Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζητείται θετική ενέργεια...


Recommended Posts

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες! :) :)

Δώσατε δυναμικό παρόν, με το δικό σας, ξεχωριστό τρόπο και τις τόσο όμορφες ευχές σας για τη φίλη μου... και για μένα! (Κοντά στο βασιλικό... :P :P :laugh: )

Θυμάστε τι λέγανε παλιά στο ραδιόφωνο για τις αφιερώσεις; Ε το ίδιο λέω κι εγώ!

Ευχαριστούμε και ανταποδίδουμε!!! :laugh:

Ό,τι καλύτερο σε όλες σας! :):kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα μου...

Ο Κωνσταντίνος, το Μαράκι κι εγώ ευχόμαστε για τη φίλη σου να έχει ήδη ξεκινήσει το ταξίδι της προς τη μητρότητα!

Αλλά και για σένα το ίδιο, κι αν όχι ακόμα, το συντομότερο δυνατόν!!!

Η Παναγιά μαζί σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy καλησπέρα! Εύχομαι στη φίλη σου να της πάνε όλα καλά και να έχει τα αποτελέσματα που επιθυμεί! Επίσης συγχαρητήρια σε εσένα γιατί πραγματικά είσαι πολύ αγνός άνθρωπος και σου εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!ΘΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ!!ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!! ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΤΗΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!! ΤΗΣ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΟ "ΜΑΓΙΚΟ-ΤΥΧΕΡΟ" ΚΕΙΚ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΥΧΗ.... ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ..... ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΚΑΙ ΓΛΑΣΤΡΑ....ΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΜΕΣΑ ΤΑ ΠΙΟ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ.ΟΛΑ ΘΕΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με ενθουσιάζουν οι πραγματικές φιλίες!!! Έχουν όλη την θετική ενέργεια του κόσμου!! Και εγώ ΣΑΣ στέλνω τη δική μου, θυμάμαι πώς είναι να θέλεις πολύ ένα παιδί, είναι η βαθύτερη επιθυμία σε μια γυναίκα, ξέρω ακόμη ότι όταν θέλεις κάτι ολόψυχα συμβαίνει, έτσι έχω διαπιστώσει και θα το διαπιστώσετε σύντομα και εσείς!!!Μόνο θετικές σκέψεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια... τελικά το καλό νέο που περιμέναμε δεν ήρθε... :(

Σας ευχαριστώ πολύ για όλες σας τις ευχές.. τις κρατάω σαν φυλαχτό, έτσι κι αλλιώς δεν μετράνε μόνο γι'αυτήν τη φορά... μετράνε γενικώς... :)

Να'στε καλά όλες και πολλά πολλά φιλάκια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στελνω κι εγω λιγη απο την δικη μου εχω και εγω μια φιλη σε παρομια κατασταση και την νιωθω ολα ναπανε καλα και γρηγορα να εχουμε ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...