Μετάβαση σε περιεχόμενο

2 εβδομαδες καθυστερηση...


Recommended Posts

δυο εβδομαδες καθυστερηση χωρις συμπτωματα ομως και ενα τεστ αρνητικο.....λεει κατι????δεν θελουμε να κανουμε χωριακη ακομα....λεμε να αφησουμε κ αλλες μερες ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε βρισκω το λογο που πρεπει να αφησετε και αλλες μερες!!!!!!!μακαρι να υπαρχει εγκυμοσυνη ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εγώ βλέπω τον λόγο να μην κάνεις αύριο κιόλας μια β-χοριακή! Εφόσον έχει 2 εβδομάδες καθυστέρησης!! Τα τεστ του φαρμακείου δεν βγαίνουν πάντα! Από οργανισμό σε οργανισμό ποικιλεί. Μπορεί σε μένα ν'ανίχνευσε την ορμόνη της εγκυμοσύνης στις 40 μέρες του κύκλου μου και σε άλλες κοπέλες να έδειχνε αρνητικό! Η χοριακή, είναι 100% αξιόπιστη από όσο ξέρω. Αν πάλι δεν θέλεινα την κάνει γιατί δεν κανονίζει να πάει στον γυναικολόγο να ρίξει μια ματιά??Και να σας πει τι πρέπει να κάνετε!!

Καλή επιτυχία... Και σύντομα καλά νέα... Εφόσον θέλετε κάνετε παιδάκι!

Και καλό είναι να το κοιτάξετε μην τυχόν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα πράγμα που απεύχομαι!! Καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασίλη γεια σου! :)

Αυτό που θα σου έλεγα εγώ είναι να κάνετε οπωσδήποτε χοριακή ή να επισκεφτείτε το γιατρό σας. Γιατί το καθυστερείτε; Αν είναι έγκυος, γιατί να στερούνται, μαμά και μωράκι, τις βιταμίνες κι ό,τι άλλο δίνουν οι γιατροί στην αρχή της εγκυμοσύνης;;;

Αλλά ακόμα κι αν δεν είναι, κι αυτό πρέπει να το διερευνήσετε, γιατί 2 βδομάδες καθυστέρησης της περιόδου δεν είναι φυσιολογικό (μιλώντας για σταθερό κύκλο πάντα).

Εγώ πάντως εύχομαι να μας έχετε τα ευχάριστα σύντομα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω συμφωνω να κανετε ενα τεστακι!

Δεν ειναι κατι τραγικο...Τα συμπτωματα δεν ειναι απαραιτητο να υπαρχουν παντοτε και σε καθε γυναικα ειναι διαφορετικη υποθεση...

Καντε το και οτι βγει.

Τιποτα δεν εχετε να χασετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κακώς δεν κάνετε εξέταση. Άλλωστε, ότι ήταν να συμβεί έχει συμβεί. Γιατί να μην το γνωρίζετε και να ζείτε με αυταπάτες;

Το άγχος καμιά φορά επιτείνει την καθυστέρηση. Σας εύχομαι το καλύτερο:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...