Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΎΚΛΟ Ή ΑΠΛΆ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΓΆ ΩΟΡΡΗΞΙΑ??

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΊΧΑ ΚΑΤΙ ΥΓΡΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ (ΛΕΥΚΑ) ΑΛΛΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΝΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ 16ΗΜΕΡΑ..ΩΣΤΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙ..ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΔΩ ΤΟ ΣΗΜΕΙΩΝΩ...

Ναι μωρέ έτσι μεγάλο εχω στην καλύτερη να μου έρθει στις 32 μερες  και είναι κουραστικό να περιμενεις τόσο πολύ τι να κανείς..

Κανείς και τεστ ωορρηξιας ; Εγω αν δεν κάνω δεν πρόκριτε να την βρω μόνο αυτήν την φορά είχα ένα βαρος στην κοιλιά αλλιώς δεν έχω τίποτα…

υγρά έχω αλλά τα βγάζω από ότι έχω παρατηρήσει πριν δω θετικό τεστ αλλά αυτήν την φορά δεν είχα 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.Εμενα στην ωοληψια μου ζήτησαν rapid test.Μην αγχωνεσαι δεν θα ακυρωθεί η διαδικασία.Εχεις πάρει φάρμακα έχει γίνει όλο αυτό δεν θα σε αφήσουν έτσι.Και πέρα από αυτό ο κορονοιος θεωρείται σαν την γρίπη πλέον.Δεν ξέρω γιατί το τραβάνε τόσο.Ολα καλά θα πάνε.🙏🙏🙏♥️

Καλημερα κορίτσι μου❤️ μακαριιιιι να πανε όλα καλά🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Καλά είμαι κορίτσι μου,ταλαιπωρουμαι λίγο με τις ναυτιες, λίγο το άγχος, λίγο οι πόνοι περιόδου😵💫 ευτυχώς βέβαια που έχω και αυτά τα συμπτώματα είναι σημάδι ότι πάνε όλα καλά 😁αύριο έχουμε υπέρηχο και ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!

Είναι πολύ καλό σημάδι κορίτσι μου τα συμπτώματα πάει μια χαρά θα περιμένουμε νέα σου αύριο απο τον γιατρό 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, εγώ πήγα εχθές στον γιατρό, τα βρίσκει όλα πάρα πολύ καλά και το μωρο κ εμένα, κ τελικά είναι αγοράκι🥰💙

Μπραβοοοο κοριτσάκι μου❤️ με το καλοο το αγοράκι σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Mpourmpoulo δεν θα ακυρωθεί η διαδικασία για μια ίωση!! Στο κάτω κάτω απλά το δείγμα πρέπει να δώσει ο καλός σου!! Εσύ είναι το βασικό να είσαι καλά!! Πρόσεχε τον όμως να μην ανεβάσει πυρετό γιατί χαλάει το σπέρμα! Κατά τα άλλα θα πάνε όλα τέλεια αύριο!! @ΚΑΤΕΡΙΝΑ @Κατερίνα!!! Έκανα λάθος και ταγκαρα και κάποια άλλη και δεν ξέρω πως βγαίνει! Τεσπά κορίτσι μου συγχαρητήρια!! Όλα πάνε καλά!!! @ΜΑΡΘΑΑ_61κορίτσι μου εγώ περιμένω σε 7 μέρες ακριβώς!! Είμαι πάρα πολύ χαλαρή μιας και ξέρω ότι δεν υπάρχει ελπίδα με μόνο μια επαφή και κακό σπέρμα απλά περιμένω να περάσουν οι γιορτές και να πάμε για εξωσωματική 🥰🥰 ανυπομονώ για την ακρίβεια 

Καλημερα κορίτσι μου ❤️ δεν έχει ανεβάσει καθόλου πυρετό ίσα ίσα χθες που έβαλε θερμόμετρο είχε 36,4 στην ουσια σαν συνάχι έχει! Θα κάνει και μετά ένα σελφ τεστ να δούμε και ελπιζω να είναι και αυτό αρνητικο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Ράμπιτ μου ζήτησε εμενα και τον αντρα μου επειδή ήταν σύνοδος μου στο νοσοκομείο.. και δεν τα κοίταξαν καν ! Πέταξα 20 ευρώ έτσι.. τέλος πάντων 

Σήμερα πως είναι ; 
 

@Κατερίνα!!! μου μπράβο κορίτσι μου  με το καλό να έρθει το αγορακι σας 💙 άντε σας έκανε το χατίρι να δείτε το φύλο 😂

@ΜΑΡΘΑΑ_61 κοντά είμαστε και μαζί εγω είμαι στην 24 ημέρα αλλά αλλά τώρα έκανα ωορρηξία θέλω 2 βδομαδες για το τεστ.. μακάρι κορίτσι μου να είναι ο μήνας σας ! 

Τι να πωωωω! Πλέον ο κοβιντ είναι σαν ίωση και δεν ξερω γτ ακόμη ζητάνε τεστ! Το ίδιο είναι και σήμερα σαν να έχει συνάχι  και δεν έχει ανεβάσει πυρετό ευτυχως !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κοριτσάκι μου με το καλό να πάνε όλα!!! Την έκανες την ένεση? 

Ευχαριστώ κορίτσι μου❤️ εύχομαι να πανε όλα καλά 🙏 ναι ναι την έκανα χθες 2 η ωρα το βράδυ και ευτυχως δεν με πόνεσε παρά μόνο ελάχιστα το φάρμακο μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μπραβοοοο κοριτσάκι μου❤️ με το καλοο το αγοράκι σου❤️

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, κ εσύ καλή επιτυχία να έχετε, όλα να πάνε καλά κ να μας στείλεις σε λίγες μέρες μια θετική χοριακη🙏❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου❤️ εύχομαι να πανε όλα καλά 🙏 ναι ναι την έκανα χθες 2 η ωρα το βράδυ και ευτυχως δεν με πόνεσε παρά μόνο ελάχιστα το φάρμακο μετά!

Μπράβο τέλεια!!!! Μια μέρα έμεινε 🙏🙏🙏 όλα καλά θα πάνε 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/12/2023 at 8:21 ΜΜ, ο/η Elli13 είπε:

Σας ευχαριστώ άπειρα για τις απαντήσεις σε, μου δίνετε πολύ κουράγιο ♥️  @Elk μου ευτυχώς ο άντρας μου με βοηθάει πολύ αλλά το κυλιόμενο ωράριο του δεν εξυπηρετεί καθόλου. Τουλάχιστον μας μαγειρεύει κ κάνει τις δουλειές. Με το μωρό όσο είναι εδώ θα την αλλάξει, θα την κρατήσει να κοιμηθώ κανένα απόγευμα (μέχρι να πεινάσει). Ισχύει, θέλω να τα κάνω όλα μόνη μου κ η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε κοντά μας κανέναν. Πεθερικά σε άλλη πόλη, η μαμά μου σε περιοχή αρκετά μακριά, δεν οδηγάει αλλά δεν βολεύει και η συγκοινωνία. Τις πρώτες μέρες ερχόταν, έφερνε κ φαγητό. Μετά αρρώστησε κ μέχρι να γίνει εντελώς καλά με το βήχα... Ακόμα δεν την έχουμε δει. Φοβάμαι κιόλας με τόσες ιώσεις να έρχεται κόσμος στο σπίτι. 

Μπορώ να κάνω υπομονή εφόσον διαβάζω ότι σπάνε οι συνήθειες μεγαλώνοντας. Κατά τα άλλα είναι ένα ήρεμο μωράκι το γλυκό μου.

Σας υπερευχαριστω και πάλι που μοιράζεστε μαζί μου τις εμπειρίες σας. Νιώθω πολύυυυ καλύτερα και σίγουρα λιγότερες τύψεις ότι κάτι κάνω εγώ λάθος. Εξάλλου δεν έχω σκοπό να την πιεσω να κοιμηθεί ανάσκελα εφόσον δεν της αρέσει κ ξυπνάει από το κούνημα στα χεράκια της. Όταν το επιτρέψει η ηλικία της θα την αφήσω μπρούμυτα και τέλος 🥰🥰 Όλα αυτά αρκεί να είναι έτοιμη και η ίδια 🙂

Σας φιλώ, είστε υπέροχες και τόσο υποστηρικτές ♥️♥️

Εμένα το δικό μου μωρό ήθελε να κοιμάται πάνω μου κ όλοι μου έλεγαν ότι θα τον καλομάθω κ δεν θα κοιμάται αλλιως…φίλη μου να ξερεις 12 μηνών είναι τώρα κ από 4-5 μηνών δε του άρεσε καθόλου να τον κρατάω πάνω μου για ύπνο όποτε εγώ θα σου πω να το κρατάς τώρα π είναι μικρό κ μην ακους ότι θα καλομάθει κ να ξερεις τα παιδιά συνεχώς αλλάζουν τι τους αρέσει για αυτό Κοιτα το τώρα κ το μετά σιγά σιγά θα έρθει κ οπως σας βολεύει θα κάνετε αυτά δεν έχουν πρεπει ούτε σωστό ή λαθος  ο κάθε ενας κάνει ότι τον βολεύει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας γράφω τα νέα μου και ευτυχως είναι ευχαρισταααα❤️ πήρα την κλινικη και την ρωτησα αν μπορούμε να κάνουμε σήμερα ραπιτ τεστ και μου είπανε πως μπορούμε όποτε πήγαμε καναμε και είναι αρνητικα και στους δυοοοο🙏 αυτιο λοιπόν είναι μεγάλη μέρα για εμας 🥳 επίσης έκανα τεστ ωορρηξιας και είναι σκουρο όποτε πιστεύω το βράδυ θα είναι το πικ ! Επίσης έκανα και ένα εγκυμοσύνης από περιέργεια για να δω πως φαινετε με την ενεση 😂😂😂😂 σας ανεβαζω και φωτό 👇

IMG_7408.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας πήρα την πρωτοβουλια και εγω να γράψω στην ομάδα , μετα απο την πρώτη μου εξωσωματική παρελαβά 2 θετίκες χοριακές με πολυ υψη΄λα νόυμερα (1η 605 και 2η 1594.98) , ειμαστέ παρα πολυ χαρούμενοι που τα καταφέραμε . Πηγα σήμερα στον Γυναικολογο μου και είδαμε σακο , ειχα κάνει και εξέτασεισ αιματος για προγεστερόνη και οιστραδίολη που μου ειχε ζητηθεί και η προγεστερόνη μου έπεσε απο 29 στα 8 ..μ άυξησε την δόση ο γιατρός τησ προγεστερόνησ αλλα εγώ ανχώθηκα . Εχετε καποια εμπειρια ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου σας γράφω τα νέα μου και ευτυχως είναι ευχαρισταααα❤️ πήρα την κλινικη και την ρωτησα αν μπορούμε να κάνουμε σήμερα ραπιτ τεστ και μου είπανε πως μπορούμε όποτε πήγαμε καναμε και είναι αρνητικα και στους δυοοοο🙏 αυτιο λοιπόν είναι μεγάλη μέρα για εμας 🥳 επίσης έκανα τεστ ωορρηξιας και είναι σκουρο όποτε πιστεύω το βράδυ θα είναι το πικ ! Επίσης έκανα και ένα εγκυμοσύνης από περιέργεια για να δω πως φαινετε με την ενεση 😂😂😂😂 σας ανεβαζω και φωτό 👇

IMG_7408.jpeg

Ρε συ είδα το τεστ κ πριν διαβάσω τι γράφεις τρελάθηκα😅😅 είχα ξεχάσει ότι η ένεση το κάνει αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ρε συ είδα το τεστ κ πριν διαβάσω τι γράφεις τρελάθηκα😅😅 είχα ξεχάσει ότι η ένεση το κάνει αυτό!!

Χαχαχχαχαχα μακάρι να ήταν αληθινό😂😂😂 το έκανα από περιέργεια να δω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου σας γράφω τα νέα μου και ευτυχως είναι ευχαρισταααα❤️ πήρα την κλινικη και την ρωτησα αν μπορούμε να κάνουμε σήμερα ραπιτ τεστ και μου είπανε πως μπορούμε όποτε πήγαμε καναμε και είναι αρνητικα και στους δυοοοο🙏 αυτιο λοιπόν είναι μεγάλη μέρα για εμας 🥳 επίσης έκανα τεστ ωορρηξιας και είναι σκουρο όποτε πιστεύω το βράδυ θα είναι το πικ ! Επίσης έκανα και ένα εγκυμοσύνης από περιέργεια για να δω πως φαινετε με την ενεση 😂😂😂😂 σας ανεβαζω και φωτό 👇

IMG_7408.jpeg

Ααα ωραία όποτε το τεστ το Ράμπιτ αρνητικό τέλεια δεν θα έχετε κανε θέμα αύριο 

το ωορρηξιας φαίνεται καλο.. λίγο ακόμα θέλει για το πικ του 😊

και εύχομαι σε 2 βδομαδες να μας στείλεις ένα τέτοιο τεστ εγκυμοσυνης 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου σας γράφω τα νέα μου και ευτυχως είναι ευχαρισταααα❤️ πήρα την κλινικη και την ρωτησα αν μπορούμε να κάνουμε σήμερα ραπιτ τεστ και μου είπανε πως μπορούμε όποτε πήγαμε καναμε και είναι αρνητικα και στους δυοοοο🙏 αυτιο λοιπόν είναι μεγάλη μέρα για εμας 🥳 επίσης έκανα τεστ ωορρηξιας και είναι σκουρο όποτε πιστεύω το βράδυ θα είναι το πικ ! Επίσης έκανα και ένα εγκυμοσύνης από περιέργεια για να δω πως φαινετε με την ενεση 😂😂😂😂 σας ανεβαζω και φωτό 👇

IMG_7408.jpeg

Σε 2 εβδομαδες ελπίζω να μας στείλεις ξανά τεστ εγκυμοσύνης και να είναι όπως της φωτογραφίας. Καλή επιτυχία ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου σας γράφω τα νέα μου και ευτυχως είναι ευχαρισταααα❤️ πήρα την κλινικη και την ρωτησα αν μπορούμε να κάνουμε σήμερα ραπιτ τεστ και μου είπανε πως μπορούμε όποτε πήγαμε καναμε και είναι αρνητικα και στους δυοοοο🙏 αυτιο λοιπόν είναι μεγάλη μέρα για εμας 🥳 επίσης έκανα τεστ ωορρηξιας και είναι σκουρο όποτε πιστεύω το βράδυ θα είναι το πικ ! Επίσης έκανα και ένα εγκυμοσύνης από περιέργεια για να δω πως φαινετε με την ενεση 😂😂😂😂 σας ανεβαζω και φωτό 👇

IMG_7408.jpeg

Μια χαρά θα πάνε όλα.♥️♥️♥️♥️πρωί θα πας ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ααα ωραία όποτε το τεστ το Ράμπιτ αρνητικό τέλεια δεν θα έχετε κανε θέμα αύριο 

το ωορρηξιας φαίνεται καλο.. λίγο ακόμα θέλει για το πικ του 😊

και εύχομαι σε 2 βδομαδες να μας στείλεις ένα τέτοιο τεστ εγκυμοσυνης 🥰

Μακαριιιιι μακαριιιι❤️❤️❤️ μαζί να εχουμε τέτοιο τεστακι όπως και  μαζί με την @marinamanoulitsa❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακαριιιιι μακαριιιι❤️❤️❤️ μαζί να εχουμε τέτοιο τεστακι όπως και  μαζί με την @marinamanoulitsa❤️❤️❤️

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακαριιιιι μακαριιιι❤️❤️❤️ μαζί να εχουμε τέτοιο τεστακι όπως και  μαζί με την @marinamanoulitsa❤️❤️❤️

Αχ μακάρι βρε κορίτσια να έχουμε στις κοιλίτσες μας μωράκια στις γιορτές 🙏

θα περιμένουμε νέα σου αύριο !!! Μην μας ξεχάσεις 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Σε 2 εβδομαδες ελπίζω να μας στείλεις ξανά τεστ εγκυμοσύνης και να είναι όπως της φωτογραφίας. Καλή επιτυχία ❤️

Μακαριιιι κοριτσιιιι μου❤️❤️❤️❤️ ευχαριστωωωωω πολυυυυυ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Μια χαρά θα πάνε όλα.♥️♥️♥️♥️πρωί θα πας ;

🙏🙏🙏 1μιση μας είπε να είμαστε στην κλινικη! Όποτε λογικα κατά της 4 θα γίνει 🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αχ μακάρι βρε κορίτσια να έχουμε στις κοιλίτσες μας μωράκια στις γιορτές 🙏

θα περιμένουμε νέα σου αύριο !!! Μην μας ξεχάσεις 😘

Αχ τι ωραία θα ήταν ❤️❤️❤️ τα καλύτερα Χριστούγεννα 🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Λυπάμαι κορίτσι μου. Για να έρθει περιοδος και να μην προχωρησει σημαινει πως δεν θα ηταν βιωσιμη ετσι κι αλλιως. Καλυτερα ετσι! Και την επομενη φορα να είναι ολα οπως πρεπει 🫶🌻 Καπου ειχα διαβασει πως καλυτερα να νην μπαινουμε στη διαδικασια να κανουμε τεστ πριν την καθυστερηση, δηλαδη οσο πιο αργα τοσο το καλυτερο γιατι πολλες φορες μπορει να γινει συλληψη και να μην προχωρησει. Αν ομως δεν εχει προηγηθει τεστ και απλως καθυστερησει 1-2 μερες η περιοδος δεν ξερεις αν εγινε συλληψη η οχι. Για το ψυχολογικο κομματι το ελεγε.   Όπως και να χει εσυ να εισαι καλα τωρα και με το καλο την επομενη φορα 🙏🏼  
    • @marinamanoulitsaκοριτσακι μου λυπαμαι πολύ και για εσενα😢 πάλι βιοχημικη βρε κορίτσι μου πφφφφ! Δεν ξερω τι να πω πραγματικά! Μη το βάζεις κατω κορίτσι μου γτ είναι πολύ σημαντικό που κανεις συλληψη φυσιολογικά και δεν χρειάζεσαι άλλες μεθόδους! Θα έρθει το μπεμπακι σου είμαι σιγουρη🙏
    • Κορίτσι μου λυπαμαι πολύ😢 ήταν βιοχημικη κορίτσι μου ότι και να έπαιρνες δεν θα βοηθούσε! Πέρασα και εγώ μια βιοχημικη τον Δεκέμβρη που μας πέρασε ακριβώς όπως εσυ η πρώτη χοριακη νου ήταν 9,9 και η δεύτερη αρνητικη  και έπειτα πολύ αίμα και πόνοι δυνατοί ! Ξεκινά καινούργιος κύκλος όποτε σφίξει δοντια σήκωσε ανάστημα και ξεκινά τις προσπάθειες και το μωρακι είναι στο δρομοοοοο❤️🙏
    • Με τίποτα κορίτσι μου δεν θα ήθελα να παρω την απόφαση ! Ούτε να το σκέφτομαι άλλωστε παρακάλεσα τον άγιο Εφραίμ που πήγα και του είπα πως αν είναι άρρωστο το μωρακι μου να το πάρει κοντα του🙏 ο γιατρός μου είπε πως θα είχε πολλα προβλήματα μιας και η αυχενική του ήταν πολύ αυξημένη  αλλά είχε υγρό και στην κοιλιτσα του και αν δεν παλινδρομουσε και ερχόταν στη ζωή θα είχε σοβαρά θέματα! Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μακάρι η Τρίτη να είναι και η τυχερη🙏🤞🌈 Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιιιιιιιιι🙏❤️🌈 Ναι είναι σπάνιο σύνδρομο και έχει διάφορες μορφές ! Μπορεί πχ να είναι μόνο στείρο , να έχει αναπτυξιακά , νοητικά (σπάνιο), αλλά και παθολογικά όπως διαβήτη, αυτοάνοσα, αντίσταση στην ινσουλίνη , πρόβληματα στα αυτιά όπως ακοή ωτίτιδες κτλ αλλά και  ψυχοκοινωνικά θέματα. Τυχαίο γεγονός μας είπε και εμας μιας και οι καρυοτυποι μας βγήκαν φφσηολογικοι! Όπως τα λες κορίτσι μου συν αυτά που ανέφερα πιο πάνω! Τα πήρε ψηλά μαζί του για να μην ταλαιπωρηθούν το πιστεύω πολύ αυτό🙏 Σε ευχαριστώ πολύ για τα ομορφα λογια σου κορίτσι μου❤️ θα ανταμειφτούμε όλες μας και θα κρατήσουμε ένα γερό μωρακι στην αγκαλια μας❤️🌈 μπάντα αξία να είσαι είσαι κορίτσι μου🙏 με το καλό η βαφτηση και με το καλό το μπεμπακι σου το γλυκο ουράνιο τόξο σου🙏❤️🌈 Καλύτερα που σταμάτησε η καρδουλα από το κοριτσάκι μου δεν θα άντεχα να έρθει στη ζωή και να ταλαιπωριόνταν με τίποτα🙏 με το καλοοοοστη φίλη σου κοριτσάκι μου🌈 όλα να πανε υπεροχα❤️ Αχ κορίτσακι μου θα έρθει το ουράνιο τόξο μας θα το δεις🌈🌈 εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε☺️❤️
    • Ααα εντάξει τότε καλύτερα να έχεις κάποιον κοντά σου εκείνο το διάστημα είναι η αλήθεια  Ναι να πάρεις τηλ μακάρι να βρεις ραντεβού άμεσα.. εγω Τετάρτη θα πάω να με δει και πρέπει να παρω τον άλλο τηλ (τον ιδιώτη ) να του πω ότι λογικά θα σταματήσω να πηγαίνω σε αυτόν 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...