Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ


Recommended Posts

APIS ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.....ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ.....ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

RUBELA μου μολις διαβασα αυτα που γραφεις εσυ και τα αλλα κοριτσια και εχω συγκινηθει,ειναι μεγαλη απωλεια.εχω και εγω ενα σκυλακι και μονο στην ιδεα οτι μπορει να τον χασω,βαζω τα κλαματα.κουραγιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΕΣ ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΣΕς ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ;;;; ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΕΛΙΚΑ Ε;; ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ .... ΞΕΡΕΙς, ΑΣΤΗΝ, ΜΑΛΛΟΝ Η ΑΓΑΠΗ ΤΗς ΓΙΑ ΤΑ ΖΩΑ ΕΝΑΙ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗ !!ΕΤΣΙ ΑΓΑΠΑΝΕ ΠΟΛΛΟΙ!!ΣΕ ΦΙΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ.....ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!!!!

Ο GORBI ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟΣ ΓΙΑ 'ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ρουμπινακι μας συγκινησες...ποσο θελω να βρω και για τη μπιζου μας τοσο καλους οσο εσυ..να την προσεχουν...Δεν βρισκω ομως και στεναχωριεμαι που αναγκαζομαι να το κανω...ειναι τοσο καλο σκυλακι...:( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με τα υπόλοιπα κοριτσια ότι η Ρούμπη χρειάζεται υποστήριξη και όχι κριτική αυτού του τύπου.

Φυσικά και δε συγκρίνουμε τα ζώα με τους ανθρώπους αλλά όταν έχεις μεγαλώσει με ένα σκύλο ο οποίος κάθε στιγμή σου δείχνει την αγάπη και την αφοσίωσή του,έίναι πραγματικά μεγάλος ο πόνος όταν τον χάνεις.

'Εχω χάσει κι εγώ 2 σκυλιά και ήταν πολύ οδυνηρο. (Την περασμένη εβδομάδα κάναμε ευθανασία στο δεύτερο).

Ο πόνος για τον καθένα μας είναι κάτι προσωπικό και κανένας άλλος δεν είναι σε θέση να κρίνει και να κατακρίνει.

'Εχω 3 παιδιά που είναι όλη μου η ζωη και παρακαλάω καθε στιγμη να είναι καλά και να μην τους συμβεί κάτι κακό.

'Εχω όμως κιένα σκύλο που μου δίνει καθημερινά αγάπη και αφοσίωση και δε θέλω να σκέπτομαι τη στιγμή που θα φύγει από κοντά μας. Και εύχαομαι αυτά που αισθάνομαι για το σκύλο μου να το βλέπουν και τα παιδιά μου και μεγαλώνοντας να γίνουν κι εκείνα σαν τη Ρούμπη...

Ρούμπη μου να είσαι καλά να θυμάσαι το μικρούλη σου και σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου, σύντομα να γίνεις κι εσύ μανούλα γιατί είσαι πολύ γλυκός άνθρωπος κι έχεις πολλή αγάπη να δώσεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...