Μετάβαση σε περιεχόμενο

MOU EIPE NA KOPSW TELEIOS TO GALA!! EINAI DYNATON?


Recommended Posts

VRE KORITSIA VOITHISTEME GIATI THA SKASW SHMERA!!!

LOIPON...GIA OSES KSERETE HDH EXW MIA KOROULA H OPOIA EINAI 4MISH MHNWN SXEDON.EDW KAI ENAN MHNA ARXISE NA KLAIEI SE KATHE GOULIA GALA POU EPINE(KSENO GALA).TO TAISMA MAS EIXE KATANTHSEI MARTYRIO.XTYPIETE SAN TO XTAPODI APO TA NEYRA THS KATHE FORA!!

TO EIPA AYTO STON PAIDIATRO PRIN 2 EVDOMADES POU PHGAME KAI H APANTHSH TOU HTAN OTI MEGALWSE PIA KAI THELEI KAI KATI ALLO NA TRWEI.MOU PROTEINE NA THS DWSW POLTOPOIHMENO KAROTAKI STO MESHMERIANO KAI META GALA.GIA TO TI THA KANW ME TA ALLA GEYMATA OUTE KOUVENTA.VEVAIA KAI EGW KSEXASTIKA NA RWTHSW :unsure:

ARXISAME LOIPON KAI KAROTAKI TO OPOIO THS ARESE POLY ALLA OTAN HTAN NA THS DWSW TO GALA META PALI EKLAIGE KAI XTYPIOTAN.

ESTEILA LOIPON TO ANTRA MOU SHMERA NA PAEI NA TON KSANARWTHSEI GIATI SYMVAINEI AYTO KAI GIA TO AN KANEI NA FAEI KAI KATI ALLO EKTOS APO KAROTAKI.

KAI H APANTHSH TOU RE KORITSIA PIA HTAN??? NA STAMATHSW NA THS DINW GALA TELEIOS KAI OLH MERA NA THN VGAZOUME ME RYZALEYRO KAI FROUTOKREMES!!!! :woohoo: LEEI OTI AYTO SYMVAINEI KAMIA FORA,NA MHN TOUS ARESEI KATHOLOU TO GALA!! MA DEN EINAI NA TRELENESE?? TA PHRA TELEIOS APO EKEINH THN WRA KAI KALA POU DEN HMOUN KAI EGW EKEI GIATI THA TA AKOUGE GIA TA KALA!! MA EINAI DYNATON NA KOPSEIS TO GALA SE ENA MWRO 4MISH MHNWN???

EDW EGW ARXISA EPANAGALAKTISMO GIA NA KOPSW TO KSENO KAI AYTOS THELEI NA MOU KOPSEI TO GALA TELEIOS??

LOGIKA DEN THA EPREPE NA MOU PROTEINEI NA DOKIMASW KAI ALLH MARKA MPAS KAI THS ARESEI PIO POLY TO ALLO??

ALLA TOU KYRIOU H ETAIRIA EINAI H HIPP KAI XAZOS EINAI NA MOU PROTEINE GALA ALLHS ETAIRIAS??

EGW VEVAIA DEN EXW SKOPO NA THS TO KOPSW ME TIPOTA KAI PHGA KAI AGORASA ALLO GALA ME TO OPOIO PALI EKLAIGE!!

TI NA KANW RE KORITSIA?? THA SKASW!! EXW APELPISTEI TELEIOS...

EXETE TIPOTA NA MOU PROTEINETE??

KAI SYGNWMH GIA TO MEGALO POST...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki mou geia sou agapi mou...

Ma einai dynaton na kwpei to gala tis mikris teleios???

Prwti fora to akouw...

Kala ekanes kai piges kai agorases allo gala...

An einai na pate kai se kanenan allo giatro na sas pei kai 2 gnwmi...

Sas euxwme oti kalitero agapi mou...

Filia...

Kai na sou zisei to mwraki sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου........kai exw eixa poli problima me to gala kai fisika i paidiatros mou eipe na ta dokimasw OLAAAAAAAAAA..kai exoume kataliksei sto almiron.....bebaia twra trwme froutokrema kai xortosoupa alla kai gala...ma otan tha ksipnaei to prwi ti tha dineis????karoto i rizaleyro prwi prwi/?????min sou pw na allaksei kai paidiatro

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P:huh: lenaki. Είμαι η Κατερίνα και είμαι στα 32 μαμά τριών παιδιών. Συγνώμη για αυτό που θα σου πώ αλλά ο γιατρός σου είνια λίγο για να μήν πώ αλλού. Εμένα ο γιόσς μου και η μεσαία η κόρη μου ήταν πολύ φαγανά παιδιά. Ειδικά ο γιός μου.Μου είπε λοιπόν ο παιδίατρος επειδή δεν επαρκούσε το γάλα μου και του έβαλα στην διατροφή του ξένο γάλα και στην συνέχεια επειδή ούτε με αυτό κάναμε δουλειά του έβαζα μέσα στο γάλα και ρυζάλευρο. Το καρότο με τα άλλα λαχανικά τα άρχισα στον γιό μου στους 6 μήνες και στην κόρη μου το ίδιο. Μόνο στην μπέμπα το άρχισα στους 7 μήνες και αυτό επειδή η μπομπού μου ήταν δ΄τυσκολή σε όλα. Αλλά ακόμα και τώρα που χρόνησε το πρώτο γεύμα και το τελευταίο είναι γάλα εβαπορέ. Συγνώμη και εγώ για το μεγάλο post.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινά δε το έχω ξανακούσει, να κοπεί το γάλα τελείως τόσο μικρό βρεφούδι!!!!

Δοκίμασε άλλο γάλα, πιο γλυκό ίσως και πιο παχύ, μήπως της αρέσει Λενακι. Και κοίταξε για δεύτερη γνώμη από παιδίατρο. Εύχομαι όλα να πάνε καλά και θα πάνε.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera lenio..kala plaka kaneis pou se eipe etsi o giatros...an einai dinaton,,,

fisika k kala tha kaneis na mi to kopseis,,,einai dinaton?einai para poli mikro gia na to kopseis,,,

an pas na pareis k alli gnomi giatrou???

i opos eipes dose alli marka...

na mou tin filiseis tin mikri...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακι μπας και η μικρη σου εχει αλλεργια στο γαλα;;;;;;εμενα ο δικος μου ετσι μου εκανε οταν ξεκινησε το ξενο γαλα!!!!!εγω θα σου ελεγα να πηγαινες και σε αλλο παιδιατρο...ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧΧ! ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΡΠΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ!!! ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ? ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ??? ΤΙ ΝΑ ΠΩ .... ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΕΞΗΓΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ! ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ...

ΔΟΚΙΜΑΣΕ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΓΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Re Lenaki an einai dynaton,akou na kopseis entelws to gala??? prwti fora akouw tetia symbouli apo paidiatro:dry: :dry: :dry:

Ki emeis tis hipp piname alla meta to eixe barethei kai den to epine me tipota.Dokimase to HUMANA mou fenete einai pio elafri san gala.egw me to humana sothika,pinoume akoma to 3 me geysi mpanana alla ayto prepei na einai apo 6 minwn.mporeis na dokimaseis to humana to antistixo gia tin ilikia tis.:) den xaneis tipota na kaneis mia dokimi se diafora galata;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται ότι όχι απλά θα πας να ζητήσεις μία γνώμη,

μη σου πω να τον αλλάξεις κιόλας!

Υστερα από αυτό πως να τον εμπιστευθείς?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki nomizw oti prepei na ton pareis thlefwno kai na zhthseis na sou exhghsei. profanws kai kati enoxlei th mikrh sou alla auto den shmainei oti prepei na kopseis kai to gala.edw emeis kai pinoume akoma gala..!! oxi to mwraki pou exei amesh anagh..

ti na pw-mh trelainesai.an deis kai den bgazeis akrh allaxe ton.

filakia

eyxomai ola na pane kala

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι πως πάει ο επαναγαλακτισμός σου; Βγάζεις τίποτα; Έχεις δοκιμάσει να της το δώσεις;

Στην αγορά υπάρχουν γάλατα χωρίς λακτόζη, σε περίπτωση που έχει κάποια αλλεργία. Αν πας σε κάποιο βιολογικό μαγαζί έχουν και εκεί καλό γάλα που δυστυχώς δεν θυμάμαι το όνομά του.

Και είνα νωρίς 4 μηνων να τρώει φαγητά. Και γιατί να τρώει βαζάκια;;;; Σε τελική το ΒΙΟ καρότο και η ΒΙΟ πατάτα που αγοράζεις εσύ έιναι πολύ καλύτερα. Ο μίστερ ΗΙΡΡ είναι πολύ απαράδεκτος. Ντροπή του. Έτσι αβίαστα κόβει το γάλα σε ένα βρέφος;;;; Πάει καλά;;; Άσε που τα ΗΙΡΡ έχουν βγει ακατάλληλα.

Μήπως της φταίει το μπιμπερό ή τίποτα άλλο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι αλήθεια πώς πάει ο επαναγαλακτισμός;

Είναι γνωστό ότι τα μωρά μέχρι το χρόνο βασίζονται κυρίως στο γάλα για τις διατροφικές του ανάγκες. Μόλις βλέπεις τον παιδίατρό σου τρέχα ολοταχώς! (προς την αντίθετη κατεύθυνση).

Μέχρι να ολοκληρωθεί ο επαναγαλακτισμός και να μπορείς να προσφέρεις αποκλειστικά το δικό σου γάλα στο μωρό σου, δοκίμασε άλλες μάρκες...και υπομονή!!

Καλή συνέχεια και γράψε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Λενάκι πως πάει ο επαναγαλακτισμός σου; Βγάζεις τίποτα; Έχεις δοκιμάσει να της το δώσεις;

Στην αγορά υπάρχουν γάλατα χωρίς λακτόζη, σε περίπτωση που έχει κάποια αλλεργία. Αν πας σε κάποιο βιολογικό μαγαζί έχουν και εκεί καλό γάλα που δυστυχώς δεν θυμάμαι το όνομά του.

Και είνα νωρίς 4 μηνων να τρώει φαγητά. Και γιατί να τρώει βαζάκια;;;; Σε τελική το ΒΙΟ καρότο και η ΒΙΟ πατάτα που αγοράζεις εσύ έιναι πολύ καλύτερα. Ο μίστερ ΗΙΡΡ είναι πολύ απαράδεκτος. Ντροπή του. Έτσι αβίαστα κόβει το γάλα σε ένα βρέφος;;;; Πάει καλά;;; Άσε που τα ΗΙΡΡ έχουν βγει ακατάλληλα.

Μήπως της φταίει το μπιμπερό ή τίποτα άλλο;;;;

Αθηνά τί εννοείς το HIPP έχει βγει ακατάλληλο? δεν το ξέρω.

Λενάκι μήπως από το μπουκάλι δεν τρέχει πολύ γάλα και το μωρό δυσκολεύεται να ρουφάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

AthinaK έγραψε:

Αθηνά τί εννοείς το HIPP έχει βγει ακατάλληλο? δεν το ξέρω.

swsta!!! den to skeftika.mipws einai mikri i tripa tis pipilas kai dysanasxeti to mwro na roufaei?? mipws to kourazei kai zwrizete??? dokimase pipila me megaliteri tripa alla se kamia periptwsi min stamatiseis na dineis gala sto mwro.

ki egw den exw akousei kati to hipp:dry: :dry:

Λενάκι μήπως από το μπουκάλι δεν τρέχει πολύ γάλα και το μωρό δυσκολεύεται να ρουφάει?[/quote:1a4on9go]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA SAS EYXARISTW OLES GIA TIS SYMVOULES SAS!!!

KAI EGW TO SKEFTIKA NA PARW KAI MIA 2 GNWMH KAI THA TO KANW!

MENW GERMANIA KAI NA FANTASTITE OTI AYTOS O PAIDIATROS THEWREITE

O KALYTEROS STHN POLH MOU!!

AN EIXE ONTOS ALLERGIA DEN THA MOU TO EDEIXNE TOSO KAIRO?

DOKIMASA KAI NA THS ALLAXW THN THYLH TOU MPOUKALIOU ME MIA

PIO MEGALH ALLA PALI TIPOTA.

MALLON TWRA POU ANAPTYXE PARAPANW GEYSH DEN THS ARESH KATHOLOU TO HIPP.

SIGOURA THA DOKIMASW KAI ALLA GALATA OPWS TO HUMANA POU MOU EIPE H MAIROULA.

ME TON EPANAGALAKTISMO DEN EKANA KAI POLLA AKOMA.ISA ISA POU ARXISAN NA STAZOUN TOPIKA OI LIGES STAGONITSES POU VGAZW!

PERNW KAI MAGIA KAI PINW KAI EIDIKA TSAGAKIA ALLA AKOMA LIGA PRAGMATA.THELEI XRONO MOU EIPE H AGLAIA.

ATHINA KAI EGW DEN TO EIXA AKOUSEI AYTO POTE GIA TA HIPP VAZAKIA!

VAZAKIA THS DINW KAI EGW GIA ARXH MEXRI NA SYNITHISEI THN GEYSH KAI META THA TA KANW MONH MOU.EGW TA THEWROUSA TA KALYTERA...

ASE POU KAI EMENA MOU FAINETAI POLY NWRIS AKOMA NA TRWEI STEREES TROFES.EDW STHN GERMANIA OMWS KSERW OTI TO ARXINANE META TON 4 MHNA.

TI NA PW...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAA!!! DIAVASTE KAI TO PERIFIMO PROGRAMMA DIATROFHS POU MOU EDWSE!

PRWTO GEYMA: PRWINO RYZALEYRO!

DEKATIANO: LIGH LIWMENH BANANA!!

MESHMERIANO: LAXANIKA ME KREAS POLTOPIOIMENA!!!:woohoo::woohoo:

APOGEYMATINO:FROUTOKREMA ME MPISKOTO!!!!

BRADINO: RIZALEYRO ME FROUTA!!!!

KAI OLA AYTA VEVAIA VAZAKIA!!

MONO TO RIZALEYRO SE SKONH!!

GALA POUTHENA....:(

KOUFO??? :woohoo:

VRE OOOOUUUUUST OPWS LEEI KAI MIA GLYKIA PSYXOULA APO EDW MESA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale prwti fora to akouw ayto!!!!!!!!emeis to prwi pinoume gala meta trwme froutokrema me freta frouta kai bazw kai 2 mpiskotakia mesa gia na min to ksinizoun to mesimeri (patata,karoto,selino.kolokithaki,kremmydi,ntomata...me mosxari..i kotopoulo)meta to apogeyma traxana giati apo tis kremes tis etoimes den trwei tipota!!!!!!!!!!!!!!!!kai to brady gala

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός σου θέλει αλλαγή... ταχέως!

Όπως και το γάλα εξάλλου.

Εκτός αν κάτι άλλο το ενοχλεί. Θα σου έλεγα να το πας το παιδί σε έναν άλλον παιδίατρο, να το εξετάσει και αν δεν έχει τίποτα οργανικό, πάρε σβάρνα ότι γάλα υπάρχει και δεν υπάρχει. Είναι πολύ πιθανό να βαρέθηκε την ίδια γεύση.

Μέχρι να τα καταφέρεις με το δικό σου!

Σε φιλώ!

Να σου ζήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki, o yiatros theli ilikrina allagi.

Isos to pedaki, logos tis allagis na ehi kapia dispepsia. Se afto voithai na dialiis 2 gevmata se hamomili adi yia nero. Afto voithai.

I defteri periptosi ine na ehi dispepsia logo tis laktozis. Afto ihe pathi ke i aderfi mou moro. Tis ekane ponous, logo oti den adehe tin laktozi. Molis tis edosan gala horis laktozi taktopiithike.

Yiati den to dokimazis simera kiolas, na parete gala horis laktozi apo to farmakio?

Prepi na lisis to provlima poli sidoma, yiati me tin aderfi mou, tin ihan arhisi ke afti se himous ke tsai!! ke to pedi arhise na hani kila ke na ine adiatheto. To thema tis diatrofis ine sovaro.

Good luck!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 40 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΟΥΜΕ ΕΚΛΑΙΓΕ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΔΕΝ ΕΠΙΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΛΑΞΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΑΛΑΤΑ.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΚΡΕΜΕΣ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 14 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΓΑΛΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΡΩΤΗΣΑ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑ ΣΤΗ ΛΑΚΤΟΖΗ ΛΟΓΩ ΕΛΕΙΨΕΩΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΝΖΥΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΧΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΓΑΛΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?ΙΣΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΤΑΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΑΛΑ.ΨΑΞΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

AAAAA!!! DIAVASTE KAI TO PERIFIMO PROGRAMMA DIATROFHS POU MOU EDWSE!

PRWTO GEYMA: PRWINO RYZALEYRO!

DEKATIANO: LIGH LIWMENH BANANA!!

MESHMERIANO: LAXANIKA ME KREAS POLTOPIOIMENA!!!:woohoo::woohoo:

APOGEYMATINO:FROUTOKREMA ME MPISKOTO!!!!

BRADINO: RIZALEYRO ME FROUTA!!!!

KAI OLA AYTA VEVAIA VAZAKIA!!

MONO TO RIZALEYRO SE SKONH!!

GALA POUTHENA....:(

KOUFO??? :woohoo:

VRE OOOOUUUUUST OPWS LEEI KAI MIA GLYKIA PSYXOULA APO EDW MESA!!!

Καλά βρε Ελένη πώς είναι δυνατόν να σου προτείνει βαζάκια?? βέβαια και αυτά είναι ελλεγμένα από το κράτος αλλά....:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

Lenaki26 έγραψε:

Καλά βρε Ελένη πώς είναι δυνατόν να σου προτείνει βαζάκια?? βέβαια και αυτά είναι ελλεγμένα από το κράτος αλλά....:huh:[/quote:2x70hlr2]

TI NA PW VRE ARGIROULA MOU...OTAN TOU EIPA OTI THELW NA TA MAGEIREYW MONH MOU, MOU EIPE GIA KANENA MHNA NA THS DINW VAZAKIA MEXRI NA SYNHTHISEI STIS GEYSEIS KAI META NA ARXISW TA DIKA MOU..

HDH SHMERA THS ALLAXA TO GALA KAI STIS PRWTES 2 GOULIES GRINIAXE LIGO ALLA META TO HPIE ADIAMARTHRITA!

ME TO HIPP MOU EVGAZE OLO GOULIES MEXRI KAI TO EPOMENO GEYMA.

KAI AYTO MOU EIPE EINAI FYSIOLOGIKO.EMENA DEN MOU FAINETAI OMWS ETSI.

SHMERA POU THS EDWSA TO BEBA DEN EVGALE KAI TOSO POLY..

PRIN LIGO THS AGORASA KAI TO HUMANA KAI THA TO DOKIMASW AYRIO TO PRWI.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Λένάκι εύχομαι γρήγορα να βρείτε λύση στο θέμα που έχετε με το γαλατάκι της μπουμπούς! Δοκίμασε τα γάλατα που σου είπανε τα κορίτσια. Αν είναι δυνατόν να κόψεις το γαλατάκι σε ενα μωράκι τόσο μικρό!!!:ohmy:

(jovanna μου αυτές είναι μάρκες από γάλατα που έχουν στη Γερμανία γιάυτό εμείς δεν τα γνωρίζουμε)

Φιλάκια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...