Μετάβαση σε περιεχόμενο

Self clear αξιοπιστο?


Recommended Posts

Κοριτσακια καλησπερα,εχει χρησιμοποιησει καμια το παραπανω τεστ?ειχε θετικο αποτελσμα?Λεω να το κανω αυριο το πρωι θα ναι 6-8 μερες μετα την πιθανη που μακαρι να ναι συλληψη!!Λετε να δειξει?:) εχω πονακια χαμηλα ακομη στηθος τουρμπο ψιλοσυχνοουρια κ ανεβασμενη θερμοκρασια!Επειδη ομως εχω κανει τις gonal.pregnyl και παιρνω και utrogestan ολα αυτα τα συμπτωματα μπορει να ναι μονο κ απο αυτακαι ετσι δεν μπορω να καταλαβω αλλα απο την αλλη δεν εχω αλλη υπομονη...

Φιλια:cheer:

Κατερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου ρωτα το γιατρο σου γιατι το ultrοgestan ανεβαζουν την ορμονη αυτη που ανιχνευεται στα ουρα και στο αιμα!!!!!!στο λεω για να μη χαρεις τσαμπα!!!!!φιλια και καλη επιτυχια!!!!!οσο για την αξιοπιστα ειναι αναλογως τον οργανισμο καθε γυναικας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου...δυστηχως ακομα δεν εχει τυχει να κανω τεστακι...ευχομαι ομως συντομα!!:-)Οποτε λοιπον και δεν μπορω να σε βοηθησω και πολυ....ξερω κοπελες ομως που θα στο πουν κι απο μονες τους οτι τους ειχε δειξει το σωστο!Ευχομαι ολοψυχα να εχεις καλα αποτελεσματα!!!!!Τα συμπτωματακια καλα ακουγονται αλλα και παλι θα σε βοηθησουν αλλες κοπελες που εχουν ακολουθησει και την συγκεκριμενη αγωγη...

Ευχομαι τα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerina kalispera!egw self clear eixa kanei 1 ebdomada prin thn periodo(31 meres kyklos) kai vghke thetiko mono pou h grammoula den htane entonh kai thn epomenh mera to prwi pou ekana htane akomh pio xekatharo to apotelesma!Mono pou to leei kai mesa stis odhgies oti an kaneis aytou tou typou tis therapeies mporei na dwsei psevdws thetiko!Synhthws oi giatroi lene na kathysterhseis ligo to testaki!!Gia na fygei h ephreia twn ormonwn mallon!Elpizw na vgei thetiko kai na gineis syntoma manoula!!!!Epoikhnwnhse kai me to giatro sou gia na sou pei pote na to kaneis!!!Filia :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...