Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις On 13/3/2024 at 6:56 ΜΜ, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου όλα πάνε καλά 🩵

δοκιμασε να βάζεις ένα μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια σου βοηθάει όταν έχει μεγαλώσει η κοιλιτσα 

δηλαδή στο βγάζει μια βδομαδα μεγαλύτερο ; 
Και εγω μάλλον 1/4 θα πάω γιατρό με το καλό η β επιπέδου 😊

ναι..είχε βγεί μεγαλύτερο ήδη απο την αυχνική διαφάνεια αλλά δεν το είχα συγκρατήσει. γιατί ενώ ο γυναικολόγος υπολόγιζε πητ 18/8 τελικα στην αυχενική βγήκε 13/8..οπότε βασιζόμαστε στις μετρήσεις της αυχενικής και αργότερα της β-επιπέδου.. :) 

απο βάρος πως πάτε?? εγώ σήμερα συμπλήρωσα 4.5 κιλά απο την αρχή της εγκυμοσύνης..προσπαθώ πάρα πολύ να διατηρήσω το βάρος μου αλλά είναι σαν να μπαίνουν μόνα τους.. 😮 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

ναι..είχε βγεί μεγαλύτερο ήδη απο την αυχνική διαφάνεια αλλά δεν το είχα συγκρατήσει. γιατί ενώ ο γυναικολόγος υπολόγιζε πητ 18/8 τελικα στην αυχενική βγήκε 13/8..οπότε βασιζόμαστε στις μετρήσεις της αυχενικής και αργότερα της β-επιπέδου.. :) 

απο βάρος πως πάτε?? εγώ σήμερα συμπλήρωσα 4.5 κιλά απο την αρχή της εγκυμοσύνης..προσπαθώ πάρα πολύ να διατηρήσω το βάρος μου αλλά είναι σαν να μπαίνουν μόνα τους.. 😮 

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

Αα ωραία μια χαρά πάει το μπεμπακι σου πάει και ανάλογα με την ανάπτυξη για αυτό 

εμένα ο γυναικολογος δεν βλέπω να την αλλάζει την ΠΗΤ 17/8 με γραφει ακόμα ενώ η αυχενική 23/8 κανονικά θα έπρεπε να την αλλάξει αλλά τέλος πάντων 

κιλα δεν εχω πάρει ακόμα γιατί είχα και πολλούς εμετούς όποτε δεν πρόβαλα να βάλω αφού δεν εμενε και τίποτα στο στομάχι μου... εχω 2 βδομαδες περίπου που σταμάτησαν όποτε πιστεύω από εδώ και περα θα αρχίσει να ανεβαίνω

το μεγάλο μπαμ γίνεται μετά τον 7ο μήνα 😂 τουλάχιστον σε εμένα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk    ΠΗΤ 23/8   Κοριτσάκι 🩷

@Katiana1987   ΠΗΤ 23/8  Κοριτσάκι 🩷

@Christine PilatesΠΗΤ 20/8  Αγοράκι 🩵

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8  Αγορακι 🩵 

@Fighter    ΠΗΤ  6/8  Κοριτσάκι 🩷

@Barbiee   ΠΗΤ 27/8  Αγορακι 🩵

@Demy93   ΠΗΤ 3/8  Αγορακι 🩵 

@Χρύσακι   ΠΗΤ 22/8 

@katerinayia  ΠΗΤ 28/8 

@Benar  ΠΗΤ 1/8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγω 17+1 σημερα! Εσείς πως είστε; Την Τρίτη θα πάω στη γυναικολόγο μου και 4/4 για β επιπέδου! Ανυπομονώ! 
Αρχίσατε να παίρνετε  πράγματα για το μωρό ή είναι πολύ χωρίς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτοιμη και η β'επιπεδου κορίτσια μου 🤗🤗

Όλα πήγαν πολύ πολύ καλά και επιτέλους μας αποκαλύφθηκε ο κύριος 🧿💙🧿💙🧿💙 ακόμα ένα αγοράκι για αυτόν τον Αύγουστο 🤗🤗🤗Με το καλό και οι υπόλοιπες να μας πείτε τα νέα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Έτοιμη και η β'επιπεδου κορίτσια μου 🤗🤗

Όλα πήγαν πολύ πολύ καλά και επιτέλους μας αποκαλύφθηκε ο κύριος 🧿💙🧿💙🧿💙 ακόμα ένα αγοράκι για αυτόν τον Αύγουστο 🤗🤗🤗Με το καλό και οι υπόλοιπες να μας πείτε τα νέα σας!!!

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό το αγορακι σας να το πάρεις αγκαλίτσα 🩵 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Έτοιμη και η β'επιπεδου κορίτσια μου 🤗🤗

Όλα πήγαν πολύ πολύ καλά και επιτέλους μας αποκαλύφθηκε ο κύριος 🧿💙🧿💙🧿💙 ακόμα ένα αγοράκι για αυτόν τον Αύγουστο 🤗🤗🤗Με το καλό και οι υπόλοιπες να μας πείτε τα νέα σας!!!

πλειοψηφία τα αγοράκια 🧿🩵😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/3/2024 at 3:20 ΜΜ, ο/η Elk είπε:

@Elk ΠΗΤ 23/8   Κοριτσάκι 🩷

@Katiana1987 ΠΗΤ 23/8  

@Christine PilatesΠΗΤ 20/8  Αγοράκι 🩵

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8  Αγορακι 🩵 

@Fighter  ΠΗΤ         Κοριτσάκι 🩷

@Barbiee ΠΗΤ 27/8  Αγορακι 🩵

@Demy93 ΠΗΤ 3/8 

@Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 


 

κορίτσια ότι είναι λαθος πειτε μου να το αλλαξω ή προσθέσω φύλο ΠΗΤ και αν δεν εβαλα καποια κοπέλα να μου στείλει.. 😊

 

Και εγω ΠΗΤ 6/8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Έτοιμη και η β'επιπεδου κορίτσια μου 🤗🤗

Όλα πήγαν πολύ πολύ καλά και επιτέλους μας αποκαλύφθηκε ο κύριος 🧿💙🧿💙🧿💙 ακόμα ένα αγοράκι για αυτόν τον Αύγουστο 🤗🤗🤗Με το καλό και οι υπόλοιπες να μας πείτε τα νέα σας!!!

Με το καλό!! 💙💙🫠εχω ανίψια αγόρια και είναι έρωτας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Έτοιμη και η β'επιπεδου κορίτσια μου 🤗🤗

Όλα πήγαν πολύ πολύ καλά και επιτέλους μας αποκαλύφθηκε ο κύριος 🧿💙🧿💙🧿💙 ακόμα ένα αγοράκι για αυτόν τον Αύγουστο 🤗🤗🤗Με το καλό και οι υπόλοιπες να μας πείτε τα νέα σας!!!

Με το καλό ο μπεμπάκος σου💙

 

κορίτσια απο ότι βλέπω μόνο εγώ θα φάω όλο τον Αύγουστο με την κοιλιά ως εκεί 🫄

απο κιλά έχω πάρει 2.5 ως τώρα...

έχει πέσει ο αιματοκρίτης μου στο 30 εμένα...εσας πως είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

Με το καλό ο μπεμπάκος σου💙

 

κορίτσια απο ότι βλέπω μόνο εγώ θα φάω όλο τον Αύγουστο με την κοιλιά ως εκεί 🫄

απο κιλά έχω πάρει 2.5 ως τώρα...

έχει πέσει ο αιματοκρίτης μου στο 30 εμένα...εσας πως είναι;

Καλημέρα κορίτσια να περασετε καλά το 3 ήμερο οσες μπορέσετε να πάτε και καμία εκδρομή να περάσετε τέλεια !

τα αγοράκια λένε δεν τις τρώνε και τις 40 εβδ.. τα κορίτσια είναι αυτά που τις τρώνε όλες 😂

Εγω ήταν να κάνω εξετάσεις την Πέμπτη αλλά η χαζή το πρωί πήγα τουαλέτα και δεν μαζεψα τα ουρα όποτε δεν πήγα.. τώρα θα πάω την Τετάρτη για εξετάσεις να τα δω και εγω σίδηρο ζαχαρο θυροειδη που βρίσκονται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια να περασετε καλά το 3 ήμερο οσες μπορέσετε να πάτε και καμία εκδρομή να περάσετε τέλεια !

τα αγοράκια λένε δεν τις τρώνε και τις 40 εβδ.. τα κορίτσια είναι αυτά που τις τρώνε όλες 😂

Εγω ήταν να κάνω εξετάσεις την Πέμπτη αλλά η χαζή το πρωί πήγα τουαλέτα και δεν μαζεψα τα ουρα όποτε δεν πήγα.. τώρα θα πάω την Τετάρτη για εξετάσεις να τα δω και εγω σίδηρο ζαχαρο θυροειδη που βρίσκονται 

εχω είχα πάει την τρίτη και μόλις πηγε να μ παρει αίμα θυμήθηκα οτι είχα φάει...και λέω οχι μη θα ερθω αυριο γιατί σήμερα έφαγα 🤦🤦

πουθενά μυαλό 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

εχω είχα πάει την τρίτη και μόλις πηγε να μ παρει αίμα θυμήθηκα οτι είχα φάει...και λέω οχι μη θα ερθω αυριο γιατί σήμερα έφαγα 🤦🤦

πουθενά μυαλό 😂

Χαχαχα εντάξει τουλάχιστον δεν είναι η μόνη  που δεν εχει μυαλό, είσαι και εσυ 😂 καλά πάμε 

Εμένα μωρέ εδώ στο χωριό αυτήν για να πάρει αίμα έρχεται μόνο Τετάρτη Πέμπτη τουλάχιστον δεν λήγει το παραπεμπτικό μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες !!! Είχα γράψει ένα μήνυμα στην αρχή αλλά επειδή είμαι καινούργιο μέλος εκανε μέρες ν εγκριθεί και το είχα αφήσει. Δεν ήμουν και σε φάση για κάτι δηλαδή λόγω εμετών. 16 και 3 είμαι έχω κάνει τη αυχενική όλα καλά! Είναι η πρώτη μ εγκυμοσύνη και πραγματικά δεν έχει μείνει κάτι που να μην το έπαθα .. πέρα απ τις κλασικές ναυτίες π είχα από 6η εβδομάδα.. Πριν μια εβδομάδα ξεκίνησα με 39 πυρετό έπαιρνα παρακεταμόλη γιατί μόνο αυτό μ επιτρέπει η γυναικολόγος έπεφτε για περίπου 2 ώρες κ μετά πάλι 39. Στο 6ωρο ξανάπαιρνα όμως. Αυτό σε επανάληψη μέχρι χθες. Σήμερα άρχισα να είμαι καλύτερα. Λοιμώδης μονοπυρήνωση λέγεται. Η γιατρός με έχει καθυσηχασει ότι δεν συντρέχει κάποιος κίνδυνος  αλλα έχουμε να δούμε το μωρό απ την αυχενική 15/2. Είχαμε ραντεβού αυτή τη βδομάδα αλλά με τέτοιο πυρετό που ν πάω. Αγχώνομαι πολύ είναι η αλήθεια θέλω να δω ότι ολα είναι καλά.Τα είπα όλα μαζεμένα και σας ζάλισα..να μαστε όλες καλά και εμείς και τα μωράκια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/3/2024 at 9:17 ΠΜ, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!IMG_6777.thumb.jpeg.12470592b9ab25b5b073eec5ef8ea517.jpeg

Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά...

Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!! 

Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά...

Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!! 

Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;

Λυπάμαι για τα στραβά που σου έτυχαν κορίτσι μου!!!!Άντε να πας το βράδυ να δεις το μικρουλι σου και μακάρι να σας κάνει και τα αποκαλυπτήρια!!!Εγώ προσωπικά συνεχίζω πολύ καλα,έκανα και την β' επιπέδου και πλέον νιώθω καθημερινά τον μικρό 🧿🧿🧿...πότε περισσότερο πότε λιγότερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά...

Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!! 

Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;

Ωχ βρε κορίτσι μου τι γκαντεμιά είναι αυτήν τουλάχιστον το αμαξι είναι μόνο ζημιές αλλά και πάλι μια στεναχώρια σε πιάνει είναι λογικό ελπίζω να μην χτύπησε ούτε η άλλη κοπέλα..

αχ και εμένα πριν 2 βδομαδες παιθανε και η δικιά μου γατούλα 😕 

Τουλάχιστον με το λαπτοπ τρίτωσε το κακο ,τίποτα αλλο δεν θα συμβεί τώρα 😊

περιμένουμε τα νέα σου από τα γιατρό ήρθε ώρα να μάθεις το φύλο, μόνο να έχει καλή θέση για να μπορέσει να το δει καλά  😊

Να σας ζήσει ο ανήψιος καλοφωτιστος να είναι γέρος και ευτυχισμένος

  Και εγω άρχισα να το νιωθω αλλά όχι συνέχεια συνήθως μόνο όταν ξαπλώνω στο κρεβατι καταλαβαίνω καμία ελαφριά κλωτσιά 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Λυπάμαι για τα στραβά που σου έτυχαν κορίτσι μου!!!!Άντε να πας το βράδυ να δεις το μικρουλι σου και μακάρι να σας κάνει και τα αποκαλυπτήρια!!!Εγώ προσωπικά συνεχίζω πολύ καλα,έκανα και την β' επιπέδου και πλέον νιώθω καθημερινά τον μικρό 🧿🧿🧿...πότε περισσότερο πότε λιγότερο!!!

Τέλεια. Τώρα έχεις καμπύλη ζαχάρου μετά, σωστά;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ωχ βρε κορίτσι μου τι γκαντεμιά είναι αυτήν τουλάχιστον το αμαξι είναι μόνο ζημιές αλλά και πάλι μια στεναχώρια σε πιάνει είναι λογικό ελπίζω να μην χτύπησε ούτε η άλλη κοπέλα..

αχ και εμένα πριν 2 βδομαδες παιθανε και η δικιά μου γατούλα 😕 

Τουλάχιστον με το λαπτοπ τρίτωσε το κακο ,τίποτα αλλο δεν θα συμβεί τώρα 😊

περιμένουμε τα νέα σου από τα γιατρό ήρθε ώρα να μάθεις το φύλο, μόνο να έχει καλή θέση για να μπορέσει να το δει καλά  😊

Να σας ζήσει ο ανήψιος καλοφωτιστος να είναι γέρος και ευτυχισμένος

  Και εγω άρχισα να το νιωθω αλλά όχι συνέχεια συνήθως μόνο όταν ξαπλώνω στο κρεβατι καταλαβαίνω καμία ελαφριά κλωτσιά 😂 

Κανείς δε χτύπησε καθόλου ευτυχώς!!! Ευχαριστούμε πολύ κοπέλα μου. Κι εγώ μόνο όταν είμαι ξάπλα το νιώθω λίγο!!! Θα σας τα γράψω τα νέα μετά. Ελπίζω να έχει όρεξη να μας δείξει τ' απόκρυφα του σήμερα γιατί την προηγούμενη φορά μόνο τον ποπό του μας έδειξε.😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2024 at 1:25 ΜΜ, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγω 17+1 σημερα! Εσείς πως είστε; Την Τρίτη θα πάω στη γυναικολόγο μου και 4/4 για β επιπέδου! Ανυπομονώ! 
Αρχίσατε να παίρνετε  πράγματα για το μωρό ή είναι πολύ χωρίς; 

Ααα σε έβαλε νωρίς για β επιπέδου θα ξεμπερδεύεις μπαμ μπαμ μια χαρά εγω 1/4 έχω ραντεβού αλλά για β επιπέδου δεν έχω κλείσει ακόμα 

εμενα είναι το δεύτερο παιδάκι μου όποτε τα έχω όλα τα πράγματα (κάτι λίγα ισως χρειαστώ) στην πρώτη εγκυμοσύνη άρχισα να ψωνίζω όταν έκλεισα τον 6o μήνα

εσυ όπως νιώθεις αφού θα κανείς και την β επιπέδου νωρίς μπορείς να αρχίσεις να αγοράζεις μερικά πράγματα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η katerinayia είπε:

Καλή Σαρακοστή σε όλες!

Κι εγώ με ΠΗΤ 28/8! Φύλο δεν ξέρουμε ακόμα!

 

στις πριν 20 ώρες, ο/η Benar είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Είμαι νέα στη παρέα. Έχω πιθανή ην τοκετού 1/8 :)

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Τι κανετε; Δεν εγκρίνονται ακομα τα μηνύματα μουυ 

 

στις On 17/3/2024 at 10:00 ΜΜ, ο/η Magda zi είπε:

Καλησπέρα σε όλες !!! Είχα γράψει ένα μήνυμα στην αρχή αλλά επειδή είμαι καινούργιο μέλος εκανε μέρες ν εγκριθεί και το είχα αφήσει. Δεν ήμουν και σε φάση για κάτι δηλαδή λόγω εμετών. 16 και 3 είμαι έχω κάνει τη αυχενική όλα καλά! Είναι η πρώτη μ εγκυμοσύνη και πραγματικά δεν έχει μείνει κάτι που να μην το έπαθα .. πέρα απ τις κλασικές ναυτίες π είχα από 6η εβδομάδα.. Πριν μια εβδομάδα ξεκίνησα με 39 πυρετό έπαιρνα παρακεταμόλη γιατί μόνο αυτό μ επιτρέπει η γυναικολόγος έπεφτε για περίπου 2 ώρες κ μετά πάλι 39. Στο 6ωρο ξανάπαιρνα όμως. Αυτό σε επανάληψη μέχρι χθες. Σήμερα άρχισα να είμαι καλύτερα. Λοιμώδης μονοπυρήνωση λέγεται. Η γιατρός με έχει καθυσηχασει ότι δεν συντρέχει κάποιος κίνδυνος  αλλα έχουμε να δούμε το μωρό απ την αυχενική 15/2. Είχαμε ραντεβού αυτή τη βδομάδα αλλά με τέτοιο πυρετό που ν πάω. Αγχώνομαι πολύ είναι η αλήθεια θέλω να δω ότι ολα είναι καλά.Τα είπα όλα μαζεμένα και σας ζάλισα..να μαστε όλες καλά και εμείς και τα μωράκια μας.

Κορίτσια είστε νέες και αργούν λίγο τα μνν σας καντε υπομονή μόλις τα βλέπουμε θα σας απαντάμε θέλει περίπου 20 μνμ για να εμφανίζονται τα μνμ σας αμέσως 

@Magda zi κορίτσι μου σου εύχομαι περαστικα να γίνεις γρήγορα καλά αφού λέει και η γιατρός δεν υπάρχει θέμα για το μωρακι θα είναι καλα μόλις μπορέσεις θα πας να σε δει με το καλό να μας γράψεις τα νέα σου.. αν θες να σε βάλω στον πινακα πες μου ΠΗΤ και φύλο αν γνωρίζεις 😊

Katerinayia & Benar κορίτσια σας εβαλα στο πινακα και μόλις μάθετε φύλο περιμένω να μου πειτε να το βάλω

μέχρι στιγμής τα Αγοράκια 🩵 μας είναι τα πιο πολλά για να δούμε θα αυξηθούν κι άλλο ; Ή θα γίνει καμία ανατροπή στο τέλος 🩷😂 ( εύχομαι πάνω από όλα γερά παιδεία να είναι όλα τους  🩵🩷 )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...