Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Γεια σας κορίτσια! Γεννήσαμε κι εμείς σήμερα!! Με καισαρική, πολύ γρήγορα, πήρα αμέσως το μωρό και μπήκε κατευθείαν στο στήθος! Έπιασε θηλή και έκανε θηλαστική κίνηση! 🤗 Είμαστε πολύ καλά και οι δύο!! Έχουμε τρελαθεί με τον μπέμπη μας!! 3.550 γεννήθηκε! Κορίτσια ετοιμαστείτε για μεγάλες στιγμές!!! 

Να σου ζήσει ο μπέμπης σου!!☺️☺️☺️

Γερός και καλότυχος !!

Σε πλήρη ετοιμότητα ο μπεμπακος σου Μπράβο του!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κούκλες μου σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ!! Χεχε @Christine Pilates απίστευτο γεννήσαμε μαζί και ήμασταν και ίδια περίπτωση! Ισχιακή προβολή! Κορίτσια εγώ αν θέλει κάποια μπορώ να μοιραστώ την εμπειρία μου της καισαρικής! Σε κάθε περίπτωση πιστεύω πάντως πως ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός! Μια κοπέλα εδώ με φυσιολογικό λέει δεν κατάλαβε τίποτα, άλλη υπέφερε, το ίδιο και στην καισαρική..για αυτό μη σκέφτεστε τους πόνους! Θα σας πω ότι η εμπειρία μου ήταν μια χαρά! Απολαύστε τις τελευταίες στιγμές της εγκυμοσύνης και τα καλύτερα έρχονται! 🤗🤗🧿🧿 Αφού γεννήσουμε όλες λέτε να μιλάμε εδώ για τον θηλασμό; Εγώ ήδη έχω απορίες χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κούκλες μου σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ!! Χεχε @Christine Pilates απίστευτο γεννήσαμε μαζί και ήμασταν και ίδια περίπτωση! Ισχιακή προβολή! Κορίτσια εγώ αν θέλει κάποια μπορώ να μοιραστώ την εμπειρία μου της καισαρικής! Σε κάθε περίπτωση πιστεύω πάντως πως ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός! Μια κοπέλα εδώ με φυσιολογικό λέει δεν κατάλαβε τίποτα, άλλη υπέφερε, το ίδιο και στην καισαρική..για αυτό μη σκέφτεστε τους πόνους! Θα σας πω ότι η εμπειρία μου ήταν μια χαρά! Απολαύστε τις τελευταίες στιγμές της εγκυμοσύνης και τα καλύτερα έρχονται! 🤗🤗🧿🧿 Αφού γεννήσουμε όλες λέτε να μιλάμε εδώ για τον θηλασμό; Εγώ ήδη έχω απορίες χαχα

Έχεις δίκιο ότι ο καθένας είναι διαφορετικός οργανισμός!! 

Για τον θηλασμό σίγουρα μπορούν να σε κατατοπίσουν και τα κορίτσια που έχουν ήδη παιδάκι στην ομάδα μας,  άλλη νομίζω θα είναι πολύ ωραία να μιλάμε και μετά!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κούκλες μου σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ!! Χεχε @Christine Pilates απίστευτο γεννήσαμε μαζί και ήμασταν και ίδια περίπτωση! Ισχιακή προβολή! Κορίτσια εγώ αν θέλει κάποια μπορώ να μοιραστώ την εμπειρία μου της καισαρικής! Σε κάθε περίπτωση πιστεύω πάντως πως ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός! Μια κοπέλα εδώ με φυσιολογικό λέει δεν κατάλαβε τίποτα, άλλη υπέφερε, το ίδιο και στην καισαρική..για αυτό μη σκέφτεστε τους πόνους! Θα σας πω ότι η εμπειρία μου ήταν μια χαρά! Απολαύστε τις τελευταίες στιγμές της εγκυμοσύνης και τα καλύτερα έρχονται! 🤗🤗🧿🧿 Αφού γεννήσουμε όλες λέτε να μιλάμε εδώ για τον θηλασμό; Εγώ ήδη έχω απορίες χαχα

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Έχεις δίκιο ότι ο καθένας είναι διαφορετικός οργανισμός!! 

Για τον θηλασμό σίγουρα μπορούν να σε κατατοπίσουν και τα κορίτσια που έχουν ήδη παιδάκι στην ομάδα μας,  άλλη νομίζω θα είναι πολύ ωραία να μιλάμε και μετά!😊

Καλέ φυσικά και θα μιλάμε και μετά! Εγώ δε θα σας αφήσω πάντως!!! Είστε η παρέα μου τόσους μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ο πόνος στη μέση έχει αρχίσει να μην πολύ παλεύεται! Δεν μπορώ να καθίσω σε καρέκλα! Αλλά ακόμα ούτε νερά έχουν σπάσει ούτε πόνοι έχουν ξεκινήσει. Μόνο συσπάσεις έχω, συχνοουρία, μια γενική δυσφορία και όποτε τρώω... τάση για εμετό. Είδωμεν πως θα περάσει και αυτό το βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

Έχεις δίκιο ότι ο καθένας είναι διαφορετικός οργανισμός!! 

Για τον θηλασμό σίγουρα μπορούν να σε κατατοπίσουν και τα κορίτσια που έχουν ήδη παιδάκι στην ομάδα μας,  άλλη νομίζω θα είναι πολύ ωραία να μιλάμε και μετά!😊

🤗🤗

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

 

Καλέ φυσικά και θα μιλάμε και μετά! Εγώ δε θα σας αφήσω πάντως!!! Είστε η παρέα μου τόσους μήνες!!!

Κι η δική μου!! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου ο πόνος στη μέση έχει αρχίσει να μην πολύ παλεύεται! Δεν μπορώ να καθίσω σε καρέκλα! Αλλά ακόμα ούτε νερά έχουν σπάσει ούτε πόνοι έχουν ξεκινήσει. Μόνο συσπάσεις έχω, συχνοουρία, μια γενική δυσφορία και όποτε τρώω... τάση για εμετό. Είδωμεν πως θα περάσει και αυτό το βράδυ!

Κορίτσι μου κι εγώ το προηγούμενο βράδυ είχα δυσφορία γενικά και έντονες κινήσεις του μωρού, νόμιζα ότι είναι ξεκάθαρα από την αγωνία μου για την επόμενη μέρα αλλά τελικά αποδείχθηκε ότι έμπαινα στον τοκετό..πριν την καισαρική ο γιατρός με βρήκε με διαστολή!! Δε μου είπε πόσο, αλλά σχολίασε καλέ εσύ σήμερα θα γεννούσε από μόνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου ο πόνος στη μέση έχει αρχίσει να μην πολύ παλεύεται! Δεν μπορώ να καθίσω σε καρέκλα! Αλλά ακόμα ούτε νερά έχουν σπάσει ούτε πόνοι έχουν ξεκινήσει. Μόνο συσπάσεις έχω, συχνοουρία, μια γενική δυσφορία και όποτε τρώω... τάση για εμετό. Είδωμεν πως θα περάσει και αυτό το βράδυ!

Να με και εγω 😅

Έχω δυσφορία δεν μπορω να κοιμηθώ εχω έρθει στο σαλόνι κάθομαι έχω φούντωμα ιδρώνω φουλ μια ξεφουντωμα και τάση για εμετό ένα στομάχι αρκετά περίεργο 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσι μου κι εγώ το προηγούμενο βράδυ είχα δυσφορία γενικά και έντονες κινήσεις του μωρού, νόμιζα ότι είναι ξεκάθαρα από την αγωνία μου για την επόμενη μέρα αλλά τελικά αποδείχθηκε ότι έμπαινα στον τοκετό..πριν την καισαρική ο γιατρός με βρήκε με διαστολή!! Δε μου είπε πόσο, αλλά σχολίασε καλέ εσύ σήμερα θα γεννούσε από μόνη σου!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Να με και εγω 😅

Έχω δυσφορία δεν μπορω να κοιμηθώ εχω έρθει στο σαλόνι κάθομαι έχω φούντωμα ιδρώνω φουλ μια ξεφουντωμα και τάση για εμετό ένα στομάχι αρκετά περίεργο 🤷‍♀️

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Νομίζω πως ήρθε η μέρα να κάνω μια επίσκεψη στο Έλενα. Ξύπνησα πριν 1 ώρα (με 2,5 ώρες ύπνο είμαι) με έντονη κράμπα "περιόδου", στη μέση αλλά και στην κοιλιά χαμηλά.  Δυνατές συσπάσεις χωρίς πολύ έντονο πόνο (αυτό που λένε διαξιφιστικό δηλαδή) κάθε μισή ώρα!!! Σε λίγο που θα ξυπνήσουν κι οι άλλοι λέω να μπω να κάνω ένα ντουζάκι και να δω πως θα πάει! Και η τάση για εμετό δε φεύγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Christine Pilates @nanouko να σας ζήσουν τα θαυματακια σας!

Να είναι γερά κ ευλογημένα πάντα!

Καλή ανάρρωση κ σε εσας κ να γυρίσετε σύντομα σπίτι σας🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Νομίζω πως ήρθε η μέρα να κάνω μια επίσκεψη στο Έλενα. Ξύπνησα πριν 1 ώρα (με 2,5 ώρες ύπνο είμαι) με έντονη κράμπα "περιόδου", στη μέση αλλά και στην κοιλιά χαμηλά.  Δυνατές συσπάσεις χωρίς πολύ έντονο πόνο (αυτό που λένε διαξιφιστικό δηλαδή) κάθε μισή ώρα!!! Σε λίγο που θα ξυπνήσουν κι οι άλλοι λέω να μπω να κάνω ένα ντουζάκι και να δω πως θα πάει! Και η τάση για εμετό δε φεύγει!

Καλημέρα κορίτσια

εγω απο 02:30 έως 04:30 ήμουν χάλια μετά ηρέμησα και κοιμήθηκα τώρα είμαι οκ 

θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elkόπως βλέπω είσαι καλύτερα οπότε λογικά θα είσαι οκ μέχρι αύριο το απογευματάκι που θα κάνεις την εισαγωγή. Εύχομαι όλα με το καλό κ να έρθουν με ευκολία.

@Katiana1987ενημερωσε μας πως θα εισαι. Ολα με το καλο κ σε σενα εννοείται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια

εγω απο 02:30 έως 04:30 ήμουν χάλια μετά ηρέμησα και κοιμήθηκα τώρα είμαι οκ 

θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου 🥰

Εγώ δεν έχω ηρεμήσει!!! Η μέση δεν περνάει με τίποτα. Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω αν είμαστε κοντά! Κάθε μισή ώρα πετρώνει η κοιλιά χωρίς πόνο όμως ακόμα. 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η katerinayia είπε:

@Elkόπως βλέπω είσαι καλύτερα οπότε λογικά θα είσαι οκ μέχρι αύριο το απογευματάκι που θα κάνεις την εισαγωγή. Εύχομαι όλα με το καλό κ να έρθουν με ευκολία.

@Katiana1987ενημερωσε μας πως θα εισαι. Ολα με το καλο κ σε σενα εννοείται. 

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

@Elk @Katiana1987 κορίτσια είστε οι επόμενες!! Καλούς τοκετούς!! 

Μάλλον περιμένω κι εγώ τη Δευτέρα για να γεννήσουμε μαζί! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ δεν έχω ηρεμήσει!!! Η μέση δεν περνάει με τίποτα. Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω αν είμαστε κοντά! Κάθε μισή ώρα πετρώνει η κοιλιά χωρίς πόνο όμως ακόμα. 

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! 

Μάλλον περιμένω κι εγώ τη Δευτέρα για να γεννήσουμε μαζί! Χαχαχα

Χαχαχα λες να γεννήσουμε μαζί Δευτέρα ; Για να δούμε 😊 εχουμε και ίδια ΠΗΤ θα έχουμε και ίδια μέρα γεννάς άραγε ; 

δεν πηγες νοσοκομείο ε; Αν σου πω με έπιασε και εμένα η μέση ; Περίεργο έτσι ξαφνικά με έπιασε σκέφτηκα μήπως ήταν από το αμαξι είχα και την μικρή αγκαλιά ήρθαμε θάλασσα εγω δεν μπαίνω εννοείται αλλά ειπαμε για το παιδί να κάνει ένα μπανάκι μετά δεν ξέρω ποτε θα μπορεσω να την φέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα λες να γεννήσουμε μαζί Δευτέρα ; Για να δούμε 😊 εχουμε και ίδια ΠΗΤ θα έχουμε και ίδια μέρα γεννάς άραγε ; 

δεν πηγες νοσοκομείο ε; Αν σου πω με έπιασε και εμένα η μέση ; Περίεργο έτσι ξαφνικά με έπιασε σκέφτηκα μήπως ήταν από το αμαξι είχα και την μικρή αγκαλιά ήρθαμε θάλασσα εγω δεν μπαίνω εννοείται αλλά ειπαμε για το παιδί να κάνει ένα μπανάκι μετά δεν ξέρω ποτε θα μπορεσω να την φέρω 

Δεν έχω πάει ακόμα! Δεν ξέρω αν θα κρατηθεί μέχρι τη Δευτέρα να σου πω την αλήθεια. Αν ήταν στο χέρι μου θα πήγαινα μέχρι το νοσοκομείο για ένα τσεκ, αλλά δε θέλω να βάλω κανέναν σε αυτήν τη διαδικασία τώρα.

Καλά έκανες κορίτσι μου. Μετά θα της λείψεις οπότε καλύτερα να σε χαρεί όσο μπορεί σήμερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Δεν έχω πάει ακόμα! Δεν ξέρω αν θα κρατηθεί μέχρι τη Δευτέρα να σου πω την αλήθεια. Αν ήταν στο χέρι μου θα πήγαινα μέχρι το νοσοκομείο για ένα τσεκ, αλλά δε θέλω να βάλω κανέναν σε αυτήν τη διαδικασία τώρα.

Καλά έκανες κορίτσι μου. Μετά θα της λείψεις οπότε καλύτερα να σε χαρεί όσο μπορεί σήμερα. 

την Δευτέρα τι ώρα έχεις ραντεβού ; 
Αν δεις όμως ότι δεν νιώθεις καλα πηγαινε να σε δούνε λίγο τώρα στην φάση που είσαι δεν νομίζω να σου πει κανείς τίποτα που θα τους βάλει σε τέτοια διαδικασία 

εμενα μου είπαν εαν έχω 3-4 συσπάσεις μέσα σε 20 λεπτά να φυγω για νοσοκομείο 
εεε αυτο ειπα και εγω ας πάμε μια βόλτα σήμερα γιατί και μετά που θα γυρίσω δεν θα μπορω να την παω πουθενά και για εμένα πήγα λίγο για την ψυχολογία μου γιατί το βράδυ μου δεν ήταν πολύ καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε..??Όσες γεννησατε πως τα πάτε με τον θηλασμό??εγώ δεν έχω πολύ γάλα και αναγκάζομαι να του δίνω και ξένο αλλά στεναχωριέμαι πάρα πολύ 😔..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

την Δευτέρα τι ώρα έχεις ραντεβού ; 
Αν δεις όμως ότι δεν νιώθεις καλα πηγαινε να σε δούνε λίγο τώρα στην φάση που είσαι δεν νομίζω να σου πει κανείς τίποτα που θα τους βάλει σε τέτοια διαδικασία 

εμενα μου είπαν εαν έχω 3-4 συσπάσεις μέσα σε 20 λεπτά να φυγω για νοσοκομείο 
εεε αυτο ειπα και εγω ας πάμε μια βόλτα σήμερα γιατί και μετά που θα γυρίσω δεν θα μπορω να την παω πουθενά και για εμένα πήγα λίγο για την ψυχολογία μου γιατί το βράδυ μου δεν ήταν πολύ καλό 

8 με 10 μου είπε να πάω. Και την προηγούμενη φορά έτσι μου είχε πει και είχα πάει 8:10. Κι αν είχα κάνει μόνο το καρδιοτοκογράφημα θα είχα τελειώσει απο τις 9. Και τώρα εκτός απροόπτου 8 θα πάω. Ακόμα έχω 3 συσπάσεις την ώρα. Αλλά δεν έχω πόνους βρε κορίτσια... Δηλαδή, αν εξαιρέσεις τη μέση και κάτι λίγα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά που πάνε κι έρχονται... δεν έχω πόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

8 με 10 μου είπε να πάω. Και την προηγούμενη φορά έτσι μου είχε πει και είχα πάει 8:10. Κι αν είχα κάνει μόνο το καρδιοτοκογράφημα θα είχα τελειώσει απο τις 9. Και τώρα εκτός απροόπτου 8 θα πάω. Ακόμα έχω 3 συσπάσεις την ώρα. Αλλά δεν έχω πόνους βρε κορίτσια... Δηλαδή, αν εξαιρέσεις τη μέση και κάτι λίγα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά που πάνε κι έρχονται... δεν έχω πόνο!

Κορίτσι μου οι συσπάσεις χωρίς πόνο είναι προπαρασκευαστικες, το σώμα σου προετοιμάζεται για τον τοκετό! Όταν θα νιώθεις πόνο στη μέση κ στην κοιλιά σαν κύμα να το πω έτσι, να έρχεται κ να φεύγει ανά λίγα λεπτά είναι πολύ κοντά ο τοκετός! Πάντως αν πηγαίνεις για φυσιολογικά είναι πολύ καλό σημάδι αυτά που νιώθεις αλλά μπορεί να κρατήσουν κ μέρες! Εύχομαι όλα με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε..??Όσες γεννησατε πως τα πάτε με τον θηλασμό??εγώ δεν έχω πολύ γάλα και αναγκάζομαι να του δίνω και ξένο αλλά στεναχωριέμαι πάρα πολύ 😔..

Κορίτσι μου γεννησες; δεν το είδα, να σου ζήσει το μωράκι σου γερό και καλοτυχο να είναι πάντα😊 πόσο είναι τωρα;

Ο θηλασμός είναι προσφορά και ζήτηση,όσο το μωρο μπαίνει στο στήθος τόσο περισσότερο γάλα παράγεται, ότι γάλα πίνει από το ξενο επειδή δνε μπαίνει στο στήθος δεν παίρνει σήμα να το παράξει παραπάνω! Αν θέλεις να θηλάσεις μόνο μίλησε με μια σύμβουλο θηλασμού θα σε βοηθήσει πάρα πολύ, αν θες να κα.εις μεικτή είσαι μια χαρά κ ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσι μου οι συσπάσεις χωρίς πόνο είναι προπαρασκευαστικες, το σώμα σου προετοιμάζεται για τον τοκετό! Όταν θα νιώθεις πόνο στη μέση κ στην κοιλιά σαν κύμα να το πω έτσι, να έρχεται κ να φεύγει ανά λίγα λεπτά είναι πολύ κοντά ο τοκετός! Πάντως αν πηγαίνεις για φυσιολογικά είναι πολύ καλό σημάδι αυτά που νιώθεις αλλά μπορεί να κρατήσουν κ μέρες! Εύχομαι όλα με το καλό!!

Αυτό σκέφτομαι κι εγώ και δεν έχω πάρει ακόμα τη γιατρό. Είναι ήδη 2 μέρες που έχει ξεκινήσει αυτό. Για την ώρα πάμε για φυσιολογικά. Ελπίζω να τα καταφέρουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

8 με 10 μου είπε να πάω. Και την προηγούμενη φορά έτσι μου είχε πει και είχα πάει 8:10. Κι αν είχα κάνει μόνο το καρδιοτοκογράφημα θα είχα τελειώσει απο τις 9. Και τώρα εκτός απροόπτου 8 θα πάω. Ακόμα έχω 3 συσπάσεις την ώρα. Αλλά δεν έχω πόνους βρε κορίτσια... Δηλαδή, αν εξαιρέσεις τη μέση και κάτι λίγα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά που πάνε κι έρχονται... δεν έχω πόνο!

Αν δεν έχεις πόνους κορίτσι μου τότε θα είναι αυτό που λέει η κατερινα είσαι σε καλό δρόμο προετοιμάζεται το σώμα σου 😊 απλά τώρα είσαι σε αναμονή παρακολουθείς σημάδια και την Δευτέρα που θα πας θα σε δουν εκτός αν συμβεί τίποτα έκτακτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε..??Όσες γεννησατε πως τα πάτε με τον θηλασμό??εγώ δεν έχω πολύ γάλα και αναγκάζομαι να του δίνω και ξένο αλλά στεναχωριέμαι πάρα πολύ 😔..

Κορίτσι μου θελει υπομονή να κατέβει το γαλα θέλει να είναι το μωρακι συνέχεια στο στηθος όσο πιο πολύ τον έχεις τόσο το καλύτερο για θα αυξηθεί η παραγωγή σου 

Δεν είναι κακο που δίνεις και ξενο κορίτσι μου απλά να ξέρεις πως μένει πίσω σε παραγωγή το δικό σου.. αν θες να κανείς μεικτή διατροφη είσαι εντάξει 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...