Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δείτε αυτή την ταινία μικρού μήκους.....Πολυ καλο


Recommended Posts

5 λεπτά αρκούν να δείτε πόσο λάθος είμαστε....Η σχέση παιδιου γονιού...!!! εκπληκτική!

Για το γονιό το παιδί του είναι όλη του η ζωή...για το παιδί ο γονιός είναι ένας κρίκος στην αλυσίδα της ζωης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΙΛΜΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ Η΄ΕΧΩ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΥΣΥΓΚΙΝΗΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΚΛΑΨΑ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΟ..!ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

boholook μου ειναι πολυ ωραιο βιντεακι και πολυ αληθινο το εχω ξεναδει αλλα εκανες πολυ καλα που το ανεβασες!!!....δειχνει την καθημερινοτητα καλυτερα αποτιδηποτε αλλο,την συμπεριφορα μας οχι μονο στους δικους μας αλλα και στους συνανθρωπους μας...ετσι ειναι τα πραγματα...δυστηχως μονο αν γινεις γονιος καταλαβαινεις!το θεμα ειναι να νιωθεις τον γονιο και τον πονο του για σενα χωρις να χρειαστει να το ζησεις...ειναι μεγαλη υποθεση να νιωθουμε και να καταλαβαινουμε τους γονεις αλλα και κατ επεκταση ολους τους ανθρωπους!!Σιγουρα ο κοσμος θα ηταν καλυτερος αν μας ενοιαζε πραγματικα ο δικος μας,ο διπλανος μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...