Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ


Recommended Posts

Εμας παει 2 μηνες μου χαθηκε η σκυλιτσα μας... την βλεπω στα ονειρα μου και τη σκεφτομαι πολυ συχνα... εσυ ησουν πολυ δεμενη μαζι του και σου στοιχισε πολυ... κι'εμενα μου λειπει αλλα η καθημερινοτητα με το μωρο με εκανε να το ξεπερασω καπως και ειμαι πολυ καλυτερα τωρα... που ξερεις μπορει να εχουν βρεθει οι δυο τους και να κανουνε παρεα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:( :( :( :( GORBI ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΝΩ....ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΤΡΟΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΜΟΥ! Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑΡΑΓΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΥΨΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ....ΘΑ ΜΑΣ ΜΕΙΝΕΙΣ ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΑΠΛΑ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΑΣ....ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ,ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ,Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΑΣ,ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟ ΛΑΜΠΕΡΟ! ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΤΡΕΛΑ!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA μου, καταλαβαίνω πως νιώθεις. Έχω κι εγώ ένα σκυλάκι αλλά το έχει πάρει η αδελφή μου στην Αθήνα (είναι γιατρός στον Ευαγγελισμό) για να της κάνει παρέα και ώρες ώρες νομίζω ότι θέλω να πάω Αθήνα για 2 ωρίτσες μόνο να την δω και να ξαναφύγω!! Υπομονή κοπέλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rubela μου οντως το δεσιμο ειναι πολυ μεγαλο,κι εγω παλιοτερα ειχα σκυλακι και τωρα γατες,σιγουρα δεν ξεχνιουνται,ειναι ενα μερος της ζωης μας,αλλα οπως ολα τα γεροντακια ηθελε κι αυτο να ξεκουραστει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΩ ΞΑΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ....ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΑ ΤΟ ΠΩ!! :( :( :( :( :( :( :( :(

ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΛΑΜΑΤΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ....ΠΕΡΑΣΕ ΕΙΔΗ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι,σε καταλαβαινω απολυτα....εχω κι εγω ενα σκυλακι!!!!τον εχω σαν γιο μου, τον λατρευω....

αν παθει κατι δεν ξερω τι θα κανω....

σκεψου οτι τωρα ειναι ενα γλυκο αγγελακι.....:)

να προσεχεις και να τον σκεφτεσαι....

φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απορια μιας και φανταζομαι δεν ειναι η RUBELA η μονη που εχει σκυλακι η γατι η καποιο ζωακι και εχει νιωσει και εκεινη την απωλεια του αγαπημενου της φιλου τι θα λεγατε αν ανοιγε ενα νεο θεμα σχετικα με τα ζωακια???ειτε εχει θεμα με την απωλεια του φιλου μας ειτε με διαφορες ιστοριες με θεμα τους αγαπημενους μας φιλους???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο συγκιμηθηκα με την ιστορια σου!!!ειχα κι εγω σκυλακι και το χασα περυσι 26 μαιου σε ηλικια 16 ετων!!!!ακομα μου λειπει και επειδη εχω την κορη της (14 ετων κι αυτη, γιαγιακα) κλαιω ακομα!!!!!τωρα ειμαι εγκυος και θα θελα πολυ η κλαρις μου(ετσι την λεγανε) να ναι εδω για να γνωρισει σε λιγους μηνες την κορη μου.... αλλα... δεν προλαβε!!!!να σαι καλα και υπομονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ Χ ΤΕΛΕΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΑΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΝ ΟΛΕΣ............ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ......

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ....ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΦΥΤΕΥΕΙΣ ΕΝΑ ΦΥΤΟ ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΝΑ ΑΝΘΙΖΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ,ΝΑ ΤΟ ΚΛΑΔΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΕΠΟΧΗ,ΝΑ ΤΟ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΚΤΛ ΚΤΛ.ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΕΙΣ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΘΑ ΣΕ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΟΜΟΡΦΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΟΜΟΡΦΥΝΟΥΝ ΤΗ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΟΣΦΡΗΣΗ ΣΟΥ ΜΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ.ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ.

ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΤΑ ΚΑΙ ΦΥΤΑ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ.ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΑ ΦΥΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑ,ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΝΑ ΖΩΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΜΕ ΛΟΓΙΑ.ΑΡΑΓΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ?

ΚΑΤΑΛΗΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΜΙΑ ΨΥΧΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΚΑΤΟΙΚΕΙ ΣΤΟ ΚΟΡΜΙ ΕΝΟΣ ΖΩΟΥ Η ΣΤΟ ΚΟΡΜΙ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΣΤΑΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΕΙ.Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΙΛΙΠΤΗ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΤΙ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.

RUBELLA ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΚΟΙΛΙΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΥΧΟΝ ΚΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ!Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΠΟΝΗΡΙΑ!ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ!ΠΑΡΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΕΙΩΘΕΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. Κ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΣΥΧΑΙΝΟΝΤΑΙ..ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΑΣΧΗΜΟ!!

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ!!

ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΣΚΥΛΟΜΑΝΕΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια τα ζωακια ειναι ανυπερασπιστα και δυστυχως συχνα βλεπω οτι τα χρησιμοποιουν σαν να ειναι κατι αψυχο,ο θεος ομως τα δημιουργησε για να τα προστατευει ο ανθρωπος αντιθετα καποιοι βγαζουν σε αυτα τη βια και την κακια τους,τους κανουν πειραματα,φρικαρω με κατι τετοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΣΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΝΟ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ......ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ!!

ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΑΝΑΒΟΥΜΕ ΚΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ....

ΕΠΙΣΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΛΑΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΦΥΤΕΨΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΝΘΗ ΓΙΑΤΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ (ΜΑΜΑ ΜΟΥ) ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΑΣΠΡΟΥΛΑΚΟΣ ΕΤΣΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.....

ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΨΥΧΗ ΜΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA, σου εύχομαι γρήγορα να νιώσεις καλύτερα. Είναι δύσκολη η απώλεια για κάποιον/α/ο που αγαπάμε, το έχω βιώσει. Εκτός αυτού έχω και εγώ σκυλάκι και το λατρεύω, σε καταλαβαίνω. Σου εύχομαι όλα να είναι καλύτερα από δω και πέρα στη ζωή σου. Όλες οι ψυχούλες πάνε στην παναγίτσα κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ rubela μου ποσο σε καταλαβαινω!!!εμενα η μαμα μου την φωναζε κορη μου" φανταζομαι οτι καποιοσ θα με κοροιδευε τωρα αλλα δεν μπορει να καταλαβει οτι ηταν και αυτη παιδι μας!!μη στεναχωριεσαι!!!!ειναι εκει ψηλα και μας κοιτανε και μας αγαπανε!!!!να σαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΓΟΝΙ ΤΟΥΣ.....ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΓΑΒΓΙΖΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑΝ ΗΧΟ ΠΟΥ ΑΚΟΓΟΤΑΝ ΣΑΝ ΓΑΚ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΓΙΑΓΙΑΚ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΑΚ.....ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΧΑΖΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΒΙΩΣΕΙ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.... :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ρούμπη μου σε καταλαβαίνω...17 χρόνια είναι πάρα πολλά!:( Το δέσιμο με τα ζώα είναι απίστευτο.Εγω μεγάλωσα με σκυλίτσα που έφυγε 15 χρονών.Και πάντα οι γονείς μου μου λέγανε να σκέφτομαι οτι περασε μια παραδεισένια ζωή,όζι σαν άλλα σκυλάκια που βρίσκονται στο δρόμο πεινασμένα...Αυτό να σκέφτεσαι και εσυ για να απαλύνεις τον πόνο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΑΜΑΚΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.....ΤΟ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΑΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ....ΠΗΓΑΙΝΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ ;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σκεφτεσαι αυτο που ειπε η φιλη μας οτι καποια σκυλακια βρισκονται στο δρομο καιπεινανε χωρις αγαπη και αγκαλιες!!!!εμας μας εφυγε η κλαρις στα 16... ενα χρονο πριν... και ειναι σαν να ναι εδω ακομα!!!να σαστε ολες καλα και να θυμομαστε τα ... παιδακια μας που μας κοιτανε απο κει ψηλα και καμαρωνουν για εμας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ,ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΗΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΕΤΡΕΞΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΝΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΟΥΡΙΤΣΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΧΑΙΔΕΨΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

:( :( :( :( :( :( :(

ΜΑ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΤΑΙ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ Η ΕΛΕΙΨΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ.........ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΠΟΙΟ ΣΥΧΝΑ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΑΣ ΤΗΝ ΟΥΡΙΤΣΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕ ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΕς ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!!ΑΥΤΕς ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΡΗΖΟΝΤΑΙ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕς ΑΛΛΕς ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..... Ο ΚΑΘΕΝΑς ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ!!!ΣΕ ΦΙΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙς ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι μου θυμησες. Τον Λαζαρακο μου. Ανθρωπος ηταν οχι γκριφον. Δεν ξαναπηρα σκυλο απο τοτε. Θα τον συγκρινω με κεινον και ειναι αδικο. Εχει ενα ντομπερμαν ο πεθερος μου τη Λουνα αλλα δεν ειναι το ιδιο. Τωρα στην αυλη πηραμε για το μωρο κουνελακια και κοτουλες γιατι θελω να μαθει με ζωα. Μπορει καποια στιγμη να παρω και σκυλο παλι αλλα μεσα στο σπιτι δεν το θελω γιατι θα δεθω τοσο πολυ που δεν αντεχω αλλη απωλεια...Καλο ταξιδι στο παιδακι σου..:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H απωλεια ειναι πολυ σκληρη ειτε αναφερεται σε ανθρωπο ειτε ενα ζωο αυτο που την φορτιζει ειναι τα συναισθηματα και οι αναμνησεις και τελικα..ο θανατος ειναι θανατος η απωλεια απωλεια και ο πονος πονος

να εισαι καλα και να γλυκανει ο χρονος τον πονο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...