Μετάβαση σε περιεχόμενο

neo tromagmeno melos


Recommended Posts

Geia sas me lene Aggeliki kai eimai 33. Prospathoume me ton antra mou edw kai 6 mhnes gia ena paidaki alla tipota. H prwth gynaikologos mou, mas eixe pei oti den yparxei kanena problhma ola htan kala ektos apo kapoio aimataki poy eixa anamesa apo tis periodous mou. Gia na to antimetwphsoume moy edwse antishliptika gia 1 xrono. Omws kati den mou phgaine kala kai allaksa gynaikologo.

To apotelesma einai oti exw polypoda poy prepei na bgalw me olikh narkwsh. Th Deytera paw gia salpigografima, den exw perasei erythra kai prepei na kanw to embolio. Me ola ayta tha prepei na perimenw toylaxiston 3 mhnes. Den prepei me tipota na meinw egkuos ayth th periodo.

Sygnwmh gia thn polylogia mou. Aplws exw frikarei ligo. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην παρεα. Μην ανχωνεσαι καλυτερα κανε ολα αυτα που ειναι να κανεις για να εισαι σιγουρη οτι θα εχεις μετα μια καλή εγκυμοσυνη. Με το καλό κοριτσακι και να σου πανε ολαα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία!!!

Δεν ξέρω να σου πω πολλά, είμαι και γω νέο μέλος, αυτό που ξέρω είναι ότι η ξαδέρφη μου είχε πολύποδα, τον οποίο έβγαλε με ολική νάρκωση στα 37 της, που το ανακάλυψε, αφού τότε βρήκε τον κατάλληλο και προσπάθησαν πρώτη φορά για παιδάκι.

Με είχε πάρει τηλέφωνο να μου το πει και την είχα ακούσε πάρα πολύ τρομαγμένη, σχεδόν όσο τρομαγμένη την άκουσα φέτος στις 17 Σεπτεμβρίου, που της είχαν σπάσει τα νερά δύο βδομάδες πριν την ημερομηνία που της είχε δώσει ο γιατρός και δεν έβρισκε στο τηλέφωνο τον άντρα της γιατί ήταν στο μετρό και δεν έπιανε!!!

Όπως κατάλαβες όλα πήγαν καλά και με την επέμβαση και με το παιδάκι που απέκτησε νομίζω 6 περίπου μήνες μετά!!!!

Η μπουμπού είναι κούκλα και υγιέστατη και είναι ο λόγος που "ερωτεύθηκα" και γω τα παιδάκια και τώρα δεν κρατιέμαι, ελπίζοντας ότι σύντομα θα τα καταφέρω!!!

Καλή τύχη και καλή επιτυχία! Μην φοβάσαι τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου

σου εύχομαι να ξεμπερδέψεις γρήγορα από τα θεματάκια σου

και να είσαι σίγουρη πως μετά θα έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου

που θα σε κάνει να τα ξεχάσεις όόόλα αυτά...!

Από προσωπική εμπειρία στο λέω!!!

Τίποτα δεν θυμάσαι μετά... Ούτε επεμβάσεις , ούτε επίπονες διαδικασίες,

ούτε καν τι είχες... Ποιος εγώ? πρόβλημα? Πότε??????????????

Είμαι στην 17 εβδομάδα κύησης και με μία φανταστική "αμνησία"!!!

Με το καλό σου εύχομαι, μην σταματήσεις να χαμογελάς

και να κάνεις όσο πιο πολλές αγκαλίτσες μπορείς με τον καλό σου....

...........ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ ΑΞΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες Αγγελική.

Μην αγχώνεσαι, όλα θα πάνε καλά και να δεις που σε λίγους μήνες θα μας ανακοινώνεις την εγκυμοσύνη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelic μου γεια σου και καλωσηρθες στην παρεα μας!Καταλαβαινω την αγωνια σου και το αγχος σου σκεψου ομως οτι ευτυχως που ανακαλυψες τον πολυποδα και θα τον βγαλεις...ειναι ευχαριστο γιατι μετα πρωτα ο Θεος θα εισαι ετοιμη να συνεχισεις σωστα και με υγεια....ετσι μια φιλη μου προσπαθουσε πολλα χρονια,ειχε κανει ολες τις εξετασεις και ολα ηταν καλα...το καλοκαιρι που μας περασε εκανε επεμβαση για πολυποδακι κι αυτη μετα απο καποιο διαστημα εμεινε εγκυος....τυχαια...δεν το πιστευε!!

Κανε υπομονη και μην ανησυχεις οι τρεις αυτοι μηνες θα περασουν παρα πολυ γρηγορα και τοτε θα εισαι ετοιμη χωρις αγχος να ξαναπροσπαθησεις!Πανω απ ολα η υγεια!Απλα οπως λες κι εσυ να προσεξεις λιγακι να μην μεινεις εγκυος...

Δεν πολυλογεις βρε χαρα μας να σε βοηθησουμε!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelic μου όπως λέει η Aristina... Πάνω από όλα η υγεία!

Αντιμετώπισε αυτό σου το προβληματάκι, φυλάξου για λίγο και μετά....

Καλά αποτελέσματα στις προσπάθειές σου σου εύχομαι!

Καλωσόρισες στην παρέα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες και έχω να σου πω να μην στενοχωριέσαι καθόλου. Δεν είναι τίποτα και όταν την κάνεις την επέμβαση θα νιώθεις και ανακουφισμένη γιατί θα είσαι έτοιμη για να ξεκινήσεις τις προσπάθειες.

Όταν λές "ολική" ενοείς "μέθη" φαντάζομαι. Αν είναι έτσι, σε ένα 20λεπτο θα έχεις τελειώσει. Αν θες λεπτομέρειες, για να μην κουράζω με λεπτομέρειες το forum, μπορώ να σου στείλω προσωπικό mail.

Καλή επιτυχία εύχομαι και περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πανε ολα καλα κουκλιτσα μου!!

Απλα , να ρωτησω κατι; Πως γινεται η πρωτη γυναικολογος να μην δει τον πολυποδα; Δε φαινεται στον υπερηχο; Τοσο ασχετη ηταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H prwth gynaikologos sthn arxh to eixe dei alla den htan kai sigouri. Meta apo 2-3 fores pou ksana phga kai mou ekane yperhxoys mou eipe oti fainete kati oxi omws polypodas kai tha to antimetwpisoyme me ta antisiliptika. Omws ta antisiliptika ston polypoda den kanoun kati. Htan giatros poy ola ta antimetwpize me farmaka. To idio eixe kanei kai sthn koumpara mou (gia allo logo) anti na kanoun mia mikrh epembash kai na teleiwne gia panta ths eipe na pairnei farmaka gia mia zwh. Apo ekei katalaba oti kati den paei kala kai allaksa giatro.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πολύ καλά έκανες κι άλλαξες γιατρό!! Κι εμένα ο πρώτος μου γιατρός μου είχε δώσει αντισυλληπτικά για πολυκυστικές ωοθήκες.. 1 χρόνο τα πήρα και μετά σταμάτησα..

Καλή επιτυχία στην επέμβαση, όλα να πάνε καλά.. και θα δεις πόσο γρήγορα θα περάσει ο καιρός και θα μας ανακοινώσεις ότι έχεις ένα μωράκι και εσύ όπου μεγαλώνει στην κοιλίτσα σου...

Πολλά φιλάκια...

dev217pr___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...