Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλημέρα!


Recommended Posts

Είμαι νέο μέλος και ήθελα και εγώ να μοιραστώ τις σκέψεις μου μαζί σας. Προσπαθώ εδώ κ περίπου 7 μήνες, αρχικά όχι πολύ ζεστά βέβαια... Κάποια στιγμή αποφάσισα να κάνω το τεστ ωορηξίας κ τώρα περιμένω... μου λένε να μην αγχώνομαι, αλλά το θέλω τόσο πολύ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλώς ήρθες στη παρέα του mammy, κι εγώ στις προσπάθειες είμαι. Δεν είναι και πολύς ο καιρός που προσπαθώ. Αυτό θα σου πω κι εγώ, μη το σκέφτεσαι. χαλάρωσε και μην αγχώνεσαι. Είναι ότι χειρότερο. Καλη επιτυχία εύχομαι και ελπίζω να ναι σύντομη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλωσήρθες στη παρέα μας ! και εγώ στην ίδια θέση μ'εσένα βρίσκομαι ...!

Λένε ότι το mammyland είναι γούρικο.. εύχομαι σύντομα και οι 2 μας ν'ανακοινώσουμε ευχάριστα νέα !

Μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαιρη μου!!!για αρχη οχι αγχος!!!!!στο λεω γιατι εσυ θα νιωσεις πολυ καλυτερα!!!!;) ολα θα γινουν θα το δεις....και εγω ειμαι στην προσπαθεια για το δευτερο ομως!!!!αλλα ενω ειχα αγχος προσπαθησα να το περιορησω αρκετα πολυ!!!ευχομαι λοιπον σε λιγες μερες να ανακοινωσουμε τα ευχαριστα!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: και σε ολες οσες προσπαθουν.....φιλια!!!!!!!:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mary μου γεια σου και καλως μας ηρθες!!!!Αχ ποσο σε καταλαβαινουμε!!!Ειμαι κι εγω μια απο τα ιδια!Μην αγχωνεσαι να εισαι αισιοδοξη οτι ολα θα πανε καλα!!Βεβαια μια αγωνια ειναι λογικο να υπαρχει ποιος δεν την εχει αλλα να σκεφτεσαι θετικα....κι αν δεν εχεις το αποτελεσμα που θες θα χαμογελας θα μαζευεις δυναμη και ξανα!!!!Γιατι η καθε φαση της ζωης μας ακομα και αυτη της προσπαθειας για την ευλογια εχει την χαρη της!!!

Ευχομαι ολοψυχα περα απο τα γενικα που ειπα,να μας πεις συντομα τα υπεροχα νεα!!!Ευχομαι στην κοιλιτσα να κανει δουλιτσα το θαυματακι!!!!

Ειμαι η Κωνσταντινα κι εγω στο περιμενε χα χα χα !!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και καλως ηρθες!!!!!Σου ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα νεα,ως τοτε προσπαθησε να αποβαλλεις το αγχος και την ανυπομονησια και απολαυσε καθε στιγμη της ζωης σου!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mary μου ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ στην παρεουλα μας!!!

Ολα θα πανε καλα...αυτο να σκεφτεσαι....

Καθε μερα που περναει....δεν χανεται....

δε σε καθυστερει.... σε φερνει ολο και πιο κοντα

στον πολυποθητο στοχο σου...!!!;):)

Κι εμενα η "κληση μου ειναι σε αναμονη..."

αλλα.... "δεν κλεινω αν δεν ακουσω σημα κατειλημμενου..."

Και αυτο ΔΕΝ προκειται να συμβει!!!!

Οποτε συνεχιζω και περιμενω...και....

την ιδρωνω την φανελα....;):P:blush: :laugh: :laugh:

Καλη επιτυχια σε ολες μας!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΔΩ,ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!! ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ... ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσηρθες Μαρακι και γω μια απο τα ιδια στην προσπαθεια!!!Ομως ειμαι αισιοδοξη κ εδω στο mammyland δινουμε θαρρος η μια στην αλλη κ αυτο ειναι πολυ θετικο κ πολυ ομορφο να ξερεις πως πραγματικα σε καταλαβαινουν!!

Φιλια κ καλα αποτλεσματα σε ολες μας συντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!

ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΟΧΙ ΑΓΧΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!

ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ 5ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 12ΗΜΕΡΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ καλύτερα να μπορείς να μοιράζεσαι τις σκέψεις σου με ανθρώπους που βιώνουν τις ίδιες καταστάσεις! Ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας, εύχομαι από καρδιάς να έχουμε όλες σύντομα ευχάριστα!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimerakia sou mary mou..

Kai kalos mas vrikes...

Hrthes stin pio omorfi paraioulla mas...

Agapi mou egw sou euxwme ola ta kalitera...

Kai suntoma ena mwraki stin kilia sou...

Filia...

Kai o theoullis mazi sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...