Μετάβαση σε περιεχόμενο

3η ΑΠΟΒΟΛΗ


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!

Δυστυχώς το κακό τρίτωσε ,δεν τα κατάφερα ούτε αυτή την φορά να το κρατήσω:( :( .

Σάκος άφαντος και β-χοριακη έπεσε στις 350 μονάδες.

Περιμένω να καθαρίσω και να προχωρήσω στις εξετάσεις μου;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουραγιο Μαρακι...Οτι και να πω θα'ναι λιγο...Ευχομαι Το "συννεφακι της κακης τυχης" να εφυγε απο πανω σου και συντομα να εχεις ενα μωρακι κοντα σου! Οτι χρειαστεις εδω ειμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kouragio pou 8a paei kapou parakato kati 8a exei o 8eos k gia mas pou perimenoume anamenoume k ypomenoume giati den mporoume na kanoume kati allo...... efoson tritose opos les sou efxomai i epomeni na einai i tyxeri sou maraki sou to efxomai olopsixa !!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσακι μου λυπαμε πολυ :( .αλλα να σου πω αφου 3τοσε το κακο κανε το σταυρο σου τωρα και διωξε πισω την κακοδαιμονια.ευχομε η επομενη προσπαθεια σου να ειναι η καλυτερη και να φερεις ενα γερο παιδι στην ζωη συντομα :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για το κουραγιο που μου δίνετε.:)

Εύχομαι και εγώ την επόμενη φορά να είμαι τυχερή.

Όταν καθαρίσω ξεκινάω με υστερογραφημα και βλέπουμε.;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρακι μου ποσο στενοχωρεθηκα!!3 φορα ελπιζω και τελευταια...Ευχομαι να πανε ολα καλα απο δω και περα και να φωτισει η ζωουλα σου!!!Η παναγιτσα να ναι κοντα σου να σου δινει δυναμη γλυκια μου!!!Αν και σε καταλαβαινω....χτυπα κι αλλο θα τ αντεξω δεν πεθαινω ετσι απλα θα παλεψω!Μπραβο σου κοριτσακι μου....θα δεις οτι δεν θα ταλαιωρηθεις αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sou euxomai na einai kai to teleutaio kako auto....

Tin epomeni fora tha fereis ston kosmo

ena ygeiestato mwraki

kai oloi oi efialtes tou parelthontos

DEN tha yparxoun kan sto myalo sou....

O Theos mazi sou koritsaki mou,

min xaseis tin pisti sou kai tin aisiodoksia sou..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki μου λυπαμαι πολυ

Να εισαι καλα Κανε τις εξετασεις σου και ευχομαι ολα να πανε καλα

Ποτε να μην ξαναζησεις αυτον τον εφιαλτη

Ειμαστε διπλα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( . ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΟΟΟΣΟΟΟΟ ΠΟΛΥ. ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ Μαράκι.

Εύχομαι να είναι και η τελευταία στεναχώρια που περνάς.

Την επόμενη φορά να πάνε όλα καλά.

Καλή δύναμη για την συνέχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΕΙΟ ΣΟΥ!ΕΛΠΙΖΩ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΚΟΝΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ!ΠΑΝΤΩΣ, Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΔΙΔΥΜΑ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ, ΕΜΕΙΝΕ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΕΝΝΑΕΙ ΤΟ 3ο ΤΗΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!

ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ! ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΗΤΕΡΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΑΡΕΣΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΙΣΩ ΣΟΥ! ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ! Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ! ΣΕ ΦΙΛΩ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ:kiss: :kiss:

Με έχει συγκινήσει πολύ η υποστήριξη σας και η συμπαράστασή σας.

Πραγματικά οταν διάβασα τα μηνύματά σας βούρκωσα.:blush: :blush:

Δεν το ΒΑΖΩ κάτω.....Θα περάσω πάλι ΜΑΡΤΥΡΙΟ με τις εξετάσεις

όπως πέρασα το καλοκαίρι αλλά αυτή την φορά είμαστε(μαζί με τον σύζυγο)

αποφασισμένοι να λύσουμε το πρόβλημα και οχι να το κοιτάμε απλά.;)

Κάποια στιγμή θα ήθελα πολύ να σας αναφέρω τα προβλήματα που εντοπίσαμε μήπως μαζεύοντας τις απόψεις και τις εμπειρίες σας βοηθηθώ λίγο.

Θα ήθελα να μου πείτε οταν θέλετε να τα διαβάσετε που μπορώ να τα γράψω σε ποια ενότητα η αν μπορώ να συνεχίσω εδώ.

Ευχαριστώ πολύ.............!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι πιστευω πως καλα θα κανεις να μας τα γραψεις σιγουρα θα βοηθησουν καποιες απο εμας

ΜΠορεις να το βαλεις στην ενοτητα για θεματα υγειας ισως και στο "προσπαθω εδω και αρκετο καιρο"

Περιμενω να ποσταρεις

Ειναι πολυ σημαντικο που μετα απο τοσα που περασατε εισαστε ενωμενοι και ετσι πιστευω θα το αντιμετωπισετε

Να εισαι καλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

ΠΟΛΛΕΣ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕΝΕΙΣ ΑΘΗΝΑ, ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟΒΟΛΩΝ ΤΟΥ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι λυπαμαι πολυ και σου ευχομαι απο δω και περα να σου πανε ολα καλα!Να εισαι δυνατη και επιμονη και θα τα καταφερετε!Οτι θελεις να γραψεις μπορεις και εδω στο δικο σου θεμα,εμεις θα τα διαβαζουμε και θα σου απανταμε και μακαρι να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε στο ελαχιστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΙΑ.ΚΑΝΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ ΠΡΟΣΕΥΧΗΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΕΥΧΗΝ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki@ μου, εύχομαι κοπέλα μου αυτή να 'ναι η τελευταία κακοτυχία που σου συνέβη!! Να υλοποιηθεί σύντομα τ'όνειρό σου και να φέρεις εις πέρας την επόμενη εγκυμοσύνη σου μ'ένα γλυκήτατο κι υγειέστατο μωράκι!!

Αν θες, γράψε μας πως και γιατί συνέβησαν αυτές οι αποβολές, μήπως μπορέσουμε και σε παραπέμψουμε σε κατάλληλους γιατρούς εφόσον γνωρίζουμε. Η νύφη μου, είχε 2 παλίνδρομές και βρήκαν τι συνέβαινε και κατάφερε να κυοφορήσει 2 υγειέστατα κοριτσάκια αμέσως μετά τις κακοτυχίες της!

Καλή επιτυχία με τις εξετάσεις σου κι εύχομαι σύντομα να γίνεις μανούλα!! Πολλά φιλάκια και ότι χρειαστείς.. εδώ είμαστε εμείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...