Μετάβαση σε περιεχόμενο

παμε για τη δευτερη σπερματεγχυση


Recommended Posts

η πρωτη σπερματεγχυση δεν εφερε καποιο αποτελεσμα.το μονο που εγινε ειναι οτι ειδαμε πως το σπερμα χειροτερεψε σε κινητικοτητα...

εχω ηδη κουραστει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην απογοητεύεσαι κούκλα μου! Όλα καλά θα πάνε.. Με την πρώτη φορά δεν πιάνει πάντα..

Θετική σκέψη κι όλα θα δεις θα πάρουν το δρόμο τους..

Καλή επιτυχία στην 2η σπερματέγχυση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ooooooooooxiiiiii persa....den thelo tetoia!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

ti tha pei exeis kourastei...exete valei ena skopo, kati pou thelete fantazomai k oi duo sas!!!! mporei to sperma tou sizigou sou na exei pesei ligo alla den tha peseis k esi...an einai min tin kanete katholou!!!! ourliazoun oi giatroi k o kosmos olos pos to agxos einai kakos simvoulos...to mono pou mporei na dimiourgisei einai k pali arnitika apotelesmata!!!! xalaroste, gemixte thetiki energia k ola tha pane mia xara :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) sas euxomai kali epitixia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΣΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ,ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ .ΕΝΑ ΡΗΤΟ ΛΕΕΙ "τα αγαθά κόποις κτώνται" ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕΜΕ ΟΤΑΝ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΟΛΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ......Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:angry: :angry: Πέρσα τι είναι αυτά? Άκου έχεις πέσει. Να σου πώ αν ήσουν στην θέση μου τι θα έκανες θα είχες φουντάρει από κανένα μπαλκόνι/ Εμένα οι γιατροί μέχρι να κάνω τα τρία μου παιδιά με έκαναν σουρωτήρι και εκτός από αυτό ενδιάμεσα του γιου μου και της κόρης μου έχασα δίδυμα 3 και 6 μηνών. ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΕΛΕΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ.Κατερινα.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περσα κ εγω στην ιδια φαση ειμαι.Μολις σημερα αδιαθετησα τελικα μετα απο την 1η προσπαθεια σπερματεγχυσης.Τι να πω ;;οτι δεν απογοητευτικα;;θα ειναι ψεματα.Αλλα αυτο ηταν μονο η πρωτη αντιδραση,τωρα πεισμωσα περισσοτερο..Θα πετυχει την επομενη κ αν οχι τοτε την μεθεπομενη.Θα μεινω εγκυος ο κοσμος να ερθει αναποδα,το δικο μου θα γινει.Υπαρχουν γυναικες με πραγματικα πολυ σοβαρα προβληματα κ ομως εχουν την επιμονη,το κουραγιο κ το σθενος κ το καταφερνουν...Εγω γιατι οχι;;;Ετσι σκεψου το κ εσυ.Ολα θα πανε καλα...Θα το δεις..Πιστεψε το κ θα ερθει.:cheer: ::cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι κορίτσι μου τέτοια. Κουράγιο και όλα θα γίνουν ακριβώς όπως τα θέλεις. Μην πας να κάνεις τη δεύτερη με αυτή την ψυχολογία. Δώστε λίγο χρόνο και στους δυο σας να ηρεμήσετε και να αποκτήσετε 8ετική στάση γι' αυτό που πρόκειται να συμβεί. Πιστέψτε ότι θα γίνει και να είσαι σίγουρη ότι θα γίνει.

Κορίτσια!!!!! Όλες να ακολουθήσουμε το παράδειγμα της ζούμπι!!

Μπράβο κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Persa mou

kali epityxia stin 2 prospatheia!!!

Min mou anysixeis...

Ola tha pane kala!!!

Toses ta kataferame!

Esy giati oxi??? Skepsou to etsi......

Zoumpi ta sygxaritiria mou koritsi mou...

Na sou zisoun ta paidakia sou!!!!!!!

O Theos mazi sas.....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρσα μην σε πέρνει από κάτω ... δεν σου κάνεις καλό κοπέλα μου.

Θέλει θετική σκέψη, αισιοδοξία και πολύ μα πολύ ηρεμία (ψυχική)

Με το καλό γλυκιά μου και να δεις ότι όλα θα πάνε καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περσα μου μην απογοητευεσαι,μη χανεις το κουραγιο σου με την πρωτη αποτυχια!θαπρεπε να σε πεισμωσει πιο πολυ,να επιμεινεις και σιγουρα θα τα καταφερεις.Το σπερμα μπορει να διορθωθει,για ολα υπαρχουν λυσεις,η επιστημη εχει προοδευσει πολυ σ αυτον τον τομεα.Να πιστευεις πως θα τα καταφερεις και θα το δεις να πραγματοποιειται το ονειρο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περσα μου γεια σου!Οπως εχω ξαναπει για διαφορες καταστασεις καποιοι ανθρωποι ταλαιπωρουνται περισοτερο απο καποιους αλλους...αλλα και μη χειροτερα γλυκια μου ακου και την Κατερινα μην χανεις το κουραγιο σου να εισαι δυνατη και να πεισμωνεις ακομα πιο πολυ οπως ειπε και η φιλη Ζουμπι!

Κατερινακι να σου ζησουν τα λουλουδια σου και μπραβο σου για την δυναμη και την επιμονη που εδειξες!!

Το ιδιο και σε σενα Ζουμπι μου πανω απ ολα θετικη σκεψη και παμε απο την αρχη!!

Γι ολους εχει ο Θεος κοριτσια!

Περσα μου η Παναγια μαζι σου κοπελα μου!!Ολα θα πανε καλα να σκεφτεσαι θετικα και που θα παει θα ρθει και το θαυματακι στην ζωη σας!!!

Φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...