Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΝΩΜΕΣ ΑΠΟ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ


hara

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!

ΛΕΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ....ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΕΤΑ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΓΝΟΙΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΒΑΠΤΙΣΕΙΣ.

ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Η ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ?

ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΨΑΞΩ.

ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΟΠΩΣ ΙΛΙΟΝ,ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,ΧΑΙΔΑΡΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω πάει σε βάπτιση στο Χαϊδάρι "ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ" λέγεται το μαγαζί.

είναι εκεί στον κεντρικό δρόμο που είναι όλες οι καφετέριες μαζί.

είχε πολύ φαγητό και γενικά ήταν απλά και λιτά, για βάπτιση τέλεια ήταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera.

Egw menw Peristeri alla polla xronia emena Xaidari opote k tha sumfwnisw me to kati allo.

Twra paizei rolo k posa atoma tha exeis.Exw paei se ena magazi sto Peristeri 2 fores se vaftisia alla den thumamai to onoma.

Tha to vrw k tha sou steilw minima an thes na sou pw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ hara.ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ.ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ.ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ "ΕΤΣΙ Κ'ΑΛΛΙΩΣ"ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ(ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ Λ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ,ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ.)ΕΧΕΙ ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΦΤΗΝΟ ΦΑΓΗΤΟ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΑΨΟΓΗ.ΜΕΙΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ.(ΓΛΕΝΤΙ ΤΡΙΚΟΥΒΕΡΤΟ ΕΓΙΝΕ).ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ για τις απαντήσεις σας.

Κάθε πρόταση θα με βοηθήσει πάρα πολύ γιατί δεν έχω ιδέα που να ψάξω :huh: :huh:

Το Κάτι Αλλο το ήξερα αλλά δεν ήξερα ότι κάνει βαπτίσεις.

Θα ψάξω και για τα υπόλοιπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου, έχουμε και το ίδιο όνομα, μένουμε και κοντά (μένω στον Λακιώτη), άντε να δώ τί άλλο κοινό έχουμε.

Την βάφτιση της κόρης μου πριν δυο χρόνια την έκανα στο "Προ του '55", ένα μεζεδοπωλείο πίσω απο το Δημαρχείο του Ιλίου, σε έναν πεζόδρομο. Εχει μια πολύ όμορφη και γραφική αυλή, πολύ καλό φαγητό και καλές τιμές. Απλά δεν μπορεί να βάλει δυνατά μουσική. Και ένα άλλο που άνοιξε πρόσφατα, ανεβαίνοντας την Αγίου Νικολάου, μετά το Ταχυδρομείο στο Ιλιον, δεξιά, απέναντι απο την καφετέρια Πρόβα. Λέγεται "Μελαθρον", είναι κάτι μεταξύ ταβέρνας και ψητοπωλείου αλλά κυριλέ. Εχει ζωντανή μουσική, πολύ καλό φαγητό επίσης και πολύ καλές τιμές επίσης. Εκεί θα κάνω τον Σεπτέμβρη την βάφτιση του υιού μου. Μπορώ να σου δώσω τηλέφωνα και για τα δύο, και μπορείς και στα δύο μαγαζιά να χρησιμοποιήσεις το όνομά μου. Είμαι τακτική πελάτισσα και πιστεύω πως κάτι καλύτερο θα σου κάνουν στην τιμή.

Αν θές, πές μου να σου στείλω τα στοιχεία με pm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.

Εγω μένω Ιλιον και θα συμφωνήσω απόλυτα με τις προτάσεις σας.

Εχω επισκεφτεί τις ταβέρνες που αναφέρετε και είναι ολες πολυ καλές και προσφατα πήγα στο "Μελαθρον" σε έναν χορό.Είναι πολύ όμορφο μαγαζί με καλό φαγητό και ζωντανή μουσικουλα.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειστε καλά κορίτσια σας ευχαρίστώ πολύ.Λέω το Σαββ/κο αν κάνει καλό καιρό να βγώ παγανιά και να τα δώ.

Harap και εγώ μένω χαμηλά στην Πετρουπόλεως και το επώνυμό μου και εμένα ξεκινάει απο Π (να άλλο ένα κοινό!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι χαίρομαι που σου άρεσε το "Μελαθρον". Το έχει συγγενείς μου αλλά δεν ήθελα να το αναφέρω απο την αρχή, για να μην θεωρηθεί που του κάνω διαφήμιση.

Χαρά, να κανονίσουμε να βρεθούμε για καφεδάκι. Μένει και η happy mammy στην Πετρούπολη. Έχουμε ήδη βρεθεί και κάνουμε πολύ καλή παρέα.

Στις 29/3, στο "Μελαθρον", έχουν κλείσει μια βάφτιση. Μπορείς να πας αν θες να δείς και τον χώρο, το στήσιμο κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνισω με το κατι αλλο , εχω φαει απειρες φορες!

εμεις καναμε την βαφτιση στις 8/2 στην Πετρουπολη στην στανη του βλαχου, σκασαμε απο το φαι... οι περισσοτεροι φευγοντας και μπαινοντας στο αυτοκινητο ξεκουμπωναν τα παντελονια...χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ.ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ!!!

ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΚΙΟΛΑΣ:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...