Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα μέσα της Άνοιξης ο Απρίλης, πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας να στείλει 🌸🌼


Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 

Αυτές οι ενέσεις γόνατο τροπικών τι είναι;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Αυτές οι ενέσεις γόνατο τροπικών τι είναι;;; 

Ενέσεις διέγερσης είναι ! Εμένα μου τις είχε δώσει μαζι με χάπια κλομιφαινης ! Χρειαστηκα μόνο δυο ενέσεις να κάνω και έκανα δυο ωοθυλάκια με αυτό το σχήμα! Και κάποιες ώρες πριν  την σπερματεγχυνση κανεις και την ενεση οβιτρελ για να σκάσουν και να γίνει η ωορρηξια κοντα στην σπερματεγχυνση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

πάντως να ξέρεις ότι μπορεί να μην ανέβει σταδιακά..μπορεί ξαφνικά να βγει κατευθείαν έντονη..συνεχισε τα τεστακια και με τον καιρο θα καταλαβεις πως λειτουργούν..αν και ευχομαι να μην τα χρειαστείς για καιρο :) 

Ναι ναι θα τα συνεχίσω κ ελπίζω να τα καταλάβω!!! 

🤣🤣🤣 Μέχρι τότε θα σας ζαλίζω λίγο χαχαχα 

Σε ευχαριστώ για την ευχή σου 🫶🏼🙏🫶🏼🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ενέσεις διέγερσης είναι ! Εμένα μου τις είχε δώσει μαζι με χάπια κλομιφαινης ! Χρειαστηκα μόνο δυο ενέσεις να κάνω και έκανα δυο ωοθυλάκια με αυτό το σχήμα! Και κάποιες ώρες πριν  την σπερματεγχυνση κανεις και την ενεση οβιτρελ για να σκάσουν και να γίνει η ωορρηξια κοντα στην σπερματεγχυνση!

Κορίτσι μου εσύ τι θεματακι είχες κ πήγατε για σπερματεγχυση;;; Γτ το έχω στο μυαλό μου κ εγώ σαν επόμενο βήμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Elk είπε:

Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊

Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου 

Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ; 

 

Η γιατρος μας επιβεβαίωσε το φύλο το έχουμε ακόμη κλειστό αλλά έτσι οπως ήρθαν τα πράγματα θα το κάνουμε μετά την β επιπέδου που έχουμε 5/6 γιατί τώρα δε μπορούμε είναι Πάσχα, Ε μετά έχουμε το χειρουργείο του μικρού μετά β επιπέδου μετά έχουμε κάτι γάμους κάτι βαφτίσια κ μάλλον μετά από όλα αυτά λες να σκάσουμε κ στο τελος το ανοίξουμε;;;;  😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσι μου εσύ τι θεματακι είχες κ πήγατε για σπερματεγχυση;;; Γτ το έχω στο μυαλό μου κ εγώ σαν επόμενο βήμα 

Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Η γιατρος μας επιβεβαίωσε το φύλο το έχουμε ακόμη κλειστό αλλά έτσι οπως ήρθαν τα πράγματα θα το κάνουμε μετά την β επιπέδου που έχουμε 5/6 γιατί τώρα δε μπορούμε είναι Πάσχα, Ε μετά έχουμε το χειρουργείο του μικρού μετά β επιπέδου μετά έχουμε κάτι γάμους κάτι βαφτίσια κ μάλλον μετά από όλα αυτά λες να σκάσουμε κ στο τελος το ανοίξουμε;;;;  😂😂😂

Χαχαχαχα εντάξει δηλαδή αν αντέξεις μέχρι της 5/6 τι να πω μπράβο για την υπομονή σου εγω δεν θα άντεχα με τίποτα κορίτσι μου να περιμένω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!

Ναι θυμάμαι κορίτσι μου την περίπτωση σου ... πραγματικά λυπάμαι πολύ 😥είμαι σίγουρη όμως ότι θα καταφέρεις σύντομα να πιάσεις στα χέρια σου ένα γερό και δυνατό μωρό όπως εσύ!! 🙏🙏 Στο εύχομαι από την καρδιά μου 🫶🏼🫶🏼 μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ ένα καλό ότι τουλάχιστον με την σπερματεγχυση είχες αποτέλεσμα! Άντε να περάσει ο καιρός να πας να δούμε πως θα κινηθείτε!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Ναι θυμάμαι κορίτσι μου την περίπτωση σου ... πραγματικά λυπάμαι πολύ 😥είμαι σίγουρη όμως ότι θα καταφέρεις σύντομα να πιάσεις στα χέρια σου ένα γερό και δυνατό μωρό όπως εσύ!! 🙏🙏 Στο εύχομαι από την καρδιά μου 🫶🏼🫶🏼 μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ ένα καλό ότι τουλάχιστον με την σπερματεγχυση είχες αποτέλεσμα! Άντε να περάσει ο καιρός να πας να δούμε πως θα κινηθείτε!! ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τι θεματάκια έχεις αν επιτρέπετε κορίτσι μου; Εννοειται πως ο ενδοκρινολόγος θα σε κατευθύνει άλλωστε είναι και ο αρμόδιος για τις ορμονολογικές 🥰

Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 

Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏 

ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!

 

 

Τι ωραιααααααααααα🥳🥳🥳🥳μπραβο κοριτσάκι μου πολύ ομορφα νεαααα❤️ απόλαυσε το σκ σου πιες και τα τελευταία κρασακια σου και την Δευτέρα θα γίνει χαμουλης με τα αυγουλακια σου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!

 

 

Τέλεια....άντε με το καλό...🙏 Εννοείται να χαρείς....είναι πολύ καλά νέα! Όλα θα πάνε καλά είμαι σίγουρη 🙏🫶🏼🙏🫶🏼🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ν ρωτήσω κατι; Όσες έχετε πάρει σερπαφαρ μπορείτε ν μ πείτε ποιο είναι το μέγεθος τ χαπιού; Έχω θέμα με την κατάποση χαπιών και δν μ είναι εύκολο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

@marilouu @Girly κορίτσια εύχομαι να είναι ο τυχερός σας μήνας μέσα από την καρδιά μου ❣️ στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια όπως επίσης και στην @Θέτις Κ. μας!!! Είναι κάποιο άλλο κορίτσι μετά την ωορρηξία ; 

Κι εγωωω είχα 4 επαφές και πριν και μετά την ωορρηξία!!!!ελπίζω να έγινε....την τρίτη ημέρα του Πάσχα Δεν περιμένω περίοδο....μακάρι να γίνει το θαύμα μας αυτές τις Άγιες μέρες...έτσι πριν το Πάσχα έμεινα έγκυος στον μικρό μου γιο🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...εγώ έκανα κ σήμερα ένα τεστακι αλλά σαν να μου φαίνεται πως εχθές ήταν πιο έντονη ή είναι η ιδέα μου;; 😢 Πφφφ

IMG_20240426_142547.jpg

Κορίτσι..αν θες με ακούς...για να ησυχάσεις στο λέω...εγώ σώθηκα με τα ηλεκτρονικά clear.blue...βλεπεις χαμόγελο ωορρηξία τέλος...ούτε να ερμηνεύεις γραμμές ούτε τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏 

ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰

Καλημέρα @Mpourmpoulo μου, το ξέρω οτι η σπερματέγχυση είναι απλή σαν διαδικάσια, μου την είχε εξηγήσει και ο doctor όταν μου το ανέφερε. 
Μας εύχομαι λοιπόν αυτή η φορά να είναι τυχέρη και στις δυο μας 🙏🙏🙏 και επιτέλους να δούμε αυτό το 🌈 🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!

 

 

Καλημέρα κορίτσι μου, με το καλό και καλά αποτελέσματα εύχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε;; Επιτέλους τα δίδυμα είναι καλά!! Εγώ λίγο  συναχωμενη αλλά δεν πειράζει .. εμένα ο κύκλος μου τα έπαιξε τελείως αυτό το μήνα.. Ήμουν άρρωστη στις αρχές αν θυμάστε. 23η μέρα του κύκλου κ μάλλον θετικό το τεστ ωορρηξίας; Τι λέτε πως σας φαίνεται;; 

IMG_6269.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε;; Επιτέλους τα δίδυμα είναι καλά!! Εγώ λίγο  συναχωμενη αλλά δεν πειράζει .. εμένα ο κύκλος μου τα έπαιξε τελείως αυτό το μήνα.. Ήμουν άρρωστη στις αρχές αν θυμάστε. 23η μέρα του κύκλου κ μάλλον θετικό το τεστ ωορρηξίας; Τι λέτε πως σας φαίνεται;; 

IMG_6269.png

Καλημέρα κορίτσι μου, ευτυχώς να επανέλθετε σιγά σιγά ❣️ 

Κοίτα εγώ θα έκανα και το απόγευμα κανένα τεστακι , οι επαφές σου πως είναι; έχεις ενδείξεις ωορρηξίας, τίποτα πονάκια υγρά κλπ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, ευτυχώς να επανέλθετε σιγά σιγά ❣️ 

Κοίτα εγώ θα έκανα και το απόγευμα κανένα τεστακι , οι επαφές σου πως είναι; έχεις ενδείξεις ωορρηξίας, τίποτα πονάκια υγρά κλπ ;

Επαφές την τελευταία βδομάδα δεν είχαμε. Με τα δίδυμα άρρωστα ήταν αδύνατο!! Που όρεξη;; Θα κάνω κ το απόγευμα ναι!! Ελπίζω τώρα που είναι ΣΚ κάτι να κάνουμε..😜😜 Υγρά έχω, αλλά είχα κ γύρω στη 15η μέρα του μήνα… Πφφφφφ ο μήνας του τρελού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κι εγωωω είχα 4 επαφές και πριν και μετά την ωορρηξία!!!!ελπίζω να έγινε....την τρίτη ημέρα του Πάσχα Δεν περιμένω περίοδο....μακάρι να γίνει το θαύμα μας αυτές τις Άγιες μέρες...έτσι πριν το Πάσχα έμεινα έγκυος στον μικρό μου γιο🙏🙏🙏

Καλή επιτυχια κορίτσι μου❤️❤️❤️μακάρι να είναι πάλι οι τυχερές σου μέρες❤️

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tina23 είπε:

Καλημέρα @Mpourmpoulo μου, το ξέρω οτι η σπερματέγχυση είναι απλή σαν διαδικάσια, μου την είχε εξηγήσει και ο doctor όταν μου το ανέφερε. 
Μας εύχομαι λοιπόν αυτή η φορά να είναι τυχέρη και στις δυο μας 🙏🙏🙏 και επιτέλους να δούμε αυτό το 🌈 🤩

Μέσα από την καρδιά μου κορίτσι μου το εύχομαι 🙏 μακάρι να έρθει το ουρανιο τόξο μας❤️🌈🙏

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε;; Επιτέλους τα δίδυμα είναι καλά!! Εγώ λίγο  συναχωμενη αλλά δεν πειράζει .. εμένα ο κύκλος μου τα έπαιξε τελείως αυτό το μήνα.. Ήμουν άρρωστη στις αρχές αν θυμάστε. 23η μέρα του κύκλου κ μάλλον θετικό το τεστ ωορρηξίας; Τι λέτε πως σας φαίνεται;; 

IMG_6269.png

Κορίτσι μου είναι θετικο❤️βουρ για επαφουλες τώρα 🥰 καλή επιτυχιαααα🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και μένα ο κύκλος φαίνεται να μην είναι τόσο καλός,  14η μέρα και ακόμα αχνα τα τεστακια , ας ελπίσουμε να μην πάει πολύ αργα η ωορρηξία ή μη γίνει το χειρότερο σενάριο να είναι ανωρρεκτικος κυκλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια και μένα ο κύκλος φαίνεται να μην είναι τόσο καλός,  14η μέρα και ακόμα αχνα τα τεστακια , ας ελπίσουμε να μην πάει πολύ αργα η ωορρηξία ή μη γίνει το χειρότερο σενάριο να είναι ανωρρεκτικος κυκλος

Κορίτσι μου και να αργησει λίγο δεν πειράζει! Εγώ κάνω 18η-21η χοντρικά ας πούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...