Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα και από μένα Ανθή να σου ζήσει ο παίδαρος μπεμπούλης σου. :woohoo: Καλότυχος και υγιής και πολλές ευτυχισμένες στιγμές μαζί του.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:) :) Ανθούλα μου σου εύχομαι να σου ζήσει ο μπεμπάκος και να τον καμαρώσεις και γαμπρούλη. Α! Σου έχω και έτοιμες δύο νύφες. Φιλάκια πολλά.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου, συγχαρητήρια…..να σου ζήσει ο παίδαρος…..εύχομαι στη ζωή του να είναι όλα ρόδινα και χαρούμενα …………Υγεία πάνω από όλα και καλός τον δεχτήκατε……………. Φιλιά πολλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ..ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΓΕΡΑ ΥΓΕΙΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΝΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!!Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΠΟΛΥΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη μου να σου ζησει ο γιοκας σου,να ειναι παντα γερος και ευτυχισμενος και να γεμιζει αγαπη και χαρα παντα την οικογενεια σας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου να σου ζήσει ο γιόκας σου να σαι καλά και καλή λοχεια. Τώρα αρχιζουν τα ωραια. Αντε τουλαχιστον εμεινες και ευχαριστημενη απ το μαιευτηριο γιατι το υποστηριξα αρκετα νομιζω και μετα ειχα και ανχος μηπως ελεγες πως σου ελεγα βλακειες. Τελος καλο ολα καλα. Να χαρεις αυτες τις υπεροχες στιγμες με τον μπεμπουλη σου γιατι μεγαλωνουν πολυ γρηγορα. Εγω μου φαινεται λες κ εχουν περασει χρονια που γεννησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!Η ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ ΣΤΟ POST ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει Ανθη μου ο κουκλος σου. να ειστε γεροι και δυνατοι να τον μεγαλωσετε. καλο κουραγιο και με το καλο να σαραντισεις. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ανθή !!!

Καταλαβαίνω πόσο όμορφα ξεκιναει τώρα η κάθε μέρα σου!!

Να σου ζήσει ο μπέμπης , να είναι πάντα ευτυχισμένος και να σας γεμίζει χαρά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Να σας ζήσει Ανθη!

θυμαμαι κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης πως κοιταζα το ετικετακι σου γιατι ειχαμε μια μερ;α διαφορα!Και γεννησαμε και με μια μερα διαφορα!Εγω γεννησα στις 13/03!

Να στε παντα καλα κι εσεις και το νινι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...