Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου και χρόνια πολλά!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!! Εγώ από την άλλη δεν ήμουν στα καλύτερα μου!! 4 μέρες πυρετό αλλά επιτέλους σήμερα ξύπνησα και είχα 36.7!! Τι χαρά! Παραμονή Χριστουγέννων έκανα μπάνιο και βγήκα έξω και με έπιασε ένα γερό κρυολόγημα με ασταμάτητο πυρετό! Δεν είχα κουράγιο για τίποτα σπίτι την βγάλαμε όλες τις μέρες! Και φυσικά και η ωορρηξία μου ήταν προχθές που είχα 38.4 😁😁 πόσο τυχερή είμαι!! 2 από τους 4 προηγούμενους μήνες χάθηκαν έτσι! Τι να πω!! Κατά τα άλλα σας διαβάζω και περιμένω τα νέα σας κορίτσια μου!! @marilouu τέλεια η χοριακή! Μια χαρά πάει το σπορακι! Οπότε μπορέσεις σε παρακαλώ στείλε μου ένα μύνημα σχετικά με το κέντρο και τον γιατρό σου που έκανες την εξωσωματική!! Αν θυμάμαι Θεσσαλονίκη είσαι! Τον Ιανουάριο ξεκινάμε και εμείς δειλά δειλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και χρόνια πολλά!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!! Εγώ από την άλλη δεν ήμουν στα καλύτερα μου!! 4 μέρες πυρετό αλλά επιτέλους σήμερα ξύπνησα και είχα 36.7!! Τι χαρά! Παραμονή Χριστουγέννων έκανα μπάνιο και βγήκα έξω και με έπιασε ένα γερό κρυολόγημα με ασταμάτητο πυρετό! Δεν είχα κουράγιο για τίποτα σπίτι την βγάλαμε όλες τις μέρες! Και φυσικά και η ωορρηξία μου ήταν προχθές που είχα 38.4 😁😁 πόσο τυχερή είμαι!! 2 από τους 4 προηγούμενους μήνες χάθηκαν έτσι! Τι να πω!! Κατά τα άλλα σας διαβάζω και περιμένω τα νέα σας κορίτσια μου!! @marilouu τέλεια η χοριακή! Μια χαρά πάει το σπορακι! Οπότε μπορέσεις σε παρακαλώ στείλε μου ένα μύνημα σχετικά με το κέντρο και τον γιατρό σου που έκανες την εξωσωματική!! Αν θυμάμαι Θεσσαλονίκη είσαι! Τον Ιανουάριο ξεκινάμε και εμείς δειλά δειλά 

Καλημέρα Αννιτακι μου!! Μας έλειψες!! Περαστικά σου! Ευτυχώς έγινες καλά just  για την πρωτοχρονιά!! Καλά τι ατυχία είναι αυτή βρε Αννίτα μου??! Η μήπως να πούμε καλύτερα ότι είναι απλά λάθος timing??? Αυτό θα πω! Δεν ήταν η ώρα του ακόμη! 

Εγώ έκανα άλλο ένα τεστ σήμερα και.εφοσον βγήκε κατάλευκο απλά στρέφω το βλέμμα στον επόμενο κύκλο και κλειδώνω τον στόχο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια εγώ πάντως φαντάζομαι συμπτώματα καθε μήνα 😂😂😂 έχω καταντήσει κατά φαντασίαν έγκυος η καψερη!!!

Καλημερα κοριτσια πως είστε ;;

κοιτα πολλές κοπέλες από τη λαχτάρα τους μπορεί να μπερδευτούν και με τα συμπτώματα περιόδου και να νομίζουν πως είναι έγκυες και τελικά να απογοητευτούν μετά 

@Diwni εννοείται ότι δεν σημαίνει ότι αν δεν έχεις απόλυτος τίποτα ότι δεν είσαι εγκυος πολλες κοπελες το έχουν πει αυτό… εγω όταν προσπαθούσα 1,5 χρόνο να μεινω εγκυος και δεν είχα κάτι τρανταχτώ κανένα μήνα  και τον μήνα που έμεινα ειχα 3-4 συμπτώματα που νόμιζα πως είμαι άρρωστη μετά όταν ειδα τεστ κατάλαβα ότι αυτά ήταν συμπτώματα εγκυμοσυνης που να πάει το μυαλό ότι το ρίγος και ο πόνος στην πλάτη και ότι είναι συμπτώματα εγκυμοσυνης δεν το ήξερα 🤷‍♀️

Σίγουρα δίνουμε περισσότερο  σημασία στα σημάδια όταν το περιμένουμε αλλά καμία φορά τα σημάδια που μας δίνει το σώμα δεν είναι πάντα στην μυαλό μας.. τουλάχιστον εγω από την δίκη μου εμπειρία από αυτά που έχω ζήσει λέω πως υπάρχουν αυτά τα σημάδια αλλά πριν κάνω το τεστ εγκυμοσυνης ποτε δεν ήμουν σίγουρη για το αποτέλεσμα του τεστ ☺️

@marinamanoulitsa @Girly κορίτσια αν κάνετε τεστ περιμένουμε να μας τα στείλετε 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.Δευτερη χοριακη 419,60 από 85 που ήταν το Σάββατο.Πηγε πολύ καλά θεωρώ.❤️Μετά τις γιορτές έχω υπέρηχο.🙏🙏

Μια χαρά είναι η χοριακη μπράβο και με το καλό το μωρακι σου 🥰🤰🥳🌈🎄

Ποτε θα πας γιατρό ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και χρόνια πολλά!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!! Εγώ από την άλλη δεν ήμουν στα καλύτερα μου!! 4 μέρες πυρετό αλλά επιτέλους σήμερα ξύπνησα και είχα 36.7!! Τι χαρά! Παραμονή Χριστουγέννων έκανα μπάνιο και βγήκα έξω και με έπιασε ένα γερό κρυολόγημα με ασταμάτητο πυρετό! Δεν είχα κουράγιο για τίποτα σπίτι την βγάλαμε όλες τις μέρες! Και φυσικά και η ωορρηξία μου ήταν προχθές που είχα 38.4 😁😁 πόσο τυχερή είμαι!! 2 από τους 4 προηγούμενους μήνες χάθηκαν έτσι! Τι να πω!! Κατά τα άλλα σας διαβάζω και περιμένω τα νέα σας κορίτσια μου!! @marilouu τέλεια η χοριακή! Μια χαρά πάει το σπορακι! Οπότε μπορέσεις σε παρακαλώ στείλε μου ένα μύνημα σχετικά με το κέντρο και τον γιατρό σου που έκανες την εξωσωματική!! Αν θυμάμαι Θεσσαλονίκη είσαι! Τον Ιανουάριο ξεκινάμε και εμείς δειλά δειλά 

Περαστικα σου κορίτσι μου κρίμα μέσα στις γιορτές ήσουν αρρωστουλα ο αντρας σου είναι εντάξει; 
 τουλάχιστον την πρωτοχρονιά θα είσαι καλά να το ευχαριστηθείτε 😊

Θα ξανά κανετε σπερμοδιαγραμμα και αν δεν έχει καποια βελτίωση θα προσχωρήσετε με εξωσωματική ;  
 

@Girlyδηλαδη πιστεύεις δεν υπάρχουν ελπιδες να δείξει σε μερικές μερες το τεστ ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Περαστικα σου κορίτσι μου κρίμα μέσα στις γιορτές ήσουν αρρωστουλα ο αντρας σου είναι εντάξει; 
 τουλάχιστον την πρωτοχρονιά θα είσαι καλά να το ευχαριστηθείτε 😊

Θα ξανά κανετε σπερμοδιαγραμμα και αν δεν έχει καποια βελτίωση θα προσχωρήσετε με εξωσωματική ;  
 

@Girlyδηλαδη πιστεύεις δεν υπάρχουν ελπιδες να δείξει σε μερικές μερες το τεστ ; 

...όχι.. δυστυχώς δεν πιστεύω ότι υπάρχουν πια..θα φαινόταν...

Δε πειράζει όμως! Τόσες τα κατάφεραν αυτόν τον μήνα!!! Ήταν ένας μήνας φωτιά! Σας το είπα! Και τώρα περιμένω και την @marinamanoulitsa να μπει σε αυτό το κλάμπ!! Άντε καλεεεεε περιμενουμεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...όχι.. δυστυχώς δεν πιστεύω ότι υπάρχουν πια..θα φαινόταν...

Δε πειράζει όμως! Τόσες τα κατάφεραν αυτόν τον μήνα!!! Ήταν ένας μήνας φωτιά! Σας το είπα! Και τώρα περιμένω και την @marinamanoulitsa να μπει σε αυτό το κλάμπ!! Άντε καλεεεεε περιμενουμεεεε

Κρίμα βρε κορίτσι μου πίστευα πως κάτι θα είχε γίνει 

θα μιλήσεις με τον γιατρό σου να δεις πως θα προσχωρήσετε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και χρόνια πολλά!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!! Εγώ από την άλλη δεν ήμουν στα καλύτερα μου!! 4 μέρες πυρετό αλλά επιτέλους σήμερα ξύπνησα και είχα 36.7!! Τι χαρά! Παραμονή Χριστουγέννων έκανα μπάνιο και βγήκα έξω και με έπιασε ένα γερό κρυολόγημα με ασταμάτητο πυρετό! Δεν είχα κουράγιο για τίποτα σπίτι την βγάλαμε όλες τις μέρες! Και φυσικά και η ωορρηξία μου ήταν προχθές που είχα 38.4 😁😁 πόσο τυχερή είμαι!! 2 από τους 4 προηγούμενους μήνες χάθηκαν έτσι! Τι να πω!! Κατά τα άλλα σας διαβάζω και περιμένω τα νέα σας κορίτσια μου!! @marilouu τέλεια η χοριακή! Μια χαρά πάει το σπορακι! Οπότε μπορέσεις σε παρακαλώ στείλε μου ένα μύνημα σχετικά με το κέντρο και τον γιατρό σου που έκανες την εξωσωματική!! Αν θυμάμαι Θεσσαλονίκη είσαι! Τον Ιανουάριο ξεκινάμε και εμείς δειλά δειλά 

Καλημερα κορίτσι μου❤️ ωχ σε πήρε βαριά εσενα 😩 περαστικααα❤️ και εγώ είμαι αρωστουλα αλλά ευτυχως δεν έχω ανεβάσει πυρετό! 
κοριτσακι μου όλα θα πάρουν το δρόμο τους τώρα και το σπορακι θα έρθει 🙏 λίγο εμεινε💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα Αννιτακι μου!! Μας έλειψες!! Περαστικά σου! Ευτυχώς έγινες καλά just  για την πρωτοχρονιά!! Καλά τι ατυχία είναι αυτή βρε Αννίτα μου??! Η μήπως να πούμε καλύτερα ότι είναι απλά λάθος timing??? Αυτό θα πω! Δεν ήταν η ώρα του ακόμη! 

Εγώ έκανα άλλο ένα τεστ σήμερα και.εφοσον βγήκε κατάλευκο απλά στρέφω το βλέμμα στον επόμενο κύκλο και κλειδώνω τον στόχο! 

Δεν το πιστεύω με τιποταααααα😩 αποκλείεται!  Πραγματικά τι να πωωωω! Θα παρεις τον γιατρό τηλ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα σε όλες. Εγώ περιμένω σε 3 μέρες και δυστυχώς από σήμερα έχω πονάκια και ενόχληση στην μέση. Οπότε έρχεται, δυστυχώς άλλος ένας μήνας χαμένος!!!! 

Εύχομαι σε όσα κορίτσια είναι στην αναμονή να δουν ένα κατακόκκινο τεστάκι

Κορίτσι μου μέχρι να δεις αίμα έχεις ελπίδες εξάλλου τα συμπτώματα περιόδου μοιάζουν με τα συμπτώματα εγκυμοσύνης! Εύχομαι να έχει έρθει το σπορακι🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.Δευτερη χοριακη 419,60 από 85 που ήταν το Σάββατο.Πηγε πολύ καλά θεωρώ.❤️Μετά τις γιορτές έχω υπέρηχο.🙏🙏

Τελεια η χοριακη σου κοριτσιιιι μουυυυυ❤️❤️❤️❤️ με το καλό στο υπερυχο κορίτσι μου💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου μέχρι να δεις αίμα έχεις ελπίδες εξάλλου τα συμπτώματα περιόδου μοιάζουν με τα συμπτώματα εγκυμοσύνης! Εύχομαι να έχει έρθει το σπορακι🙏

Μακάρι κορίτσι μου απλά έχω τα ίδια κάθε μήνα, οπότε δεν έχω πολλές ελπίδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 🤗🥰

Χρόνια πολλά σε σας και τις οικογένειές σας με υγεία και πολλή πολλή αγάπη!!!

Στα νέα μας τώρα,δε ξέρω τι γίνεται αλλά νομίζω αγχώνομαι λίγο...Ενώ τις προηγούμενες μέρες ήμουν πολύ περίεργα με αναγουλες και ναυτίες,δύο μέρες τώρα είμαι μια χαρά χωρίς κανένα σύμπτωμα εκτός από λίγα πονάκια και τραβηγματακια και πόνο στο στήθος (που προφανώς οφείλεται στην προγεστερονη που παίρνω)..είμαι στην 8η εβδομάδα...Λέτε να πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Μακάρι κορίτσι μου απλά έχω τα ίδια κάθε μήνα, οπότε δεν έχω πολλές ελπίδες

Εύχομαι αυτή τη φορά να είσαι🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 🤗🥰

Χρόνια πολλά σε σας και τις οικογένειές σας με υγεία και πολλή πολλή αγάπη!!!

Στα νέα μας τώρα,δε ξέρω τι γίνεται αλλά νομίζω αγχώνομαι λίγο...Ενώ τις προηγούμενες μέρες ήμουν πολύ περίεργα με αναγουλες και ναυτίες,δύο μέρες τώρα είμαι μια χαρά χωρίς κανένα σύμπτωμα εκτός από λίγα πονάκια και τραβηγματακια και πόνο στο στήθος (που προφανώς οφείλεται στην προγεστερονη που παίρνω)..είμαι στην 8η εβδομάδα...Λέτε να πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ????

Αχ και εγω  αγχωμένη τώρα κάπως έχω ηρεμήσει δεν έχει να λέει κορίτσι μου τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν μην δίνεις σημασία εμένα εδώ είχε παλινδρόμηση και είχα εμετούς  🤷‍♀️

ποτε θα πας γιατρό ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 🤗🥰

Χρόνια πολλά σε σας και τις οικογένειές σας με υγεία και πολλή πολλή αγάπη!!!

Στα νέα μας τώρα,δε ξέρω τι γίνεται αλλά νομίζω αγχώνομαι λίγο...Ενώ τις προηγούμενες μέρες ήμουν πολύ περίεργα με αναγουλες και ναυτίες,δύο μέρες τώρα είμαι μια χαρά χωρίς κανένα σύμπτωμα εκτός από λίγα πονάκια και τραβηγματακια και πόνο στο στήθος (που προφανώς οφείλεται στην προγεστερονη που παίρνω)..είμαι στην 8η εβδομάδα...Λέτε να πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ????

Καλημερα κορίτσι μου και χρόνια πολλα❤️ από ότι διαβαζω από κοριτσια τα συμπτώματα φεύγουν και έρχονται όποτε πιστεύω πως δεν πρέπει να ανησυχείς! Βέβαια πάρε ένα τηλ τον γιατρό σου να δούμε τι θα σου πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας πω και εγώ τα δικά μου😂 όχι ότι έχω κάτι τρομερό να σας πω αλλά είπα να πω και εγώ κάτι 😂

αφωτου σταμάτησα την προγεστερονη και τα σικλακουρ στις δυο μέρες αδιαθέτησα με παραααα πολύ αιμααα! Χθες ήμουν Τρίτη μέρα περιόδου και ξεκίνησα το σχήμα φαρμάκων  διέγερσης και την Τετάρτη έχω ραντεβού με τον γιατρό να δούμε αν έκανα κανένα αυγουλακι! Υπολογίζω 10με 11 του μηνα να γίνει η σπερματεγχυνση αν όλα πανε καλά! Επίσης είμαι αρωστουλα και χαπακωνομαι μπας και είμαι καλύτερα την πρωτοχρονιά 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αχ και εγω  αγχωμένη τώρα κάπως έχω ηρεμήσει δεν έχει να λέει κορίτσι μου τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν μην δίνεις σημασία εμένα εδώ είχε παλινδρόμηση και είχα εμετούς  🤷‍♀️

ποτε θα πας γιατρό ; 

9.1 θα πάω πάλι λόγω των ημερών..Ο γιατρός μου και στο προηγούμενο ραντεβού που του ανέφερα ότι δεν είχα κάτι χτυπητό σε σύμπτωμα μου είπε ότι δε πειράζει και να μην αγχώνομαι καθόλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα Αννιτακι μου!! Μας έλειψες!! Περαστικά σου! Ευτυχώς έγινες καλά just  για την πρωτοχρονιά!! Καλά τι ατυχία είναι αυτή βρε Αννίτα μου??! Η μήπως να πούμε καλύτερα ότι είναι απλά λάθος timing??? Αυτό θα πω! Δεν ήταν η ώρα του ακόμη! 

Εγώ έκανα άλλο ένα τεστ σήμερα και.εφοσον βγήκε κατάλευκο απλά στρέφω το βλέμμα στον επόμενο κύκλο και κλειδώνω τον στόχο! 

Και μένα μου λείψατε ♥️♥️♥️🥰 ναι θα το πω και εγώ λάθος timing  και θα περιμένω υπομονετικά τον Ιανουάριο για να κάνουμε τα πρώτα βήματα της εξωσωματικής! 

Κορίτσι μου λυπάμαι που δεν πέτυχε αυτή τη φορά!! Μακάρι να έρθει τον επόμενο μήνα! Όταν πάρεις τον γιατρό σου ενημέρωσε μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Περαστικα σου κορίτσι μου κρίμα μέσα στις γιορτές ήσουν αρρωστουλα ο αντρας σου είναι εντάξει; 
 τουλάχιστον την πρωτοχρονιά θα είσαι καλά να το ευχαριστηθείτε 😊

Θα ξανά κανετε σπερμοδιαγραμμα και αν δεν έχει καποια βελτίωση θα προσχωρήσετε με εξωσωματική ;  
 

@Girlyδηλαδη πιστεύεις δεν υπάρχουν ελπιδες να δείξει σε μερικές μερες το τεστ ; 

Ναι κορίτσι μου ακριβώς θα κάνουμε σπερμοδιαγραμμα τώρα στις 8 η στις 10 Ιανουαρίου και  μόλις βγουν τα αποτελέσματα κατευθείαν ραντεβού σε κέντρο εξωσωματικής!! Φυσικά θα πάρει αρκετό καιρό φαντάζομαι μέχρι να μαζέψω τα χαρτιά τις επιτροπής αλλά έχω υπομονή ♥️😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Και μένα μου λείψατε ♥️♥️♥️🥰 ναι θα το πω και εγώ λάθος timing  και θα περιμένω υπομονετικά τον Ιανουάριο για να κάνουμε τα πρώτα βήματα της εξωσωματικής! 

Κορίτσι μου λυπάμαι που δεν πέτυχε αυτή τη φορά!! Μακάρι να έρθει τον επόμενο μήνα! Όταν πάρεις τον γιατρό σου ενημέρωσε μας! 

Πήρα αλλά είναι κλειστό...ίσως έχει κανένα χειρουργείο..μόλις μιλήσω μαζί του θα σας πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου❤️ ωχ σε πήρε βαριά εσενα 😩 περαστικααα❤️ και εγώ είμαι αρωστουλα αλλά ευτυχως δεν έχω ανεβάσει πυρετό! 
κοριτσακι μου όλα θα πάρουν το δρόμο τους τώρα και το σπορακι θα έρθει 🙏 λίγο εμεινε💝

Ευχαριστώ πολύ ♥️♥️♥️ εγώ ευτυχώς δεν έχω καταρροή η πονόλαιμο!! Έχω μόνο πυρετό γι'αυτό και ανησύχησα και έκανα ενα μοριακό για να δω αν έχω την γρίπη Α αλλά ευτυχώς ήταν αρνητικό και έκανα κ ραπιντ και πάλι αρνητικό!! Μακάρι να είμαστε καλά την Πρωτοχρονιά 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Πήρα αλλά είναι κλειστό...ίσως έχει κανένα χειρουργείο..μόλις μιλήσω μαζί του θα σας πω 

Κορίτσι μου να σε ρωτήσω? Ο γιατρός σου ειναι σε κέντρο εξωσωματικής? Ψάχνω γιατρό στη Θεσσαλονίκη όπως κατάλαβες και τις ρωτάω όλες 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Ευχαριστώ πολύ ♥️♥️♥️ εγώ ευτυχώς δεν έχω καταρροή η πονόλαιμο!! Έχω μόνο πυρετό γι'αυτό και ανησύχησα και έκανα ενα μοριακό για να δω αν έχω την γρίπη Α αλλά ευτυχώς ήταν αρνητικό και έκανα κ ραπιντ και πάλι αρνητικό!! Μακάρι να είμαστε καλά την Πρωτοχρονιά 🥰🥰

Ιωσουλα είναι κορίτσι μου γινετε χαμός γενικα! Εγώ έχω καταρροή και λίγο ατονία! Έκανα προχθές τεστ κοβιντ αλλά ήταν αρνητικο θα κάνω και σήμερα ένα και ελπιζω να βγει και αυτό αρνητικο γτ αύριο περιμενω να έρθουν η ανηψουλα μου και η αδερφη μου με τον άντρα της! Μακάρι να είμαστε καλαααα μέχρι την πρωτοχρονιά❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...που πήγε το μνμ μου????

Απαντούσα σε σένα αννιτακι μου ! Δεν ξέρω γιατί δεν ανέβηκε!

Έλεγα λοιπόν πως ναι ο γιατρός μου συνεργάζεται με την κλινική Γένεσις στην Θεσσαλονίκη η οποία έχει στο ίδιο κτίριο την κλινική fertilia  η οποία είναι κέντρο εξωσωματικής. Εγώ εκεί έκανα τις σπερματεγχυσεις. Οοοτι χρειαστείς με ρωτάς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...