Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ-ΦΑΛΑΣΣΑΡΝΑ


Recommended Posts

συγχαρητηρια και απο μενα κοπελα μου.τελος καλο ολα καλα.τωρα εχεις το μωρο σου και αυτο εχει σημασια!να ειναι παντα καλα χαρουμενο γερο και καλοτυχο!καλη λοχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζήσει η κορακλα. Καλή λοχεια κοριτσακι. Αντε τωρα θα ναι ολα μια αναμνηση κ θα κρατας την κοριτσαρα σου αγκαλιά και θα εισαι τρισευτηχυσμενη και ολα αυτα θα σου φαινονται οτι δεν ηταν τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

falassarna συγχαρητηριαααααα να σας ζησει το μπουμπουκακι σας!!!!Παντα γερο και με μια πολυ καλη τυχη!!!Να ναι παντα χαρουμενο κι ευτυχισμενο!!!

Να στε παντα καλα και να την χαιρεστε!!!!

Βρε το ταξι!!!!Σας την εκανε!χα χα χα!!Περιπετεια ε?:-)Τελος καλο ολα καλα...σου ευχομαι καλη αναρωση!

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει η κοριτσαρα σας!Ευχομαι υγεια,ευτυχια και τυχη!

Πωπω!Σαν να εβλεπα περιπετεια ηταν η περιγραφη σου!!!Αλλα το θαυμα της ζωης σε κανει να ξεπερνας τα παντα!!!!

Να ειστε καλα κι εσεις και η ψυχουλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου να σου ζησει η μπεμπουλα σου να ειναι γερη και δυνατη περασατε πολλα αλλα τελικα τα καταφερατε μπραβο σας

τωρα εχεις το μπουμπουκακι σου στην αγκαλια σου και λες ολα χαλαλι σιγουρα ετσι ειναι μετα τα ξεχναμε ολα πονους δυσκολιες ολα αυτα γινονται αναμνησεις κοιτα μπροστα ενα λαμπρο μελον ξετυλιγετε μπροστα σου.να εχεις καλη λοχεια φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω ολοκληρη Οδυσσεια!!!

Καλα ητανε ομως!!

Σου ευχομαι ολοψυχα γερη και δυνατη η μπουμπου σου κι εσυ το ιδιο γερη να την χαιρεσαι!!!

Ειχε γελιο παντως αυτο με το ταξι ....και την ακρατεια!!

Εμενα τα νερα μου τα σπασανε τεχνητα και δεν εχω την τυχη να ξερω πως ειναι!!!

Αμαν κι αυτος ο γιατρος σου τωρα βρηκε να λειψει εξωτερικο???

Ευτυχως πηγανε ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!:)

ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;) ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΑΠΠΟΥΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΛΕΙΨΕ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ...ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΕΣ:P

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ...ΒΙΑΣΤΙΚΗ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ:P

......ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ ΛΙΓΑΚΙ........ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαλασσαρνα αγαπημενη!!! Ειχα κι εγω μερες να μπω στο mammyland γεννησες κι εσυ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΘΕ ΛΕΞΗ ΑΠ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ!!! Μπραβο σου κουκλιτσα μου που αν και σου ηρθαν καποια πραγματα αναπαντεχα τα καταφερες πολυ καλα! Να σου ζησει η μπεμπα! Στο μητερα ολα καλα; Κι εγω εκει θα γεννησω! Πως ηταν η εμπειρια με αλλο γιατρο; Τι πληρωσες συνολικα αν επιτρεπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου Φαλασσαρνα σου εχω ευχηθει πιο πανω..Να στε γεροι κ ευτυχισμενοι!Δεν θα ξεχασω ποτε τον τροπο...που μας ειπες οτι ..ΜΑΛΛΟΝ..γεννας!!:) :)

Κ τωρα μανουλα πια....

Διαβασα ολη τη ιστορια..για το μαιευτηριο που ειχες ανησυχια? πως ηταν τελικα? εμεινες ικανοποιημενη?

Δευτερευον θεμα μιας κ ολα πηγαν τελεια για μαμα κ κορη..αλλα υπαρχει μια περιπτωση να γεννησω κι εγω εκει..να παω? εχω μια ακομη επιλογη..:huh: τι να κανω? ριξε λιγο φως..

φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχιν να σου ζησει το μωρακι σου να το δεις οπως επιθυμεις .Βλεπω περασε ταπαιπωρια .Τελικα συνηθιζετε το φαινόμενο στο μητερα να την κοπανανε οι γιατροι και μιας γνωστης μου που γενναγε πριν 3χρονια περιπου μηνα Αυγουστο ο γιατρος της την ειχε κοπανησει .Δεν ξερω ρε κοριτσια αλλα ενταξει άνθρωποι ειναι και αυτοι και μπορει να τους τυχει το αναπαντεχο αλλα σε αυτες τις περιπτωσεις δεν θα επρεπενα σου γνωστοποιουν απο πριν ξερεις κατι αν θα τυχει κατι ο συγκεκεριμενος γιατρος θα σε αναλαβει και να υπαρχει μια γνωριμια .Δηλαδη τωρα την αμοιβη του γιατρου σε ποιον την εδωσες; Εγω προσωπικα δεν θα του εδεινα δραχμη αν ελειπε .Θα εδεινα σε αυτον που με ξεγεννησε και στο νοσοκομειο.Ο αλλος θα επαιρνε να μη πω καλυτερα ... Δηλαδη τι ειμαστε εμεις οι γυναικες σακι με πατατες να μας ανοιγει ο καθενας .Σορρυ ρε κοριτσια αλλα τα εχω παρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...