Μετάβαση σε περιεχόμενο

eurovision souidias me ELLINIKO tragoudi!!!!!!


Recommended Posts

kalimera koritsia sas bazo na akousete to tragoudi ths SOUIDIAS

me souideza kopela alla tragoudaei ellinika!!!!!:blink: :blink: :blink:

k einai proto sta stoiximata gia na ekprosopish thn souidia!!!!

k emeis katebenoume me AGGLIKA!!!

ti allo tha doume!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=dywGjwNqutE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι σίγουρη ότι είνα Σουηδέζα και όχι Ελληνίδα? Την λένε και Σοφία.... και δεν έχει προφορά, επομένως......

Με ελληνικό στίχο είχαμε στείλει και εμείς αλλά έπιασε πάτο, όπως και το Κυπριακό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ellada έγραψε:

argi mou nai einai katharh souideza,,,,,

aplos apo mikrh kanei parees me ellines k tragoudaei sta mpouzoukia,,, genika synanastrefetai me ellines!!!!!

Τόσους πολλούς Έλληνες έχει η Σουηδία που έχει και μπουζούκια??!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο στη Σουηδία!!! Κρίμα όμως για εμάς, που ενώ έχουμε την πλουσιώτερη και ωραιότερη γλώσσα του κόσμου, τη μητέρα όλων των γλωσσών, καταφεύγουμε στην Αγγλική μόνο και μόνο γιατί "τώρα" είναι πιο .."πιασάρικη". Εγώ κορίτσια Σουηδία θα ψηφίσω!!!

Πολιτισμός ίσον γλώσσα. Φαίνεται ότι κάποιοι Σουηδοί είναι πιο Έλληνες από εμάς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi mou exei k para pollous!!!!!eytyxos exoume mpouzoukia k kana 3-4 ellinika estiatoria!!!

tipota allo,,,,oute mia elinikia kafetereia exei na ame na pioume enan kafe san anthropoi,,,,,

koritsia den bgike akoma to teleiko tragoudi gia thn souidia o teleikos einai to sabbato,,,,,makari na bgei ayto k na paei mesa sthn 5ada,,,,tha xaro polly,,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΣΟΥΗΔΙΑ ,ΠΟΛΥΥ ΘΑ ΧΑΡΩ ΑΜΑ ΠΑΕΙ ΑΥΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΨΗΦΙΣΩ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΤΩΝΕ ,ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΧΩΡΕΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥΣ ,ΘΑ ΕΙΧΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε την Σουηδια...:blink: :blink: :blink: Να το δουμε κι αυτο!!!Απιστευτο....κι εμεις...πιο καλα θα πηγαινε το αλλο του Ρουβα και σε θελω σαν τρελος σε γυρευω κλπ,δεν ακουω και πολλα ελληνικα δεν θυμαμαι τον ακριβη τιτλο....παρα αυτο που θα πει :unsure: ...

Συμφωνω οτι θα ηταν πολυ ενδιαφερον να πηγαινανε ολες οι χωρες με τραγουδια στην γλωσσα τους....θα ειχε και γελιο χα χα!!!

:kiss: :kiss: Σοφακι ελπιχω να εισαι καλα!Να μας πεις νεα για το τελικο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Σοφουλα ειναι αληθεια???:ohmy: ,αν οντως γινει ετσι,...ρεζιλι ειναι για μας:blink::blush: :blush:

Οι Σουηδοι με ελληνικα κι οι Ελληνες με αγγλικα:blink: :blink: :silly:

βρε τι γινεται:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Elli13 κοριτσιιιιιι μμμ τι καλααα!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θ ήταν όλα καλά! Το σώμα σου θυμάται και ξέρει ακριβώς τι πρέπει ν κάνει!!!! Αχχχχ ακούσαμε την πρώτη καρδούλα !!!❤️❤️❤️ ποσό είσαι τώρα;;;  Εγώ η θ πάω τη Παρασκευή η από βδομάδα! Μ είπε ο γιατρός καλυτερα από βδομάδα γ ν ακούσουμε σίγουρα καρδούλα αλλά εμένα ο άντρας θ λείπει σε ταξίδι! Όποτε λέω ν πάω τη Παρασκευή κ αν δν ακούσουμε δν θ αγχωθώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ και θ ξαναπάω από βδομάδα που θ γυρίσει ο συζυγος! Πιστεύω πως όλα είναι καλά , έδωσε το σήμα του το μικρακι μ με τις ναυτίες π έχω!  @Naty @Θέτις Κ. @Girly είμαστε οι επόμενες ❤️❤️
    • Έλα ντε ; Και εγω αυτό αναρωτιέμαι ήπια 600ml ζαχαρονερό είναι δυνατόν να είναι τα ίδια όρια ;
    • Κορίτσια δεν θα παρω τηλ θα περιμένω και την άλλη φορα τα ίδια έγινε με τον θυρεοειδή και ειχα πανικοβληθεί δεν μου απάντησε ποτε στο μήνυμα μου άσε που ντράπηκα κιολας που του εστειλα μνμ στο κινητό του χωρις μου το δώσει ο ιδιος.. έτρεχα από μόνη μου σε ενδοκρινολόγο μεγάλη βδομαδα τελευταία στιγμή να βρω γιατρό να με δεχτεί  και αποτελέσματα ήταν να μην δώσει καν σημασία στην τιμή του θυρεοειδή  Δεν μου είπε ποτε να του στέλνω αποτελέσματα από εξετάσεις και απο την μια το καταλαβαίνω δεν είναι ιδιώτης να το εχω όποτε θέλω στο τηλέφωνο.. το ήξερα ότι θα γίνει αυτό από την στιγμή που πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο 🤷‍♀️
    • Όμως αυτά είναι τα όρια της καμπύλης των 75! Πώς γίνεται να είναι ίδια και για τα 100? Νομίζω κι εγώ να πάρεις να ρωτήσεις, εγώ τουλάχιστον θα ρώταγα και μη σε νοιάζει τι σου είπανε για επείγοντα! 
    • Έλα μπράβο κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν με το μωρακι σου ήθελε λίγο το χρόνο του η καρδούλα ήταν νωρίς για αυτό 🥰 εγω είμαι με τον αντρα σου 100% τώρα να σου την αλήθεια έχει δίκιο επειδή πάνω κάτω ήμουν στην ίδια κατάσταση με εσενα θέλεις βοηθεια έστω να περάσεις ο πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλιά και εγω την επαιρνα και την παίρνω ακόμα που έχει πάει 12 κιλά αλλά στην αρχή τουλάχιστον προσπαθούσα να μην την παίρνω με το παραμικρό αγκαλιά συνήθως καθόμουν στον καναπε και μου την έδινε η μαμα μου όποτε με χρειαζόταν  Με το καλοοοοο 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...