Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)

IMG_7485.thumb.jpeg.ad43d963e736f1fd92a1626c3f9f6e65.jpeg

@Elkμου πόσο ωραία!! 

Να το ευχαριστηθείς!!

Θύμισε μου, πού μένεις και έχεις κοντά θάλασσα;

Εγώ ελπίζω το επόμενο σκ να σας στείλω από Χαλκιδική! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

@Elkμου πόσο ωραία!! 

Να το ευχαριστηθείς!!

Θύμισε μου, πού μένεις και έχεις κοντά θάλασσα;

Εγώ ελπίζω το επόμενο σκ να σας στείλω από Χαλκιδική! 

Στην Πελοπόννησο Αρκαδία μένω σε ένα χωριό καταγωγή βέβαια έχω από βόριο Ελλάδα ερωτικός μετανάστης είμαι 😂

η θάλασσα είναι περίπου 4 χιλιόμετρα μακριά από το σπίτι οποτε την έχω δίπλα 

Άντε θα περιμένουμε φωτο από Χαλκιδική 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Στην Πελοπόννησο Αρκαδία μένω σε ένα χωριό καταγωγή βέβαια έχω από βόριο Ελλάδα ερωτικός μετανάστης είμαι 😂

η θάλασσα είναι περίπου 4 χιλιόμετρα μακριά από το σπίτι οποτε την έχω δίπλα 

Άντε θα περιμένουμε φωτο από Χαλκιδική 😃

Αχ πολύ ωραία!!

Την είχα ευχαριστηθεί πολύ την Πελοπόννησο όταν είχα πάει για διακοπές!! Αφού είσαι και κοντά στη θάλασσα, θα πηγαίνεις συχνά!!☺️☺️

Το επόμενο σκ ελπίζω να στείλω κι εγώ!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

Αχ πολύ ωραία!!

Την είχα ευχαριστηθεί πολύ την Πελοπόννησο όταν είχα πάει για διακοπές!! Αφού είσαι και κοντά στη θάλασσα, θα πηγαίνεις συχνά!!☺️☺️

Το επόμενο σκ ελπίζω να στείλω κι εγώ!!😉

Άντε μακάρι να βολέψει να πάτε και εσεις μια βόλτα το σκ τώρα που δεν έχουν πιάσει και οι πολλες ζεστές 🙂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε πως είστε ;;;

@Katiana1987 περιμένουμε τα νέα σου και τις εντυπώσεις σου από την γιατρό σήμερα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε πως είστε ;;;

@Katiana1987 περιμένουμε τα νέα σου και τις εντυπώσεις σου από την γιατρό σήμερα 😊

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κι απο μένα κορίτσια μου!!!

Ανυπομονώ...!!! Πριν λίγο με πήρε η γραμματέας και μου πήρε το ιστορικό για να μην καθυστερήσουμε το μεσημέρι! Επιτέλους θα ξανά δω την μπουμπού μου!!! Μόλις μπορέσω αργά το απόγευμα θα σας στείλω τα νέα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε πως είστε ;;;

@Katiana1987 περιμένουμε τα νέα σου και τις εντυπώσεις σου από την γιατρό σήμερα 😊

Καλημέρα, καλή εβδομάδα κορίτσια! 🍒🍒

Χθες γουρούνιασα, πήρα κλαμπ σάντουιτς και κόκα κόλα! Δεν μπορούσα, το σκεφτόμουν μια βδομάδα! 😀 Ευτυχώς δεν είχα καρφιτσάκι να μετρηθώ μετά 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Καλημέρα, καλή εβδομάδα κορίτσια! 🍒🍒

Χθες γουρούνιασα, πήρα κλαμπ σάντουιτς και κόκα κόλα! Δεν μπορούσα, το σκεφτόμουν μια βδομάδα! 😀 Ευτυχώς δεν είχα καρφιτσάκι να μετρηθώ μετά 🤭

Καλά εκανες όταν λαχταράς κάτι να το τρως 🥰

Όχι καλε τι να μετρηθεις να σου βγει από την μύτη  ;;;!

φατο εκεί να ευχαριστηθείς και τελος

εγω παγωτο ηθελα εχτές αλλά δεν είχα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγω στεναχωρέθηκα λίγο σήμερα κάτι έχω βγαλει χαμηλά ένα μπαλάκι μαλακό.. φοβαμαι μήπως είναι βουβωνοκυλη 🤷‍♀️🙁

Για την ώρα δεν με πονάει αλλά μου έχει ρίξει την ψυχολογία μου  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια εγω στεναχωρέθηκα λίγο σήμερα κάτι έχω βγαλει χαμηλά ένα μπαλάκι μαλακό.. φοβαμαι μήπως είναι βουβωνοκυλη 🤷‍♀️🙁

Για την ώρα δεν με πονάει αλλά μου έχει ρίξει την ψυχολογία μου  

Αχ δεν ξέρω καθόλου να σου πω..🤔δεν έχω βγάλει ποτέ..σήκωσες απότομα βάρος; Έλα μη στενοχωριέσαι δε θα ναι κάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Αχ δεν ξέρω καθόλου να σου πω..🤔δεν έχω βγάλει ποτέ..σήκωσες απότομα βάρος; Έλα μη στενοχωριέσαι δε θα ναι κάτι!

Και εγω δεν ξέρω καθόλου απλά υποθέτω πως μάλλον είναι κάτι τέτοιο γιατί οταν κάθομαι ή είμαι ξαπλωμένη αυτο φευγει και όταν ειμαι όρθια πετάγεται ελπίζω να κάνω λαθος γιατί αυτό για να φύγει θέλει χειρουργείο 😕

Όταν παω γιατρό θα το δει και εκεινος και να δω που θα με παραπέμψει να πάω

Από βαρος το μόνο που σηκώνω είναι το παιδί αλλά είναι και 12 κιλά δεν τα λες  λίγα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk μου κι εγώ δεν ξέρω καθόλου να σου πω τι μπορεί να είναι!

Θέλω να πιστεύω όμως ότι είναι θετικό ότι δεν σε πονάει.

Πότε έχεις ραντεβού με τον γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια εγω στεναχωρέθηκα λίγο σήμερα κάτι έχω βγαλει χαμηλά ένα μπαλάκι μαλακό.. φοβαμαι μήπως είναι βουβωνοκυλη 🤷‍♀️🙁

Για την ώρα δεν με πονάει αλλά μου έχει ρίξει την ψυχολογία μου  

Μπορεί να μην είναι κάτι,μη στεναχωριέσαι..Αφού δεν πονάει κιολας..Γιατρό πότε πας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

@Elk μου κι εγώ δεν ξέρω καθόλου να σου πω τι μπορεί να είναι!

Θέλω να πιστεύω όμως ότι είναι θετικό ότι δεν σε πονάει.

Πότε έχεις ραντεβού με τον γιατρό;

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η maroo8 είπε:

Μπορεί να μην είναι κάτι,μη στεναχωριέσαι..Αφού δεν πονάει κιολας..Γιατρό πότε πας;;

Λίγο στο Ίντερνετ που ψάχνω το λέει ως μηροκυλη τι να πω θα δείξει για την ώρα περιμένω να πάω να το δει ο γιατρός 

σε 9 μερες έχω ραντεβού μαζί του 

για την ώρα δεν με πονάει το έχω εδώ και 10 μερες δεν το έδωσα τόσο σημασία στην αρχή αλλα το είχα στο μυαλό μου βλέπω όπως ότι ανάλογα με την στάση του σώματος μου αυτό φουσκώνει και ξεφουσκώνει 

Εσεις πως είστε κορίτσια ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

 

Λίγο στο Ίντερνετ που ψάχνω το λέει ως μηροκυλη τι να πω θα δείξει για την ώρα περιμένω να πάω να το δει ο γιατρός 

σε 9 μερες έχω ραντεβού μαζί του 

για την ώρα δεν με πονάει το έχω εδώ και 10 μερες δεν το έδωσα τόσο σημασία στην αρχή αλλα το είχα στο μυαλό μου βλέπω όπως ότι ανάλογα με την στάση του σώματος μου αυτό φουσκώνει και ξεφουσκώνει 

Εσεις πως είστε κορίτσια ;;

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι. Καμιά φορά ότι συμβαίνει στην εγκυμοσύνη μετά επανέρχεται μόνο του. Θα δεις τι θα σου πει κι ο γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι. Καμιά φορά ότι συμβαίνει στην εγκυμοσύνη μετά επανέρχεται μόνο του. Θα δεις τι θα σου πει κι ο γιατρός.

Ναι θα κάνω υπομονή να δω τι θα μου πει 

εσυ τι εκανες κορίτσι μου ; Περιμένουμε νέα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τα νέα μας! Τα καλά είναι ότι είμαστε καλά! Έχω πάρει 10 ολόκληρα κιλά ήδη! Η μικρή είναι 1065γρ. κι έχει γυρίσει ήδη αλλά μου είπαν ότι ακόμα έχει χώρο και θα μπορούσε να κάνει κωλοτούμπες!!!  Θα με αναλάβει η γιατρός και μου είπε ότι αφού πάμε για φυσιολογικό τοκετό θα ήταν καλό να παρακολουθήσω τα μαθήματα. 

Τα άλλα τώρα... Είπε να με αγχώσει λίγο και με έστειλε να κάνω πρώιμο doppler (έκλεισα για την Παρασκευή) γιατί λέει δείχνει να είναι λίγο πίσω στην ανάπτυξη της. Βλέπω το χαρτί 27+4 ενώ είμαι 28+3. Οι ήδη μανούλες λέτε να είναι τόσο σοβαρό και να μη μου είχε πει τίποτα τόσο καιρό ο γιατρός μου; 

@Elk μου πόσο δίκιο είχες για το δημόσιο... Μέσα σε 5 λεπτά έγινε ο υπέρηχος. Κι εγώ το μόνο που ήθελα ήταν να μιλήσω με τη γιατρό και να φύγω. Η γιατρός όμως γλυκύτατη και πρόθυμη να λύσει την όποια απορία.  

Μου έδωσαν κι έναν κατάλογο με τα έγγραφα και τα πράγματα που χρειάζομαι για τον τοκετό και αφού δε θα είναι μαζί ο μπαμπάς της, θα περαστεί στο δικό μου όνομα και θέλουν μόνο τα δικά μου έγγραφα και στοιχεία.

Αυτά απο μας... Συγγνώμη για το σεντόνι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου τα νέα μας! Τα καλά είναι ότι είμαστε καλά! Έχω πάρει 10 ολόκληρα κιλά ήδη! Η μικρή είναι 1065γρ. κι έχει γυρίσει ήδη αλλά μου είπαν ότι ακόμα έχει χώρο και θα μπορούσε να κάνει κωλοτούμπες!!!  Θα με αναλάβει η γιατρός και μου είπε ότι αφού πάμε για φυσιολογικό τοκετό θα ήταν καλό να παρακολουθήσω τα μαθήματα. 

Τα άλλα τώρα... Είπε να με αγχώσει λίγο και με έστειλε να κάνω πρώιμο doppler (έκλεισα για την Παρασκευή) γιατί λέει δείχνει να είναι λίγο πίσω στην ανάπτυξη της. Βλέπω το χαρτί 27+4 ενώ είμαι 28+3. Οι ήδη μανούλες λέτε να είναι τόσο σοβαρό και να μη μου είχε πει τίποτα τόσο καιρό ο γιατρός μου; 

@Elk μου πόσο δίκιο είχες για το δημόσιο... Μέσα σε 5 λεπτά έγινε ο υπέρηχος. Κι εγώ το μόνο που ήθελα ήταν να μιλήσω με τη γιατρό και να φύγω. Η γιατρός όμως γλυκύτατη και πρόθυμη να λύσει την όποια απορία.  

Μου έδωσαν κι έναν κατάλογο με τα έγγραφα και τα πράγματα που χρειάζομαι για τον τοκετό και αφού δε θα είναι μαζί ο μπαμπάς της, θα περαστεί στο δικό μου όνομα και θέλουν μόνο τα δικά μου έγγραφα και στοιχεία.

Αυτά απο μας... Συγγνώμη για το σεντόνι... 

καλο που έχει γυρίσει βέβαια είναι νωρίς ακόμα γιατί έχουν χώρο κάνουν ντουμπες ακόμα 😊

τελεια αφού βρήκες και γιατρό μια χαρά και έμεινες ευχαριστημένη μαζί της 

τωρα ποτε σου είπε να ξανά πας ; Ναι μωρέ καμία σχέση η εξέταση στο νοσοκομείο από τον ιδιώτη 

Δεν πιστεύω πως είναι κάτι κορίτσι μου προληπτικά σε στέλνει να είναι σίγουρη το ίδιο θεματάκι είχα και εγω στην πρώτη εγκυμοσύνη και πιστεύω και την δεύτερη έτσι θα είναι και σε εμένα πάνω κάτι στην β επιπέδου στα ίδια γραμμάρια είμασταν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου τα νέα μας! Τα καλά είναι ότι είμαστε καλά! Έχω πάρει 10 ολόκληρα κιλά ήδη! Η μικρή είναι 1065γρ. κι έχει γυρίσει ήδη αλλά μου είπαν ότι ακόμα έχει χώρο και θα μπορούσε να κάνει κωλοτούμπες!!!  Θα με αναλάβει η γιατρός και μου είπε ότι αφού πάμε για φυσιολογικό τοκετό θα ήταν καλό να παρακολουθήσω τα μαθήματα. 

Τα άλλα τώρα... Είπε να με αγχώσει λίγο και με έστειλε να κάνω πρώιμο doppler (έκλεισα για την Παρασκευή) γιατί λέει δείχνει να είναι λίγο πίσω στην ανάπτυξη της. Βλέπω το χαρτί 27+4 ενώ είμαι 28+3. Οι ήδη μανούλες λέτε να είναι τόσο σοβαρό και να μη μου είχε πει τίποτα τόσο καιρό ο γιατρός μου; 

@Elk μου πόσο δίκιο είχες για το δημόσιο... Μέσα σε 5 λεπτά έγινε ο υπέρηχος. Κι εγώ το μόνο που ήθελα ήταν να μιλήσω με τη γιατρό και να φύγω. Η γιατρός όμως γλυκύτατη και πρόθυμη να λύσει την όποια απορία.  

Μου έδωσαν κι έναν κατάλογο με τα έγγραφα και τα πράγματα που χρειάζομαι για τον τοκετό και αφού δε θα είναι μαζί ο μπαμπάς της, θα περαστεί στο δικό μου όνομα και θέλουν μόνο τα δικά μου έγγραφα και στοιχεία.

Αυτά απο μας... Συγγνώμη για το σεντόνι... 

ααα επισης τα γραμμάρια που βλέπω στην 28 εβδ είναι περίπου στο 1 κιλό που έψαξα λίγο στο Ίντερνετ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου τα νέα μας! Τα καλά είναι ότι είμαστε καλά! Έχω πάρει 10 ολόκληρα κιλά ήδη! Η μικρή είναι 1065γρ. κι έχει γυρίσει ήδη αλλά μου είπαν ότι ακόμα έχει χώρο και θα μπορούσε να κάνει κωλοτούμπες!!!  Θα με αναλάβει η γιατρός και μου είπε ότι αφού πάμε για φυσιολογικό τοκετό θα ήταν καλό να παρακολουθήσω τα μαθήματα. 

Τα άλλα τώρα... Είπε να με αγχώσει λίγο και με έστειλε να κάνω πρώιμο doppler (έκλεισα για την Παρασκευή) γιατί λέει δείχνει να είναι λίγο πίσω στην ανάπτυξη της. Βλέπω το χαρτί 27+4 ενώ είμαι 28+3. Οι ήδη μανούλες λέτε να είναι τόσο σοβαρό και να μη μου είχε πει τίποτα τόσο καιρό ο γιατρός μου; 

@Elk μου πόσο δίκιο είχες για το δημόσιο... Μέσα σε 5 λεπτά έγινε ο υπέρηχος. Κι εγώ το μόνο που ήθελα ήταν να μιλήσω με τη γιατρό και να φύγω. Η γιατρός όμως γλυκύτατη και πρόθυμη να λύσει την όποια απορία.  

Μου έδωσαν κι έναν κατάλογο με τα έγγραφα και τα πράγματα που χρειάζομαι για τον τοκετό και αφού δε θα είναι μαζί ο μπαμπάς της, θα περαστεί στο δικό μου όνομα και θέλουν μόνο τα δικά μου έγγραφα και στοιχεία.

Αυτά απο μας... Συγγνώμη για το σεντόνι... 

Πολύ ωραία νέα και που εκείνες ικανοποιημένη με τη γιατρό!!

Τώρα για το Doppler σκέψου ότι θα έχεις νωρίτερα μια επιβεβαίωση ότι όλα είναι εντάξει! 

Δεν μου φαίνεται τεράστια η διαφορά εμένα(με οτι άποψη μπορώ να εκφέρω μιας και είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη). Βέβαια σε καταλαβαίνω που αγχώνεσαι. και εμένα στις 25 βδομάδες που το έβγαζε 3 μέρες μικρότερο , αγχώθηκα μήπως κάτι δεν πάει καλά αλλά ο γιατρός είπε ότι η ανάπτυξη είναι καλή! 

Θα κάνεις και το, Doppler και θα καθησυχαστεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

 

Λίγο στο Ίντερνετ που ψάχνω το λέει ως μηροκυλη τι να πω θα δείξει για την ώρα περιμένω να πάω να το δει ο γιατρός 

σε 9 μερες έχω ραντεβού μαζί του 

για την ώρα δεν με πονάει το έχω εδώ και 10 μερες δεν το έδωσα τόσο σημασία στην αρχή αλλα το είχα στο μυαλό μου βλέπω όπως ότι ανάλογα με την στάση του σώματος μου αυτό φουσκώνει και ξεφουσκώνει 

Εσεις πως είστε κορίτσια ;;

9 μέρες γενικά δεν είναι πολλές 

Βέβαια αν είσαι αγχωμενη και σε τρώει η αγωνία οι 9 μέρες φαίνονται αρκετουτσικες 

Προσπάθησε να απασχολεισαι για να μην το σκέφτεσαι όσο γίνεται και θα έρθει και η μέρα του ραντεβού και θα σου πει ο γιατρός τι και πώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

καλο που έχει γυρίσει βέβαια είναι νωρίς ακόμα γιατί έχουν χώρο κάνουν ντουμπες ακόμα 😊

τελεια αφού βρήκες και γιατρό μια χαρά και έμεινες ευχαριστημένη μαζί της 

τωρα ποτε σου είπε να ξανά πας ; Ναι μωρέ καμία σχέση η εξέταση στο νοσοκομείο από τον ιδιώτη 

Δεν πιστεύω πως είναι κάτι κορίτσι μου προληπτικά σε στέλνει να είναι σίγουρη το ίδιο θεματάκι είχα και εγω στην πρώτη εγκυμοσύνη και πιστεύω και την δεύτερη έτσι θα είναι και σε εμένα πάνω κάτι στην β επιπέδου στα ίδια γραμμάρια είμασταν 

Θα κάνω τις εξετάσεις αύριο και έκλεισα για 1ο Doppler την Παρασκευή και το 2ο μου είπε θα το κάνω 1-10 Ιουλίου. Λογικά θα μου πει μετά την Παρασκευή πότε θα με ξανά δει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

ααα επισης τα γραμμάρια που βλέπω στην 28 εβδ είναι περίπου στο 1 κιλό που έψαξα λίγο στο Ίντερνετ 

Κι εγώ αυτό διάβασα γι' αυτό και ηρέμησα να σου πω την αλήθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Πολύ ωραία νέα και που εκείνες ικανοποιημένη με τη γιατρό!!

Τώρα για το Doppler σκέψου ότι θα έχεις νωρίτερα μια επιβεβαίωση ότι όλα είναι εντάξει! 

Δεν μου φαίνεται τεράστια η διαφορά εμένα(με οτι άποψη μπορώ να εκφέρω μιας και είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη). Βέβαια σε καταλαβαίνω που αγχώνεσαι. και εμένα στις 25 βδομάδες που το έβγαζε 3 μέρες μικρότερο , αγχώθηκα μήπως κάτι δεν πάει καλά αλλά ο γιατρός είπε ότι η ανάπτυξη είναι καλή! 

Θα κάνεις και το, Doppler και θα καθησυχαστεις!!

Η αλήθεια είναι πώς όταν μιλάμε για 5 μέρες δεν είναι κάτι... Και πιστεύω πως ο γιατρός μου κάτι θα μου είχε πει και στη Β' επιπέδου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...