Μετάβαση σε περιεχόμενο

kalws sas vrhka koritsia!!!


Recommended Posts

Γεια σου Amelie! Ειμαι η Αυγή, 27 χρονων και εγκυος 4 εβδομαδων. Εγω εμεινα εγκυος μεσα σε 3 μηνες και πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος, ειχα αρχισει να αγχωνομαι τρομερα κι αυτο πολυ κακως! Μολις μαθαινα οτι στο περιβαλλον μου καποια ηταν εγκυος, αρχισα να σκεφτομαι μηπως δεν μπορω να κανω και τετοιες αηδιες! ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΑΚΕΙΑ και χωρις λογο! Οποτε Αμελι μου χαλαραααα και σου ευχομαι τα καλυτερα!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia sou aurore..ke go etsi skeftomun stin arxi..ime 22 xronon ke ime egkios 5 minon..prin matho oti imun egkios anxonomun ke go toso pou xa klisti ston eafto mou..i plaka ine oti mu rthe poli ksafnika to moraki eki pou de to perimena kathos ixa ke poli astathi kiklo..tora bebea eime poli xarumeni ke oso megaloni to moraki mou ke niotho na kinite mesa mou denome iperbolika mazi tou ke de metaniono gia tipota!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια! Να σου πανε ολα καλα Ριτακι! Εγω ακομη αρχη ειμαι... Την Πεμπτη θα παω να ακουσω τηνκαρδουλα του για πρωτη φορα. Ανυπομονω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...