Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζητούνται


Recommended Posts

Ζητούνται ενέσεις gonal-f για να κανω εξωσωματική όποια κοπέλα μπορεί να με βοηθήσει ας μου στείλει π/μ.Ευχαριστώ εκ των προτέρων....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζητούνται ενέσεις gonal-f για να κανω εξωσωματική όποια κοπέλα μπορεί να με βοηθήσει ας μου στείλει π/μ.Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den echo ego, ostoso protino na prospathisis grapsis meso tou IKA (kati pou ekana ki ego) i alou tamiou. An den echis esi i o sizigos sou kapia asfalia, tha mporouses na to grapsis meso kapiou dihrnikou dou prosopou me asfalia pou inr egamo ke den theli epi tou parondos na kani pedi. An ke afti i lisi den ine i pleon endedigmeni, tin protino yiati mporo na katalavo ton pono kapias pou theli ena pedi ke den echi tin ikonomiki dinatotita na to apoktisi.

Elpizo na vris gonal me kapio tropo. Kali epitichia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζητούνται ενέσεις gonal-f για να κανω εξωσωματική όποια κοπέλα μπορεί να με βοηθήσει ας μου στείλει π/μ.Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Niki μου προσπαθω να επικοινωνησω μεσω προσωπικου μηνυματος, αλλα ακομα δεν εχω μαθει τα κολπα στο site.Σου στελνω το τηλ. της δουλειας μου(2105212061) αν μπορεις & χρεiαζεσαι τις gonal παρε.Σε φιλω,Rinaki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RINAKI ειδα πως εχει gonal χρειαζομαι και εγω αν δεν το εχεις σε παρακαλω και θελεις να μου το δωσεις παρε στο 6937504978 θα αρχισω σε δυο μηνες παλι και χρειαζομαι 2,5 κουτια σε ευχαριστω πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...