Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλά κορίτσια σκεφτικά το θεϊκό!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Όπως γνωρίζετε έχω μια μικρή κόρη την σβουρίτσα μου:kiss: η οποία δεν μου μοιάζει καθόλου :P (τότε που την έπιασα είχα ανακαίνιση στο μαγαζί που δούλευα, και απλά εκτελούσα τα συζυγικά μου καθήκοντα:blush: ).

Τώρα στο δεύτερο σκεφτικά να κάνω το εξής

Την γόνιμη μου μέρα θα πω του άντρα μου.:laugh:

Αγάπη μου σήμερα θα κάνουμε sex με άγριες διαθέσεις !!!!;) :laugh:

Έσυ θα κάνεις τον σκλάβο και εγώ την αφέντρα.:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΘΑ τον δέσω χειροπόδαρα πάνω στον κρεβάτι και θα του δώσω να καταλάβει!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo:

Μόνο το βασικό του εργαλείο χρειάζομαι με τα σποράκια του.

Που θα πάει κάτι θα πάρει μετά και από μένα!!!!!!:cheer:

Περιμένω γνώμες B)

Φιλάκια σε όλες

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου Αγγελικη δεν ειναι κακο κοριτσι μου.Θα γινεις καομποισσα!!!!!!Ελπιζω βεβαια το μωρακι να μην βγει πανω σε αλογο.Χα!πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΕΦΑΡΜΟΣΕ ΤΟ ΕΣΥ ΠΡΩΤΗ ΚΙ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΣΕ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ(ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ),ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΟΛΟΥΣ ΔΕΜΕΝΟΥΣ ΧΕΙΡΟΠΟΔΑΡΑ ΝΑ ΥΠΑΚΟΥΝΕ ΣΤΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΟΝΟ!ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Μου ακούγεται ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟ!!!!!!

Θα περιμένουμε να μας πεισ και τα αποτελέσματα!!!!

Εγώ πάντως ό,τι και εάν έκανα, ΑΠΕΤΥΧΑ!

Και τα δυο κοριτσάκια μου, μοιάζουν στον άνδρα μου!!!

Από μένα δεν πήραν .... τίποτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική με έκανες και γέλασα! Και εγώ το ίδιο προβλημα αντιμετοπίζω. Δε μου πήρε τιποταααα!!! Η θεία του άντρα μου λέει να βάλω μανταλάκια στα μάτια την επόμενη φορα! Αν εχει αποτέλεσμα το κόλπο σου πες μου κι εμένα! χεχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε και καλό βολι. Θα βαλεις συντομα μπροστα για να μαθουμε και τα αποτελεσματα? αντε καλή επιτυχια. Παντως θα χουν μια χαρα διαφορά αν το κανεις τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKI LEFKADA έγραψε:

Καλά κορίτσια σκεφτικά το θεϊκό!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Όπως γνωρίζετε έχω μια μικρή κόρη την σβουρίτσα μου:kiss: η οποία δεν μου μοιάζει καθόλου :P (τότε που την έπιασα είχα ανακαίνιση στο μαγαζί που δούλευα, και απλά εκτελούσα τα συζυγικά μου καθήκοντα:blush: ).

Τώρα στο δεύτερο σκεφτικά να κάνω το εξής

Την γόνιμη μου μέρα θα πω του άντρα μου.:laugh:

Αγάπη μου σήμερα θα κάνουμε sex με άγριες διαθέσεις !!!!;) :laugh:

Έσυ θα κάνεις τον σκλάβο και εγώ την αφέντρα.:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΘΑ τον δέσω χειροπόδαρα πάνω στον κρεβάτι και θα του δώσω να καταλάβει!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo:

Μόνο το βασικό του εργαλείο χρειάζομαι με τα σποράκια του.

Που θα πάει κάτι θα πάρει μετά και από μένα!!!!!!:cheer:

Περιμένω γνώμες B)

Φιλάκια σε όλες

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Δεν θελω να σε απογοητευσω Αγγελικη μου αλλα κι εγω ολο τον Ιουνιο που εμεινα εγκυος με αγριες διαθεσεις ημουνα!!!

Αν την δεις την μικρη...Καλα...Μονο στα φρυδια μου μοιαζει!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα:P :woohoo: Αγγελλικη πολυ καλη η σκεψη σου!!!! Ελπιζω να η Αννιω να ειναι η εξαιρεση στον κανονα και κατα τ'αλλα να πιανει το κολπο!!!

Εχω κ εγω μια ελπιδα να μου μοιαζει η μπεμπα μου!!!Δεν ειμαι σιγουρη για τη μερα της συλληψης της ομως!!!!Αντε να δουμε!Τι κακο ειναι αυτο με τους αντρες να τους μοιαζουν τοσο πολυ τα παιδια τους!!!Απαπα!!Κατι πρεπει να γινει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΟΟ !:laugh: ΑΧ Κ ΜΕ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ...Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ! ΧΑΧΑΧΑ

ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ,ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΣΤΩ ΤΑ ΓΑΛΑΝΑ ΜΟΥ ΜΑΤΙΑ...Ε, ΘΑ ΘΕΛΑ Κ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...ΧΙΧΙΧΙ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΙΑ...ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑΑΑΑΑ ΤΑ ΓΟΝΙΔΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ !!!!!! ΑΧΧ ΑΥΤΗ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΠΟΣΟ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΧΑ ΧΑ ΧΑ Αγγελικη μου καλο και πολυ αγριοοο χι χι χι....κριμα και ο καημενος θα πιαστει χι χι χι

...αλλα πιστεψε με και απο το ταβανι να τον κρεμασεις αν ειναι να του μοιασει θα του μοιασει!!:laugh: :laugh:

Οποτε μην αγχωνεσαι περνα καλα και οτι θελει ας γινει...απλα να το ευχαριστηθειτε!!Αντε με το καλο να ερθει και ο σβουρακος!!!:P :laugh: :laugh:

Φιλακιααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala den kanw twra allo se kanena xrono!!!!

AFOY H SVOYRITSA MOY EINai mono 4 misi minwn.

na ksepetaxti kai ayti kai meta boyr gia to deytero!!!!!!!!!!!!!

KISSES

DEN MPENW SINEXIA GIATI KOLAEI KAI MOY TRWEI OLO TON XRONO

ADMIN DEN MPOROYME NA KANOYME KATI GIAYTO??????????????

EINAI POLI ARGO TWRA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θελω να σε απογοητευσω Αγγελικη μου αλλα κι εγω ολο τον Ιουνιο που εμεινα εγκυος με αγριες διαθεσεις ημουνα!!!

Αν την δεις την μικρη...Καλα...Μονο στα φρυδια μου μοιαζει!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):cheer: Αγγελική πολύ καλό το σχέδιο σου αν πιάσει ενημέρωσεμε γιατί εγώ έχω πάθει την νίλα του αιώνα τρία στα τρία είναι παιδια του άντρα μου! Όπως είπε η γιατρός μου αν χαθούν θα δ΄σουμε φωτογραφία του πατέρα τους σε μικρή ηλικία. Άν πετύχει στείλε επειγόντως μήνυμα μπάς και κάνω κάνα τέταρτο και δώ καμίιά άσπρη μέρα.!:laugh: :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...