Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ-ΦΑΛΑΣΣΑΡΝΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ, ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΒΡΕΕΕ!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ????????????

ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :) :) :)

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!!!!!

ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ.ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΚ!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΓΙΑΤΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΚΤΑΚΤΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ.:( :( ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ-ΣΤΑ ΜΙΣΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΙΑΤΡΟ-.ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΗΛ.ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΦΤΑΝΕ ΣΕ 20 ΛΕΠΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕ ΤΑΞΙ.ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΟΜΩΣ??????ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΟΥΝ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΦΥΓΑΝ ΜΙΑ ΚΙ ΕΞΩ ΤΑ ΝΕΡΑ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΑΞΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΤΩ.ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΑΞΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ??????:woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ

ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ.ΕΓΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΚΡΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ ΤΑΞΙ!!:blink: ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΛΕΠΤΑ ΒΡΗΚΕ ΤΑΞΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 1:30 ΟΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΝ ΟΤΙ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΟΥΣ ΟΜΩΣ...

ΕΤΣΙ ΑΡΧΙΣΕ Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ....ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΣΤΙΣ 2:00 ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΩΔΙΝΩΝ ΟΠΟΥ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΟΥΣΕ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ :unsure: ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ.ΣΚΕΤΗ ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ:P ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΒΑΡΙΑ...ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΝΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ........ΑΛΛΟ ΚΛΑΜΑ ΕΚΕΙ!!!ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΩΣ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΕΞΕΤΑΖΕ Η ΜΑΙΑ...ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΚΟΙ ΚΑΙ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΜΕΓΑΛΗ.ΣΤΙΣ 6:30 ΖΗΤΗΣΑ ΕΠΙΣΚΛΕΙΡΙΔΙΟ ΑΦΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΚΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΕΒΑΛΑΝ ΚΑΘΙΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΚΡΗ.ΕΠΕΙΤΑ ΗΡΘΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ ΟΠΟΥ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ!!!!!:woohoo: Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΓΕ Η ΩΡΑ ΧΑΝΟΤΑΝ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΚΑΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΕΓΙΝΕΕΕΕ:) :) :) :) Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ -ΣΤΗΝ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΑ- ΣΤΙΣ 10:25 ΤΟ ΒΡΑΔΥ !ΖΥΓΙΣΕ 2500ΚΙΛΑ ΚΑΙ 47ΕΚΑΤΟΣΤΑ.ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΤΡΑΒΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΑΡΚΕΤΟΥΤΣΙΚΟΙ:S ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΡΑΕΙΙΙΙ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΛΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ ΜΕΧΡΙΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΛΥΚΟΥΛΙΤΣΑ ΜΑΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΑΓΓΙΞΟΥΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!!

ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΕΣ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ !!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μπραβο σου!

Να σου ζησει το κοριτσακι σου!

Να ειναι παντα υγιης και ευτυχισμενη με εσας να την καμαρωνετε!!!

Καλη αναρρωση και καλο κουραγιο με τη μπεμπα σου!!!!

Να σαι καλα!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

falassarna μου συγχαρητήρια!!!!

Να σου ζήσει η μπουμπουκίτσα σου!

Να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε πάντα γερή κι ευτυχισμένη!

Καλή ανάρρωση σε σένα και καλά σαράντα!!

Κι έτσι... να συνεχίσει να είναι ησυχούλα το κοριτσάκι σου!

Να μην παιδεύει τη φουκαριάρα τη μανούλα της! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η μπέμπα σας!!!!!!!!!παρ όλη την ταλαιπωρια ολα καλα!!και σενα βρε κοπέλα μου ολα μαζί τυχανε:ohmy: :ohmy: μην τα σκέφτεσαι τωρα..μονο που βλέπεις την κορούλα σου θα τα έχεις ξεχασει όλα:) :) :) Γερη και δυνατή να ειναι και καλη λοχεια σε σένα!!!:) :)

φιλιά!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

falassarna, κοπέλα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Θυμάμαι την ημέρα που μας έγραψες ότι έσπασαν τα νερά! Κι εμένα έτσι είχε ξεκινήσει, έφευγαν λίγα λίγα τα νερά και διαστολή μηδέν! :ohmy:

Σημασία έχει ότι όλα πήγαν καλά και ευτυχώς που υπάρχει και η καισαρική για τέτοιες περιπτώσεις ώστε να μην ταλαιπωρείται άλλο ούτε η μανούλα ούτε το παιδάκι της!!!

Σου εύχομαι καλό σαραντισμό, να χαίρεστε την κουκλίτσα σας και να είναι γερή και τυχερή ΠΑΝΤΑ στη ζωή της!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΉΣΕΙ!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

falassarna Να σας ΖΗΣΕΙ!!!!!!

Παντα γερη και τυχερη....

Ευχομαι να ειναι "ησυχο στην κουνια....ανησυχο στη ρουγα"..... και να ζησει μια εντονη και ευτυχισμενη ζωη!!!!

Καλη αναρρωση σε σενα....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου να σας ζήσει η μπεμπούλα σας!Να είναι υγιής κι ευτυχισμένη σε όλη της τη ζωή κι εσείς να είστε δίπλα της να την καμαρώνετε...Αν και ταλαιπωρήθηκες αρκετά στον τοκετό, τελικά άξιζε τον κοπό...Τώρα έχεις το θαυματάκι σου στην αγκαλίτσα σου!

Καλή ανάρρωση, καλά σαράντα και καλή προσαρμογή με τη μπουμπού σου!

Τώρα περιμένουμε και φωτογραφία της!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει κοπελα μου!!!!!!

Μονο τωρα μπορεις να καταλαβεις

τι θα πει απολυτη ευτυχια!!!!

ΥΓ: Μα καλα κι αυτος ο ταξιτζης!!!!!!!

Παει καλα ο ανθρωπος;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει γλυκια μου το κοριτσακι σου......τελικα δεν τα πας καλα με τους γυναικολουγους...ο μπριανης πεθανε και ο αλλος ηταν εκτος ελλαδος.....γκαντεμια...ομως ολα πηγαν καλα γλυκια μου!!!!πολλα φιλια!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για τη μπέμπα αλλά και για το κουράγιο σου!

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου υγεία και ευτυχία,

για το μωράκι και εσάς!

Μόνο όμορφες στιγμές οικογενειακής γαλήνης κι ευτυχίας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει και να 'στε πάντα καλά και εσύ και ο άντρας σου για να τη βλέπετε να μεγαλώνει και να την καμαρώνετε! Καλή λοχεία και καλή ανάρρωση κούκλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κούκλα μου! Να σου ζήσει η μπεμπούλα σου να την καμαρώσεις όπως επθυμείς και να είστε μια ευτυχισμένη οικογένεια! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Falassarna- prota apo ola polla polla sinharitiria yia to nea sas moro!

Poles poles efhes!

Krima omos to comment tou yiatrou: oti den tha gennages oute se 5 meres! Poli laikistiko ke gelio.

Eho sinadelfo me 8 pedia! ta opia ola ta genise se 2 meres, perilamvanomenon ke ton didimon tis.

Telos kala omos ke sou efhome oti to kalitero yia tin ikogenia sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

falasarna mou poso xarika pou ola pigan kala...

alla o taksitzis na sas afisei:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ayta tha thimasia...

kala o giatros sou pos k fige mias k itan oi meres sou????

simasia exei oti pigan ola kala..

na sou zisei i mpempa ...kali anarosi k kala saranta,,,,

zise ti mageia tis mitrotitas.....:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...