Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αχνό θετικό ή όχι;


Vasoula9

Recommended Posts

Κορίτσια τι λετε;; Είμαι 9η ημέρα μετά την ωορρηξία. Λέω ας κάνω ένα … βλέπω κάτι να αχνοφαίνεται στο 5’ μια λεπτή γραμμή. Μετά λέω μπαα ιδέα μου, το αφήνω στον πάγκο και το κοιτάω τώρα μετά από κανένα 2ωρο.

 

E930C173-F6A4-4F1D-8098-7450E0F145DF.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου καλη χρονιά! Κάπως έτσι ηταν και το δικό μου πολύ νωρίς όταν το έκανα αλλά πολλά κορίτσια που ειχαν σαν το δικο σου τεστ ήταν εξάτμισης. Θα σου πρότεινα τα first step!  Τα πιο αξιόπιστα για μένα και δείχνουν πριν τη καθυστέρηση.  Σου εύχομαι μεσα από τη καρδιά Μ να είναι αυτό π επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου καλη χρονιά! Κάπως έτσι ηταν και το δικό μου πολύ νωρίς όταν το έκανα αλλά πολλά κορίτσια που ειχαν σαν το δικο σου τεστ ήταν εξάτμισης. Θα σου πρότεινα τα first step!  Τα πιο αξιόπιστα για μένα και δείχνουν πριν τη καθυστέρηση.  Σου εύχομαι μεσα από τη καρδιά Μ να είναι αυτό π επιθυμείς!

Χρόνια πολλά!!! Με υγεία! Να εχεις μια όμορφη χρονιά γεμάτη αγάπη!!!❤️❤️ Έτσι εννοείς στην αρχή ήταν γραμμουλα και μετά έγινε έτσι; Περίοδο περιμένω Παρασκευή… και η αλήθεια δεν έχω κανένα σύμπτωμα μόνο λίγο πρήξιμο στο στήθος χωρίς πόνο χωρίς τίποτα αλλά μπορεί να είναι και από τα κιλά των ημερών (πολύ φαΐ !!) 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα 

Και γω την βλεπω τη γραμμη αλλα δεν μπορώ να σ πω με σιγουρια αν ειναι κυησης η εξατμισης. Μετα το 10λεπτο νομιζω τα τεστ δεν πρεπει να διαβάζονται. Κανε μεθαυριο ενα με πρωινα ουρα να έχεις πιο ξεκαθαρη εικονα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasoula9 είπε:

Χρόνια πολλά!!! Με υγεία! Να εχεις μια όμορφη χρονιά γεμάτη αγάπη!!!❤️❤️ Έτσι εννοείς στην αρχή ήταν γραμμουλα και μετά έγινε έτσι;

Αυτό ηταν το πρώτο μου τεστ. Το έκανα πολύ νωρίς. Ισα που φαίνεται κάτι. Το πέταξα μετά δεν ξερω πως έγινε η γραμμή μετά το 5'λεπτο. Όπως και να έχει αυτά τα τεστ δεν δείχνουν πολύ έντονη γραμμή πριν τη καθυστέρηση. Μετά έκανα first step παλι πριν τη καθυστέρηση και δες την γραμμή, καμια σχέση 😊

IMG_20231113_111244.jpg

IMG_20231119_211033.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αυτό ηταν το πρώτο μου τεστ. Το έκανα πολύ νωρίς. Ισα που φαίνεται κάτι. Το πέταξα μετά δεν ξερω πως έγινε η γραμμή μετά το 5'λεπτο. Όπως και να έχει αυτά τα τεστ δεν δείχνουν πολύ έντονη γραμμή πριν τη καθυστέρηση. Μετά έκανα first step παλι πριν τη καθυστέρηση και δες την γραμμή, καμια σχέση 😊

IMG_20231113_111244.jpg

IMG_20231119_211033.jpg

Θα πάω αύριο να πάρω !! 😋😋 Λες να είμαι;;; Αχ μακάρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Θα πάω αύριο να πάρω !! 😋😋 Λες να είμαι;;; Αχ μακάρι!!!!

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά Μ!!! Αντε ναι κάνε αύριο αυτό και ενημερωσε μας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια τι λετε;; Είμαι 9η ημέρα μετά την ωορρηξία. Λέω ας κάνω ένα … βλέπω κάτι να αχνοφαίνεται στο 5’ μια λεπτή γραμμή. Μετά λέω μπαα ιδέα μου, το αφήνω στον πάγκο και το κοιτάω τώρα μετά από κανένα 2ωρο.

 

E930C173-F6A4-4F1D-8098-7450E0F145DF.jpeg

Καλή χρονιά με υγεία θα σου πρότεινα αν θες να κάνεις άλλο ένα τεστακι σε δύο μέρες να δεις αν είναι πιο έντονη η γραμμή. Εύχομαι ένα μεγάλο θετικό αποτέλεσμα 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά Μ!!! Αντε ναι κάνε αύριο αυτό και ενημερωσε μας 😊

Καλημέρα κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας. Προφανώς ήταν γραμμή εξαχνωσης . Έκανα άλλο ένα ίδιο (ταινία one step) σήμερα το πρωί 10η ημέρα με πρωινά ουρα και ήταν αρνητικό 😢. Κρίμα η χαρά μου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Καλημέρα κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας. Προφανώς ήταν γραμμή εξαχνωσης . Έκανα άλλο ένα ίδιο (ταινία one step) σήμερα το πρωί 10η ημέρα με πρωινά ουρα και ήταν αρνητικό 😢. Κρίμα η χαρά μου…

Καλημέρα κορίτσι μου. Μην απογοητευεσαι. Μέχρι την καθυστέρηση ελπίζουμε! Πότε περιμένεις περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Καλημέρα κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας. Προφανώς ήταν γραμμή εξαχνωσης . Έκανα άλλο ένα ίδιο (ταινία one step) σήμερα το πρωί 10η ημέρα με πρωινά ουρα και ήταν αρνητικό 😢. Κρίμα η χαρά μου…

Και εμένα μου έβγαλε εξάτμισης αυτό το τεστ αυτό το μήνα... δυστυχώς..δεν πειράζει... καλή χρονιά να έχουμε και θα έρθει!!! δυστυχώς οι γραμμές εξάτμισης είναι πολυ συχνές πλέον ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Μην απογοητευεσαι. Μέχρι την καθυστέρηση ελπίζουμε! Πότε περιμένεις περίοδο;

Συμφωνώ 👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Μην απογοητευεσαι. Μέχρι την καθυστέρηση ελπίζουμε! Πότε περιμένεις περίοδο;

Περιμένω Παρασκευή -Σάββατο. Είμαι στη 10η μέρα μετά την ωορρηξία και μου έρχεται παντα 13 μέρες μετά την ωορρηξία. Δεν ελπίζω η αλήθεια … Γιατί δεν νιώθω κανένα απολύτως σύμπτωμα 😢 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εμένα μου έβγαλε εξάτμισης αυτό το τεστ αυτό το μήνα... δυστυχώς..δεν πειράζει... καλή χρονιά να έχουμε και θα έρθει!!! δυστυχώς οι γραμμές εξάτμισης είναι πολυ συχνές πλέον ....

Τι βλακεία !!! Μακάρι να ήταν πιο έγκυρα… τοσα και τοσα κάνει η επιστήμη δεν μπορεί να αυξήσει την εγκυρότητα των τεστ;; Τέλος πάντων συνεχίζουμε δυναμικά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2024 at 12:00 ΜΜ, ο/η Vasoula9 είπε:

Καλημέρα κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας. Προφανώς ήταν γραμμή εξαχνωσης . Έκανα άλλο ένα ίδιο (ταινία one step) σήμερα το πρωί 10η ημέρα με πρωινά ουρα και ήταν αρνητικό 😢. Κρίμα η χαρά μου…

Καλησπέρα! Πόσο σε καταλαβαίνω! Σήμερα το έπαθα κ εγώ αυτο... Είχα καθυστέρηση 3 μέρες(που συμβαίνει σπάνια), είχα κ συμπτώματα και το είχα πιστέψει... Το τεστ σήμερα ταινία hometest μου έβγαλε άχνη γραμμή κ μετά από μια ώρα μου ήρθε περίοδος. 10 μήνες προσπαθούμε και είμαι 37. Αλλά απογοητευτηκα σήμερα 😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...