Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

🙏🙏🙏 1μιση μας είπε να είμαστε στην κλινικη! Όποτε λογικα κατά της 4 θα γίνει 🥳

Καλή επιτυχία κορίτσι μου.♥️♥️Να μας ενημερώσεις οπότε μπορέσεις.Ευχομαι ότι καλύτερο και να είναι γιορτινό μωράκι.♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου.♥️♥️Να μας ενημερώσεις οπότε μπορέσεις.Ευχομαι ότι καλύτερο και να είναι γιορτινό μωράκι.♥️

Ευχαριστωωωωωω πολυυυυυυ πολυυυυυυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️ εννοειται πως θα στείλω τα νέα μου🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

🙏🙏🙏 1μιση μας είπε να είμαστε στην κλινικη! Όποτε λογικα κατά της 4 θα γίνει 🥳

Με το καλό 🙏🙏🙏🙏🙏 να μας ενημερώσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χρόνια πολλά σε όσες και όσους γιορτάζουν σήμερα!! @Mpourmpoulo κορίτσι μου ξύπνησα και σε είχα στο νου μου!! Εφατσε η μεγάλη μέρα! Όλα θα πάνε τέλεια σήμερα! Σου στέλνω όλη τη θετική ενέργεια 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εύχομαι να είστε όλες καλά!!! Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες και καλή επιτυχία @Mpourmpoulo❤️ κράτα μας ενήμερες! Ολα θα πάνε τελεια..

Εγώ σήμερα βρίσκομαι στις 5 ημέρες πριν την περίοδο και όπως σας έλεγα διατηρείται η θερμοκρασία μου στους 36.8 και 36.9...

Έκανα ένα τεστακι το πρωί και είχε μια μικρή "ιδεα" γραμμουλας..ωστόσο κρατιέμαι.. δεν είπα τίποτα ούτε στον άντρα μου..σας το στέλνω σε αρνητικο φίλτρο γιατί το κανονικό είναι πολύ αχνο..βλέπει καμία τίποτα ή εγώ τρελάθηκα?

Screenshot_20231206_082400_Image to PDF Converter.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου!! Περιμένουμε νεα σου.

 

@ΜΑΡΘΑΑ_61 Δε βλέπω κάτι γλυκιά μου κ είναι πολύ νωρίς για να δείξουν αυτά.. Μήπως να έπαιρνες ένα πρώιμης;; Βλέπω είσαι Θεσσαλονίκη έχουμε πολλά σκρουτζοφαρμακεία.. Ε΄γω πήρα ενα predictor early με 4.5€ την προηγούμενη βδομάδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες να πάρω αυτό? Αν το παραγγείλω θα κάνει μερες να έρθει. Διαφορετικά πρέπει να κατέβω κάτω.. είμαι περιφερειακά και δεν έχω πρόσβαση σε καλά φαρμακεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εύχομαι να είστε όλες καλά!!! Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες και καλή επιτυχία @Mpourmpoulo❤️ κράτα μας ενήμερες! Ολα θα πάνε τελεια..

Εγώ σήμερα βρίσκομαι στις 5 ημέρες πριν την περίοδο και όπως σας έλεγα διατηρείται η θερμοκρασία μου στους 36.8 και 36.9...

Έκανα ένα τεστακι το πρωί και είχε μια μικρή "ιδεα" γραμμουλας..ωστόσο κρατιέμαι.. δεν είπα τίποτα ούτε στον άντρα μου..σας το στέλνω σε αρνητικο φίλτρο γιατί το κανονικό είναι πολύ αχνο..βλέπει καμία τίποτα ή εγώ τρελάθηκα?

Screenshot_20231206_082400_Image to PDF Converter.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου αυτά είναι one step η home? Γιατί το one step είναι πρώιμης ανίχνευσης αλλά το home test όχι!! Πάντως εγώ κάτι ψιλό βλέπω 

IMG_20231206_085058.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Λες να πάρω αυτό? Αν το παραγγείλω θα κάνει μερες να έρθει. Διαφορετικά πρέπει να κατέβω κάτω.. είμαι περιφερειακά και δεν έχω πρόσβαση σε καλά φαρμακεια. 

ωωχ κατάλαβα, κ γω γυρνώντας από τη δουλειά το πήρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου αυτά είναι one step η home? Γιατί το one step είναι πρώιμης ανίχνευσης αλλά το home test όχι!! Πάντως εγώ κάτι ψιλό βλέπω 

IMG_20231206_085058.jpg

one step ειναι..μολις είδα την παραγγελια μου..

αυτοοοοοοο ακριβως είδα και εγώ..έπαθα σοκ λίγο αλλά δεν γίνεται να βασιστώ...φοβάμαι μην απογοητευτώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

ωωχ κατάλαβα, κ γω γυρνώντας από τη δουλειά το πήρα

αν το βρω λές καλύτερα με πρωινά ούρα έ? μην κάνω καμιά βλακεία και το κάνω μεσημέρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

αν το βρω λές καλύτερα με πρωινά ούρα έ? μην κάνω καμιά βλακεία και το κάνω μεσημέρι..

ε ναι, ειδικά από τη στιγμή που είσαι αρκετές μέρες πριν την καθυστέρηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα οοολη μέρα!!!

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά!! Τώρα έκατσα και διάβασα τανμ σας. Αυτές τις μέρες έχω αρκετό τρέξιμο. Μέσα σ' όλα έχασα και το πορτοφόλι μου και έχω ακυρώσεις καρτών παραγγελία νέες κλπ κλπ κλπ...

Εγώ είμαι μια χαρά. Από την Κυριακή έχω αίμα κανονικής περιόδου. Ουσιαστικά από Παρασκευή ξεκίνησα τα λέγε με λίγα κομμάτια και Κυριακή ζωηρό κόκκινο αίμα με πηγματα αλλά όχι πολλά. Χθες ενώ το πρωί είχα λιγότερο αίμα κατά τη. Διάρκεια της μέρας και ειδικά όταν πήγαινα τουαλέτα είχα περισσότερο. Σήμερα πάλι δεν έχω πολύ τώρα το πρωί ,ίσως γίνει όπως χθες ίσως άρχισε να σταματάει σιγά σιγά γιατί έτσι και αλλιώς περίοδο δεν έχω πια πολλές μέρες. Έκανα μια χοριακη την Δευτέρα η οποία βγήκε 8.86 και ο γιατρός είπε να ξανακάνω μία σήμερα και αν έπεσε κάτω από 5 που είναι η τιμή εκκίνησης του εργαστηρίου να ξεκινήσω τα χάπια . Σήμερα έχω και ραντεβού μαζί του στο ιατρείο να μιλήσουμε από κοντά για τα επόμενα βήματα μας. Αυτά από μένα προς το παρόν!

@Mpourmpoulo

Καλή επιτυχία κορίτσι μου γλυκό!!! Είμαι σίγουρη για το αποτέλεσμα!!!!! Σε λίγες μέρες θα μας δείχνεις θετική χοριακη!!!!

@Rena92 Ρένα μου να σας ζήσει το γλυκάκι σας!! Γερό τυχερό και ευλογημένο!! Πολλά φιλάκια από μας να της δώσεις ❤️❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εύχομαι να είστε όλες καλά!!! Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες και καλή επιτυχία @Mpourmpoulo❤️ κράτα μας ενήμερες! Ολα θα πάνε τελεια..

Εγώ σήμερα βρίσκομαι στις 5 ημέρες πριν την περίοδο και όπως σας έλεγα διατηρείται η θερμοκρασία μου στους 36.8 και 36.9...

Έκανα ένα τεστακι το πρωί και είχε μια μικρή "ιδεα" γραμμουλας..ωστόσο κρατιέμαι.. δεν είπα τίποτα ούτε στον άντρα μου..σας το στέλνω σε αρνητικο φίλτρο γιατί το κανονικό είναι πολύ αχνο..βλέπει καμία τίποτα ή εγώ τρελάθηκα?

Screenshot_20231206_082400_Image to PDF Converter.jpg

Μάρθα μου είσαι αρκετές μέρες πρίν..βέβαια είναι ενθαρρυντική η σκιά αυτή αλλά καλύτερα να περιμένεις λιιιγο ακόμη! Στο λέω εγώ που έχω καει με τον χυλό και φυσάω και το γιαούρτι! Χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης κορίτσια μου θέλω την γνώμη σας όσο αφορά την επόμενη σπερματεγχυση... πιστεύετε ότι θα έπρεπε ίσως να περίμενα για κάποιον λόγο ένα κύκλο ή πιστεύετε ότι είναι μια χαρά να ξεκινήσω άμεσα την επόμενη?? Ακούω γνώμες και απόψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Μάρθα μου είσαι αρκετές μέρες πρίν..βέβαια είναι ενθαρρυντική η σκιά αυτή αλλά καλύτερα να περιμένεις λιιιγο ακόμη! Στο λέω εγώ που έχω καει με τον χυλό και φυσάω και το γιαούρτι! Χαχαχαχ

καταλαβαίνω..θα κάνω λίγη υπομονή ακόμη..θα προσπαθήσω μόνο να είμαι ξεκούραστη αυτές τις μέρες..ποτέ δεν έχω ξανα δεί γραμμούλα γι αυτό χάρηκα..αλλά όπως είπαμε θα πρέπει να είμαι συγκρατημένη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Επίσης κορίτσια μου θέλω την γνώμη σας όσο αφορά την επόμενη σπερματεγχυση... πιστεύετε ότι θα έπρεπε ίσως να περίμενα για κάποιον λόγο ένα κύκλο ή πιστεύετε ότι είναι μια χαρά να ξεκινήσω άμεσα την επόμενη?? Ακούω γνώμες και απόψεις!

Για μένα ότι πει ο γιατρός. Εάν θεωρεί πως είσαι οκ να προχωρήσεις δε βλέπω το λόγο να μην το κάνεις. Δεν έκανες διέγερση με ενέσεις να χρειάζεται να ηρεμήσει ο οργανισμός σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εύχομαι να είστε όλες καλά!!! Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες και καλή επιτυχία @Mpourmpoulo❤️ κράτα μας ενήμερες! Ολα θα πάνε τελεια..

Εγώ σήμερα βρίσκομαι στις 5 ημέρες πριν την περίοδο και όπως σας έλεγα διατηρείται η θερμοκρασία μου στους 36.8 και 36.9...

Έκανα ένα τεστακι το πρωί και είχε μια μικρή "ιδεα" γραμμουλας..ωστόσο κρατιέμαι.. δεν είπα τίποτα ούτε στον άντρα μου..σας το στέλνω σε αρνητικο φίλτρο γιατί το κανονικό είναι πολύ αχνο..βλέπει καμία τίποτα ή εγώ τρελάθηκα?

Screenshot_20231206_082400_Image to PDF Converter.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου, εγώ νομίζω πως κάτι διακρίνω αλλά ειλικρινά τα έχει φοβηθεί το μάτι μου αυτά τα τεστ, πάρε καλύτερα ένα predictor που σου είπε κ η annie! Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα σε λιγο😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

καταλαβαίνω..θα κάνω λίγη υπομονή ακόμη..θα προσπαθήσω μόνο να είμαι ξεκούραστη αυτές τις μέρες..ποτέ δεν έχω ξανα δεί γραμμούλα γι αυτό χάρηκα..αλλά όπως είπαμε θα πρέπει να είμαι συγκρατημένη..

Κορίτσι μου τα one step είναι πρώιμης ανίχνευσης αλλά συχνά βγάζουν γραμμή εξάτμισης οπότε ναι μεν θετικό που βλέπουμε σκιά αλλά με επιφύλαξη!! Περίμενε 3 μέρες ακόμα και μετά κάνε ακόμα 1 το οποίο θα είναι αρκετά έγκυρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, εγώ νομίζω πως κάτι διακρίνω αλλά ειλικρινά τα έχει φοβηθεί το μάτι μου αυτά τα τεστ, πάρε καλύτερα ένα predictor που σου είπε κ η annie! Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα σε λιγο😊

ΑΎΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΌ ΘΑ ΚΆΝΩ ΈΝΑ ΑΚΌΜΗ..ΑΝ ΒΡΏ PREDICTOR ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ...ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΆ ΘΑ ΚΆΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ..ΚΑΙ ΑΝ ΒΓΕΙ ΚΑΛΎΤΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ..ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Επίσης κορίτσια μου θέλω την γνώμη σας όσο αφορά την επόμενη σπερματεγχυση... πιστεύετε ότι θα έπρεπε ίσως να περίμενα για κάποιον λόγο ένα κύκλο ή πιστεύετε ότι είναι μια χαρά να ξεκινήσω άμεσα την επόμενη?? Ακούω γνώμες και απόψεις!

Κορίτσι μου χαίρομαι που σε ακούω καλά!! Να πας στον γιατρό για να σου λύσει όλες τις απορίες και να μας ενημερώσεις και εμάς!! Τώρα όσο αφορά την σπερμματεγχηση πιστεύω ότι πρέπει να ακούσεις τον γιατρό σου! Αν σου πει ότι είναι οκ να ξεκινήσεις κατευθείαν τότε έτσι να κάνεις! Εκτός και αν νιώθεις ότι πρέπει να αφήσεις έναν μήνα για να ηρεμήσεις και να χαλαρώσεις!! Εγώ στη θέση σου θα άφηνα έναν μήνα γιατί υπάρχει πιθανότητα να μείνεις φυσιολογικά έγκυος ξανά μιας και είχες ήδη μια τόσο πρόσφατη εγκυμοσύνης!! Αν κατάλαβες τι λέω 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...εχθές το βράδυ μάλωσα πολύ με τον σύζυγο και δεν ξέρω αν θα κάνω καν Σαλπιγγογραφια...θα το σκεφτώ σήμερα αφού συζητήσουμε....είμαι πολύ στεναχωρημένη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εύχομαι να είστε όλες καλά!!! Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες και καλή επιτυχία @Mpourmpoulo❤️ κράτα μας ενήμερες! Ολα θα πάνε τελεια..

Εγώ σήμερα βρίσκομαι στις 5 ημέρες πριν την περίοδο και όπως σας έλεγα διατηρείται η θερμοκρασία μου στους 36.8 και 36.9...

Έκανα ένα τεστακι το πρωί και είχε μια μικρή "ιδεα" γραμμουλας..ωστόσο κρατιέμαι.. δεν είπα τίποτα ούτε στον άντρα μου..σας το στέλνω σε αρνητικο φίλτρο γιατί το κανονικό είναι πολύ αχνο..βλέπει καμία τίποτα ή εγώ τρελάθηκα?

Screenshot_20231206_082400_Image to PDF Converter.jpg

Καλημέρα κορίτσια 

Θα προτιμούσα να την ανέβαζες κανονικά την φωτογραφία να το δω γιατί έτσι κάτι αχνό φαίνεται κάτι βλέπω αλλά δεν ξερω μήπως είναι εξατμίσεις 

Κορίτσι μου τα one λένε είναι πρώιμης εγω δεν τα έχω δοκιμάσει αυτά 

επισης είναι νωρίς ακόμα να δειξει είσαι 5-6 μερες πριν την αναμενόμενη 

εύχομαι αυτήν η γραμμή να υπάρχει όντως και να μην είναι εξατμίσεις 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...εχθές το βράδυ μάλωσα πολύ με τον σύζυγο και δεν ξέρω αν θα κάνω καν Σαλπιγγογραφια...θα το σκεφτώ σήμερα αφού συζητήσουμε....είμαι πολύ στεναχωρημένη 

γιατί κορίτσι μου? αφορά αυτό το θέμα..? κ εμείς είχαμε συχνά έντονες συζητήσεις γι αυτό..εγώ θα σου έλεγα να κάνεις αυτό που θέλεις..και να του το εξηγήσεις με όμορφο τρόπο...χριστούγεννα έρχονται..μην χαλιέστε μεταξύ σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Θα προτιμούσα να την ανέβαζες κανονικά την φωτογραφία να το δω γιατί έτσι κάτι αχνό φαίνεται κάτι βλέπω αλλά δεν ξερω μήπως είναι εξατμίσεις 

Κορίτσι μου τα one λένε είναι πρώιμης εγω δεν τα έχω δοκιμάσει όμως εγω αυτά 

επισης είναι νωρίς ακόμα να δειξει είσαι 5-6 μερες πριν την αναμενόμενη 

εύχομαι αυτήν η γραμμή να υπάρχει όντως και να μην είναι εξατμίσεις 😊

θα ξανακάνω και θα σας ενημερώσω..η γραμμή εξάτμισης μένει και μετά απο ώρα ή φευγει? γιατί το κοιτούσα μέχρι να φύγω για τη δουλειά και είχε μείνει ίδιο..ίσως φαινόταν και λίγο παραπάνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...