Μετάβαση σε περιεχόμενο

TI GINETE ME TO SITE???


MAIRH!!!

Recommended Posts

stou koufou tin porta oso theleis bronta..............den paei na leme kai na ksanaleme..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!thelei ena delete omws apo oles na deis...alla exei xari pou exoume kanei tis pareoules mas edw mesa kai den...alla den tha argisei na ginei kai ayto

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 139
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμένα κορίτσια μια πάει γρήγορα μια κάνει κάτι χρόνια!! Αλλά σε γενικές γραμμές είναι γρήγορο!! Έχει φτιάξει πολύ τις τελευταίες μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzein έγραψε:

na se kala bre toma hthena na anoiksw kai egw twra thema me ayto to kako pou symbainei edw.. ontos edw kai poli kairo den mpainw giayton ton logo bariemai pou argei toso poli arage to exei kanenas ypeythinos tou site ayto ???????

na pw kati pou isws ftaiei: na katharisoun thn selida na diagrapsoun themata pou einai mesa apo to 1985!! exei yperfotwsei h selida

KANTE KATI

tzein μου δεν ειμαι εγω που ανοιξα το θεμα:) αλλο μελος το ανοιξε απλα εγραψα και εγω ενα ποστ:) !!

Συμφωνω σε γενικες γραμμες εχει γινει πιο γρηγορο!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια οντως το σαιτ γινεται ολο κ περισσοτερο της καθυστερησης!ΕΜενα δεν μου εμφανιζει σημερα κ το τικερ...Μηνπως ξερει καμια τον λογο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει καταντήσει ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!Εχω 2 βδομάδες που προσπαθώ να μπω. Να βάλω ποστ δεν μπορώ, με πετάει έξω, κάθε μέρα από το κακό στο χειρότερο. Πας με χαρά να γράψεις κάτι σε κάποια κοπέλα, να της δώσεις μια συμβουλή, να της πεις την εμπειρία σου και δεν ανοίγει ούτε μετά από μισή ώρα. Κι αν ανοίξει σε πετάει πάλι.Σύνδεση-αποσύνδεση μετά από 200 χρόνια! Οπου να 'ναι θα το βγάλω το mammy από τη ζωή μου, είμαι στα όρια μου.Και είναι κρίμα γιατί αυτό το πράγμα καταστρέφει μια επικοινωνία με υπέροχα κορίτσια. Υπάρχουν άλλα αντίστοιχα sites που ΄΄φυσάνε'' και καθόμαστε στο καβουρδιστήρι το mammy, γιατί έχουμε δεθεί μεταξύ μας. Αλλά έχει καταντήσει εκμετάλλευση της καλοσύνης μας. Καλά τόση αδιαφορία πια οι υπεύθυνοι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ειχει γινει βρε κοριτσια?????

Οντως τα γραμματα ειναι πολυ μικρα και τεραστια τα στοιχεια των μελων απο διπλα.

Μηπως ειναι δοκιμαστικο ή ειναι ετσι η τελικη του μορφη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα με δειχνει συνδεδεμενη και οταν μπαινω στο φορουμ να απαντησω μου βγαζει οτι δεν ειμαι μελος και δεν ειμαι συνδεδεμενη απο το πρωι τωρα καταφερα να γραψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν είναι Lena για το καλό του σάιτ, τότε θα κάνουμε πολλή υπομονή όχι λίγη! ;) Γιατί το κακό είχε παραγίνει! Μπήκα πριν λίγο κατά λάθος στο προφίλ ενός μέλους και έκανα 23 λεπτά για να βγω! :S :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΧΩ 1 ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΟΓΩ ΑΝΑΛΥΣΗΣ:( .ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ?????????:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpoympoyki έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΧΩ 1 ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΟΓΩ ΑΝΑΛΥΣΗΣ:( .ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ?????????:unsure:

mpoympoyki μου καλησπέρα!Σχεδόν σε όλα τα site έτσι είναι για να μην επιβαρύνετε το σύστημα!Για φαντάσου να ανεβάζαμε όλες τόσο μεγάλες φωτογραφίες!Μίκρυνε την ανάλυση και το μέγεθος και θα μπορέσεις να τις ανεβάσεις.:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σημερα πρωι πρωι καταφερα επιτέλους να μπω...μου φαινεται οτι παει πολυ γρηγορα,το βρισκω πολυ βελτιωμένο....ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΙΚΕΡ ΜΑΣ;εμενα δεν μου το εμφανιζει, εσας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βρήκες γιατρό δηλαδή να σε αναλάβει ;  ποιος ξέρει εσυ να κανείς οτι σου πουν οι γιατροί  Θα ρωτήσω και εγω αν μπορω αλλά να πω την αλήθεια στην εγκυμοσύνη δεν πολύ μπαίνω στην θάλασσα έτσι και αλλιώς 
    • Καλά και εγω δεν θα το είχα σκεφτεί στην πράξη όμως το κατάλαβα είμαστε ακόμα στην δάση που ανοίγουμε ντουλάπια για εξερεύνηση να δω ποτε θα περάσει αυτήν φάση  εμάς εδώ απεργία από όσο ξέρω δεν έχουν κάνει τα μικροβιολογικά θα βόλευε καλύτερα από θα πήγαινες και γιατρό αλλά δεν πειράζει 
    • Δεν ξέρω πόσες μερες θα κάνουν βγουν αύριο που θα πάω θα ρωτήσω  ετσι και αλλιώς ο γιατρός θα τα δει σε ένα μήνα όποτε δεν τα βιαζομαι 
    • Καλησπέρα κορίτσια, καλό υπόλοιπο κυριακής εύχομαι!!  εμείς σήμερα σηκώσαμε χαλιά και μαζέψαμε χειμωνιάτικα και βγάλαμε τα κολακαιρινά... ήταν δουλειές που έπρεπε να γίνουν και τις σκεφτόμουν συνέχεια... ππφφ.. αλλά μηδέν χρόνος... πως περνάτε την κυριακή σας;;  @Girly κ @marinamanoulitsa να χαίρεστε τα παιδάκια σας!! πολύχρονα να είναι!! 
    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...