Μετάβαση σε περιεχόμενο

kalws sas vrhka koritsia!!!


Recommended Posts

kalhspera koritsia, kalws sas vrhka!eimai neo melos kai grafw gia prwth fora! xairomai polu pou mphka sthn uperoxh parea sas.

8a h8ela na sas grapsw 2 logia gia mena kai ua xarw polu na diabasw ta sxolia sas. eimai 27 xronwn kai tous teleutaious mhnes prospa8oume gia mwraki! den exw kapoia gunaikologikh idietairothta kai genika o kuklos mou einai sxetika sta8eros 28-32 hmeres. eidika tous 2 teleutaious mhnes htan stis 32 hmeres. auto to mhna parathrhsa apo thn 21 mera prhksimo sto sth8os to opoio synexizetai akomh pou eimai sthn 27 hmera. shmera to apogeuma phga sto mpanio kai eixa enan mikro leke san aima sto eswrouxo, san proeortia periodou, alla den ksanaeida kati thn upoloiph mera. twra bebaia emena to mualo mou exei paei sto oti 8a mou er8ei h periodos kai exw stenaxwrh8ei ligaki opws katalavainete. exw kai kati ponakia sthn koilia opws otan perimenw...to sth8os mou wstoso, synexizei na einai prhsmeno kai na me ponaei, enw synh8ws otan mou erxetai telika h periodos exei kseprhstei...! den kserw ti na pw, 8a h8ela polu na mou peite th gnwmh sas...

Bebaia, de 8elw na eimai axaristh giati emeis den prospa8oume polu kairo gia mwroulini kai prospa8w na mhn eimai anupomonh alla otan mou erxetai telika h periodos me pianoun kati diaolia me mia stenaxwria mazi...nomizw me katalavainete!

ti na pw, 8a deiksei, isws aurio kiolas sas grapsw oti adia8ethsa nwritera, h8ela omws na moirastw tis skepseis mou mazi sas, elpizw na mh sas kourasa me thn polulogia mou.

euxomai olopsuxa se oles sas, olh thn ugeia kai eutuxia tou kosmou se sas kai ta mwrakia sas, eite einai hdh sthn agkalia sas, eite sthn koilitsa sas, eite sto dromo gia na mas synanthsoun!!!

filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Amelie καλωσόρισες στην παρέα μας!

Εύχομαι να συμβεί το πολυπόθητο και μία εκ των ημερών να μας ανακοινώσεις το ευχάριστο. Αν πάλι η περίοδος χτυπήσει την πόρτα, άνοιξε της με λαχτάρα γιατί αυτή θα σε βοηθήσει να φτάσεις εκεί που θες.

Πάντως τα συμπτώματα είναι σχετικά και διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα.

Οπότε όλα μπορεί να είναι πιθανά!

Εσύ απλά χαλάρωσε όλη τη διαδρομή, ακόμα και την αναμονή......

Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσσσσσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο σε καταλαβαινω κοπελα μου!!!!!!!!:laugh:

εγω ειχα ολα αυτα τα συμπτωματα το προηγουμενο μηνα και κατα 99,9% ημουν σιγουρη πως ειμαι!!!αλλα αλλα αλλα ΤΖΙΦΟΣ!!!!:( :silly:

και εγω μονο 2 μηνες προσπαθω και για αυτο σε καταλαβαινω τι διαολια σε πιανουν!!!!:angry:

εγω καταλαβα πως επειδη μοιαζουν αυτα τα συμπτωματα δε τα ξαναλαμβανω υποψην μου!!!ΜΕ ΠΡΟΔΩΣΑΝ:( :(

πολυ δραματικο το εκανα λετε??????χαχαχαχχα:laugh:

λοιπον κοπελα μου καλη ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!μοιαζουν πολυ τα συμπτωματα περιοδου με εγκυμοσυνης οποτε μπορει και να ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την!! Καλώς μας ήρθες! Η παρεούλα είναι εξαιρετική όπως κατάλαβες ήδη και 8α σιγουρευτείς στην πορεία γι' αυτό.

Είμαι η Λίνα και είμαι κι εγώ στις προσπάθειες για μωράκι εδώ και κάποιους μήνες. Σου εύχομαι καλή τύχη και μακάρι να μην έρ8ει αυτό τον μήνα η ακατανόμαστη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AmeliePoulin, κοριτσάκι μου, καλησπέρα κι από μένα! Εγώ είμαι η Έλενα, από Αθήνα. Μένω Εύβοια και τα Σαββατοκύριακα κατεβαίνω Αθήνα!

Λοιπόν, εγώ ξεκίνησα με τον άντρα μου ελεύθερα Σεπτέμβρη και Νοέμβριο ήμουν ήδη εγκυούλα! Με πολυκυστικές ωοθήκες και μεγάλο κύκλο μια χαρά τα κατάφεραμε!! Εμείς τα κοριτσάκια, όταν αποφασίσουμε ότι είμαστε έτοιμες για μανούλες το θέλουμε το μωρό χθες!! :) Αστειεύομαι...

Το σκεφτόμουν συνέχεια και εγώ, αλλά τον τελευταίο μήνα αφέθηκα, δεν το σκεφτόμουν και τσουπ!! Το νινάκι μου μεγαλώνει στην κοιλίτσα μου!! Δεν λέω να μην το σκέφτεσαι... απλά μην σ'επηρεάζει όλο αυτό!!

Όσο για τα συμπτώματα.. Όλα είναι πιθανά! Κάνε λιγάκι υπομονή, περίμενε να δεις αν θα σου έρθει η ακατανόμαστη πράγμα που απεύχομαι..

Εμένα λοιπόν, είχε πρηστεί το στήθος μου και πόναγε πάρα πολύ! Ένιωθα τσιμπηματάκια δεξιά κι αριστερά κι έλεγα αυτό ήταν! Θα έρθει από στιγμή σε στιγμή!! Ενώ το στήθος μου πρηζόταν μια δυο μέρες πριν από την περίοδο,και πέρναγε χωρίς πολύ πόνο, τότε είχε πρηστεί καμιά δεκαριά μέρες νωρίτερα! Και δεν αγγιζόταν!! Με τίποτα όμως! Δεν είχα όμως καθόλου αίμα, ούτε ροζ, ούτε καφέ!Αλλά ξέρω πολλές κοπέλες που είχαν κι ήταν εγκυούλες!! Εγω, μόνο πολλά υγρά άοσμα κι άχρωμα είχα τόσο πολύ που έλεγα να ήρθε κι έτρεχα στο μπάνιο να δω! Και χαζοχαιρόμουν! Ώσπου αισίως έφτασα στις 40 μέρες και έκανα το τεστ.. ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ!! Και από τότε πλέω σε πελάγη ευτυχίας!!

Με συγχωρείς για την πολυλογία μου και την φλυαρία μου.. Εύχομαι κοριτσάκι μου να μην σου έρθει η περίοδος και να μεγαλώνει ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!ΕΙΜΑΙ Η ΛΕΝΑ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ.ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΑ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ.ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.ΔΕΝ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΞΑΛΛΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΚΑΛΗ ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!!!

Καλώς όρισες στην παρεούλα μας!!!

Σου εύχομαι να μείνεις έγκυος το γρηγορότερο, αφού το θέλεις τόσο πολύ!!

Μην αγχώνεσαι όμως! Χαλάρωσε και απόλαυσέ το!

Τα συμπτώματα είναι σχετικά για αυτό μην τους δίνεις τόση μεγάλη σημασία !!

Φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες στη υπέροχη παρέα μας!!!!!εγώ είμαι η θέη και είμαι έγκυος στην 6η εβδομάδα...εύχομαι γρήγορα να έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα!!!αλλά ακόμα και αν δεν έρθει προσπάθησε να μην αγχωθείς(είναι οτι χειρότερο)...εύχομαι να τα λέμε...φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Amelie

και καλωσήρθες!!

Δεν έχει σημασία πόσο καιρό προσπαθείς , έχεις ακριβώς την ίδια λαχταρα!!!

Γενικά μην αγχώενεσαι...Χαλάρωσε και περίμενε να λειτουργήσει και για σενα η νομοτέλεια της φύσης!!

Φιλιά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalosirthes glikia m

kai s euxomai polli polli sintoma

na exis ena sporaki stin kilitsa s(an den to exis idi):laugh:

eimai i irene eimai 29 xronon . meno stin kypro exo idi ena agoraki 2 xronon kai eimai egkios to deutero :P :P

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσορισες κοπελα μου!Ελπιζω να εισαι εγκυος και σε λιγες μερες να δεχεσαι τα συγχαρητηρια μας!Και να μην εισαι ομως....Τον επομενο μηνα!!!

Ειμαι η Αναστασια,26χρ και εγκυος 4 μηνων στην πρωτη μου μπεμπουλινα!!!

Και στα δικα σουουουουου!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες!!!!!

ελπιζω να μας πει συντομα τα ευχαριστα νεα..:kiss:

ειμαι η δημητρα και εχω μια πανεμορφη κορουλα.....

κου..κου...βα...γιααααααααααααα!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ AMELIEPOULIN !!! ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟΥΛΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ 8 ΜΗΝΩΝ !! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ! ΕΧΕΙΣ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣ Ε ??? ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ... ΜΟΝΟ ΔΙΑΟΛΙΑ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ! ΧΙΧΙΧΙ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ! ΣΕ ΦΙΛΩ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΙΜΑΙ..ΧΘΕΣΙΝΗ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 5 ΜΗΝΕΣ.ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΕΟ!!!ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΙ ΕΠΙΜΟΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σε καλωσορισω κοπελα μου κι εγω με τη σειρα μου και θα σου ευχηθω με το καλο να αποκτησετε το μωρουλινι σας.

Ειμαι η Χριστινα, ειμαι 25 χρονων και ο γιος μου ειναι κοντα 2 χρονων.

Οπως ολες μας, ετσι κι εσυ ανυπομωνεις και αγχωνεσαι για το επιθυμητο αποτελεσμα της εγγυμοσυνης. Ειναι λογικο.Ολες μας το περναμε...

Εμεις καταφεραμε στον 4ο μηνα των προσπαθειων να εχουμε πραγματοποιησει το ονειρο μας.

Κι εγω αγχωνομουν και καθε μηνα που αδιαθετουσα, σκεφτομουν πως ο καλος Θεουλης ξερει ποτε ειναι η σωστη στιγμη να αποκτησουμε το ζουζουνακι μας. Και να που ηρθε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!σας ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σας μηνύματα!δεν έχω κανένα νέο από την "ακατανόμαστη" ακόμη (χε,χε, βρίσκω πολύ πετυχημένη και εμπνευσμένη την ορολογία:P )αλλά νομίζω ότι όπου να'ναι θα μου χτυπήσει την πόρτα γιατί δώς'του ένα πονάκι έχω από εδώ, δώς'του κι ένα πονάκι από εκεί, δε με βλέπω να της γλυτώνω, θα με πετύχει πάλι η άτιμη :angry: :angry: :angry:

δεν πειράζει όμως, θα ακολουθήσω τις συμβουλές σας(αν μου κάνει και ο εαυτός μου τη χάρη γιατί είναι λίγο ανάποδος :silly: )θα είμαι χαλαρή, θα απολαύσω το ταξίδι και ό,τι είναι για καλό!!!

πολλά φιλιά σε όοοοοοοοοολλλλλλλλεεεεεεεεςςςςςςςςςςς:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοπελα μου και καλως ηρθες κι απο μενα!!!Ειμαι η Κωνσταντινα και στην προσπαθεια για ενα θαυματακι....η αληθεια ειναι απ την στιγμη που αποφασιζεις για ενα νινακι το αγχος ειναι μεγαλο....ετσι ημουν κι εγω...ωσπου καταλαβα τι κακο κανω και τωρα χαλαρωσα απολαμβανω τις αγκαλιτσες με τον αντρουλη μου και οποτε θελει ο Θεος....εμεις δεν μπορουμε να κανουμε και πολλα και με το αγχος τα κανουμε χειροτερα παρα καλυτερα...γι αυτο να εισαι αισιοδοξη ηρεμη και να περιμενεις με αγαπη την ευλογια...απολαυσε το και η προσπαθεια για να ερθει το νινακι εχει την χαρη της....θα τα θυμασαι μια μερα και θα γελας!!!

Οσο για τα συμπτωματα μην δινεις και πολυ σημασια γιατι μας ξεγελανε απο το αγχος και την αγωνια....την εχω πατησει τοσο που ειχε ερθει περιοδος και ελεγα αποκλειεται ειμαι εγκυος!!!Ολα τα εχω....αλλα δυστηχως....τιποτα!

Ευχομαι ολοψυχα να μην ερθει η περιοδος για τους επομενους 9 μηνες!!!!!!Μακαρι μακαρι να εισαι εγκυουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Amelie (Τι ωραια η ταινια!!!!!):)

Ειμαι η Λινα και καποια στιγμη ευχομαι ολες μας να ποσταρουμε το πολυποθητο "ειμαι εγκυος"....

Η μερα εκεινη δε θ αργησει...ετσι λεω;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες εγω ειμαι η γιωτα 25 χρονων,εχω ενα γιο 11 μηνων και προσπαθουμε για το δευτερο!!!!ελπιζω αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος μας......εχω καλο προαισθημα αυτη τηβ φορα!!!!!φιλια πολλα!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωςορισες και απο μενα κοριτσακι και με το καλο συντομα να εχεις μια ομορφη εκπληξη στη κοιλιτσα σου!!!

μεχρι τοτε απολεαυσε την παρεα του mammy και ακουγε συμβουλες κλπ!!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ AMELIE.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΙ,ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ,ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 3,5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ'ΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ!ΧΡΟΝΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΖΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...