Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΕΥΧΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΟΛΙΣ ΕΙΡΘΑΜΕ ΑΠΟ 2 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΚΙΝΗΣΕΩΝ ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΦΙΛΟΤΙΜΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕΙ ΚΤΛ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΕΝΤΟΛΕΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΟΡΘΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΕΝΤΑΤΙΚΕΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ .ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΣΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ Η ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ

ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΤΟ ΠΙΟ ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΟΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΘΑ ''ΣΦΙΞΕΙ'' ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΤΗ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ!!!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΤΑΒΕΒΛΗΜΕΝΗ ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΓΗ ΝΑ ΧΑΝΕΤΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΘΕΩΡΩ ΤΟΣΟ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΤΟΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΗΚΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπούλης ευχομαι μεσα απ την ψυχη μου όλα να πάνε καλα!!μην απογοητευεσαι!!ο θεος κανεναν δεν αφήνει!!εχε πιστη και δυναμη και ολα θα φτιάξουν!!οταν πιστευουμε σε κατι πολύ τοτε το καταφερνουμε..με την πιστη μας αντλούμε τοση δυναμη απο μεσα μας που μπορει ολα να γινουν δυνατα!!

θα εχεις ολη την θετικη ενεργεια απο μας και πανω απ ολα να εισαι αισιόδοξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητεύεσαι και να έχεις ισχυρή πίστη. ο Θεούλης θα βάλει το χέρι του και θα γίνει καλά ο μπεμπούλης σου. Το εύχομαι με όλη τη δύναμη της ψυχής μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο μηνων ειναι το παιδακι σου;;;;;;και εμενα ειχε υπερτονια στα ποδια και μια χαρα μπουσουλησε και στεκεται μονος τωρα και σιγα σιγα πιστευω οτι θα περπατησει!!!!!......ευχομαι να πανε ολα καλα κοριτσι μου και πιστεψε με ολα γινονται!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΜΑΚΑΡΙ ΜΕ ΤΙΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ ΑΜΕΣΗ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝΕ ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΑΠΟΜΕΡΟΥΣ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΔΥΝΑΜΗ,ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den mas zalizeis bebaia... edo grafoume gia alla k alla... auto tha mas zalisei???? Thelo na se rotiso se poia poli vriskese???? Ego eimai apo thessaloniki k epeidi prin kapoia xronia eixa pare dose me nevrologous k fisiotherapeutes pou esosan kiriolektika ton sizigo mou, meta apo ena atixima, isos tha mporousa na sou sistiso kapoious giatrous poli kalous!!!!

Den tha xaneis tis elpides sou...kai tha pisteveis sto paidi sou k stis dinameis tou... tha sou akoustei xazo auto pou leo alla pragmatika tha to voithisei poli auto!!! prepei na faneis dinati k na eisai dipla tou sinexeia. den tha ta paratisete k ennoeite pos tha xekinisete amesos kinisiotherapeies xoria oti mporei na sfixei to soma tou mporei na atrofisoun k ta akra tou... min agxonese me auta pou sou grafo den einai autos o skopos mou, na tsitoseis thelo k na trexeis gia to paidi sou. an eisai asfalismeni sto ika na xereis oti tis nevrologikes pathiseis tis kaliptoun 100%, k se idiotiko kentro apokatastasis na pate tha sas ta kalipsoun ola.

To ezisa, oxi me to paidi mou, me ton tote filo mou o opoios tora pleon einai sizigos mou k doxa ton theo einai ugieistatos. den einai eukolo alla pros theou min skipseis pote ti kefali, o mpempoulis sou einai mikroulis k na eisai sigouri pos tha ta kataferei pio anodina apo kapoion se megaliteri ilikia.

eimai sti diathesi sou gia otidipote mporeso na voithiso....:) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ Κ ΜΟΝΟ! ΣΕ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ ...! ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα να σας πανε πολυ καλα και να εισαι σιγουρη πως ο Θεος μας βλεπει και δεν θα σας αφησει...ολα θα πανε πολυ καλα.Θα προσευχηθω για το παιδακι σας συντομα να γινει καλα.Κουραγιο και ολα φτιαχνονται:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλημερα.Το ιδιο ακριβως προβλημα ειχε και το παιδακι της κουνιαδας μου.Ειναι οντως μια διαδικασια επιπονη το ξερω αλλα αν αυτο μπορει να σε ησυχασει το παιδακι της κουνιαδας μου ειναι πλεον παρα πολυ καλα γεματο υγεια και τρεχει πανω κατω σαν τρελο.Θελει οντως πολλες φυσιοθεραπειες εξετασης γιατρους αλλα το αποτελεσμα θα ειναι το καλυτερο θα δεις :) .Τυχαινουν αυτα στα παιδια καλη μου.Ισως οχι σε ολα αλλα σε αρκετουτσικα.Μην στεναχωριεσε αν και ξερω οτι ειναι δυσκολο ολα θα πανε κατα ευχην :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλης μην απογοητευεσαι κ μην χανεις την πιστη σου.Σιγουρα ειναι δυσκολο αυτο που ετυχε στον μικρο σου αλλα πιστευω πως μρ την βοηθεια του Θεου κ της επιστημης ολα θα πανε καλα...Δεν ξερω τι αλλο να σου πω μακαρι να μπορουσα να βοηθησω...Υπομονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ μου τι λες κοπελα μου οτι μας ζαλιζεις!!Ειμαστε φιλες σου καλα λες και ειμαστε εδω να σε βοηθησουμε οσο μπορουμε!

Μην μου απελπιζεσαι!!!Η Παναγιτσα δεν θα τον αφησει ετσι...ολα θα πανε καλα να προσευχεσαι...ειναι αντρακι και θα τα καταφερει!Με τις σωστες φυσικοθεραπειες και οσο ειναι νωρις οπως σου ειπανε ευχομαι ολα να φτιαξουν!!!!Πολλες ευχουλες για τον μπεμπη σου καλη μου οχι μονο μια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην απογοητεύεσαι!!! Αφού σου είπαν ότι χρειάζονται φυσιοθεραπείες θα τα καταφέρει ο μπεμπούλης σου . Να είσαι ψύχραιμη και αισιόδοξη και να δεις που όλα θα πάνε καλά! θα σου πρότεινα όμως να ζητήσεις και μια δεύτερη γνώμη και από άλλο παιδονευρολόγο! Όχι τίποτα άλλο , αλλά αυτό το "ο Θεός ξέρει" δεν είναι κουβέντα να λέγεται σε μάνα που ανησυχεί για το παιδί της!

Καλή δύναμη ,και ενημέρωνέ μας για τις εξελίξεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempouli mou .....me 2-3 apantiseis edw mesa apo ta koritsia kai anakoufistika elpizw kai esi!!!!!!poso minvn einai o mpempoulis kai pws to katalabes ayto????min agxwnesai ksekinise to amesws opws leei kai i fili folumpia...kai tha deis pou tha exeis amesa apotelesmata:)filia kai ola tha pane kala min anisixeis.....tin eyxoula mas pantws tin exeis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου σου ευχομαι ολα να πανε καλα.

θελει δουλεια και προσπαθεια αλλα ειναι σιγουρο οτι ο μπεμπουλης σου ειναι δυνατος.

γνωμη μου ειναι να πατε αμεσως σε παιδονευρολογο και οχι εναν(να παρεις και 2η και 3η γνωμη).ειναι ο μονος που μπορει να δωσει σωστη διαγνωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempoulis mou

ola tha pane kala...!

Einai nwris, to prolavate

kai tha to diorthwsete,,, min anysixeis!!!

Exw dei polla paidakia na ginontai kala

(entelws kala!)

apo tetoia "provlimatakia"

alla kai pio dyskola perastika....

To simantiko einai to oti entopisate...

.... ligo treksimo twra

kai se ligo kairo tha apozimiwtheis

gia ton pono tis kardoulas sou

apo tin EPITYXIA tou mpempouli sou.....!

Exe pisti sto paidaki sou

kai ston Theo.... ola tha pane teleia!!!!!

Emeis, oi filenades sou, tha eimaste edw

gia sena!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλης ο κουκλος σου θα τα καταφερει

Θα παλεψει και θα νικησει

Εχει αποδειξει πως ειναι πολυ δυνατος απο τη γεννηση του

Πιστεψε σ αυτον με ολη σου τη δυναμη

Ευχομαι και προσευχομαι για τα καλυτερα:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπεμπουλη μου... πολυ λυπηθηκα που το διαβασα αυτο... αλλα μην στενοχωριεσαι... οπως σου ειπαν και τα κοριτσια λιγη υπομονη, λιγο τρεξιμο, τις ασκησουλες σας και ολα θα πανε καλα... κουραγιο και καλη σας επιτυχια... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o 8eos den afinei kanena k eidika ta morakia na exeis pisti k na eisai sigouri oti ola 8a pane kala pistepseto k 8a to deis i panagia mazi sas

exeis tis efxes mas k tis prosefxes mas alla to simadiko einai na to pistepsis esi pos ooooooola se ligo kairo 8a einai san na eides enan kako efialti filakia ston mpempouli sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ σου εύχομαι τα καλύτερα για το μωράκι σου. Να έχεις πίστη και όλα θα πάνε καλά. Σε τέτοιες περιπτώσεις η πίστη μας στο θεό είναι πολύ καλός σύμμαχος και απαραίτητος. Με όλη μου την καρδία σου εύχομαι καλο κουράγιο, υπομονή και γρήγορα όλες οι δυσκολίες να γίνουν παρελθόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλης μην απογοητευεσαι......μια γνωστη μου αντιμετωπισε το ιδιο προβλημα και μια χαρα περπατησε το παιδακι της.........ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα με το παιδακι σου.....και μην ξαναπεις οτι μας ζαλιζεις για αυτο ειναι οι φιλοι ...για να σε ακουνε και να σε στηριζουν....φιλακια πολλα και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μην απογοητευεσαι! Ολα καλά θα πάνε! Οι γιατροί να ξέρεις ότι πάντα λένε τα χειρότερα για να είναι καλλυμέμοι. Με ενταρικές φυσιοθεραπέιες και υπομονή όλα θα λυθούν!!! Υπομονή και αισιοδοξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα προβλήματα των παιδιών μας κάνουν να αισθανόμαστε πολύ λίγοι και αδύναμοι. Σου εύχομαι δύναμη και πολύ κουράγιο. Τρέξε σε όλους τους γιατρούς, κάνε μία προσευχή και όλα θα γίνουν καλά. Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

agapi m,

na min agxonese kai o theos einai megalos .

akousame tosa polla pou lene oi giatroi

p den iparxi logos na anastatonese polles fores]

epesan exo.

na exis pisti sto theo kai ola tha sou erthun bolika

oles tis euxes tou kosmou tha tis exis mazi s .

filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου μην απογοητευεσαι,πολλα παιδακια με το ιδιο προβλημα τα καταφεραν μια χαρα!Συμφωνω με την Χαπυλαντ οι γιατροι λενε πολλες φορες τα χειροτερα για να ειναι καλλυμενοι,το μωρο σου ειναι πολυ μικρο και με την καταλληλη θεραπεια θα τα καταφερει!Εκεινο που πρεπει να προσεξεις ειναι να βρεις καποιον ειδικο γιατρο να σε κατευθυνει τι ακριβως θεραπεια θα ακολουθησετε.Ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε μια χαρα,να το πιστεψεις κι εσυ αγαπη μου,και θα το δεις!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...