Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!


Recommended Posts

Καλησπέρα στην πιο όμορφη παρεούλα!! κορίτσια κατι παράξενο μου συμβαίνει .. έχω περάσει τις γόνιμες μέρες γύρω στις 5 μέρες πρίν ελπίζοντας πως θα αποκτήσουμε μωράκη.. σήμερα νιώθω χάλια το στομάχι μου χωρίς να έχω φαέι τίποτα ιδιαίτερο να έχω τάση για εμετό(που εγω ποτέ δεν έχω κάνει στη ζωή μου ) να ανακατεύομαι ότι κ αν μυρίσω ακόμα για αγαπημένα μου φαγητά το στήθος μου να ψιλοπονάει.. υπάρχει περίπτωση να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης απο τώρα .. ακόμα κ αν πάρουμε την περίπτωση ότι έμεινα έγκυος (μακαρι!) μετά την περίοδο γιατί πολλά έχουμε ακουσει!!υπάρχει ? λοιπόν κοριτσάκια μου όμορφα.. ας ελπίζουμε να πάνε όλα καλά για όλες μας αυτό το μήνα!! με πολλά όμορφα υγιεστατα μωράκια κ μανούλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina θα σταθώ στη λέξη μέσα στην παρένθεση... (μακαρι!)... και θα σου ευχηθώ το θαυματάκι της σύλληψης, αυτό που τόσο επιθυμείς, να έχει συμβεί ήδη μέσα σου!!!

Μακάρι σε λίγες μέρες να μας πεις τα καλύτερα νέα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina μου γεια σου!!!Αν και νομιζω οτι ειναι λιγακι νωρις ευχομαι ολοψυχα καλη μου να τα εχετε καταφερει και η κοιλιτσα σου να γινει φωλιτσα για το μικρο θαυματακι!!!Κανε λιγακι υπομονη κι αν δεις οτι εχεις συμπτωματα οπως με το στηθος...να πιστεψεις οτι κατι καλο γινεται...αλλα και οπως και να χει να μην σταματησεις να σκεφτεσαι θετικα!!!Μακαρι το ευχομαι να μας πεις καλα νεα συντομα!!!Να σαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tetoulina καταρχας σου ευχομαι ολοψυχα να εχει γινει το θαυμα κ ηδη να υπαρχει μεσα σου ενα μικρο πλασματακι!!!Δεν ξερω αν τοσες λιγες μερες μετα τη στλληψη υπάρχουν συμπτωματα.εγω δεν ειχα, αλλα καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα.Οποτε καλυτερα να περιμενεις ακομη λίγες μερες κ να σκεφτεσαι θετικα!σου ευχομαι το καλυτερο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τατουλινα μου κ γω ακριβως στην ιδια φαση ειμαι με 7-8 μερες μετα την ωορρηξια κ εχω κ πονακια χαμηλα κ στηθος πρησμενο κ ποναει ειδικα οι θηλες ειναι τουρμπο ολη την μερα αλλα εγω εκανα ενεσεις ωοθυλακιορρηξιας κ παιρνω κ προγεστερονη οποτε δεν μπορω να μαι σιγουρη ακομη...εχω παρει το τεστακι 5 μερες μετα την συλληψη αλλα απο τη μια φοβαμαι μην δειξει θετικο λογω φαρμακων κ δεν ειμαι απο την αλλη μην δειξει αρνητικοκ απογοητευτω κ τελος η υπομονη μου κ η αγωνια μου ειναι μεγαλη!!!Κ αυτες οι ρημαδες 14 μερες δεν λενε να περασουν...αλλες 8 μερες πρεπει να περιμενω για σιγουρα!1

Σου ευχομαι ολοψυχα να σαι εγκυουλα κ ολα να πανε καλα!!!

Λες να μαστε μαζι?

Αυτος ο Μαρτης το χω πει τοσες φορες σημερα πολυ γουρικος για πολλες εγκυουλες μας!!!Μακαρι να μαστε κ μεις οι υπολοιπες μεσα!!

Φιλια

Κατερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tetoulina mou kalimera...

makari agapi mou na eisai egkuws makari...

Sou euxwme ola ta kalitera...

Tha perimenoume nea sou...

O theos mazi sou...

Filia...

Euxwme se oles tis kopelles pou prospathoun suntoma ena mwraki stin kilia sas...

Falakia polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να έρχεται το σποράκι, και σε σένα Tetoulina και στις υπόλοιπες κοπέλες!!!!

Και εγώ στην αναμονή είμαι... αλλά δεν το βλέπω!

Έχω όλα τα συμπτώματα περιόδου!!! Μάλλον ο Μάρτης δεν είναι ο μήνας μου!!!!

Ελπίζω σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!

&σε μένα, μία εβδομάδα μετά την ωορρηξία μου είχαν ξεκινήσει τα συμπτώματα!

Ήταν λίγο διαφορετικά από αυτά που έχεις εσύ... αλλά δεν έχει σημασία... κάθε μια από μας είναι ξεχωριστή περίπτωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κορίτσια γιατι με ανεβαζετε ηθικά με αυτά που λέτε.. να ρωτήσω κ κάτι άλλο?απο τη στιγμή που ίσως γίνεται η γονιμοποίηση πρέπει να προσέχουμε λιγάκι δηλαδη: να μην σηκώνουμε βαριά αντικείμενα και τέτοια παρόμοια ??παίζει ρόλο στο να γίνει πίο ευκόλα η σύλληψη?κ πάλι ευχαριστώ!!!:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TETOULINA ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ Η PIPITSA ΚΙ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ (ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!) ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ! ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ! ΚΑΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ! ΠΑΝΤΩΣ... Η ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΛΩΣ... ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΑ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΟΝΤΩΣ, ΑΠ΄ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ, ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ, ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ! ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΕΧΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετουλινα καταρχην σου ευχομαι να πανε ολα οπως τα θες και γρηγορα ενα μωρακι.

Αφου εχεις υποψιες και εισαι στην προσπαθεια καλο ειναι να προσεχεις.Οχι ομως υπερβολες γιατι το σπορακι αν ειναι να πιαστει,θα πιαστει και κωλοτουμπες να κανεις.Η συλληψη δεν πιστευω πως θα γινει πιο ευκολα.Αλλα αν εχει ηδη γινει θα αποφυγεις τυχον προβλημα.Μην κανεις γενικη καθαριοτητα αλλα μην κολλησεις και στο κρεβατι!!!;) ;) Φυσιολογικη ζωη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και πάλι τα συμπτώματα συνεχίζονται κ αυξάνονται πονάει η μέση μου κ κάτω χαμηλά η κοιλιά μου οι ανακατωσούρες κ αυτες.... τώρα κορίτσια αν είναι ιδέα μου την πάτησα χαχα προσπάθεια τον άλλο μήνα δεν χάνουμε το κουράγιο!!

Pipitsa : άντε μακάρι τα συμπτώματα να μας βγούν σε καλό...

αντε να κάνω κουράγιο μια εβδομάδα ακόμα που είναι να μου έρθει η ακατανόμαστη !! δεν την θέλω μακριά!! πολλά γλυκά φιλια σε όλες μας!!! κ αν δεν τύχει μην τρελενόσαστε θα τύχει τον άλλο μήνα

εχει ο θεός!!! φιλιάαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...