Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ Κ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ


Recommended Posts

Παράθεση

 

Καλημέρα κ Καλή Χρονιά!

Μακάρι το 2024 να είναι η πιο τυχερή κ υπέροχη χρονιά με πολλές εγκυμοσύνες. Σας διαβάζω καιρό κ με έχετε βοηθήσει πολύ. Έχω χρόνια πολυκυστικές ωοθήκες με πολλή συχνά περίοδο ή πολλές μέρες σε διάρκεια. Πέρυσι τέτοια εποχή με ότι να ναι κύκλο έμεινα για πρώτη φορά έγκυος αλλά δυστυχώς στην 9η εβδομάδα σταμάτησε η καρδιά κ έκανα απόξεση, που ήταν από τις χειρότερες εμπειρίες κυρίως στο ψυχολογικό κομμάτι το οποίο ακόμη κ τώρα με πονάει πολύ . Μετά την απόξεση κάναμε πολλές εξετάσεις κ βρέθηκε μόνο σε εμένα θρομβοφιλία. Ο κύκλος μου έχει γίνει 30-36 μέρες κ προσπαθούμε με τεστ ωορρηξίας. Το Δεκέμβριο μου είπε ο ενδοκρινολόγος να ξεκινήσω τα inofert plus για καλύτερη ωορρηξία. Στο σήμερα με τελευταία περίοδο στις 10-15 Δεκεμβρίου κ θετικό τεστ με το χαμόγελο στις 24 Δεκεμβρίου κ συμπτώματα την τελευταία εβδομάδα πρήξιμο στο στήθος, πολλά υγρά κ θερμοκρασία 36,8-36,9 χωρίς να είμαι άρρωστη είχα την ελπίδα ότι θα είμαι έγκυος κ χθες έκανα χοριακή κ βγήκε αρνητική. Η απογοήτευση κ τα νευρά μου απίστευτα, πιστεύω ότι δεν θα τα καταφέρουμε ποτέ. Μπορεί ενώ είχα θετικό τεστ να μην έγινε ωορρηξία ή να έγινε πιο αργά από ότι έβγαλε το τεστ? Θα πάω από βδομάδα στο γιατρό για μια ακόμη φορά απλά θέλω κ την γνώμη σας.   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...