Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ GONAL


Recommended Posts

Lidiak κορίτσι μου, σήμερα είδα το μήνυμά σου.

Μην έχεις άγχος, θα βρεθούν σίγουρα. Εγώ ζω σε επαρχία και με δυσκολία έβρισκα τα χάπια για την ωορρηξία, αλλά δεν χάνω τίποτα να ρωτήσω. Αν βρω κάτι θα σε ενημερώσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Σε ευχαριστω κοριτσακι μου ελπιζω και εγω πως κατι θα γινει μπορει οσο περνανε οι μερες απο τις κοπελες που τα εχουν καταφερει να διαθεσουν αυτα που τους περισσεψαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Σας το υπενθυμιζω και παλι ή μηπως καποια που βρισκεται τωρα σε προσπαθεια θελει να ανταλαξουμε ενα μακρυνοτερης ληξης με ενα δικο μου που ληγει τον 8/9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lidiak έγραψε:

Αφου gonal δεν βρισκω μηπως καποια εχει το κουπονι του στη συσκευασια για να μου το αλλαξει ο φαρμακοποιος μου?

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ Κ ΠΜ ΡΩΤΗΣΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕς ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ?ΚΟΥΠΟΝΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ..

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIDIAK ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ FORUM. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΨΑΝ 7-8 ΕΝΕΣΕΙΣ GONAL ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΤΙΣ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩΣΕΙ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΙΣ ΕΔΩΣΕ ΗΔΗ. ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΛΕΙΠΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ. ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ. ΘΑ ΣΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΠΟΡΩ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΗΜ. ΛΗΞΗΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...