Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ????ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ Κ ΜΕ ΠΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ?!ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα .Ο γυναικολόγος μου ονομαζετε Νικος Πετρογιαννης ειναι γιατρος του πολεμικου ναυτικου .Το ιατρειο του ειναι στη Νικαια αλλα εχει και ενα στην Αμερικανικη πρεσβεια .Ειναι στο ΝΝΑ αλλα συνεργαζετε με το Ιασω , μητερα , και λητω

Ειναι οικονομικος και πολυ καλος .Επισης ειναι πολυ λεπτολογος θα σε τρελανει στις εξετασεις.Ειναι 44 ετων περιπου εχει χιουμορ και ειναι παντα κοντα σου σε οτι χρειαστεις .Εμενα με βοηθησε τοσοστη δοαρκεοια της εγκυμοσυνης οσο και στη λοχεια .Επισης τον ιδιο γιατρο εχουν και η sweetmammy kai h giota d.Το κινητο του ειναι :6932219200 και το σταθερο 2104928958

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX SE EYXARISTW PARA POLY.EXW DIKO MOU GIATRO ALLA AN MENEIS SE PARAMETHWRIO KAI EXEIS MONO SYMMAXO TO STRATO OI STRATIWTIKOI GIATROI EINAI OLA TA LEFTA!!NA SE RWTISW K KATI ALLO GIATI PROSPATHW MERES NA MATHW KAI OI YPEYTHINOI DEN APANTOUN STA TIL....KSEREIS TI DWMATIO DIKAIOYMASTE KAI TI POSO EPISTREFETAI ME STRATIWTIKO VIVLIAREIO?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ Η ΤΑΣΙΑ Η ΜΙΑ ΜΑΙΑ ΤΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΦΟΒΕΡΗ ΚΟΠΕΛΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...