Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι ζώδιο είναι τα μωράκια σας ?


Recommended Posts

Λεω να κανω μια ακομα στατιστικη μελετη!!χαχαχαχα!!Γραψτε μου τα ζωδια των παιδιων που εχετε η των παιδιων που περιμενετε ωστε να δουμε το barchart των ζωδιων του mammyland!!

Ξεκιναω με τα δικα μου :

:) κριος,:) καρκινος,:) υχθεις

post-3442-1387393465588_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο γιός μου είναι Αιγόκερως.

Τώρα είμαι στον μήνα μου και περιμένω την μπέμπα μου μέχρι 07/04 οπότε μάλλον θα είναι Κριός εκτός κιαν γεννηθεί πριν τις 20/03 και είναι Ιχθυεις. Θα δείξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 ωραιο το θεματακι σου και αυτο!! εγω εχω ΠΗΤ 27-03..οπώτε για Κριαρακι το κοβω!!!σε 4 μερες λιγο δυσκολο να γεννησω για να βγει ψαρακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου έδωσε ΠΗΤ ο γιατρός για 06 Αυγούστου, επομένως μάλλον θα'ναι λιονταράκι ο λεβέντης μου! Βέβαια στον μήνα μου θα μπω από 06 Ιουλίου περίπου, οπότε αν βιαστεί ο μικρός να βγει.. μπορεί να βγει και καρκινάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εμένα η μπουμπουκίτσα μου θα έρθει τέλη Ιουλίου-αρχές Αυγούστου, οπότε θα είναι λιονταράκι σαν το μπαμπά.

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariah mou agapi mou LES???

Coz emena mou exoun pei pws oi koroues didimos einai....................

Sygnwmi gia tin ekfrasei Skulles,,,

Kai auto me tromazei...:huh::blink::blush:

Kai pali zitw Sygnwmi gia tin ekfrasei...

Filia se oles...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 23 ΙΟΥΛΙΟΥ. ΠΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ (ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ) ΧΙΧΙΧΙ! ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΧΑ ΠΗΤ 22/07 ΑΛΛΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΗΘΕΛΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ...ΧΑΧΑΧΑ!! ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ! ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ΄ΟΛΑ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EMENA O MΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 21 ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΤΙΣ 14.30 Μ.Μ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΣΚΟΡΠΙΟ. ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ SEXY ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΥΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ:cheer: ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΥΓΙΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΣΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweety έγραψε:

ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 23 ΙΟΥΛΙΟΥ. ΠΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ (ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ) ΧΙΧΙΧΙ! ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΧΑ ΠΗΤ 22/07 ΑΛΛΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΗΘΕΛΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ...ΧΑΧΑΧΑ!! ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ! ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ΄ΟΛΑ !

Sweety αλλο ενα κοινο στοιχειο... κι'εγω ειμαι λιονταρακι (21 αυγουστου)...χιχιχι:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...