Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ!!!! ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΑΣ...


Recommended Posts

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΑΣ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΥΒΟΝΝΗ (ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΜ!!!!)

ΕΝ ΤΑΧΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΕΡΧΟΜΟΥ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ....

ΣΤΙΣ 17/3/2009 ΕΙΧΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Μ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΞΕΠΝΕΕ Η ΔΙΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΗΤ (25/3/09)ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ.

ΑΛΛΑ Ο ΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΟΥ ΥΙΟΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ....ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΨΕΙ....ΕΙΧΑ ΥΨΗΛΗ ΡΗΛΗ ΑΜΝΙΑΚΩΝ ΥΓΡΩΝ Κ ΑΙΜΑ.

ΦΩΝΑΖΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ''ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ 2Ο ΛΕΠΤΑ , ΝΟΜΙΖΟΝΤΑς ΠΩς ΑΡΓΗΣΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΠΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ?ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ....ΜΠΡΟς!

ΕΙΔΟΠΟΙΩ ΤΟ ΜΑΥΕΤΗΡΙΟ,ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΝΤΟΥΣ.

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ.

ΑΦΟΥ ΜΕ ΠΑΡΕΛΑΒΑΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΜΕ ΠΩς ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ.ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ,0 ΔΙΑΣΤΙΛΗ, ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΚΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗς.....Ο ΓΙΑΤΡΟς ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟ ΙΚΑ(ΚΑΝΕΙ Κ ΕΚΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ).ΠΑΘΑΙΝΩ ΕΝΑ ΣΟΚ ΑΡΧΙΚΑ...ΜΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΣΤΟ ΙΚΑ.....

ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΙΣΑΝ.ΤΟΥΣ ΧΑΛΟΥΣΑ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΙΑΠΛΗΚΤΙΣΜΟ ΠΕΙΣΤΗΚΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΕΥΓΑ ΑΝ ΔΕΝ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...

ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΓΙΝΕ.ΣΤΙΣ 12.47 ΒΓΗΚΕ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΜΑΣ!

4.150 ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΛΛΙ!!!!!!!!!!!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 2 ΜΑΣ .ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΓΩ ΘΑ ΚΟΙΛΟΠΟΝΟΥΣΑ 2 ΜΕΡΕΣ, ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ, ΘΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΛΙΑΡΔΑ!

ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΗ ΤΗΝ ΑΝΑΝΗΨΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΗΓΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΛΑΦΡΟΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΡΤΙΜΕΛΕΣ ΚΑΙ ΓΕΡΟ!ΘΑ ΑΓΑΠΗΘΟΥΜΕ ΕΝ ΚΑΙΡΩ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Ο ΔΕΣΜΟΣ ΣΦΙΓΓΕΙ!

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ,ΜΥΘΟΣ ΟΤΙ ΟΙ ΓΙΟΙ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ.....ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΜΟΥΤΡΑ ΟΤΑΝ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΜΕ!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ , ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΤΕΟ ΜΟΥ!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ!

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΙΕΣΕΣ! ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ , ΑΦΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΤΙ ΝΙΩΘΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ!

ΟΠΟΤΕ ΑΦΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ! ΚΑΙ Ο ΔΕΣΜΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!

ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL μου συγχαρητηρια!!!!Να σας ζησει ο υιος!!!Μεγαλο αντρακι!!Να ναι παντα γερος κι ευτυχισμενος κι εσεις παντα καλα να τον χαιρεστε σε καθε του βημα!!!!

Αυτες οι εμπειριες σας ειναι καθε φορα τοσο ομορφες και συγκινητικες!!!Ειναι φοβερο πραγμα ο ερχομος του παιδιου!!!

Ευχαριστουμε για τις ευχες να σαι καλα!!!φιλακιααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL καλημέρα!Να χαίρεστε τον παίδαρο!Πάντως κράτα και μια επιφύλαξη διοτι και ο δικός μου μόλις γεννήθηκε ήταν ίδιος ο άντρας μου!:woohoo: :woohoo: :woohoo: Τώρα μοιάζει σε μένα!;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!

Να σας ζήσει ο παίδαρος.

Καλά σαράντα να έχεις.

Όσο για το ποιόν μοιάζει κράτα μια επιφύλαξη διότι τα μωρά αλλάζουν συνεχώς.

Και εμένα όταν γεννήθηκε ο γιός μου όλοι έλεγαν ίδιος ο μπαμπάς του αλλά μετά από μερικούς μήνες άρχισαν να του λένε φιλική συμμετοχή, τώρα δε που είναι 4χρονών ούτε φιλική συμμετοχή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τεο μου,αγαπη μου,κι ελεγα....ποτε θα μας γραψει?....,δεν θα την αφηνει ο μπεμπης.....!!!!!!!:P Ολα μια χαρα λοιπον!!!!!Γεννησες κι εσυ,και τωρα χαιρεστε ο ενας τον αλλον στο σπιτακι σας!!!!!Να σας ζησει ο παιδαρος,περιμενουμε να βαλεις φωτο να τον καμαρωσουμε!!!!:woohoo:

Καλη λοχεια να εχεις κοριτσακι μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωωω πωω σωστος παιδαρος!!! ο δικος μου μπροστα του ηταν μισος!!:laugh: :laugh:

γερος κ δυνατος

καλοτυχος κ ευτυχισμενος

να τον χαιρεστε τον κουκλο σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΟ μου ...τωρα το ειδα το γιαβρι μου στη φωτο!!!!!:woohoo: Βρε τι κουκλος ειναι!!!!:woohoo: Να τον χαιρεστε!!!!!Αγοραρος ο μπεμπουλης!!!

πολλα πολλα φιλακια!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει ο αγόραρος, σωστός άντρας και δείχνει πολύ χαρούμενος που επιτέλους βγήκε έξω στο φως!!!:laugh:

Να είναι γεμάτος υγεία και ευτυχία :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEOCOOL συγχαρητήρια! Δυό μέτρα παληκάρι έβγαλες!!!

Μπράβο κοριτσάρα μου που ακολούθησες το ενστικτό σου

και τους το επέβαλες κιόλας!!!

Χαίρομαι πολύ και για τους δυό σας.

Πλησιάζει και η δική μου ώρα και συγκινούμε με τις εμπειρίες σας!

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου υγεία, ευτυχία, να'ναι καλότυχο

και πάντα χαμογελαστό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσεις ο παίδαρος!! Να 'ναι πάντα γεμάτος υγεία και καλή τύχη!! Και είναι και πολύ όμορφος από την φωτογραφία! Καλή λοχεία και σε σένα κουκλίτσα μου!!

Όσο για το που μοιάζει... είναι πολύ νωρίς ακόμα ... Έχει ν'άλλαξει...

Το είδα από τις ανιψιές μου!! Όπου και να μοιάσει πάντως αυτό που μετράει είναι να 'ναι γερό, δυνατό και καλότυχο! Τ'άαλα περισσεύουν!!

Πολλά φιλάκια και πάλι να τον χαίρεστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι να σας ζήσει ο παίδαρος και να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!Πάντα γερός και καλότυχος να είναι! Είναι απίστευτη φατσούλα..Τρελά μαγουλάκια και μαλλάκια...:P :P

Καλή λοχεία και καλή προσαρμογή με τον μπεμπούλη σου!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΣΟΥ. ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥΣ ΓΙΟΥΣ ΜΑΣ.

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ.ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου το μωρέ!!! Ούτε 10 ημερών μωρό και γελάει! :woohoo:

Απίστευτο φατσόνι ο μπέμπαρός σου! Να σου ζήσει κορίτσι μου! Να τον καμαρώνεις πάντα γερό!

Είμαι σίγουρη ότι έχετε δεθεί τόσο πολύ, που ένας Μέγας Αλέξανδρος με το σπαθί του χρειάζεται για να σας κόψει! Να σας λύσει δεν μπορεί κανένας! :P Κι εγώ με την κόρη μου.. γόρδιος δεσμός! Όπως όλες οι μανούλες φαντάζομαι! :)

Καλά σαράντα σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KPAP έγραψε:

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΣΟΥ. ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥΣ ΓΙΟΥΣ ΜΑΣ.

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ.ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.ΦΙΛΑΚΙΑ

:woohoo: διπλα γενεθλια θα εχουμε στο μαμυ!!!!διπλη χαρα και ευχες!!!!

να τα χαιρεστε τα ζουζουνια σας και οι δυο μαννουλες!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει καλή μου ο παιδαρος σου. Να τον χαιρεσαι και να εισαι μια ευτυχισμένη μανούλα. Δίνεις θάρρος και σε εμας που παμε για καισαρική και "τρέμει ο κω***" μας!!! Καρδιοκατακτητής θα βγει ο μπεμπης με τέτοιο ακαταμάχητο χαμόγελο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια να ακους περιγραφες σαν και αυτη!!!!! σε ευχαριστουμε καταρχιν γιατι μας πηγες λιγο πισω εμας τις μαμαδες και μας θυμισες αυτες τις υπεροχες στιγμες..και εννοειτε να σου ζησει το μωρο σου.πραγματι πολυ μαλλι και πολυ χαρουμενο γελακι.οσο για το που μοιαζει μαλλον σε κανα 9μηνο θα αρχιζεις να βγαζεις συμπερασματα.παντα καλα να στε και ευτυχισμενοι:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...