Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μέχρι πότε τρέχει το στήθος???


Recommended Posts

Μανουλες γεια σας!

Θηλαζω τη μπεμπα μου εδω και ενα μηνα και μου γεννηθηκε η απορια εδω και λιγες μερες γιατι εχω κουραστει να αλλαζω σεντονια και φανελες!

Το στηθος μου τρεχει συνεχεια και κανω τα παντα μουσκεμα!

Ειδικα το βραδυ οταν πιεζεται τρεχει παρα πολυ!

Αλλαζω συνεχεια επιθεματα για να ειναι στεγνη η περιοχη...

Ακομη και οταν θηλαζω νιωθω το αλλο στηθος να τρεχει!

Αυτο που με ενοχλει ιδιατερα ειναι οτι δεν μπορω να σταθω χωρις επιθεματα τα οποια δεν αντεχω...

Φοβαμαι ομως να μην τα φοραω γιατι γινομαι χαλια!!!

Ποτε θα βελτιωθει η κατασταση??

Θα διαρκει για οσο διαστημα θηλαζω?

Πειτε μου τις εμπειριες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Δεν ξέρω μέχρι πότε τρέχει, εμένα έχει βελτιωθεί πάντως η κατάσταση, στην αρχή ήταν όπως τα περιγράφεις...

Τώρα δεν τρέχει τόσο πολύ (42 ημ) σπάνια... Αλλά επιθέματα φοράω αν και με εκνευρίζουν και μου προκαλούν φαγούρα κάτι ώρες:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Κορίτσαι μην αγχώνεστε. Προσωπικά σε εμένα το στήθος μου τρέχει ακόμα ότνα το θυμηθεί και η μπέμαπα μου είναι 1 χρονού. Αυτό και άν είναι πακέτο.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ακουσει οτι βολευουν τα κοχυλια θηλασμου της chicco, και εγω δεν εχω παρει ακομα. Δεν ακουμπαν τη θηλη και μαζευουν το γαλα που τρεχει για να το χρησιμοποιησεις μετα. Τα εχει χρησιμοποιησει καποθα να μας πει εντυπωσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα νομίζω σταμάτησε στον 4ο μήνα, τώρα που είμαστε 6,5 μηνών δεν τρέχει καθόλου! έχω σταματήσει τα επιθέματα! μην ανησυχείς θα έρθει και αυτή η ώρα!:) όλα στον καιρό τους που λένε!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα σταματησε τον 3ο με 4ο μηνα. απο τοτε δεν εχω δει ουτε σταγονα, ,δεν φοραω καν επιθεματα ακομα και με τα πιο λεπτα ρουχα, απο τον 8ο και μετα εχω καταργησει και σουτιεν θηλασμου και φοραω τα κανονικα μου!ετσι φοραω και πιο ανοιχτα μπλουζακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα στον 3ο μηνα σταματησε να τρεχει "στα καλα καθουμενα":laugh:

Αλλα τρεχει ακομη (5 μηνων) το ενα οταν θηλαζω απο το αλλο.Τα κοχυλια της chicco τα ειχα παρει στις αρχες και μου φανηκε μεγαλη αποτυχια! Και εγω σταματησα να φοραω πια τα σουτιεν θηλασμου οποτε τα αλλα που εχουν και μια στοιχειωδη ενισχυση με προστατευουν απο τυχον "ατυχηματα":P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...