Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η katerinayia είπε:

Εμένα πάντως στην πρώτη εγκυμοσυνη που είχα θέματα με το στομάχι, με βοηθούσε και το αριανι. Δοκίμασε το κ αυτό αν θες.

Θα το δοκιμάσω, ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλημερα κορίτσια! Τι κανετε;

ξυπνατε κι εσεις τα βραδιά; 
εγω ξυπνάω συνέχεια, δεν κοιμάμαι καλα και στις 6:30 ειμαι πανω! 

 

Καλημέρα! Κι εγώ ξυπνάω αρκετές φορές, κάποιες μάλιστα δεν ξανακοιμάμαι αμέσως αλλά μπορεί και μετά από κανένα δίωρο! Αλλά μπορεί να κοιμηθώ και λίγο το απόγευμα.. πολλές φορές βάζω χαλαρωτικά βίντεο, ήχο βροχής κτλ για να με βοηθήσει στον ύπνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου όχι εγω από μόνη δεν ξυπναω εύκολα είναι η αλήθεια μόνο αν με ξυπνήσει το παιδί ή αν θελήσω τουαλέτα αλλά γενικα κοιμάμαι καλά το πρωί σηκώνομαι περίπου 8 

εσυ ξυπνάς την νύχτα και δυσκολεύεσαι  να ξανά κοιμηθείς ; 

Ναι κορίτσι μου,  κοιμάμαι νωρις όμως γύρω στις 9 Γιατι κουράζομαι απο την δουλεια και μετα καθε 2 ωρες ξυπνάω κ δεν μπορω να κοιμηθώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Καλημέρα! Κι εγώ ξυπνάω αρκετές φορές, κάποιες μάλιστα δεν ξανακοιμάμαι αμέσως αλλά μπορεί και μετά από κανένα δίωρο! Αλλά μπορεί να κοιμηθώ και λίγο το απόγευμα.. πολλές φορές βάζω χαλαρωτικά βίντεο, ήχο βροχής κτλ για να με βοηθήσει στον ύπνο..

Ακριβώς κι εγω το ιδιο! Ξυπνάω κ μπορει να ξανα κοιμηθώ μετα απο κανενα 2ωρο. Εγω απόγευμα δεν κοιμάμαι Γιατι δουλευω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλημερα κορίτσια! Τι κανετε;

ξυπνατε κι εσεις τα βραδιά; 
εγω ξυπνάω συνέχεια, δεν κοιμάμαι καλα και στις 6:30 ειμαι πανω! 

 

Εγώ πλέον ξυπνάω μια φορά για τουαλέτα. 

Μπορεί και μια δεύτερη αλλά ευτυχώς με παίρνει κατευθείαν ο ύπνος.

Το μαγνήσιο λένε βοηθάει πέρα από τις κράμπες και στον ύπνο γιατί χαλαρώνει υποτίθεται.

Εγώ παίρνω ένα την ημέρα οπότε δεν ξέρω αν επηρεάζει κι αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρύσακι είπε:

Ακριβώς κι εγω το ιδιο! Ξυπνάω κ μπορει να ξανα κοιμηθώ μετα απο κανενα 2ωρο. Εγω απόγευμα δεν κοιμάμαι Γιατι δουλευω. 

Κοιμάσαι τουλάχιστον στο σύνολο κανένα 7ωρο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Εγώ έχω θέμα με τον ύπνο εδώ και καιρό! Απο τότε που άρχισε να με δυσκολεύει το ανάσκελα... έχω πρόβλημα!!! Όσο για τα φαγητά... σήμερα είναι απο τις μέρες που δε θέλω να σταματήσω να τρώω... Με το ζόρι κρατιέμαι τις ώρες που πρέπει για να πάρω τα "φάρμακα"!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κοιμάσαι τουλάχιστον στο σύνολο κανένα 7ωρο; 

Κάποιες φορες ναι κάποιες οχι. Αλλα εντάξει δεν νυστάζω ευτυχως την μερα. Ετσι κατά το μεσημέρι κ μετα μ περνάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η katerinayia είπε:

Εμένα πάντως στην πρώτη εγκυμοσυνη που είχα θέματα με το στομάχι, με βοηθούσε και το αριανι. Δοκίμασε το κ αυτό αν θες.

Συγγνώμη... τι είναι το αριάνι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Συγγνώμη... τι είναι το αριάνι;;;

Είναι σαν κρύο ρόφημα γιαουρτιού (χωρίς εννοείται την υφή του γιαουρτιού).

Εγώ το παίρνω καμιά φορά με γεύση φράουλα που μου είναι πιο ευχάριστο στη γεύση!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Τελικά δε νομίζω να έχει και πολλή σημασία..που το έψαξα λίγο μετά..θα δούμε! Ναι, είναι πού θα βολευτούν τα μικρά.. 

Ναι, κ εγώ δε νομίζω να έχει τόση σημασία το ξύλο..το στρώμα ναι..έχω ακούσει  ότι πρέπει να έχει κάποιες προδιαγραφές,αλλά τι ακριβώς δεν ξέρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Συγγνώμη... τι είναι το αριάνι;;;

Καλημέρα κορίτσια 

το αριανι ειναι από πρόβειο γιαούρτι και νερό… αντί να το φας το πίνεις.. εμένα μου αρέσει πολύ 😊.. είναι αρκετά ξινο αν δεν σου αρέσει το πρόβειο γιαούρτι δεν πίνετε εύκολα.. ειναι παρόμοιο με το κεφιρ που λένε, αυτό μάλλον  γίνετε με αγελαδινό ή κατσικίσιο γαλα αλλά εμένα το κεφιρ δεν μου αρέσει.. 

πάνω Μακεδονία τα πίνουμε αρκετά εδώ τώρα Πελοπόννησο που είμαι ειδικά το αριανι δεν το βρίσκω εύκολα στα σούπερ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Συγγνώμη... τι είναι το αριάνι;;;

Είναι το ξινογαλο. Το έχει σε όλα τα σούπερ μάρκετ, έχουν πολλές μάρκες ( μεβγαλ, κουκακη κ.α.). Είναι στην ουσία σαν πιο παχύ κ λίγο ξινό γαλα. Ναι ναι ξερω δεν ακούγεται πολύ ωραίο στην περιγραφή🤣🤣😭 αλλά είναι δροσιστικό ιδίως το καλοκαίρι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλημερα κορίτσια! Τι κανετε;

ξυπνατε κι εσεις τα βραδιά; 
εγω ξυπνάω συνέχεια, δεν κοιμάμαι καλα και στις 6:30 ειμαι πανω! 

 

Εγώ ξυπνάω αρκετές φορές τα βράδια γιατί πιάνο μαι αλλά γυρνάω κ κοιμάμαι αμέσως ξανά. Απλά κ εγώ κοιμόμουν πάντα μπρούμυτα κ τώρα λόγο ζοριζομαι😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

Είναι σαν κρύο ρόφημα γιαουρτιού (χωρίς εννοείται την υφή του γιαουρτιού).

Εγώ το παίρνω καμιά φορά με γεύση φράουλα που μου είναι πιο ευχάριστο στη γεύση!

 

 

στις πριν 53 λεπτά, ο/η katerinayia είπε:

Είναι το ξινογαλο. Το έχει σε όλα τα σούπερ μάρκετ, έχουν πολλές μάρκες ( μεβγαλ, κουκακη κ.α.). Είναι στην ουσία σαν πιο παχύ κ λίγο ξινό γαλα. Ναι ναι ξερω δεν ακούγεται πολύ ωραίο στην περιγραφή🤣🤣😭 αλλά είναι δροσιστικό ιδίως το καλοκαίρι. 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

το αριανι ειναι από πρόβειο γιαούρτι και νερό… αντί να το φας το πίνεις.. εμένα μου αρέσει πολύ 😊.. είναι αρκετά ξινο αν δεν σου αρέσει το πρόβειο γιαούρτι δεν πίνετε εύκολα.. ειναι παρόμοιο με το κεφιρ που λένε, αυτό μάλλον  γίνετε με αγελαδινό ή κατσικίσιο γαλα αλλά εμένα το κεφιρ δεν μου αρέσει.. 

πάνω Μακεδονία τα πίνουμε αρκετά εδώ τώρα Πελοπόννησο που είμαι ειδικά το αριανι δεν το βρίσκω εύκολα στα σούπερ 

Καλημέρα κορίτσια μου και χρόνια πολλά. 

Απαπαπαπα.... Και μόνο που διάβασα τι είναι μου ήρθε αναγούλα!!!😱

Πως είστε κοπέλες μου; Εγώ επιτέλους μίλησα με τον μπαμπά μου και μου ζήτησε συγγνώμη και για τα όσα είπε αλλά και που με έφερε σε αυτήν την κατάσταση. Μου ζήτησε να τ' αφήσω πίσω μου. Οπότε θα μείνω Αθήνα τελικά για Πάσχα. Καλή Μεγάλη Εβδομάδα να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

 

 

Καλημέρα κορίτσια μου και χρόνια πολλά. 

Απαπαπαπα.... Και μόνο που διάβασα τι είναι μου ήρθε αναγούλα!!!😱

Πως είστε κοπέλες μου; Εγώ επιτέλους μίλησα με τον μπαμπά μου και μου ζήτησε συγγνώμη και για τα όσα είπε αλλά και που με έφερε σε αυτήν την κατάσταση. Μου ζήτησε να τ' αφήσω πίσω μου. Οπότε θα μείνω Αθήνα τελικά για Πάσχα. Καλή Μεγάλη Εβδομάδα να έχουμε!

Χαχαχα ναι στους περισσότερους δεν πολύ αρέσει

 Αντε μπράβο κορίτσι μου έτσι έπρεπε να γίνει καλό Πάσχα να έχουμε και με το καλό να πάρουμε τα μωράκια μας  αγκαλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας!

εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι...

πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

 

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας!

εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι...

πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

 

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️

Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί 

να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί 

να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊

ευτυχώς δε λες τίποτα!

αγχώθηκα τόσο τόσο πολύ 🤷🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας!

εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι...

πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

 

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️

Ούτε να φανταστώ δεν θέλω τι τρομάρα πήρες..!

Χαίρομαι που όλα είναι εντάξει!! 

Ελπίζω όλα από δω και πέρα να κυλάνε ήσυχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας!

εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι...

πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

 

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️

Τι λες βρε κορίτσι μου;;; Σε τι ανίδεους έπεσες;;; Ηρέμησε τώρα και κοίτα να περάσετε καλά! Καλό Πάσχα να έχετε κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας!

εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι...

πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

 

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️

😨 Σοκ! Τι άγχος πέρασες και ταλαιπωρία! Ευτυχώς είναι όλα καλά!!😊 Τώρα θα πάρεις αντιβιοτικά για τη λοίμωξη; Περαστικά σου εύχομαι για τη λοίμωξη και με το καλό να έρθει το μωράκι σου! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ έπαθα μια φοβία με το τοξόπλασμα τώρα τελευταία..πιο πριν εννοείται τηρούσα τους κανόνες που είχε δώσει ο γιατρός αλλά δεν ήξερα ότι υπάρχει αυτό το μικρόβιο. Έτυχε όμως να το διαβάσω.. Πλέον είμαι με γάντια στην κουζίνα και πλένω και τρίβω πολύ καλά όλα τα λαχανικά και φρούτα! Μέχρι και εξέταση πήγα κι έκανα μόνη μου, ευτυχώς αρνητική!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι άσχετο αλλά σχετικό βέβαια 😀 Έχετε κάνει τη γραμμή στην κοιλιά;

Εγω Οχι κορίτσι μου! Εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...